Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Druhy indoor , COB-LED 242w, BIO-pest, Super-Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 193

Madical-kukám na tie fotky a plne súhlasím so Zefranom. Na druhej strane ideš v hline, takže to pH by tam nemalo byť tak kritické. Neviem ten wormhumus aké živiny obsahuje. Som zvedavý, ako sa vyjadria ostatní...

Zbytočne sa obávaš, že to neporastie! Máš kvetináče, jak krava. Už som to písal, že kým to celé prekorení, tak to nebude liezť hore. Cca týždeň po tom, čo spozoruješ korene z otvorov v kvetináči sa to naštartuje. A až zapneš celý panel...potom to bude mať raketový nástup! Sleduj si teploty, nech to nepadá cez deň pod 22-23
Skus fotiť s pravítkom, aby sme mali niečo na porovnanie rastu

Jaaj, a pri fotení vypínaj ofuk, nech to nemáš rozhýbané! :-)


Naposledy upravil odo 08-11-2016 v 14:18 PM

Old Post 08-11-2016 v 13:58 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 194


OK.

Tak moc dik kluci.

PH na to davam spesl pozor ,zalivku i postriky 6,2 PH az budou holky starsi tak PH 6,5.
PH substratu nemuzu zmerit jelikoz bych musel nejdrive prolit cely kvetinac a nasledne zmerit PH vody co vytekla . Pak uz bych ale nemohl znova hnojit ,to uz by bylo prilis vody. A pokud proleju kvetinac tak nemusim minimalne 10 dni zalevat ,hrozne pomalu to vysycha.

Takze jelikoz je to hlina tak budu predpokladat ze je PH OK a dnes v noci dam poprve BIO-GROW a zacnu uplne malou porci a velmi opatrne ,ctvrt mililitru na litr vody ale neproleju kvetinac zkrz (to budu delat az kyti budou vic bumbat) a pohnojim cca pul litr vody na kvetinac a nakrmim vsechny stejne.
Snad v te porci bude dostatek zeleza i horciku.

Zarazilo me ted to davkovani na tom letaku, jsou tam dva radky BIO-GROW prvni je 1ml/1l vody a druhy radek 2ml/1l vody, tak ktery radek teda plati? Chci dat jen ctvrtinu ze cazatku abych neprehnojil a priste zase davku zvednu.

Ty posledni fotky jsou focene mimo box bez ofuku asi se mi tresou ruce pri foceni.
:-D

Old Post 08-11-2016 v 17:30 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zefram Cochrane
Stálý Člen

Karma uživatele Zefram Cochrane - 60% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 195

Mimochodem železo se dá dodat i sólo a to jak do zálivky, tak do postřiku. Stačí koupit "tekuté železo", vyrábí to více firem. Forestina profík speciální suspenzní hnojivo tekuté železo, Plantella tekuté železo, Canna Železo ...
(existuje třeba i Canna hořčík nebo tzv. "hořká sůl")

Old Post 08-11-2016 v 17:41 PM
Zefram Cochrane je offline   Profil uživatele Zefram Cochrane   Find more posts by Zefram Cochrane   Foto galerie člena Zefram Cochrane   Click here to Send Zefram Cochrane a Private Message   Add Zefram Cochrane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 196

Ja vim ale ja nevim jesli jim chybi zelezo nebo ten horcik tak jim dodam radeji vsechno.
Predpokladam ze v tom BIO-GROW to zelezo a horcik take jsou.
Nemaji u toho vubec rozepsane co to presne obsahuje, podivam se jeste na flasku tam by to mohlo byt uvedene.

Jinak diky

Old Post 08-11-2016 v 17:45 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 197

Madical - ty si číslo s tým trasením! :-)

to máš podľa typu substrátu. Či je ochudobnený, alebo výživný - podľa mňa - je tam čierne, alebo šedé označenie.

šedé - all mix - 1ml/l
čierne - light mix - 2ml/l

máš light mix - tuším - allleee vylepšený o tem wormhumus, tak teraz buď múdri! :-) daj 1ml/l

snáď sa nemýlim - ešte som s týmto nehnojil, tak uvádzam empiricky, že čo by som spravil ja...

Old Post 08-11-2016 v 17:58 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 198

HM ,tak na flacse je jenom oznaeni NPK = dusik ,fosfor draslik, tak to tam asi nebude zadny zelezo a horcik to by to tam preci napsaly.
Pisou o BIO-GROW-ze je to kompletní tekutá výživa rostlin tak by tam melo byt jak zelezo tak horcik.
-------------------------------------------------------------------------
N-P-K : 8-2-6
Zaručené složky :
Dusík(N)-8.0%;(NH4)-4.0%;Dusičnan(NO3)-4%;Fosfor(P2O5)-2.0%; Draslík(K2O)-6%

Použití
Kompletní tekutá výživa rostlin. Určen k použití během celého období rostliny (vegetačního i kvetoucího období).

Dávkování
2 - 4 ml na litr vody. Používejte při každém zalévání.

Upozornění:
Před použitím dobře protřepat
Aplikovat dle návodu
Skladovat mimo dosah dětí
Skladování : ve tmě a chladu

Old Post 08-11-2016 v 17:58 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 199

citace:
Původní příspěvek od odo
Madical - ty si číslo s tým trasením! :-)

to máš podľa typu substrátu. Či je ochudobnený, alebo výživný - podľa mňa - je tam čierne, alebo šedé označenie.

šedé - all mix - 1ml/l
čierne - light mix - 2ml/l

máš light mix - tuším - allleee vylepšený o tem wormhumus, tak teraz buď múdri! :-) daj 1ml/l

snáď sa nemýlim - ešte som s týmto nehnojil, tak uvádzam empiricky, že čo by som spravil ja...



OK ukecal si me :-) dam teda pul mililitru na litr ,at nezeru !

A myslis ze je v tom i to zelezo a horcik?

Old Post 08-11-2016 v 18:03 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 200

Myslím, že aaannnoo....pri tej cene by tam niečo mohlo byť :-) pri pol ml, snáď nič neskazíš - dúfajme. A uvidíš, či sa to polepší, ale nečakaj, že to skočí do zajtra 10 cm - lebo korene :-)
už nejaké korene vyliezajú?
Ako to je vysoké? /cm/

Old Post 08-11-2016 v 19:19 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 201

V sobotu dam zase report i s fotem, nebud netrpelivy :-) , kompletne i s vyskou roslinek.

Jinak fakt moc dik, jste moji kluci zlati !!!
Bez vas bych to nezvladl !!!

Jinak zitra koupim pro jistotu preci jen tekutou horkou sul (striknu na listy) a tekute zelezo (pridam rovnou do BIO-GROW) .

Old Post 08-11-2016 v 19:45 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 202

Tak jsem dnes namichal kokteil pro kyticky a kdyz jsem jednu prolil a zmeril EC hliny tak mela 2,5 . Jelikoz jsem nemel destilku tak jsem to proplachl 2x ,odstatou vodou z ph 6,2 jenze pak jsem zmeril tu vodu s PH 6,2 a zjistil jsem ze ma 0,5 EC.
Tady se ve FAQ pise -nejrive namichejte hnojky a az pak merte PH a nasledne snizujte na 6,2.
Ale o tom ze snizovac PH muze rozhodit nebo zvysit EC uz ve FAQ neni ani slovo. A na flasce PH minus grow taky ani slovo ze zvyssuje EC.
Po proliti kyticky bohuzel EC hliny 1,9 .

Takze na 99% jedna kyticka umre protoze jsem ji pravdepodobne spalil.

Ostatni kyticky jsem jen zalil snizenou PH na 6,2 a 0,5 EC ale jelikoz yam je u toho to zvysene EC tak jsem zalil jen pul litre a neproleval.

Defakto kdyz jim davam spravnou PH tak i nechtene solim, to je fakt k zbliti.

Priste seru na nejakou hlinu a pojedu cisty kokos at mam hnojeni pekne od zacatku pod kontrolou.

Premyslim ze je co nejdrive zastipnu a rychle udelam 2 nebo 3 klony a ten nejrychleji zakoreneny rizek zasadim misto te prehnojene , pokud umre. Budu mit holt delsi vegetativni cyklus ,co nadelam.
Nejradsi bych si nafackoval.

Old Post 08-11-2016 v 23:48 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 203

Myslím, že to, čo teraz robíš, je kontraproduktívne....a chaotické :-) SI NETRPEZLIVÝ! ...nemáš istotu, či skutočne je problém, v nedostatku živín a Ty tam hneď okrem systémového hnojiva naválaš doplnkové na tých krpcov...
pridávaním pH znižovača samozrejme ide Ec hore....nemyslím ale,. že to je nejak dramatické a že by si to spálil týmto. Použil si odstátu vodu z vodovodu? Tá je omnoho "tvrdšia" než destilka a má samotná Ec okolo 0.3 - 0.5 - takže aj toho znižovača pH musíš dávať viac oproti destilke - tým pádom aj Ec má vačší nárast.... tak isto Ti poleze EC vyššie v odpade po preliati vodovodnou, než destilkou...
Nechcem Ťa školiť, ale mal by si postupovať rovnako, nech v tom máš prehľad a ten, čo toto vlákno sleduje mal aj nejaké jasné info z pestu. Začínam v tom mať už aj ja chaaaozzzz a to tu sledujem každý deň :-) už sa mi s tou Tvojou hlinou aj sníva :-)
Cocos? .... najprv si vyšperkuj 1 systém k dokonalosti v hline a potom choď na ďalší - inak budeš mať ešte vačší guláš
Sú tu pesty chalanov, čo nemajú zďaleka toľko doplnkov a majú to slušne rozbehnuté. Podľa mňa to fakt zbytočne hrotíš, stresuješ sám seba a tie baby, čo pestuješ.
Dúfam, že si to ešte nestihol zaštipnúť!...

Old Post 09-11-2016 v 09:15 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 204


Od tedka se s tim uz nebudu tak parat!

Tu co jsem spalil tak jde uz rychle do kopru ,uz je to jiste, takze zbyvaji bohuzlel jen 4 holky.

Pri mem "steti" me odesel fotak takze nevim jesli do aktualizace sezenu nahradu.

Jak jste me psali ze mam rust trochu opozdeny, neboli ze by kyti mely byt o trochu vetsi nez mam tak jsem se dival na Youtube na ruzne indicy pod ruznymi svetly.
No a podle videi me teda nepripada ze kyti jsou nejak mensi nez by mely byt nebo jakkoliv opozdene v rustu (stresem,velkym kvetinacem a pod.)
Spis naopak, ted jsou holky priblizne o neco rozlozitejsi i o par cm vetsi nez jsou na videich. Ale musim priznat ,mam hodne listu s hnedymi spickami tech zubu na okraji listu a jeden list ma vetsi flek uprosred listu , Takze na to ze jsem jim necim ublizil tak jsou proti zdravym kytkam z tech videii az monstrozne rozvinute co do sirky .

Mimochodem zde je foto z meho prvniho vlakna HPS 600W shodou okolnosti uplne ve stejny 26. den veg. ma 22 cm takze je asi o 3-5 cm vetsi nez jsou me kyti ted ale jak si muzete vsimnout tak je sice o malinko vyssi ale s podstatne viditelne s malinkymi vetvemi oproti tomu co mam v boxu ted.
Nasel jsem fotku na flashce.

Zde jsou videa ze semene pod ruznym osvetlenim .
Myslim ze moje holky jsou co se tyce rustu tak akorat a jsou velice dobre vetvene oproti jinym z veidi, nenasel jsem rezvetvenejsi kytky nez mam ja a to jsem se opravdu snazil . (jo , nasel jsem i vetsi ale byly hrozne ridke a bez vetvi)

Nasel jsem i videa kde mely vetsi chcipacky.
Ale hledal jsem prumer priblizne z 20 videi abych si mohl udelat zaver.
Zde jsou (dve posledni videa) ty nejvetsi z prumeru tech 20.

To prvni video je chcipacek ve 3.tydnu.
https://www.youtube.com/watch?v=tYKtjLqDitM

https://www.youtube.com/watch?v=St-y68vSQyI

https://www.youtube.com/watch?v=mCj64V-usxA

Tak co se tyce stari rostlinky ,vysky a vetveni tak jsem zcela spokejen.
Akorat se trochu obavam aby to nebyl zacatel konce kdyz je priblzne 8-10 listu po okrajich nekrotickych (mam na mysli jen ty zuby)
Skoda ze jsem odpalil tu jednu kyti.

V sobotu to bude 28.dni rustu tak ak proleju destilkou vsechny kvetinace a zmerim PH i EC proliteho substratu aby to bylo jasnejsi.

Naposledy upravil Madical-Strains 10-11-2016 v 11:29 AM

Old Post 10-11-2016 v 10:18 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
siltovkar
Stálý Člen

Karma uživatele siltovkar - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 205

Pekné to máš :-) Mne tiež asi jedna odchádza a neviem prečo keď všetky majú rovnaké podmienky. Možno je to genetikov. Naozaj neviem, žlté listy som odstrihal ( chudinka vyzerá ako ošklbaná husa) a budem čakať či sa vschopí alebo o ňu prídem úplne. Držim palce a sledujem :-)

Old Post 10-11-2016 v 10:48 AM
siltovkar je offline   Profil uživatele siltovkar   Find more posts by siltovkar   Foto galerie člena siltovkar   Click here to Send siltovkar a Private Message   Add siltovkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 206



Diky za to ze patris do skupiny prejicich a ze drzis palce :-)
Budu to urcite potrebovat.

No ,pekne bych to nenazyval, pekne by to bylo bez nekrotickeho poskozeni listu.

Jinak o kytku se kvuli oskubani vubec neboj ,ja oskubal jednu kytku uplne totalne asi kolem 30 dne rustu v prvnim grow a vzpamatovala se bez problemu mely by se nechat alepson dva zdrave listy.
viz fota .. po oskubani a ve finale.

Naposledy upravil Madical-Strains 10-11-2016 v 14:17 PM

Old Post 10-11-2016 v 11:51 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 207





28 DEN RUSTU

Vcera-Opetovna kalibrace PH a EC metru jen pro jistotu aby se mohla lepe urcit pricina hnedych.spicek a nekrotickych skvrn a zkratka proto abych sem napsal opravdu presne info o aktualnim stavu .

PH kalibraci jsem zvladl bez problemu ,kalibrace 4 a 7 ale EC kalibraci jsem musel hledat, navod ktery jsem bohuzel nenasel. Nasel jsem jen ze se kalibruje na 1,2 a ze se neco nasobi 100x ale ja dostal kalibracni roztok 1,438 (nemecky)
Zarazilo me ze na EC metru neni desetinna carka jako u PH metru.(v prvnim grow jen EC-metr nemel))
EC metr mel byt udajne predkalibrovan a kalibrace by byla udajne zbytecna, jak me bylo receno.
Hodnota na displeji kdyz jsem strcil EC metr do roztoku byla ale 08 tak jsem to sroubovackem posunul na hodnotu 14 Takze kalibrovan pravdepodobne nebyl!
Bohuzel 1,4 na displeji neexistuje.,jak jsem jiz psal . No snad jsem to nakalibroval spravne.

Koupil jsem 2x 5l destilku,2x39 kc v Tesku.
Kazdou kyti jsem prolil 1 litrem destilky a zapsal si postupne hodnotu EC a PH vytekajici vody ze substratu.
Po proliti vsechny kyti svesily listy.

ANI JEDNU Z TECHTO 4 KYTEK JSEM JESTE NIKDY NEHNOJIL.

Nic jsem nepopletl a meril jsem pak jeste jednou kazdou kytku zvlast a hodnoty se absolutne shodovaly s prvnim merenim.

1.-EC- 1,3,...PH-6.4- toto jsou hodnoty te nejsvetlejsi zloutnouci bledule,hnede spicky. Vyska rostlinky-17cm.
2.-EC- 1,1,...PH-6.4-nejvice poskozene listy po okrajich a velka nekroticka skvrna plus 3 dirky v listu. Vyska rostlinky-19 cm.
3.-EC- to je ta prehnojena. EC-2,2 , PH-6,6
4.-EC- 1.1,...PH-6.7-Uplne ta nejvyssii a nejmene poskozena. Vyska rostlinky-22 cm.
5.-EC- 1.7,...PH-6.8 (EC 2.1)- ,Druha nejvyssi nejhezci a skoro bez kazu.(tato mela po proliti prvnim litrem destilky EC,2.1 ,tak jsem ji prolil jeste dalsimi 5l destilky ale podarilo se snizit jen na EC 1,7,(na displeji 17) bohuzel to EC uz proste posledni
dva litry neslo snizit jeste niz a nechtel jsem to prehanet, 6l na jednu kytku je podle me az prilis. Vyska rostlinky-20 cm.

Jeste k te prehnojene kyticce... BERU ZPET, stalo se neuveritelne skutecnosti !!!
Nechtel jsem to puvodne psat aby si nekdo netukal na celo ale po tom kdyz ji zhnedly a skoro hned odpadly pres noc tri cele spodni listy,vzal jsem ji do vany a sprchou jsem jednak celou pokropil a jednak prolival cely kvetinac snad 20 minut.
Dnesni noc se kyticka opet vratila k zivotu. Jeste ze jsem ji nakonec nevyndal z boxu !

Meril jsem PH a EC vcera v noci pred zhasnutim svetla, foto dnes rano.
Jedna z techto ctyr kytek mela EC 2.1 a vypada ze se ji darilo uplne ze vsech nejlepe co se tyce vzhledu , vysoka kosata ,jen na dvou listech hnede spicky,bez jinych vad.
To me hlava nebere , EC 2.1 je prilis vysoka hodnota na mesic starou kytku ,jak je mozne ze se ji tak dari ? A ostatni maji priblizne podle FAQ dalo by se rici optimalni hodnoty a vypadaji hur. Predpokladal bych ze to bude obracene.
Taky nerozumim tomu kde vzala ta hlina hodnotu EC 2.1, promichane to bylo perfektne, neni prakticky mozne aby se zapomelo na nejaky dil hliny ze by se spatne promichala a hnojena ode me taky nikdy nebyla.

PH je ok, EC az naty dva kvetinace taky ok ,teplota v boxu pri svetle 22-25C, pri zhasnutem svetle
18-19 C,vlhkost mezi 60-70% ,kyti jsou poskozene s nekrotickymi skvrnami a okraji a hnedymi spickami na koncich listu.
Dokonce jsem nasel 3 podlouhle dirky vedle sebe na jednom listu a v zadnem pripade jsem to nemohl poskodit ja sam neopatrnou manipulaci s kytickou. Strikam (Phytamin4x) a (Crompax pouze 2x) uplne ten nejslabsi rztok jaky se da namichat, vzdy vyhradne po zhasnuti panelu. Prehnojeni postrikem nehrozi ani nahodou, koukal jsem se do sveho prvniho vlakna a strikal jsem uz od tretiho tydne vyssimi davkami nez ted.
Zadne housenky ani jine potvory krome tech 5.ti hodnych zlatoocek jsem nenasel ani na spodnich stranach listu a to jsem to kontroloval dokonce lupou ale zadny pohyb, proste nic cemu by se dalo pricist poskozeni kyticek.
Troufal bych si tvrdit ze maji idealni podminky!

Koupil jsem hnojky tekute zelezo a horkou sul ale jelikoz jedu BIO a zrovna tyhle hnojiva jsou chemky tak bych je tam radeji vubec nikdy nedaval pokud to nebude nezbytne nutne.

Rad bych se dozvedel co teda zpusobuje ty dirky, nekroticke skvrny a hnede spicky listu.

Podle me zbyvaji uz jen dve mozne priciny proc se tak deje....
Neco v hline co poskozuje korinky, nebo zacinajici plisen. Jako plisen se mi to jevi nejmene spis bych to videl na to prvni.

Naposledy upravil Madical-Strains 12-11-2016 v 17:29 PM

Old Post 12-11-2016 v 08:10 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 208



Vsimnete si jak ma panel uz ted problemy osvitit i kraje rostlin a to je holkam zatim jen mesic. !

Musel jsem dnes nasadit na Prima-klimu uz filtr protoze jsem to citil uz pred barakem.

Mimochodem,troufli byste si tipnout ktera je ta prehnojena?
Prevcirem jeste skoro lezela na hline,listy,vetve vsechny totalne na zemi ,scvrkla,zkrouceny stonek a vypadala jako hromadla nestesti.

Old Post 12-11-2016 v 08:14 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6583110 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív