Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » objednavka semen ze seedbank
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
IqTyq
selektivní herbicid

Karma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 209

citace:
Původní příspěvek od Voltaire
Ahoj lidi mám tokovou prozbu už mi asi 2 tydna nepřišly semínka ani žaden email dneska jdu zkontrolovat poštu zda dorazila objednávka ale pomalu už ztrácím neděje objednávál jsem z eastseeds.com.... kdoví možná že je to spožděno tím sněhem nebo já fakt netuším každopadně se už moc těším až se mi budou hřát u mě doma:-D poradtě prosím.


Určitě jim zkus poslat urgenční email.Požádají tě o číslo zásilky,ve které jsi poslal peníze (je na podacím lístku) a pokud jim peníze dorazily, obeznámí tě se situací. Mě se to stalo před vánoci, neseděla jim prý adresa a do pár dnů mi semena přišla doporučeně!!! a s dvojitým bonusem.|EastSeeds neojebává. Toť má vícenásobná zkušenost.

p.s. a zmrznutí se samozřejmě bát nemusíš, semenům zima nevadí.

" Yeah, i know "

Naposledy upravil IqTyq 20-02-2009 v 09:01 AM

Old Post 20-02-2009 v 08:44 AM
IqTyq je offline   Profil uživatele IqTyq   Find more posts by IqTyq   Foto galerie člena IqTyq   Click here to Send IqTyq a Private Message   Add IqTyq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 210

Děkuji za odpovědI:-D pokusim se setrojit nějaký rychlý email:-Dsice mi moc anglina nejde ale pokusím se:-Da určitě dám vědět:-) tedkom se chystám na poštu tak držte palce:-D

Old Post 20-02-2009 v 09:04 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 211

tak stím zmrznutím si mě potěšil moc mi spadl kamen ze srdce:-) děkuji

Old Post 20-02-2009 v 09:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 212

Iqtyq: Jaképak osivo sis od nich zakoupil????:-D.

Old Post 20-02-2009 v 09:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cantona9
Stálý Člen

Karma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 213

to Voltaire: Myslim ze otazka ake osivo kupoval clen fora nieje k teme tak tu prosim zbytocne nespammuj a co sa tyka toho meskania prense ako napisal Iqtyq staci im napisat mail a uz len cakat a dufat ze zasielka sa nikde nestratila....

Cantonov OUT 08
ruderalis indica out 07
Robinson and Cantona OUT 09

Old Post 21-02-2009 v 00:19 AM
cantona9 je offline   Profil uživatele cantona9   Find more posts by cantona9   Foto galerie člena cantona9   Click here to Send cantona9 a Private Message   Add cantona9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 214

doufám doufám

Old Post 21-02-2009 v 06:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 215

Poraďte mi prosím seedbanku ve které berou kreditky nebo paypal.

Old Post 28-02-2009 v 07:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dýmy
Stálý Člen

Karma uživatele Dýmy - 67% PěstitelskáKarma uživatele Dýmy - 67% PěstitelskáKarma uživatele Dýmy - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 216

Hoj chtel bych si koupit OUTmix z www.hemcy.at ,a rad bych se dozvedel kolik bude cena za cestu, pres ucet to platit nebudu. Nejlepsi by to bylo pres postu ale nevim jak s prachama jestli poslat postou jim hned a nebo me to pride a potom zaplatim poradi nekdo? sem nikdy pres net seed nekupoval. dikec PEACE

OUT 010
IN 012

Old Post 28-02-2009 v 10:38 AM
Dýmy je offline   Profil uživatele Dýmy   Find more posts by Dýmy   Foto galerie člena Dýmy   Click here to Send Dýmy a Private Message   Add Dýmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lincoln
Nový Člen

Karma uživatele Lincoln - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 217

zdar chlapi, včera mi přišli seminka od www.greenhouseseeds.nl , přesně za 14 dní od odeslané objednávky mi přišly, takže spokojenost nadevše, jestli vyjdou a to nepochybuju, tak budu objednávat jedině přes tyhle amrterdamský chlapíky. RENOME vynikající, tak se mějte

Old Post 06-03-2009 v 04:29 AM
Lincoln je offline   Profil uživatele Lincoln   Find more posts by Lincoln   Foto galerie člena Lincoln   Click here to Send Lincoln a Private Message   Add Lincoln to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cantona9
Stálý Člen

Karma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 218

to Dýmy: Uz je to tu omielane dookola jak perpetum mobile. Princip objednvania cez postu je asi taky , ze im najprv v neutralnej obalke posles peniaze aj s vytlacenim objednavacim listom (to je ten ktory obdrzis po objednavke od seedsbanky) a cakas na s5ny , v ktorom bude napisanie niecov tom zneni , ze penieze uz obdrzali a objednavku na druhy den posleme a tebe nezostava nic ine ako cakat na opalku a v nej uz seeds ...budem drzat palce ...zatim

Cantonov OUT 08
ruderalis indica out 07
Robinson and Cantona OUT 09

Old Post 06-03-2009 v 10:41 AM
cantona9 je offline   Profil uživatele cantona9   Find more posts by cantona9   Foto galerie člena cantona9   Click here to Send cantona9 a Private Message   Add cantona9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThurieL
Nový Člen

Karma uživatele ThurieL - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 219

Tak bych chtěl s potěšením říct že eastseeds.com je banka na urovni.Sice jsem si počkal,ale dočkal pohodové jednání žáden strach:-) A KLÍDEK mohu jenom doporučit:-) at to jede:-P

Old Post 06-03-2009 v 19:29 PM
ThurieL je offline   Profil uživatele ThurieL   Find more posts by ThurieL   Foto galerie člena ThurieL   Click here to Send ThurieL a Private Message   Add ThurieL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJ BISKUP
Stálý Člen

Karma uživatele DJ BISKUP - 66% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 220

ja pred tydnem objednal ze sensiseeds.com a dnes mi to dorazilo. platba prevodem.

Old Post 13-03-2009 v 12:27 PM
DJ BISKUP je offline   Profil uživatele DJ BISKUP   Find more posts by DJ BISKUP   Foto galerie člena DJ BISKUP   Click here to Send DJ BISKUP a Private Message   Add DJ BISKUP to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M4Jk
Stálý Člen

Karma uživatele M4Jk - 37% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 221

Zdaerc mohli by jste sem dat odkaz na ten formular nejak ho nemuzu najit diky

Old Post 14-03-2009 v 08:02 AM
M4Jk je offline   Profil uživatele M4Jk   Find more posts by M4Jk   Foto galerie člena M4Jk   Click here to Send M4Jk a Private Message   Add M4Jk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M4Jk
Stálý Člen

Karma uživatele M4Jk - 37% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 222

https://www.seedboutique.com/ chci si objednat semena s teto stranky prosim poradte jak jsem nezkuseny diky

Old Post 14-03-2009 v 08:12 AM
M4Jk je offline   Profil uživatele M4Jk   Find more posts by M4Jk   Foto galerie člena M4Jk   Click here to Send M4Jk a Private Message   Add M4Jk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThurieL
Nový Člen

Karma uživatele ThurieL - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 223

zdar m4jku pokus použít hledání:-) určitě tu něco najdeš:-)

Old Post 14-03-2009 v 10:37 AM
ThurieL je offline   Profil uživatele ThurieL   Find more posts by ThurieL   Foto galerie člena ThurieL   Click here to Send ThurieL a Private Message   Add ThurieL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LemonJelly
Stálý Člen

Karma uživatele LemonJelly - 51% PěstitelskáKarma uživatele LemonJelly - 51% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 224

citace:
Původní příspěvek od M4Jk
https://www.seedboutique.com/ chci si objednat semena s teto stranky prosim poradte jak jsem nezkuseny diky


http://www.seedboutique.com/store/faq.php?#6

Klasika nahazdes do kosika, co chces. Potom vyplnis meno, adresa atd., nasledne sposob platby. Ak zvolis platbu cash, tak im posles peniaze v obalke s vytlacenou objednavkou ( urcite ti poslu mailom ich adresu a pod. ) a cakas cca. 2 tyzdne. Platba kartou alebo prevodom to vsetko urychli.

Osobne som od nich nic nebral. LJ.

Save paper - think before you print.
music rules, yeee
I Scream, You Scream, We All Scream for Ice Cream.
Je zásadný rozdiel medzi expertom a odborníkom. Jeden vie o hovne všetko, druhý vie o všetkom hovno.
ASSHOLE is not an alternative lifestyle!!!

Old Post 14-03-2009 v 12:47 PM
LemonJelly je offline   Profil uživatele LemonJelly   Find more posts by LemonJelly   Foto galerie člena LemonJelly   Click here to Send LemonJelly a Private Message   Add LemonJelly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-01-2008 - Objednavky Semien - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8097610 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív