Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
mildee
Nový Člen

Karma uživatele mildee - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 209

Vypadá to na nedostatek dusíku, myslím, že by pomohlo ještě přihnojit na růst a během pár dnů budou OK.

Old Post 19-06-2014 v 21:36 PM
mildee je offline   Profil uživatele mildee   Find more posts by mildee   Foto galerie člena mildee   Click here to Send mildee a Private Message   Add mildee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bejkn
Nový Člen

Karma uživatele Bejkn - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 210

koles: nehnojím vůbec ničím.. kytky sou v nějaké hlíně pro venkovní květiny.. mam jich 12 a jen u tech dvou je problém

Old Post 19-06-2014 v 22:18 PM
Bejkn je offline   Profil uživatele Bejkn   Find more posts by Bejkn   Foto galerie člena Bejkn   Click here to Send Bejkn a Private Message   Add Bejkn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zikky16
Nový Člen

Karma uživatele zikky16 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 5 

Žlutý mini hovna Příspěvek č. 211



Zdravím přátelé, mám na Vás malý dotaz, ze spoda listech se mi objevily malé ''larvičky'' vůbec nemám tucha co to je za zmetka, listy na okrajích začínají žloutnout, nemohla by to být SVILUŠKA? Prosim Vás o radu, jestli víte co to je, nebo rovnou co na to mám koupit za přípravek, předem díííííííííííky)))

Old Post 20-06-2014 v 14:53 PM
zikky16 je offline   Profil uživatele zikky16   Find more posts by zikky16   Foto galerie člena zikky16   Click here to Send zikky16 a Private Message   Add zikky16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 212

Na žravé potvory kup Rock Effect, nejlepší a nejrozumnější řešení, už to tu zaznělo 1000krát.

Old Post 20-06-2014 v 15:20 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zikky16
Nový Člen

Karma uživatele zikky16 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 213

Díky

Old Post 20-06-2014 v 15:54 PM
zikky16 je offline   Profil uživatele zikky16   Find more posts by zikky16   Foto galerie člena zikky16   Click here to Send zikky16 a Private Message   Add zikky16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 214

V pohodě... kup to, stojí pár korun a potvory nemají díky složení šanci holce ublížit, je to bio a vymyslel to čech, má na to i patent, kytku budeš mít ochráněnou a ještě bude krásně vypadat..když se odhodláš napiš pak report.

Něco o přípravku Rock Effect : nejlepší obrana proti parasitům je postřik Rock Effect kde Účinnou látkou je pongamový olej. Přípravek se používá ke zvýšení obranyschopnosti rostlin. Účinkuje na mšice, svilučky, třásněnky a červce (puklice). Má protipožerový efekt.

Old Post 20-06-2014 v 16:04 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zikky16
Nový Člen

Karma uživatele zikky16 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 215

Děťátka moje už dostala sérum tak uvidíme

Old Post 20-06-2014 v 16:42 PM
zikky16 je offline   Profil uživatele zikky16   Find more posts by zikky16   Foto galerie člena zikky16   Click here to Send zikky16 a Private Message   Add zikky16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dominikk14
Nový Člen

Karma uživatele Dominikk14 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 216



ZDRAVIM GROWERS,

poslední týden, možná dýl se mi na jedné kytce udělali tyhle vecičky.
Projel jsem tady všechny příspěvky, ale bohužel fakt nedokážu říct, jestli mam ten stejný problém jako ostatní nebo je to něco jiného.
Prosím někoho, kdo s tímhle má aspoň trochu ZKUŠENOST , aby mi poradil co s tim.. Je to nepříjemný pohled

3.týden RŮST
Jack 47 (Natural seeds), Bubbler, CFL 200w DUAL, hnojim AH, třetinová dávka(bubbler), vlhokost 60-70%, pH se snažim držet od 5 do 6. Teplota cca 27°C. PC větrák odtah, přítah pasivní, klipsnový větrák mi promíchává vzduch.

KDYBY NĚKOHO NĚCO NAPADLO, prosim o koment! Díky!!!!

Old Post 21-06-2014 v 10:15 AM
Dominikk14 je offline   Profil uživatele Dominikk14   Find more posts by Dominikk14   Foto galerie člena Dominikk14   Click here to Send Dominikk14 a Private Message   Add Dominikk14 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dominikk14
Nový Člen

Karma uživatele Dominikk14 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 217

Ještě teda dodám, že větrák jsem pořídil až včera, před tím mi zvlhčovačka vlhčila jen samovolně, bez cirkulace....

Old Post 21-06-2014 v 10:18 AM
Dominikk14 je offline   Profil uživatele Dominikk14   Find more posts by Dominikk14   Foto galerie člena Dominikk14   Click here to Send Dominikk14 a Private Message   Add Dominikk14 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lynx
Nový Člen

Karma uživatele Lynx - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 218


Zdravím,
už nějakou dobu mi schnou listy odspoda od konečků. Nejdřív jsem myslel, že jim chybí nějaký prvek, tak jsem začal hnojit že se to srovná, ale hnojím už 3 týdny a nemoc stále pokračuje.

taky mi kolem kytiček lítaj takový malý mušky jak jsem se dočetl, jejich larvy žerou kořínky, tak nemůžou ty listy takhle schnout kvůli tomu? Mám koupit hlístice nebo stačí nějaká mucholapka a počkat až se larvy vylíhnou a pochytat všechny mušky?

Díky za každou radu.

Jinak kytky mám jen doma za oknem, jsou dvě, obě stejnej model (Brainstorm) a oběma takto usychají listy.

Old Post 21-06-2014 v 16:12 PM
Lynx je offline   Profil uživatele Lynx   Find more posts by Lynx   Foto galerie člena Lynx   Click here to Send Lynx a Private Message   Add Lynx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
katana
Stálý Člen

Karma uživatele katana - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 219

citace:
Původní příspěvek od katana
Zdravím zkušenější pěstitele a zároveň prosím o radu.
Nic podobného jsem zde nenašel, tak se ptám. Problém mám v horních listech viz foto. Jedná se o automat AK-47 na balkóně na jižní straně. Hned vedle mám druhou rostlinu: stejná genetika, stejný podmínky (klíčení, substrát, zálivka, slunce) a ta je v pořádku.
Poradí mi někdo prosím o co jde a jak s tím bojovat??

Pořád se mi nějak nedaří vložit foto přímo sem, tak to řeším odkazem: http://katanakatana.rajce.idnes.cz/...0616_094902.jpg Ještě aby to někoho nezmátlo, foceno po zálivce, proto ta voda na rostlině.

Předem díky za rady.


Nikdo neporadi?



Nefetuju, léčím se. A baví mě to.

Používám SSL

Old Post 21-06-2014 v 21:58 PM
katana je offline   Profil uživatele katana   Find more posts by katana   Foto galerie člena katana   Click here to Send katana a Private Message   Add katana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crapper
Nový Člen

Karma uživatele crapper - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 220


Ahoj, mám problém s listy začínají usichat, myslel jsem že to je vysokou teplotou snížil jsem ji s 33 na 28, ale problém přetrvává i na nových listech je to 400W, v kokosu, hnojiva jingle in da box - hnojim podle výrobce. PH 5,9 EC nemam jak změřit

Old Post 22-06-2014 v 01:40 AM
crapper je offline   Profil uživatele crapper   Find more posts by crapper   Foto galerie člena crapper   Click here to Send crapper a Private Message   Add crapper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indosament
Nový Člen

Karma uživatele indosament - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 221


Ahoj mám problém s listy, sazenicím jsou cca 4 týdny. Nové patro listů je zdeformované, kroutí se a od krajů schne. Kytí byly před týdnem ošetřeny Bioolem kvůli nějakejm breberkám, druhý den na to opláchnuty vodou s jarem a pak osprchovány čistou vodou.
Nevíte jestli to může být tím přípravkem nebo přelitím, hnojivem? Nebo malým květináčkem? Přesazovat do finálního budu ve středu, dřív se k tomu nedostanu

Old Post 23-06-2014 v 15:27 PM
indosament je offline   Profil uživatele indosament   Find more posts by indosament   Foto galerie člena indosament   Click here to Send indosament a Private Message   Add indosament to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 222

Konečky listů se kroutí, když je kytka přehnojena, a ten jar ? ! ? tak to už nedělej, chudák holka, představ si, že se budeš koupat v jarové vodě, no fuj . Jar je ropná chemikálie resp. derivát, kytka je žívá a povrchem listů dýchá.

Old Post 23-06-2014 v 17:17 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indosament
Nový Člen

Karma uživatele indosament - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 223

tak prehnojena, hups. Tak to jim dam chvilku od hnojiva pokoj. Snad se z toho vzpamatuje. Jarova voda rostlinam neuskodi, neopak odstranila mastnotu z poru listu, aby mohla dychat. Hned sem je osprchoval. Dekuju moc za odpoved!

Old Post 23-06-2014 v 17:24 PM
indosament je offline   Profil uživatele indosament   Find more posts by indosament   Foto galerie člena indosament   Click here to Send indosament a Private Message   Add indosament to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scotty
Nový Člen

Karma uživatele Scotty - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 224



Nazdar,
mám zřejmě stejnej problém jako Lynx. Listy od spoda žloutnou a pak usychaj.

Old Post 23-06-2014 v 17:24 PM
Scotty je offline   Profil uživatele Scotty   Find more posts by Scotty   Foto galerie člena Scotty   Click here to Send Scotty a Private Message   Add Scotty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4868170 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív