Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 193

citace:
Původní příspěvek od ABORTED
Zdravim groweři pred par týdny sem zakoupil řezy AK47 ktere mi pripadaly slabé nato hned je hodit na flek...proto sem je presadil z kelmku do vetsich kvetinacu a dal do boxu pod 250w sodik....všechno bylo ok po cca 10 dnech kdy nabraly silu sem je soupl na flek.vse se zdalo byt v pořádku až tedka posledni dny zacly listy odprostřed silně žloutnout.posudte sami dle fotek.PROSIM MOC O RADU.dekuji za kazdo odpověd.

ABORTED.


podle mě je to deficit železa ale můžu se mílit

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Naposledy upravil sWei 15-06-2014 v 19:45 PM

Old Post 15-06-2014 v 19:27 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 194

Asi bych akorát trošku přihnojil,nic víc

.

Old Post 15-06-2014 v 19:45 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swotik21
Stálý Člen

Karma uživatele swotik21 - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 195

ví že je ktomu určený thread ale nešel mi tam vložit moc se omlouvám ..... přihnojil? je to 5 den v kvetu poprvé jsem hnojil na kvet ec 1.7 terra bloom

Old Post 15-06-2014 v 20:06 PM
swotik21 je offline   Profil uživatele swotik21   Find more posts by swotik21   Foto galerie člena swotik21   Click here to Send swotik21 a Private Message   Add swotik21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indosament
Nový Člen

Karma uživatele indosament - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 196


Zdravím,

Na několika semenáčcích mi začly od středu žloutnout listy. Nevíte čím by to mohlo být? Předem děkuji

Old Post 16-06-2014 v 09:17 AM
indosament je offline   Profil uživatele indosament   Find more posts by indosament   Foto galerie člena indosament   Click here to Send indosament a Private Message   Add indosament to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 197

citace:
Původní příspěvek od indosament
Zdravím,

Na několika semenáčcích mi začly od středu žloutnout listy. Nevíte čím by to mohlo být? Předem děkuji


Vypadá na problémy s výkyvy teplot. Přes den vedro v noci zima. Ale těžko se soudí...

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 16-06-2014 v 11:48 AM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indosament
Nový Člen

Karma uživatele indosament - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 198

Tak výkyvům zamezit nemůžu. Jsou na balkóně. PH jsem měřil, je v pořádku, zatím nehnojeno. Nevím, je to druhá várka, u té první jsem dělal vše stejně a takový problém jsem neměl.

Old Post 16-06-2014 v 11:55 AM
indosament je offline   Profil uživatele indosament   Find more posts by indosament   Foto galerie člena indosament   Click here to Send indosament a Private Message   Add indosament to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 199



zdravím začali se mi dělat na rostlinkách hnede flíčky a zhoršuje se to na fotce je OG kush od dinafemu. Substrát je pro výsev a množení nahoře a vespod zahrad substrát B zalevám to vodou z řeky (sry za kvalitu fotek). díky za pomoc

Naposledy upravil suares 16-06-2014 v 20:14 PM

Old Post 16-06-2014 v 19:55 PM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 200

citace:
Původní příspěvek od ABORTED
Zdravim groweři pred par týdny sem zakoupil řezy AK47 ktere mi pripadaly slabé nato hned je hodit na flek...proto sem je presadil z kelmku do vetsich kvetinacu a dal do boxu pod 250w sodik....všechno bylo ok po cca 10 dnech kdy nabraly silu sem je soupl na flek.vse se zdalo byt v pořádku až tedka posledni dny zacly listy odprostřed silně žloutnout.posudte sami dle fotek.PROSIM MOC O RADU.dekuji za kazdo odpověd.

ABORTED.


taky tenhle problém řešíme s václavíčkem...zdá se mi že tady se lidi jenom ptají a nedostávaj odpovědi..máš někde v okolí pole které je ošetřováno herbicidmi?Já to měl loni na 3 kytkách a začalo to myslím až v na začátku květu .. následně to zničilo palice tak že z nich zustalo kulový..myslím že to bylo na fleku poblíž kterého se to objevilo i ted..možná typ nebo PH pudy..zalejvám ale upravovanou vodou s PH 6 hnojím krystalonem fakt nevím..

Old Post 16-06-2014 v 20:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 201

citace:
Původní příspěvek od ABORTED
Zdravim groweři pred par týdny sem zakoupil řezy AK47 ktere mi pripadaly slabé nato hned je hodit na flek...proto sem je presadil z kelmku do vetsich kvetinacu a dal do boxu pod 250w sodik....všechno bylo ok po cca 10 dnech kdy nabraly silu sem je soupl na flek.vse se zdalo byt v pořádku až tedka posledni dny zacly listy odprostřed silně žloutnout.posudte sami dle fotek.PROSIM MOC O RADU.dekuji za kazdo odpověd.

ABORTED.


A povím ti na rovinu že z tvých palic nebude nic...presne takhle to vypadalo u mně loni..vrcholy aj s listy uschly a bylo to v ...

Old Post 16-06-2014 v 20:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syntek
Stálý Člen

Karma uživatele Syntek - 40% PěstitelskáKarma uživatele Syntek - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 202


Zdravím, na kytce mi začaly žloutnou okraje listů, sice sem se koukal čím by to mohlo být, ale kdyby mi někdo zkušenější napsal co to nejpíš je, byl bych vděčný, dík. Btw nevím jaky ph tam mám, dnes mi známý pučí metr a proměřím to .

Old Post 17-06-2014 v 09:48 AM
Syntek je offline   Profil uživatele Syntek   Find more posts by Syntek   Foto galerie člena Syntek   Click here to Send Syntek a Private Message   Add Syntek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ABORTED
Stálý Člen

Karma uživatele ABORTED - 92% PěstitelskáKarma uživatele ABORTED - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 203

citace:
Původní příspěvek od Herodes


A povím ti na rovinu že z tvých palic nebude nic...presne takhle to vypadalo u mně loni..vrcholy aj s listy uschly a bylo to v ...






Díky za odpoved kámo! flek je za domem na kompostu kde nikdy s ph ani nicym jinym nebyl problem...vypada to na zakomplexovaneho souseda ktery to pres plot necim strikl...kazdopadne se nevzdavam poridim nove rezy kvetinace substrat a sezonu zachraniM!!!!

a este jednou diky za nazor uz sem myslel ze je G. DEATH ale vidim ze tu prece jeste nejaky ten verny grower zustal )

Necro BeaST BeaTS

Mega Noname by ABORTED-ukradeno

Balkon by ABORTED 1

Balkon by ABORTED 2

Zahrada by ABORTED 1

Zahrada by ABORTED 2



Old Post 17-06-2014 v 23:35 PM
ABORTED je offline   Profil uživatele ABORTED   Find more posts by ABORTED   Foto galerie člena ABORTED   Click here to Send ABORTED a Private Message   Add ABORTED to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
katana
Stálý Člen

Karma uživatele katana - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 204

Zdravím zkušenější pěstitele a zároveň prosím o radu.
Nic podobného jsem zde nenašel, tak se ptám. Problém mám v horních listech viz foto. Jedná se o automat AK-47 na balkóně na jižní straně. Hned vedle mám druhou rostlinu: stejná genetika, stejný podmínky (klíčení, substrát, zálivka, slunce) a ta je v pořádku.
Poradí mi někdo prosím o co jde a jak s tím bojovat??

Pořád se mi nějak nedaří vložit foto přímo sem, tak to řeším odkazem: http://katanakatana.rajce.idnes.cz/...0616_094902.jpg Ještě aby to někoho nezmátlo, foceno po zálivce, proto ta voda na rostlině.

Předem díky za rady.



Nefetuju, léčím se. A baví mě to.

Používám SSL

Old Post 18-06-2014 v 13:43 PM
katana je offline   Profil uživatele katana   Find more posts by katana   Foto galerie člena katana   Click here to Send katana a Private Message   Add katana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bejkn
Nový Člen

Karma uživatele Bejkn - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 205

Zdravím, mám problém s dvěma kytičkami. Mohl by mi někdo poradit co dělat prosím? http://s29.postimg.org/gupih7e9j/SDC11932.jpg
http://s14.postimg.org/602vpe4e9/SDC11933.jpg

Old Post 19-06-2014 v 12:18 PM
Bejkn je offline   Profil uživatele Bejkn   Find more posts by Bejkn   Foto galerie člena Bejkn   Click here to Send Bejkn a Private Message   Add Bejkn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 206

citace:
Původní příspěvek od Bejkn
Zdravím, mám problém s dvěma kytičkami. Mohl by mi někdo poradit co dělat prosím? http://s29.postimg.org/gupih7e9j/SDC11932.jpg
http://s14.postimg.org/602vpe4e9/SDC11933.jpg


Tak ta první mi přijde nedokrmená - růstové hnojivo

A ta druhá vypadá naopak jako spálená hnojivem.

Musíš uvést víc informací.. jak často a čím hnojíš, v čem pěstuješ a tak dál.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 19-06-2014 v 14:29 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 207



Zdar ludia, neviete mi prosím popradiť.Ide o WW od Fair Seeds, 7 deň od vykuknutia(trvalo im asi 5 dní kým vyšli zpod zeme).Robia sa mi hnedé flaky na listkoch aj okraje listov hnednú,na pár lístkoch sú zkrútené špičky,aj sa mi zdá že od stredu akoby žltly.Zasadené v Biobizz light mix, ph vody 7,teplota 28/18 st.,vlhkost cez den 30% v noci 60%,zatial nehnojené,dik

Naposledy upravil marekSVK 19-06-2014 v 18:18 PM

Old Post 19-06-2014 v 17:49 PM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankalhotaq
Nový Člen

Karma uživatele pankalhotaq - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 16  

žluto-bílé vrcholové pupeny, rez a schnutí listů Příspěvek č. 208

Zdravím zkušené zahradníky. Zasadil jsem durban poison od dutch passion. Pěstuju venku. Hnojím jen nakvašenou kopřivou. Kytky jsou velké asi 150cm, ze začátku rostly krásně, ale v posledních několika dnech se na nich projevují dost drastické změny.

Téměř 80% listů je "napadených", schnou hlavně od konečků a po stranách. Připisuju to částečně moc silné koncentraci zálivky a částečně teplotnímu stresu, protože posledních pár dní pekelně smažilo. Nevíte jestli je možné vůbec kytku spálit kopřivama, má na to vliv vysoká teplota? Vzpamatuje se? http://postimg.org/image/9ic7d27lh/ http://postimg.org/image/5onchnfn9/ http://postimg.org/image/8k0foijn9/
Budu prolévat dešťovou vodou a nehnojit, dá se dělat víc?

Druhá věc je, že mi žloutnou vrcholové pupeny od středu k okrajům, nejdřív jeden pak další. Může to být způsobeno spálením? Já soudím, že je to nedostatek některého z kovů pravděpodobně Fe. Jedna kytka má vrcholky téměř všechny žluto-bílé. Nevíte jak můžu do kytek dostat železo nejrychleji? Četl jsem tady něco o rezavé vodě.. ale.. si nějak nedokážu domyslet tu přípravu..
http://postimg.org/image/lydikjqb9/
http://postimg.org/image/ihg1vbgmt/


Před týdnem jsem použil BIOOL kvůli kolonii smutnic, nedali mi k tomu víčko, tak jsem to odhadl :-D. Je možné, že bych to spálil i tím? Stříkal jsem s tím i další kytku Master kush z Vídně a nepozoruju, že by jí to nějak ublížilo. Proto tuhle možnost pokládám za nejméně pravděpodobnou. Poslední indicie je, že celá "nemoc" se projevila velmi náhle, prakticky během 2-3 max 5 dní

Old Post 19-06-2014 v 21:36 PM
pankalhotaq je offline   Profil uživatele pankalhotaq   Find more posts by pankalhotaq   Foto galerie člena pankalhotaq   Click here to Send pankalhotaq a Private Message   Add pankalhotaq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7599600 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív