Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ?huleni o samotě?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »

Dáváš si večer buka sám se sebou?
This poll is closed.
Jo!!! 72 49.66%
Ne!!! 11 7.59%
Někdy jo 56 38.62%
To je ale debilní anketa 6 4.14%
Total: 145 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
gyzm0
Stálý Člen

Karma uživatele gyzm0 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 193

priznam se ze hulim uz 8roku a sam sem kouril mozna 2-3krat...tot vse

Old Post 23-07-2005 v 15:26 PM
gyzm0 je offline   Profil uživatele gyzm0   Find more posts by gyzm0   Foto galerie člena gyzm0   Click here to Send gyzm0 a Private Message   Add gyzm0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Selassie
Stálý Člen

Karma uživatele Selassie - 12% PěstitelskáKarma uživatele Selassie - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 194

Sam hulim celkem casto, miluju ten klid, kdyz si dam fajfku a pak jenom sedim a necham plynout myslenky. Nejlepsi je to ( subjektivne ) nekde venku, treba u vody, to je pak pohodicka

Old Post 25-07-2005 v 15:44 PM
Selassie je offline   Profil uživatele Selassie   Find more posts by Selassie   Foto galerie člena Selassie   Click here to Send Selassie a Private Message   Add Selassie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
federic
Stálý Člen

Karma uživatele federic - 47% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 195

Rád přisypu trušku svých názorů:
Mám vyskoušené jak hulení s partičkou, tak o samotě. každý má svoje. S partičkou je to daleko větší sranda a jsem víc otevřenej. Kdýž si fouknu sám, jeto na přemýšlení, koukám na problémy trošku jinak a většinou mě napadne i jiné řešení situací, což má taky něco do sebe.

Old Post 25-07-2005 v 16:19 PM
federic je offline   Profil uživatele federic   Find more posts by federic   Foto galerie člena federic   Click here to Send federic a Private Message   Add federic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
federic
Stálý Člen

Karma uživatele federic - 47% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 196

tak si to pořádně užij))

Old Post 25-07-2005 v 18:54 PM
federic je offline   Profil uživatele federic   Find more posts by federic   Foto galerie člena federic   Click here to Send federic a Private Message   Add federic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 197

Je někdy v poho dát si sám ňáký to sklo nebo i brčko, ale nikdy neni nad to dát si to s kámošema...

Old Post 26-07-2005 v 15:39 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 198

Jo doma je to lepší. Ale pokud si dáte s kámošema a jde se něco dělat je to to nejlepší co je. Protože zahulit si s kámošema a pak někde tvrdnout na lavičce nebo tak to je nuda

Slunce v duši a kouř v plicích

Old Post 26-07-2005 v 15:41 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
federic
Stálý Člen

Karma uživatele federic - 47% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 199

Několikrát jsem vyzkoušel dát si sklíčko a jel jsem do nějakého nákup. centra, připadal jsem si jako bych tam vůbec nebyl a pozoroval lidi z bubliny okolo mě. Když jsem to vyzkoušel poprvý bylo to bomba, po několikáté už ten efekt nebyl tak výrazný

Old Post 27-07-2005 v 07:35 AM
federic je offline   Profil uživatele federic   Find more posts by federic   Foto galerie člena federic   Click here to Send federic a Private Message   Add federic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 200

Já taky radši hulím sám. Nejlépe ještě s nějakou vychytanou hudbičkou do sluchátek a pak je to vždycky mazec. Ulítávám si na různejch představách a scenériích, které si do toho vždycky vizualizuju.

Jinak hulení v bandě je taky celkem v poho, ale záleží, co je to za lidi. Je to trochu o něčem jinym. Nejhorší pro mě je, že když jsem třeba s kámošem vypálenej a on potká jinýho kámoše, kterýho já neznám. Daj se do řeči a já tam sedim a čumim. Zkrátka když jsem vypálenej, tak se nejsem takhle s cizim člověkem schopnej zapojit do hovoru.

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 27-07-2005 v 11:27 AM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
federic
Stálý Člen

Karma uživatele federic - 47% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 201

To znám, spíš je to o tom, jestli je človek v tom okamžiku schopen přejít na tu stejnou lainu jako je běžící rozhovor. Což se mi ne vždy podaří naladit.

Old Post 27-07-2005 v 13:01 PM
federic je offline   Profil uživatele federic   Find more posts by federic   Foto galerie člena federic   Click here to Send federic a Private Message   Add federic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grantmilan
Nový Člen

Karma uživatele grantmilan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 202

No ja si rad sam sadnem mierne prihuleny za svoje ero a polietam po okoli, je to parada len tak si poletovat z oblacku na oblacek. Vtedy my vobec nevadi ze som tam sam

Old Post 27-07-2005 v 20:57 PM
grantmilan je offline   Profil uživatele grantmilan   Find more posts by grantmilan   Foto galerie člena grantmilan   Click here to Send grantmilan a Private Message   Add grantmilan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HELLEN
Stálý Člen

Karma uživatele HELLEN - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 203

hulení o samotě je v pohodě....nejraději jdu se svým psem do lesa...a to jsou pak záseky.....anebo si pustím nějaký dobrý filmeček.....

Old Post 03-08-2005 v 14:50 PM
HELLEN je offline   Profil uživatele HELLEN   Find more posts by HELLEN   Foto galerie člena HELLEN   Click here to Send HELLEN a Private Message   Add HELLEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 204

Myslim ze hulit o samote uz trochu vypovida ze se to huleni posunulo zase dal a je to dost smutny. pro cloveka vic citove zalozenyho az nebezpecny-zacnes si premejslet o necem hnusnym a nemas kolem sebe lidi kteri by te z toho dostali. Ale nebudu zazlivat ze sem se parkrat taky zhulil sam dobry je to pred nakym filmem nebo jen tak pred spanim ale skero je socialni droga a tak by se podle me mela taky uzivat.

Old Post 03-08-2005 v 16:32 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shamy
Nový Člen

Karma uživatele Shamy - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 205

tak jako kdyz ma clovek problemy v normalnim zivote, tak je jasne, ze to trosku prokouma a hold to nekdy neda a trosku se sekne no .. ;-) .. clovek si to musi umet naladit .. nemyslet na to .. myslet na neco peknyho ;-)

Old Post 04-08-2005 v 02:17 AM
Shamy je offline   Profil uživatele Shamy   Find more posts by Shamy   Foto galerie člena Shamy   Click here to Send Shamy a Private Message   Add Shamy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 206

tak to mne taky ne ale kamos mi vypravel jak zahulil nekde na horach kdyz byli vsichni pryc na lyzich a pak se sel koupat. asi to byl dobrej modylek nebo z toho vedra se mu prej zacaly tocit dlazdicky na zemi a kdyz vylejzal z vany tak sebou slehnul vo zem a paradne se prasknul do hlavy a zustal tam lezet zevnitr zamcenej. ja vim je to spis prdel, ja se tomu taky smal, ale klidne se mu neco mohlo stat. ale je to vec nazoru, pokud ti vyhovuje hulit sam tak si hul, ja zustanu u party

Old Post 04-08-2005 v 09:28 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 207

To Ježiš: Netušim jak ti může něco takovýho připadat vtipný...Jsi blázen nebo ti jen tak trochu přeskočilo?

Viva México!

Old Post 05-08-2005 v 12:26 PM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 208

tyvole kdyz ti to asi kamos vypravi pri jointu a ty vidis ze se mu nic nestalo tak se nad tim nerozbrecim. a kdyby sis obcas precetl prispevky o trochu vys vedel bys ze presne kvuli tomu jsem to psal-je bezpecnejsi hulit s partou. priste nez prispejes takovou kravinou tak se radsi zamysli

Old Post 07-08-2005 v 13:08 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-02-2011 - Hulenie ako trest - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6921190 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív