Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » můj první joint / spek, brko
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Jaké bylo tvoje první zahulení?
Nic se nedělo
Bylo mi špatně, nesedlo mi to
Normálka, jako každý - parádně zkouřenej
Nepamatuju si to už přesně
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
rastafara87
Nový Člen

Karma uživatele rastafara87 - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 209

Po mym prvnim špeku jsem poblil svýho mladšího bratra v posteli když spal

Old Post 28-09-2007 v 12:14 PM
rastafara87 je offline   Profil uživatele rastafara87   Find more posts by rastafara87   Foto galerie člena rastafara87   Click here to Send rastafara87 a Private Message   Add rastafara87 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FK2
Nový Člen

Karma uživatele FK2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 210

Poprvé sme s klukama sehnali 1 ge a smotli to do natrhane A4 njn toyove_ stavek nic moc, akorat sem se smal kvadrum sena, ale poradnej zhul sem mel kdyz sme sehnali na podzim neakej lepsi venek a to prisli ty nejvetsi smichy v mim zivote, od ty doby to je uz rok a palim kdekoliv, kdykoliv a zcehokoliv ;-)

Old Post 28-09-2007 v 17:38 PM
FK2 je offline   Profil uživatele FK2   Find more posts by FK2   Foto galerie člena FK2   Click here to Send FK2 a Private Message   Add FK2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SoukuPak
Nový Člen

Karma uživatele SoukuPak - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 14  

Palec nahoru Poprvéééé... Příspěvek č. 211

No ... poprví sem si zahulil v 7 třídě ... vzpominam si že to bylo něco luxusního .. Viděl sem černobíle a nepobiral sem zvuky okol prostě nechutně skouřenej ..Ale takovy stav už sem nikdy nezažil...

Old Post 30-09-2007 v 10:35 AM
SoukuPak je offline   Profil uživatele SoukuPak   Find more posts by SoukuPak   Foto galerie člena SoukuPak   Click here to Send SoukuPak a Private Message   Add SoukuPak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freeloader
Stálý Člen

Karma uživatele Freeloader - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 212

tak to bylo nejak mezi 14/15ti dyz sem se rozhod ze to taky skusim tak mi kamarad dovez 1 blueberry a vzal sem to sebou na kalbu na chatu.Tam sem to dal kamosovi at to smota a ja sem jel pro pivaky ,po mem navratu me kamarad privital s brckem a tak na 15 minut mi uplne odzbrojil slovy: mels toho tam nejak malo,musel sem tam dat este cigo! tak sem si rek tak co a udelali sme kolo asi 10 lidi a scoudili sme to najednou,v tu dobu tam nehulil aktivne snad nikdo!Pochvilce 2 vipadali jak dyby sezrali cervenou muchomurku a sli hnojit boruvky Ja si ztoho pamatuju uz jenom rano kdy sem trochu prisel k sobe a bolela me strasne hlava a tak po hodce sem zjistil ze to co mi zni tece asi kecup nebude...

Old Post 09-10-2007 v 11:36 AM
Freeloader je offline   Profil uživatele Freeloader   Find more posts by Freeloader   Foto galerie člena Freeloader   Click here to Send Freeloader a Private Message   Add Freeloader to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
patres
Nový Člen

Karma uživatele patres - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 213

ja som mal hned tri špeky a kutomu ešte fajka bolo to u kamoša v pivmici rozbil som sa na šupi ani som nevedel gde som višiel som z pivnice vytriezvel som a pokračoval sme.

Old Post 09-10-2007 v 18:22 PM
patres je offline   Profil uživatele patres   Find more posts by patres   Foto galerie člena patres   Click here to Send patres a Private Message   Add patres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lopman
Stálý Člen

Karma uživatele lopman - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 23  

(_)__(_) Příspěvek č. 214

12 let a v zivote na ten masakr nezapomenu, poprvi a naposled co sem z toho mel haldy, pak uz sem hulil skoro denne, ted hulim nonstop :-)

CO_osi

Old Post 09-10-2007 v 19:43 PM
lopman je offline   Profil uživatele lopman   Find more posts by lopman   Foto galerie člena lopman   Click here to Send lopman a Private Message   Add lopman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caligula
Stálý Člen

Karma uživatele Caligula - 89% PěstitelskáKarma uživatele Caligula - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 215

Já sem poprvé hulil na jednom vysílači v lese... Kamoš meěl svuj vypěstovanej venek a fáju sme si udelali z dřevenýho konce švihadla ( tetka uzj sou vetsninou umělí ) Narvali sme tam sítko ok konce kohoutku nebo vlastne ty casti odkud vytéka voda a uz sme pukali.. nakonec sme tam zustali asi tka 8 hodin nez sme byli schopný sléz dolů...

Old Post 11-10-2007 v 21:44 PM
Caligula je offline   Profil uživatele Caligula   Find more posts by Caligula   Foto galerie člena Caligula   Click here to Send Caligula a Private Message   Add Caligula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalidor
Stálý Člen

Karma uživatele Kalidor - 8% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 216

ja mel hodne jointu poprvi ze zacatku, ale nic me poradne nezkourilo, az jednou s kamosem sem hulil v tel. budce. Rikal sem si, to bude zase shit. Za par minut to naskocilo a ja najednou videl celou krajinu jako ve snu, nebo v nejaky pohadce dramaticky. Jak sme tak chodili teplou noci venku vsim sem si, ze nejaka osoba stoji na prostredku silnice tak nejak neprirozene. A jak sem si z neho delal prdel (mel sem dojem, ze tam nikdo neni, ze sem jen zfajcenej) tak se rozesel primo na nas. Myslel sem si, ze je to carodej ze zeme OZZ : ) To byla takova neprijemna haluzova chvile.. A vubec celej prubeh byl takovej "animakovskej" pokud si to nekdo dokaze predstavit. Oba sme videli ryt na zahrade Medvidka PU a ocekavali prichod i Kralika: ) Od tej doby me ganja zaujala a ja se zamiloval. Neni nad to nechat prijemne vypnout mozek a dat mu volny prubeh mysleni..

Old Post 11-10-2007 v 21:58 PM
Kalidor je offline   Profil uživatele Kalidor   Find more posts by Kalidor   Foto galerie člena Kalidor   Click here to Send Kalidor a Private Message   Add Kalidor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 217

Zdrawím.

Svého prvního jointa už si ani moc nepamatuji, jelikož jsem do tohoto tajemného zeleného světa vstoupil se skleněnkou v ruce a než sem se pořádně rozkoukal, jak to tu chodí ( dneska balím už jen brčka, žilky a sem tam bong ), tak uplynul nějaký čas.

Poprvé když jsem hulil, tak to bylo něco od kámošky, co mě sehnala od jejího borce a toho sem si dal jedno sklo a nic. Další sklo "té dobroty" jsem vykouřil asi dva měsíce na to a opět nic. Pak jsem poznal týpka, který hulil už asi sedm let jedině skunky, tak na mě vytáhnul sklo, kterému se u nás říká Bedřich ( skleněná tuba a v ní je vražený kotel, s turbem). Tohoto "Béďu" sem třikrát mocně nasál a pak se začli dít divy .... vše mě přišlo nějaký veselejší a měl jsem pocit, že mě ujíždí spodní čelist.

Zalíbilo se, tak jsem jej poprosil, jestli by me nemohl neco sehnat a nebyl problem ... donesl mě nějakou lampu a vůbec sem netušil, kolik se toho hulí. Umačkal jsem asi z půl g kuličku akorát do fajfky a celou ji zkouřil. Dal jsem z toho +- 25 šluků a jediný na co sem se zmohl bylo lehnout si do postele a prožívat nejsilnější stavy, co jsem kdy měl ....

Toď mé huličské začátky

ČuZzZ...!
denyg

Old Post 11-10-2007 v 23:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caligula
Stálý Člen

Karma uživatele Caligula - 89% PěstitelskáKarma uživatele Caligula - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 218

..njn špeky dokažou věci... Nejhorší kombinace je špek a pul kofola s rumem, pul napul...

Old Post 12-10-2007 v 09:38 AM
Caligula je offline   Profil uživatele Caligula   Find more posts by Caligula   Foto galerie člena Caligula   Click here to Send Caligula a Private Message   Add Caligula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalidor
Stálý Člen

Karma uživatele Kalidor - 8% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 219

a co se stane, kdyz si dam speka a pul napul kofola-rum? He? Rad riskuju, takze bych to moh vyzkouset. Diky za tip : )

Old Post 12-10-2007 v 12:37 PM
Kalidor je offline   Profil uživatele Kalidor   Find more posts by Kalidor   Foto galerie člena Kalidor   Click here to Send Kalidor a Private Message   Add Kalidor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 220

cago vsichni: taky sem si poprve zazil marasny fikot poprve sem koureni vyzkousel v 8 tride a byl to model meho otce ktery v te dobe pestoval kytky na zahrade ale to sem nemel vubec tuseni co to trava je jednou sem takhle snupal v loznici a nasel sem zavarovacku plnou vrchnich palic v tu chvili me napadlo jenom jedno podvedomne sem zhruba vedel co to je ale nebyl sem si uplne jist tak sem zasel za jednim typem ktery mel asi 20 roku ukazal sem mu to ten troche nechapal kde sem to vzal ve 14 letechrekl svoji bande a sli sme se zkourit do parkuto sem byl zrovna na koleckovych bruslich.tak nejak sme kolovali skla a postupne ti lidi odpadali ze uz to nedavajitak sem si rikal bud sem nejaky divny ze to nic nedela nebo nevim az sme to zcadili tak sme se rozesli po postaveni prisla takova pecka do repy ze sem se malem vybulilpotom prisly takove stavy az me to vydesilo slysel sem jako kdybych mel na hlave akvarium nebo cosekany pohled mo maras okamzite sem padil domu zeleny jak kdybych mel umritsnedl sem pul lednice a sel sem to zaspat muzu rict ze jeden z nejhorsich stavu co sem zazil na huleni ztoho vyplyva ze kdyz clovek nevi do ceho se pousti je treba opatrnosti zatim zdarec M

Old Post 28-10-2007 v 01:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
liqui-dnb-itch
Nový Člen

Karma uživatele liqui-dnb-itch - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 221

moje prve brko si nepametam , ale pametam si moje rve hulenie .. bolo to u kamarata v pivnici .. a ja som sa s druhym kamaratom zamkol .. a prisiel tam jeden sused .. a my sme si mysleli ze je to ten nas kamarat .. tak sme na neho zacali kricat ze nech sa nehra na niekoho ineho .. a ja som zacal striekat vodu cez klucovu zamku .. a proste potom ked sme odomkli a vosiel do vnutra ten sused tak sme z toho boli dost mimo .. a proste .. strasne smiechy

____ddd__nnnnnnnn__bbb____
____ddd__nnnnnnnn__bbb____

____ddd__nnn__nnn__bbb____
ddddddd__nnn__nnn__bbbbbbb

ddd_ddd__nnn__nnn__bbb_bbb
ddddddd__nnn__nnn__bbbbbbb

Old Post 04-11-2007 v 19:20 PM
liqui-dnb-itch je offline   Profil uživatele liqui-dnb-itch   Find more posts by liqui-dnb-itch   Foto galerie člena liqui-dnb-itch   Click here to Send liqui-dnb-itch a Private Message   Add liqui-dnb-itch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Torm
Stálý Člen

Karma uživatele Torm - 82% PěstitelskáKarma uživatele Torm - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 222

mno můj první joint byl asi v 16 letech....ale ubec to semnou nic neudelalo...pak jsem to zkusil dalsi wejkend u kamose..a to byyl des...ubec jsem nechapal co to semnou je...vzal jsem boty do ruky a v ponozkach bezel domu malej Hard.....ted se tomu musim smat...

......Torm

Old Post 06-11-2007 v 14:05 PM
Torm je offline   Profil uživatele Torm   Find more posts by Torm   Foto galerie člena Torm   Click here to Send Torm a Private Message   Add Torm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lysina
Stálý Člen

Karma uživatele lysina - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 223

to ja si svuj prvni joint pamatuju moc dobre pac sem byl fakt poprvi zkourenej..to byl mazec bylo to v lete na stadaku..a pamatuju si ze me mrte rozbijeli ty všechny lampy co tam svitili..a taky ze sem slysel takovou melodii..no takovejhle stav sem uz nikdy nemel..

Old Post 19-01-2008 v 11:36 AM
lysina je offline   Profil uživatele lysina   Find more posts by lysina   Foto galerie člena lysina   Click here to Send lysina a Private Message   Add lysina to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lysina! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 224

Ehm.... No já se setkal s marihuanou asi v +-10 rokách, kdy mi kamarád z Ukrajiny nacpal šluknu na záchodech nejmenované diskotéky Prakticky jsem si to skoro ani nezapálil, jak se mi klepaly ruce. V hlavě jsem jen měl maminčina slova... "Drogy ne". Nakonec jsme to strejnak podpalil. Už si ani nepamatuju jaké jsem měl stavy a jestli vůbec. Pak jsem se toho tak na pár roků nedotkl až do 8. třídy. To jsem přešel na jinou školu a poznal uplně skvělý koletiv, který držíme doposud. No a od té doby se hulí a hulí


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 19-01-2008 v 14:51 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6630910 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív