Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pamatujete si na svoje první zhulení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
mto
Stálý Člen

Karma uživatele mto - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 209

ja CHVALABOHU az v 19tke,teraz mam 23

-= mto OUTDOOR 2oo5 =-

Old Post 02-05-2005 v 13:37 PM
mto je offline   Profil uživatele mto   Find more posts by mto   Foto galerie člena mto   Click here to Send mto a Private Message   Add mto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flEk
Nový Člen

Karma uživatele flEk - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 210

ja zacal kolem 14 ted je mi 18 a cejtim se svezi jako nikdy..

svou zivotni pointu mam ubalenou v jointu

Old Post 02-05-2005 v 18:43 PM
flEk je offline   Profil uživatele flEk   Find more posts by flEk   Foto galerie člena flEk   Click here to Send flEk a Private Message   Add flEk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HELLEN
Stálý Člen

Karma uživatele HELLEN - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 211

to já začla v 18......no a hulím už 11 let.

Old Post 07-08-2005 v 10:48 AM
HELLEN je offline   Profil uživatele HELLEN   Find more posts by HELLEN   Foto galerie člena HELLEN   Click here to Send HELLEN a Private Message   Add HELLEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 212

ja zacal ve 13ti, ale fest (to znamena min 1*tydne ) az na gymplu. ted je mi 22, to dela 9 let. nepozoruju na sobe zadny trvaly nasledky a s chlastem sem skoro prestal. teda kdyz je huleni

Old Post 07-08-2005 v 19:47 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ututatisises
Nový Člen

Karma uživatele ututatisises - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 213

zacala jsem uz na zakladce v osmi tride.....uz je to par let...ale dekuji buhu za ten dar slukovat

Old Post 08-08-2005 v 00:15 AM
ututatisises je offline   Profil uživatele ututatisises   Find more posts by ututatisises   Foto galerie člena ututatisises   Click here to Send ututatisises a Private Message   Add ututatisises to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ututatisises! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ututatisises
Nový Člen

Karma uživatele ututatisises - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 214

zacala jsem jeste na zakladce,v osme tride,to bylo jen obcas........ale dene uz hulim 3 rok... a dost mi to chutna a asi dlouho bude

Old Post 08-08-2005 v 17:49 PM
ututatisises je offline   Profil uživatele ututatisises   Find more posts by ututatisises   Foto galerie člena ututatisises   Click here to Send ututatisises a Private Message   Add ututatisises to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ututatisises! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JackEE
Stálý Člen

Karma uživatele JackEE - 87% PěstitelskáKarma uživatele JackEE - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 211  

Příspěvek č. 215

v krásných 14ti letech, a sou to 2 roky co se m začal ...

let the NIRVANA rulEEEEE!!!!!!!!!!

CHronic, KC33-hydro-220w SKLIZENO

K2, SensiStar 220w SKLIZENO

5x Jack Herrer, V-Scrog, 125/150W, bubbler - JEDE


Old Post 08-08-2005 v 19:03 PM
JackEE je offline   Profil uživatele JackEE   Find more posts by JackEE   Foto galerie člena JackEE   Click here to Send JackEE a Private Message   Add JackEE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Harvest...
Stálý Člen

Karma uživatele Harvest... - 96% PěstitelskáKarma uživatele Harvest... - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 216

asi ve 14 nebo 15 ale už je to hafec dlouho..........na muj první zážitek s hulenim nezapomenu asi do konce života.....šel sem si na to lehnout a blil sem až do rána

Hárvyho OUT 06

Hárvyho OUT 05


HÁRVYHO MATKÁRNA

trpím závislostí na šlechtění konopí.

Old Post 08-08-2005 v 19:19 PM
Harvest... je offline   Profil uživatele Harvest...   Find more posts by Harvest...   Foto galerie člena Harvest...   Click here to Send Harvest... a Private Message   Add Harvest... to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Harvest...! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Urgi
Nový Člen

Karma uživatele Urgi - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 217

No ja hulil poprve ve 13 ale ve srovnani co kupuji dnes to bylo seno.Od 15 sem hulil pravidelne ale tak max 1 do tydne.Dneska je mi 18...hulim skoro kazdy den a jsem v poho rekl bych ze i lip.Navic mi kdyz hulim nechutna chlast takze jsem prestal temer pit alkohol ktery mi prijde ze vic nici zdravi.Nici vubec huleni zdravi? :F

Naposledy upravil Urgi 12-08-2005 v 00:45 AM

Old Post 08-08-2005 v 20:58 PM
Urgi je offline   Profil uživatele Urgi   Find more posts by Urgi   Foto galerie člena Urgi   Click here to Send Urgi a Private Message   Add Urgi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 218

citace:
Původní příspěvek od mc.LaRWa
poprwý sem hulil w 8-mý třídě a paq taq jednou za pár měsíců ale pořádně sem začal až w prwáku na střední. newim proč ale poprwý sem se nezduněl wůbec ale podruhý sem byl totál našrot.jinaq wod prwáku (už je to 6 let) sem NEhulil dohromady taq 14 dní a musím říct že KD paměť mám w piči, stejně jako plíce (ale je fuckt že kouřim i cíga) a pociťuju že sem už furt takowej myšlenkowě zpomalenej. stejně hulit nepřestanu přece neumřu zdrawej


umřeš blbej, to taky není špatný, že

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 08-08-2005 v 21:01 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leštěnka
Stálý Člen

Karma uživatele Leštěnka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 219

Ja zacala v 15 (?), uz ani nevim...poprvy to se mnou nic neudelalo...neumela jsem totiz poradne slukovat...Ale pak uz to jelo. Druhy brko vypal jak nevim co...
Jinak me napada, kolik lidi jste vlastne zkazili hulenim? Ja treba krome jinyho asi pulku nasi tridy, brr

Týý jo! A švihla sebou o zem, až jí korálky zachřestěly

Už to balíš?!Co můžeš spalit dnes neodkladej na zitrek...

TRAKTORIAL! n!

Old Post 08-08-2005 v 21:46 PM
Leštěnka je offline   Profil uživatele Leštěnka   Find more posts by Leštěnka   Foto galerie člena Leštěnka   Click here to Send Leštěnka a Private Message   Add Leštěnka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolkov
Nový Člen

Karma uživatele Wolkov - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 220

Ja som zacal v 14, v 15 som sa rozbehol. V 16 som prvikrat skusal pestoval, do 18 som hulieval kazdo denne a teraz tak 3-4-5 krat do tyzdna a som s tym spokojny viac ako ked som vyhuloval kazdy den.
Vsetkeho vela skodi !!!

Old Post 08-08-2005 v 22:39 PM
Wolkov je offline   Profil uživatele Wolkov   Find more posts by Wolkov   Foto galerie člena Wolkov   Click here to Send Wolkov a Private Message   Add Wolkov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolkov
Nový Člen

Karma uživatele Wolkov - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 221

Ja som tiez z maleho mesta, chodim tu teraz na strednu a v moje triede tak 10 ludi..... nehuli. :-)

Som clenom tymov:
Cervene oci.
Nadych radosti.
A obydva naozaj existuju.

Old Post 08-08-2005 v 23:11 PM
Wolkov je offline   Profil uživatele Wolkov   Find more posts by Wolkov   Foto galerie člena Wolkov   Click here to Send Wolkov a Private Message   Add Wolkov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolkov
Nový Člen

Karma uživatele Wolkov - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 222

a je nas tam 32

Som clenom tymov:
Cervene oci.
Nadych radosti.
A obydva naozaj existuju.

Old Post 08-08-2005 v 23:12 PM
Wolkov je offline   Profil uživatele Wolkov   Find more posts by Wolkov   Foto galerie člena Wolkov   Click here to Send Wolkov a Private Message   Add Wolkov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milkiniska
Nový Člen

Karma uživatele Milkiniska - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 4  

Pohodička Nelitujem... Příspěvek č. 223

Čusík všem...Já sem začala teprv před rokem(teď je mi 14)...Ale rovnou sem to rozjela! Hulim snad každej den a docela ve velkym!Takovejch 5-10 denně a nedá se říct, že by to byly žilky...Možná to bude tim městem, protože tady hulí snad fakt každej. A teď je to o to lepší, že přestanu utrácet těžký prachy, protože matka řekla, že můžu pěstovat a ona to zkusí taky A jestli o něčem můžu říct, že toho nelituju, tak je to hulení! A dřív sem i dost pila, teď jenom výjmečně...

Old Post 08-08-2005 v 23:39 PM
Milkiniska je offline   Profil uživatele Milkiniska   Find more posts by Milkiniska   Foto galerie člena Milkiniska   Click here to Send Milkiniska a Private Message   Add Milkiniska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 224

Milkiniska: tak ti přeju úspěch v pěstování, ale ve čtrnácti letech radši brzdi, jóó? možná si to neuvědomuješ, ale tvůj organismus a hlavně hlavu si tím pěkně devastuješ. A když ti to neřekně tvoje mamka, tak musím já

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Naposledy upravil drinker hulič 08-08-2005 v 23:59 PM

Old Post 08-08-2005 v 23:52 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6665430 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív