Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 209

citace:
Původní příspěvek od Portishead
Kde je problem ja to nevim proto se ptam dik za pomoc kytka Special Queen


řekl bych Že PH a následný pŘesolení aneb odkaz na FAQ a Jackspearovo Řešič problémů :http://grower.cz/pestovani/navody/z...ojeni/7.html#49

a nebo http://grower.cz/pestovani/navody/z...jeni/7.html#106

peace

Old Post 26-07-2011 v 21:33 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 210

citace:
Původní příspěvek od TomasD


řekl bych Že PH a následný pŘesolení aneb odkaz na FAQ a Jackspearovo Řešič problémů :http://grower.cz/pestovani/navody/z...ojeni/7.html#49

a nebo http://grower.cz/pestovani/navody/z...jeni/7.html#106

peace


prolej to čistou vodou s upravcenym ph nech vyschnout a za tejden zahnoj ,hlídej ph

Old Post 26-07-2011 v 21:35 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 211

Ještě bych se chtěl zeptat, mám ty ožraný vršky odstřihnou, ještě je nějakej ten čas, tak by se to dalo brát jako zástřih a mohlo by se to ještě pěkně rozvětvit, nebo to mám nechat a aplikovat akorát postřik? Některý vršky vypadaj fakt hrozně, tak si nejsem jistej, jestli na nich nějaká ta palice vůbec vyraší..

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 27-07-2011 v 15:34 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kola666
Stálý Člen

Karma uživatele kola666 - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 212

nazdar ludia , myslim ze moje rastliny napada dřepčík (Phyllotreta atra) ako sa ich zbavit ? poradte pls kto vie.. na rastlinach mam plno malych dierok a vzdy ked dojdem na policko , tak tie male ku*vy , aspon 2 až x na kazdej rastline najdem , su male asi 2 mm , take čierne ale zato sikovne , a skacu ako kobylky ...foto z Netu - http://zahrada.mysteria.cz/drepcik.html

Old Post 27-07-2011 v 16:51 PM
kola666 je offline   Profil uživatele kola666   Find more posts by kola666   Foto galerie člena kola666   Click here to Send kola666 a Private Message   Add kola666 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kola666! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 213

citace:
Původní příspěvek od kola666
nazdar ludia , myslim ze moje rastliny napada dřepčík (Phyllotreta atra) ako sa ich zbavit ? poradte pls kto vie.. na rastlinach mam plno malych dierok a vzdy ked dojdem na policko , tak tie male ku*vy , aspon 2 až x na kazdej rastline najdem , su male asi 2 mm , take čierne ale zato sikovne , a skacu ako kobylky ...foto z Netu - http://zahrada.mysteria.cz/drepcik.html


Co vím, tak na dřepčíky, slovensky skočka, jsou úžasní jako predátoři škvoři. A z postřikú? FAST M http://www.agrobio.cz/vyrobky/114-fast-m.html Nebo ještě lépe http://www.agromanual.cz/atlas/skud...g_sort=SK_NAZEV

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 27-07-2011 v 17:15 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 214

citace:
Původní příspěvek od gremlin101
Ještě bych se chtěl zeptat, mám ty ožraný vršky odstřihnou, ještě je nějakej ten čas, tak by se to dalo brát jako zástřih a mohlo by se to ještě pěkně rozvětvit, nebo to mám nechat a aplikovat akorát postřik? Některý vršky vypadaj fakt hrozně, tak si nejsem jistej, jestli na nich nějaká ta palice vůbec vyraší..


Co mám udělat s těma ohlodanejma vrškama? Nechat, nebo zastřihnout? Fakt nevím, je to díra vedle díry..
A jaký z těchto přípravků by jste mi doporučili?

ALSYSTIN 480 SC , BIOBIT WP , BIOBIT XL , CASCADE 5 EC , DIMILIN 48 SC , NOMOLT 15 SC , NURELLE D , TREBON 10 F , TREBON 30 EC

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 28-07-2011 v 13:13 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 215

BIOBIT WP , nebo XL , to je jedno to je rozdil jen ve velikosti balení , jinak doporučuji na venek , od atami toto http://www.growmarket.cz/produkt/bio-defence-2x50ml , používam to jednou za 10dni jako prevenci a za posledních 5-6let sem neměl venku problem s čimkoliv , nejlepši je prevence , čau Hlava

Old Post 28-07-2011 v 13:58 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muškař
Nový Člen

Karma uživatele Muškař - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 216

Pratele zeleneho udoli,chtel bych vas,ty zkusenejsi,pozadat o radu a pokusit se vyresit muj problem s listim,viz text a foto k memu problemu jsou jiz na strankach,zacina se to jiz delat i na listech v prostredni casti kytek a problem na vrsku kytky se jiz dela i na druhe kytce,ale dela se to rozhodne pomaleji nez problem prvni,helphelphelp a moc diky

Old Post 28-07-2011 v 19:39 PM
Muškař je offline   Profil uživatele Muškař   Find more posts by Muškař   Foto galerie člena Muškař   Click here to Send Muškař a Private Message   Add Muškař to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gorgano
Stálý Člen

Karma uživatele gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 217

Ahoj...od úplnýho spodku mojí kytky listy takhle chřadnou...je to zatim fakt malo jen na par listech, ale nezda se mi to moc standartní.. Ty hnědý skvrny jsou uschlý!

Poradíš?

Old Post 29-07-2011 v 12:24 PM
gorgano je offline   Profil uživatele gorgano   Find more posts by gorgano   Foto galerie člena gorgano   Click here to Send gorgano a Private Message   Add gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gorgano
Stálý Člen

Karma uživatele gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 218



Ahoj...od úplnýho spodku mojí kytky listy takhle chřadnou...je to zatim fakt malo jen na par listech, ale nezda se mi to moc standartní.. Ty hnědý skvrny jsou uschlý!

Hnojim 1x za 5 dní alga grow, ph je ok!

Poradíš?

Old Post 29-07-2011 v 12:26 PM
gorgano je offline   Profil uživatele gorgano   Find more posts by gorgano   Foto galerie člena gorgano   Click here to Send gorgano a Private Message   Add gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gorgano
Stálý Člen

Karma uživatele gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 219

citace:
Původní příspěvek od bezdechu


Jak velkej květník? Nebo je to v zemi? Asi ne. Co substrát byl předhnojenej a na kolik týdnú? A v jaké koncentraci hnojíš? Jak jsou rostliny staré?


Květník 10 l, substrát je: kompost, substrát pro kaktusy a sukulenty, perlit, keramzit, rostliny starý cca 3 měsíce. Hnojím v koncentraci dle návodu na hnojce.

Old Post 29-07-2011 v 12:41 PM
gorgano je offline   Profil uživatele gorgano   Find more posts by gorgano   Foto galerie člena gorgano   Click here to Send gorgano a Private Message   Add gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gorgano
Stálý Člen

Karma uživatele gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 220

je to outdoor jsem zapomněl říct

Old Post 29-07-2011 v 12:45 PM
gorgano je offline   Profil uživatele gorgano   Find more posts by gorgano   Foto galerie člena gorgano   Click here to Send gorgano a Private Message   Add gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 221

citace:
Původní příspěvek od gorgano


Květník 10 l, substrát je: kompost, substrát pro kaktusy a sukulenty, perlit, keramzit, rostliny starý cca 3 měsíce. Hnojím v koncentraci dle návodu na hnojce.


No to budou asi už pěkně veliký. Píšeš, že pH je OK, kolik máš výtok z květníku? Jinak starej list nevydrží až do sklizně, postupně odcházejí jak se jim nedostává výživy. Takže bych zkusil hnojit 2x častěji v doporučované koncentraci.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 29-07-2011 v 12:53 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gorgano
Stálý Člen

Karma uživatele gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 222

no to jsi taky říkám, jjen mi přijde divný že se na těch listech tvořej takovýhle nekro skvrny.. jakoby vysychaj ale skvrnitě...jestli takhle vypada list, kterej odumira starim tak je to ok, ale nezdalo se mi to no.. ph zmerim

Old Post 29-07-2011 v 12:59 PM
gorgano je offline   Profil uživatele gorgano   Find more posts by gorgano   Foto galerie člena gorgano   Click here to Send gorgano a Private Message   Add gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gfs
Nový Člen

Karma uživatele gfs - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 1  

Obecné Svetle listy a skvrny Příspěvek č. 223



Ahojda! :-)


Pestuji Ed Rosenthal z klonu v homeboxu 2x 600W... Mam tam 30 kyti.
Kyti jsou v Light Mixu a ve 34. dnu kvetu...
Hnojil jsem na rust: bcuzz+fish mix+root stim., na kvet: bcuzz+bcuzz bloom. stim.+PK13/14...

Na rustu jsem bojoval (uspesne) se sviluskami. Postrikoval jsem na ne stridave Omite a Nissorin (zadny phytamin)

Pred tydnem mi zacal dochazet bcuzz, tak jsem misto nej zacal davat plagron terra bloom+PK13/14 (nic vic). PK jsem zvedal postupne, momentalne jsem na 1ml/l. 2x jsem na kvetu strikal phytamin a predevcirem (32. den kvetu) jsem dal do zalivky poprve i AH enzymy o kterych si moc nejsem jistej jestli nejsou zkazeny :-/ (oba problemy uvedene nize se ale vyskytly uz pred nasazeni enzymu)

Do doby nez jsem presel na plagron, jsem upravoval PH na 5.8-6.0 kyselinou dusicnou, na kvetu fosforecnou. Nekde jsem ale slysel, ze u plagronu se PH neupravuje, je to pravda? Od te doby co davam plagron ho neupravuji. Toho bcuzzu tu jeste trochu mam, ale ne moc, tak na tyden maximalne.

Zalival jsem vetsinu kvetu kazdy druhy den pullitr ke kazde kytce, cca 10 dni zpatky jsem zacal davat pullitr kazdy den.

Max/min teploty a vlhkosti kdyztak dodam, pokud bude potreba, ale to by nemel byt problem (vlhkost je trochu vyssi nez bych si pral, kolem 70%).

Ted k memu problemu:

Na par z nich zacaly svetlat listy a celkove palice vypadaj nejak zpomaleny oproti ostatnim. Taky na nich zacaly spicky nekterych listu cervenat (viz foto 1)
Dale jsem si vsiml, ze na jinych par kytkach se zacaly obevovat oranzove a hnede fleky, ovsem pouze na zilkach a z vrchu listu (foto 2)

Tusim, ze problem cislo 1 muze byt asi preliti (i kdyz, kvetinace jsou dost velky...), tak jsem vcera a dnes nezalil aby proschnul substrat a jeden ofuk jsem dal pod kytky ke kvetinacum aby rychleji prosychaly. Zaleju pristi zalivku asi 1l ke kazde kytce. Uvidim jak to pomuze. Rozdily v barve listu jsou patrne zde: http://imagebin.org/165824 a zde: http://imagebin.org/165825

A ty oranzove skvrny na zilkach by mohlo byt Ph? Tim jak jsem prestal upravovat kdyz jsem nasadil plagron? Je to na par kytkach, ale na jinych, nez problem cislo 1. Ph pudy jsem nemeril... Vazne strilim od boku a podle FAQu, je to muj prvni grow...

Snazil jsem se dodat co nejvic informaci, budu vdecnej za jakoukoliv radu, nebo popostrceni spravnym smerem :-)

Cest!

Naposledy upravil gfs 31-07-2011 v 23:01 PM

Old Post 31-07-2011 v 22:46 PM
gfs je offline   Profil uživatele gfs   Find more posts by gfs   Foto galerie člena gfs   Click here to Send gfs a Private Message   Add gfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 224

No k těm tečkám,něco podobného mě potkalo,ale venku v kýblu,podle FAQ by to mělo být to pH,ale mé tečky se objevovaly spíše po celém listu,to tvé opravdu podle fotek vypadá na to špatné pH. Zkus ho upravit chvíli nehnojit a uvidíš,snad poradí i někdo jiný. Zkus proběhnout pár stran zpět,někde toho tady bude více.

Old Post 01-08-2011 v 11:15 AM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7446710 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív