Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
blueberka
Stálý Člen

Karma uživatele blueberka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 209

Nova je prostě Nova a nikdo s tím nic neudělá ... naši tomu fakt nevěří, protože znali kolikrát všechny okolnosti nějakýho případu například z pořadu "Na vlastní oči"? .. a bylo to tak překroucený, že to raději vy/přepli .. Naštěstí tomu nevěří ...
Horší je, když tomu rodiče věří a doma to je hodně velkej problém, ale hlavní je říct rodičům pravdivý informace - viz. BohouR .. co třeba jim sehnat knížku "Marihuana mýty a fakta" - nečetla jsem ji, ale když jsem si ji jen v knihkupectví prohlížela, tak mě to přišlo hodně dobrý(snad je i obsah takovej nebo sehnat jinou knížku, která se zdá objektivní) ... jen to chce, aby si to chtěli přečíst a když si to přečtou, tak aby si z toho udělali vlastní závěry a ne aby prohládili "Jsou to stejnak bláboly!!" ... ale chce to zkusit a moc je nedráždit, nic jinýho asi člověk udělat nemůže

Old Post 11-11-2003 v 18:55 PM
blueberka je offline   Profil uživatele blueberka   Find more posts by blueberka   Foto galerie člena blueberka   Click here to Send blueberka a Private Message   Add blueberka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soundsystem
Stálý Člen

Karma uživatele Soundsystem - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 210

blueberka: Ok blizi se vanoce tak najde knizku pod stromeckem Ale to uz tam pak asi nic nenajdu ja

Old Post 11-11-2003 v 19:12 PM
Soundsystem je offline   Profil uživatele Soundsystem   Find more posts by Soundsystem   Foto galerie člena Soundsystem   Click here to Send Soundsystem a Private Message   Add Soundsystem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pitko
Bez Titulu

Karma uživatele pitko - 94% PěstitelskáKarma uživatele pitko - 94% PěstitelskáKarma uživatele pitko - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 211

zdar druzstevnici

no a ja to zas mam trochu obratene
syn uz nehuli, dcera je este na zakladnej.
vedia o tom,ale tiez si este pamataju ako som chodil domov ,,vozralej jak prase,, . vsetko sme si v pohode vydiskutovali a zhodli sme sa v jednom, radsej ma vidia zhuleneho, ako ozrateho. A ,,byvala,, to tiez odklepla.
No a tento ,,peace,, uz trva 7 rokov:

myslim si, ze vasim rodicom by rozhodne pomohli 2 knizky: ,,Marihuana - myty a fakta,,
od;Lynn Zimmerova / John P. Morgan
vydalo to nakladatelstvo:www.volvox.cz
a k nej este pribalit knizku: ,,Marihuana zakazana medcina,,


Drzte sa a peace s vami.

Old Post 11-11-2003 v 19:59 PM
pitko je offline   Profil uživatele pitko   Find more posts by pitko   Foto galerie člena pitko   Click here to Send pitko a Private Message   Add pitko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Turret
Nový Člen

Karma uživatele Turret - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 212

blueberka: presne takova knizka je od J.X.Doležala, jmenuje se docela vystižně, "marihuana", takova mala zelena... sam tam pise, jak celou knizku psal pod vlivem teto rostlinky :-) vsem zdar

Old Post 11-11-2003 v 20:46 PM
Turret je offline   Profil uživatele Turret   Find more posts by Turret   Foto galerie člena Turret   Click here to Send Turret a Private Message   Add Turret to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fasmos
Stálý Člen

Karma uživatele fasmos - 57% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 199 

Příspěvek č. 213

moje rodiče blbne TV NOVA
prej gdyž to budem kouřit tag všichni pudem na léčení
ale taky sem si všimnul že nějaká generace rodičů to chápe a nějaká ne no....ale stejně nepřestanu

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

!!!!!!!!Ať to svítí a roste!!!!!!!!
---------------Hello fasmos----------------

Old Post 11-11-2003 v 21:13 PM
fasmos je offline   Profil uživatele fasmos   Find more posts by fasmos   Foto galerie člena fasmos   Click here to Send fasmos a Private Message   Add fasmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 214

ad reportaz: jsme zeme s nejvyssim (procentualne) poctem mladych hulicu a zaroven jsme zeme s nejnizsim poctem uzivatelu tvrdych drog v Evrope. Dokonce je to uvedeno i v te reportazi, ale hned na to je uvedeno, ze policie to admita a mysli si, ze mj je prestupova droga (uz ovsem nedodavaji, ze policie nemysli vubec ) a hlaska policisty "a priori, ja bych ty drogy nedelil na lehke a tvrde, droga je jednou droga, jako jed je jednou jed" me uplne uzemnila

Je primo do oci bijici zaujatost novy. Tuto reportaz bych ukazal rodicum tech, kteri jsou proti mj, protoze kazdy clovek si musi vsimnout jejich protireceni a nesmyslnych zaveru

Cicmon

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 11-11-2003 v 21:52 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vondRASH
Stálý Člen

Karma uživatele vondRASH - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 215

moc to lamete prez koleno! myslim ale, ze hodne zalezi na veku rodicu, na tom, jaci byli zamlada atd...jestli byli domaci mysky, tak je to zly, jestli se za komousu snazili nejak vodvazat, tak mate na 50% vyhrano! Kdyz jsem asi pred dvouma rokama domu pritahl kyti, tak se me matinka ptala, co to jako je, co to jako dela a jestli jsem to kouril. Tak jsem ji to vysvetlil, priznal barvu a je klid! Nepta se me na to, protoze ji to nezajima, akorat obcas pritahne nejakej clanek z novin - proste ma strach, ze me zavrou...ale dobre chape, ze marijuana je hodne zmedializovanej problem a kecum moji babci(na ktery je krasne videt vekovy rozdil, kostel a medialni natlak), ze jsme fetaci, se jenom spolecne smejeme..... chce to trpelivost

"Co na tom, když je někdo teplej, černej, nebo zhulenej?"

"Radeček je vocas!"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ SoG 3x WW under 70W Son-T ]
[ R.I.P. - SKLENIK + OUTDOOR 2003 ]

Old Post 12-11-2003 v 08:29 AM
vondRASH je offline   Profil uživatele vondRASH   Find more posts by vondRASH   Foto galerie člena vondRASH   Click here to Send vondRASH a Private Message   Add vondRASH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soundsystem
Stálý Člen

Karma uživatele Soundsystem - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 216

Me kdyz se poprve mati zeptala jestli jsem to uz kouril rekl jsem "Ano, ale nic mi to nedalo nevim co na tom videj" mluvil jsem pravdu me to opravdu poprvy nic neudelalo (nebo jsem si to mozna neuvedomoval). Pak jsem na to prisel a zjistil ze je to dosti o pohode a dokonce me i s hodne lidma svazalo vic nez kdy predtim. Pak ale prisly problemy ..................

Old Post 12-11-2003 v 14:21 PM
Soundsystem je offline   Profil uživatele Soundsystem   Find more posts by Soundsystem   Foto galerie člena Soundsystem   Click here to Send Soundsystem a Private Message   Add Soundsystem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fawkes
Stálý Člen

Karma uživatele Fawkes - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 217

Jóoó TV NOva je fakt shit ...
Poslední dobou mě sere otec, furt si ze mě dělá prdel že čadím a že su výmaz a když sem ho zeptal na co je brufen tak mi řek že si z toho dělají fěťáci koktejl a prej že to je lepší jak tráva ... BITCH Zrovna on moje hulení ze začátku překous nejlíp ... no zklamal mě
Ale teď mě (neska a vůbec poslední dobou) potěšila skvjele mamka .. třeba neska sem se jí zeptal jesli můžu mít doma na zimu pár kytek a ona mi řekla že to nechce moc podporovat ale že když budu nosit ze školy dvojky tak že můžu, ale že se eště mám zeptat taťka (sice mě sere, ale je to zahradkář takže si myslím že mě-farmáře pochopí

Old Post 12-11-2003 v 17:24 PM
Fawkes je offline   Profil uživatele Fawkes   Find more posts by Fawkes   Foto galerie člena Fawkes   Click here to Send Fawkes a Private Message   Add Fawkes to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fawkes! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fawkes
Stálý Člen

Karma uživatele Fawkes - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 218

No stejně si myslím že mám dost libelární rodiče aspoň mezi mýma kámošema ... na to že je mi 15 mám docela v pohodě výhody
Jóo už se těším až zaplením zahradu

Old Post 12-11-2003 v 17:27 PM
Fawkes je offline   Profil uživatele Fawkes   Find more posts by Fawkes   Foto galerie člena Fawkes   Click here to Send Fawkes a Private Message   Add Fawkes to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fawkes! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vondRASH
Stálý Člen

Karma uživatele vondRASH - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 219

ty vole tak v patnacti by me matinka vyliskala az na pudu, ale dnes je jina doba.....mate to hold dobre zarizeny!super je, ze i mezi "mladakama" je hodne groweru, je lepsi, kdyz si kyti pestujou sami, nez aby kupovali a corovali......

"Co na tom, když je někdo teplej, černej, nebo zhulenej?"

"Radeček je vocas!"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ SoG 3x WW under 70W Son-T ]
[ R.I.P. - SKLENIK + OUTDOOR 2003 ]

Old Post 12-11-2003 v 18:48 PM
vondRASH je offline   Profil uživatele vondRASH   Find more posts by vondRASH   Foto galerie člena vondRASH   Click here to Send vondRASH a Private Message   Add vondRASH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 220

to fawkes: No nefím, v 15? To je dost brzo...

Old Post 12-11-2003 v 19:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blueberka
Stálý Člen

Karma uživatele blueberka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 221

citace:
Původní příspěvek od Soundsystem
blueberka: Ok blizi se vanoce tak najde knizku pod stromeckem Ale to uz tam pak asi nic nenajdu ja


myslím si, že jo, to se neboj Ale je fakt hodně důležitý, abys jim to podával do té míry, jak to sou schopni přijmout ... trochu diplomacie a snad to půjde , ale je pravda, že některým lidem můžeš říkat co chceš a ani se nad tvou myšlenkou nezamyslí. Taky tudíž musíš myslet trochu na jejich pocity ... jak by Ti bylo, kdyby Ti syn hulil a pěstoval a ty bys byl přesvědčenej, že to je "špatný"? Pokud Tě rodiče neznaj tolik dobře, tak se jim nedivím ... neví co od Tebe mají čekat a tak Ti raději všechno zakážou, aby Tě "ochránili". Je to normální ... mají Tě rádi a chtějí pro Tebe to nejlepší - takže představa toho, že jejich syn hulí musí být hodně strašná, zvlášť, když věří žvástům Novy apod.
Držím palce !!

Old Post 12-11-2003 v 20:12 PM
blueberka je offline   Profil uživatele blueberka   Find more posts by blueberka   Foto galerie člena blueberka   Click here to Send blueberka a Private Message   Add blueberka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soundsystem
Stálý Člen

Karma uživatele Soundsystem - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 222

No jo ale snazil jsem se jim to vysvetlit nejlip jak sem mohl snazil jsem se,ale nejak to proste nevzala. Proste trava je startovaci droga a basta fidli, ja nevim ale kdyby vedeli jakej je strasnej rozdil mezi THC a alkoholem urcite by jim doslo co a jak. Jenze ....... moji rodice na to asi nemaj odhalit ten rozdil...skoda. Jenze to jeste potrva nez se odstehuju a to me strasne mrzi ((((

Old Post 13-11-2003 v 20:27 PM
Soundsystem je offline   Profil uživatele Soundsystem   Find more posts by Soundsystem   Foto galerie člena Soundsystem   Click here to Send Soundsystem a Private Message   Add Soundsystem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fiky-Thc
Stálý Člen

Karma uživatele Fiky-Thc - 2% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 223

ja to mam na pohodo matku sem poucil a tak kdyz nejsu doma tak se o me milacky stara ona.

Old Post 16-12-2003 v 10:48 AM
Fiky-Thc je offline   Profil uživatele Fiky-Thc   Find more posts by Fiky-Thc   Foto galerie člena Fiky-Thc   Click here to Send Fiky-Thc a Private Message   Add Fiky-Thc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 224

ja to mam podobne jak Mellian - je mi uz hodne pres 25 :-) a bydlim sam takze je nema cenu zatezovat necim co by stejne nepochopili, kdyz je pro ne i obyc cigareta a pivo neco naprosto nemoralniho ........

Old Post 16-12-2003 v 12:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2346010 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív