Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Druhy indoor , COB-LED 242w, BIO-pest, Super-Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 161


Čau všichni. Já to vyřešil následovně..... Cirkulační ventilátor se spínal v 15cti minutových cyklech, aby CO2 mělo šanci se chvilku držet mezi kytkama. CO2 jsem z kýble navedl hadicí do zvlhčovačky. Špejle zapíchané po obvodu květináčů a omotané potravinovou folií. Lepenkou jsem pak utěsnil spáry mezi květináči. Po aplikaci CO2 byl růst rychlejší ale je zapotřebí zvednout vlhkost a teplotu a méně častěji zalévat půdu.

Old Post 03-11-2016 v 12:51 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 162

Hm , sikovne udelany.

Zkousel jsem nafouknout ten pytlik ale dnes to bublalo o trochu mene nez ze zacatku. Pytlik se nafoukl sotva dopolovicky a to za hodinu !
Nejsem vubec technicky tip ale tohle jsem se domnival ze jsem udelal fakt dobre. Ale kdyz to nenafoukne ani pytlik ...tak urcite v mym pripade to bude v boxu uplne zbytecny. (ja vim, rikaly ste mi to,tak uz to znova nemusite psat)
Spis vidim chybu u sebe nez v navodu, nechce se mi verit ze by nekdo zamerne radil nejaky picoviny.

Priste se budu ridit prislovim kdo nic nedela nic nezkazi :-D

Old Post 03-11-2016 v 17:42 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 163

Ešte sa ten burčiak zrejme nerozbehol

Old Post 03-11-2016 v 20:17 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 164

citace:
Původní příspěvek od Hrdic
Čau všichni. Já to vyřešil následovně..... Cirkulační ventilátor se spínal v 15cti minutových cyklech, aby CO2 mělo šanci se chvilku držet mezi kytkama. CO2 jsem z kýble navedl hadicí do zvlhčovačky. Špejle zapíchané po obvodu květináčů a omotané potravinovou folií. Lepenkou jsem pak utěsnil spáry mezi květináči. Po aplikaci CO2 byl růst rychlejší ale je zapotřebí zvednout vlhkost a teplotu a méně častěji zalévat půdu.



A jak jsou stare ty tve kyticky?

=============================================

Odo- Nerozjelo a mam takovy tusak ze uz ani nerozjede.

Old Post 03-11-2016 v 21:54 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 165


CO2 bomba je jistota ale je to už finančně náročnější řešení.
Kytky na fotce, kterou jsem posílal byly ve 29dni růstu. Oproti Mazaru a Blueberry ten růst byl fakt hodně pomalý. Od doby, co jsem zavedl CO2 uplynulo 8 dní a kytky nyní vypadají takhle.

Old Post 04-11-2016 v 15:09 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 166

Pekna dzungle :-)

Doufam ze budu mit za dva tydny taky takovou.
Ja jsem dnes ve 20 dni od zasazeni pod zem a kyti se fakt uz paradne zacinaji rozjizdet.
COB-LED je super ,bez teplotnich problemu ,v boxu je tak akorat.
HPS uz bych nechtel ani zadarmo kdyby me ji nahodou nekdo daval.
Jeste sice nemohu mluvit o kvetove fazi ale jak jsem si tedka procital svuj prvni grow tak to byl jeden samy problem.

Dve kyti z peti maji sice lehoucke kazy na oktrajich lsitu (nevim vubec z jakeho duvodu) z Phytaminu ani Crompaxu to byt nemuze protoze jedna z tech dvou co je strikam je zdrava jako ripa bez sebemensiho kazu, ukazkova proste vystavni a uz predbehla rustem dve ostatni co byly o malinko vetsi.
Bohuzel ta druha co strikama Phyt. a Crom. je kupodivu stale ze vsech nejmensi.
Nevim jesli je to mozne ale ten Super-skunk vypada jako by tam byly dva rozdilne tipy rostlin.
Nebo se mi to mozna jen zda...?

Od pondelka zacnu osetrovat postrikem uz vsechny kyti nejenom ty dve co byli nejmensi. At ziskaji take vyhody Crompaxu a Phytaminu.

Zitra budou fotky, aktualizace po 21.dnu od zasazeni do hliny.

Old Post 04-11-2016 v 16:45 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 167

Já si naopak na HPS (250W růst, 400Wkvět) nemohu stěžovat. V boxu mám 25-26°C. Kamarád to zkoušel pod led panelem a výsledky nikde.
Ty kazy jsem měl na spodních lístkách taky, podle mě je to způsobováno substrátem. Nevím v čem to máš ty ale já je jedu v Growmixu od Plagronu a ten je prý dost silně předhnojený a tak si myslím, že tam jsou místa s vysokým EC a když na to místo narazí kořen, schytá to list. Tohle bych asi neřešil, pokud se to nějak znatelně nezačne rozlézat po celé kytce. Neboj, zachvilku ti to taky začne pořádně růst.

Old Post 04-11-2016 v 18:07 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 168

No ale pod jakym led-panelem to zkousel ? To je docela zasadni.
Ja jedu 50 l Plagron Lights mix, 50 l Atami wormhumus 50%/50%.
To by nemelo byt tak prehnojene ale pridal jsem ten wormhumus,no.


Zrovna premyslim zda mam tohle kolo vyzkouset pro me zcela novou techniku-"Main-Lining" nebo zustat u jiz provereneho "FIM"

http://www.growweedeasy.com/mainlin...gbuckets#step-1

Old Post 04-11-2016 v 18:21 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 169




21. DEN OD ZASAZENI SEMINEK DO ZEME.



Celkovy pohled
(Kyticka uplne v pravo, strikana Phytaminem a Crompaxem predbehla rustem dve jine vetsi . Tato rostlinka byla uplne ta nejmensi zasazena bez vykliceni, davana do hliny jako uplne posledni .








Ta nejmensi v boxu.
( Tady Phytamin a Crompax tolik nepomohl aby rostlinka zatim dohnala ostatni)











Ta nejvetsi v boxu.



Zatim jsem zcela spokojeny.
V jednom pripade strikani Phyt. a Crompax. pomohlo aby dohnala ostatni v druhem pripade moc nepomohlo.
Pristi postrik bude uz na vsechny kyticky.

Priblizne za tyden probehne FIM.

Naposledy upravil Madical-Strains 05-11-2016 v 08:11 AM

Old Post 05-11-2016 v 07:58 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 170

Vyzerá to pekne. Ja by som tú menšiu kytku doporučil prehodiť miesto vačšej. Možno sa jej pod inym miestom pod lampou bude viac dariť.

Old Post 05-11-2016 v 21:05 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 171





Jo, diky , vcera vecer si uz vymenily mista. :-)
Je to mozne ze te male nesvedcilo byt mezi dvema cockama nebo je na tom miste najaka spatna karma.
Vzpomel jsem si ze kdysi davno moje mamka mela fikus a musel byt jen na jednom miste, jakmile ho nekdo posunul byt jen o par desitek centimetru tak mu zacaly hnednout isty a uz se mu vubec nedarilo.

Box je tesne u ukna s otevrenou vetrackou a rouru od odtahu jsem mel vyvedenou tou vetrackou ven do zahrady. Dnes rano jsem tu rouru musel vyndat z te vetracky a spustit ji jen podel boxu do mistnosti, protoze bylo v boxu 18C i pri rosvicenem osvetleni ( v noci 10C) ,ted jak se ochladilo. Predpokladam ze az zacnou mrazy (a letos ma byt udajne kruta zima) tak budu muset mit okno stabilne zavrene i pres den a chodit mistnost nekolikrat denne odvetravat aby bylo v mistnosti dostatek cerstveho vzduchu.

Druhy zadrhel je ze jak kyti rostou tak se potvrzuji ma slova a par listu uz je ve stinu na sirku panelu.

Kdysi jsem kupoval pro plaza takovou vyhrevnou lampu ktera sviti jak svine , je to vlastne reflektor v takovem kvetinaci s dirou ve dne pro kabel.
Uvedomuju si ze to asi nebude ta idealni svetelna kombinace barev pro kyticky ale mohl ten reflektor trochu pritopit v boxu aby mohla byt stale otevrena vetracka okna a trochu by rozsiril i prostor tak aby kyti nemely ve stinu ty listy.
Zajimal by me na to vas nazor .

Naposledy upravil Madical-Strains 06-11-2016 v 08:37 AM

Old Post 06-11-2016 v 08:20 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 172

Kašli na reflektor a dej lampu o 5 cm výše. Na tak malý box by ti teplota neměla dělat problém. I když je to led, tak ty Vera produkují teplo. A když zapnes celý panel na květ, tak to bude mít ještě větší teplotu a větráčky s toho chladiče ti to rozfuci do boxu. No a pokud vím, tak díky globálnímu oteplování bude zima ještě teplejší než minulý rok. Dnes jsem četl na novinkách.cz, že opět na Antarktidě je nejvyšší úbytek ledu v dějinách.

Old Post 06-11-2016 v 08:30 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 173

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Kašli na reflektor a dej lampu o 5 cm výše. Na tak malý box by ti teplota neměla dělat problém. I když je to led, tak ty Vera produkují teplo. A když zapnes celý panel na květ, tak to bude mít ještě větší teplotu a větráčky s toho chladiče ti to rozfuci do boxu. No a pokud vím, tak díky globálnímu oteplování bude zima ještě teplejší než minulý rok. Dnes jsem četl na novinkách.cz, že opět na Antarktidě je nejvyšší úbytek ledu v dějinách.


To jsem zkousel dat o malinko vys ale kdyz je ten panel vys tak klesne teplota v boxu na 19C z 22C . Tu zmnenu teploty zapricinilo tedka to ochlazeni driv s tim problem nebyl.( prave hledam reseni aby mohla byt vetracka okna otevrena neustale)
A zatim stale svisitm veget. tak to mene hreje,to je fakt.

Mozna by pomohlo tohle ....
Ale kdo vi jesli to zabrani vnikani studeneho vzduchu pres tesneni do mistnosti.

https://www.datart.cz/Ostatni-prisl...irlock-100.html

Naposledy upravil Madical-Strains 06-11-2016 v 09:08 AM

Old Post 06-11-2016 v 08:43 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 174

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains

( prave hledam reseni aby mohla byt vetracka okna otevrena neustale)


HPS vim ze o tuhle odpoved si nestal, ale ja si to nemohl odpustit

Odjel sem s ventilackou celou minulou zimu... kdyz byly jo mrazy tak sem ji zabezpecil aby byla treba jen na polovic. A pohoda.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 07-11-2016 v 00:42 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 175

Ne, stojim o kazdou odpoved i nazor !

Nepru se a netvrdim ze HPS je obecne horsi. (Je jen pro me horsi)
Zalezi na mnoha faktorech v mistnosti (velikost,teplota,vlhkost,patro..atd.)

Kdyz se kouknes do meho prvniho vlakna tak pro me je HPS sebevrazda, nedala se absolutne udrzet ve vegetacni fazi teplota pod 35C a v kvetu jsem mel v boxu v extremnich situacich az 42C a to bylo teprve jaro! Nebyly jeste zadna vedra.

Jo uznavam , s tou HPS je to pres tu zimu zase idealnejsi holt vse ma sve pro a proti. Ale jelikoz nemam balkon ani malou zahradku a mym cilem je pestovat neustale to znamena ,jaro ,leto, podzim, zima, tak z toho dlouhodobejsiho hlediska po strance udrzeni idealni teploty v boxu je je jasnym vitezem COB-LED, nehlede na to ze jiz v dnesni dobe prokazano ze ma vyssi svitivost a vetsi efektivitu na rostlinky.

Domnivam se ze pokud nekdo nevymysli neco lepsiho nez COB-LED tak HPS muzou byt za 5 letech minulosti.
Uz ted jsou popsany pripady a to nemam na mysli vubec cestinu kdy groweri kteri drive vyuzivaly HPS ,coz byl v te dobe nejkvalitnejsi zdroj osvetleni pro indoor, nyni jiz uprednostnuji COB-LED .
Kdyz pominu vyssi svitivost a nizsi spotrebu energie tak co jsem se docetl ze skusenosti druhych tak je to ze aby se ti podarilo 1G/1W pri HPS tak musis byt sakra dobry pestitel s mnoha lety zkusenosti, naopak s COB-LED uz se podarilo 1G/1W i zacatecnikum hned pri prvnim pestu.
Zkusenym i 1,7G/W a to je sakra silny rozhodovaci argument.

Pripoustim ze to nejsou me zkusenosti a neni to z me hlavy , je to vyctene na ruznych forech.
Jen doufam teda ze se to nakonec potvrdi i v mem pripade a neuriznu si ostudu tim ze se mi podari treba jen kolem 120G.

To bych nechtel !


Jeste doplnim ze nizkou teplotu v boxu pres noc kvuli otevrene vetracce jsem docasne vyresil utesnenim te diry v okne tlustou starou dekou.
Teplota v boxu pri zhasnutem svetle v noci se zvedla z 15C na 18-19C a pri rosvicenem z 18C na 22-23C , coz snad na chvili nez vypuknou mrazy bude stacit. Pak budu muset nechavat zavrenou vetracku a chodit alespon 2x denne mistnost vetrat aby rostlinky mely jak kyslik tak Co2.

Naposledy upravil Madical-Strains 07-11-2016 v 11:13 AM

Old Post 07-11-2016 v 09:40 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 176

Ja si myslím, že ak sa v tej miestnosti toho domu nejak masívne nekúri na 20 st. C, tak až spustíš silnejšie odťah, tak tam budeš mať chladno - v noci určite. Nemáš tam komín? To by bolo lepšie, než otvorené okno.

Old Post 07-11-2016 v 11:36 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9492420 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív