Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Re: Problém s matkami Příspěvek č. 193

citace:
Původní příspěvek od dubovej




tohle je udušeny kořínky, vsazim na to boty)
vic provzdušnit)


Proboha co je na tom uduseneho?? to je proste totalne premnozena kolonie svilusek... pokud chces radit taky hovna, tak radsi nerad vubec...

Old Post 10-10-2009 v 08:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V1k1
Stálý Člen

Karma uživatele V1k1 - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 194

To desertWolf : me se to udelalo taky a ted tu kytku zalivam cistou vodou a doufam,ze to to zpravi

Old Post 13-10-2009 v 17:50 PM
V1k1 je offline   Profil uživatele V1k1   Find more posts by V1k1   Foto galerie člena V1k1   Click here to Send V1k1 a Private Message   Add V1k1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soup&Bread
Nový Člen

Karma uživatele Soup&Bread - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1  

Dotaz Svilušky nebo třásněnky? :(( Příspěvek č. 195

Zdravim,

jsem úplný začátečník v pěstování, začal jsem v září se semeny z nirvana-shop a zasadil feminizovaný 4x white widow a 4x jack horror. Před 5-dny jsem přepnul na květ a až do teď se kytičkám dařilo nad očekávání nadmíru dobře. Dnes jsem ale zpozoroval na jedné z kyti (včera sem si ještě ničeho nevšiml) jakési bílé svinstvo na listech. Přemýšlím, že by to mohly být svilušky nebo třásněnky, koukal jsem i pod listy, ale žádný malý svině jsem neobjevil.

Přikládám odkazy na fotky, mohl by mi tedy prosím někdo poradit co to je? Byl bych moc vděčnej, mam docela strach, aby se moje první kytky dožili sklizně

http://www.imghosting.cz/images/76P1010684_b.jpg

http://www.imghosting.cz/images/14P1010685_b.jpg

A zde je asi největší přiblížení na list... http://www.imghosting.cz/images/73P1010700_b.jpg

Nehledej limit vlastních schopností,
bourej limit vlastní lenosti.

Old Post 14-10-2009 v 20:05 PM
Soup&Bread je offline   Profil uživatele Soup&Bread   Find more posts by Soup&Bread   Foto galerie člena Soup&Bread   Click here to Send Soup&Bread a Private Message   Add Soup&Bread to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joan
Nový Člen

Karma uživatele Joan - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 196

http://www.greenhome.cz/katalog/471001

Old Post 14-10-2009 v 21:54 PM
Joan je offline   Profil uživatele Joan   Find more posts by Joan   Foto galerie člena Joan   Click here to Send Joan a Private Message   Add Joan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
placka
Stálý Člen

Karma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 182  

Upozornění potrebuju radu-plisen? Příspěvek č. 197



cek.. mam tu vzorek listu.. tahle vec mi nici kyti.. podle me je to nejaka listova plisen- siri se to rychle.. do tri dnu mi uz zlikvidovala 2 sadby-kurva..! mam tucha ze to bude vysokou vlhkosti.. vse zaclo po zmene zvlhcovacky, z obycejne na tan maly menbranovy ponorny valacek.. MATE S TOUHLE SRACKOU CO MI NICI KVITI NEJAKE ZKUSENOSTI..! dik ..Placka

Old Post 16-10-2009 v 06:16 AM
placka je offline   Profil uživatele placka   Find more posts by placka   Foto galerie člena placka   Click here to Send placka a Private Message   Add placka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SCARFACE
Stálý Člen

Karma uživatele SCARFACE - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 198

Soup&Bread: To iste mam aj ja... myslim si ze to je z vody lebo ked som dal vodu do mysky na vlhkost tak sa na tej vode robili take biele flaky jak od oleja...Takze pokial to rosis tak tobude zrejme z toho. Teraz som na to dal filtrovanu vodu ktora je bez tazkych kovou a vseliakych kravin tak uvidim ci to tam uz nebudem mat. Ale na tych tvojich listoch mas aj nejake male pavucinky tak si to poriadne skontroluj ci tam nemas nejaku haved..

Old Post 17-10-2009 v 10:29 AM
SCARFACE je offline   Profil uživatele SCARFACE   Find more posts by SCARFACE   Foto galerie člena SCARFACE   Click here to Send SCARFACE a Private Message   Add SCARFACE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 199


Zdravim, jenom abych se utvrdil v názoru. Tohle je problém s pH? díky

Twilight
Passion
White widow x early noname
Shivas Joy
GWS + Chronic
Moje šalvěj, věčná jí sláva
Out 2006 Sh, S1, MM, HI, Bog, Nl, Cd

Old Post 18-10-2009 v 20:59 PM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakan
Stálý Člen

Karma uživatele Hakan - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hakan - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 66  

Obecné Fleky na listech Příspěvek č. 200


Tak ještě jednou. Obracim se s prosbou o radu zkušenějších growerů.
Mám POG v hlíně týden na růstu, svítim 400W sodíkem. Zatím proběhla jedna zálivka plagronem start-up přesně dle návodu výrobce + postřik phytaminem.
Nevim co se to na těch listech objevilo, ale docela mě to znervóznilo. Svilušky to nejsou. Na listech ani pod nima nic neleze. Čuměl sem na to lupou a neni tam nic co by naznačovalo nějaký parazity. Podotýkám že to neni na všech kytkách ale jenom na některých. Teplota v boxu přes den cca 29,přes noc 20 stupňů. Vlhost kolem 45 - 55. Tuší někdo co může být příčinou těch flíčků? Mockrát díky za tipy

Old Post 21-10-2009 v 18:05 PM
Hakan je offline   Profil uživatele Hakan   Find more posts by Hakan   Foto galerie člena Hakan   Click here to Send Hakan a Private Message   Add Hakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakan
Stálý Člen

Karma uživatele Hakan - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hakan - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 66  

Ještě jeden problém Příspěvek č. 201



Ještě mě znepokojuje jedna věc. Mám v boxu ještě 8ks Eda Rosenthala a na všech mám takovýhle trojlisty. Všechny ostatní kytky (C4 a POG) mají listy normální? Tušíte čím to může být? Předem díky

Old Post 22-10-2009 v 20:27 PM
Hakan je offline   Profil uživatele Hakan   Find more posts by Hakan   Foto galerie člena Hakan   Click here to Send Hakan a Private Message   Add Hakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 202

Pořád mě zajímá můj problém, to se s tím nikdo nesetkal? nebo už tohle nikdo nečte?

Twilight
Passion
White widow x early noname
Shivas Joy
GWS + Chronic
Moje šalvěj, věčná jí sláva
Out 2006 Sh, S1, MM, HI, Bog, Nl, Cd

Old Post 23-10-2009 v 16:36 PM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 203

zkušeností toliko nemam, ale co už sem pochopil, že najít problém je občas velice těžké. Pokuď je to jen u jedné kytky a ještě out, moc bych to neřešil. Prostě občas se jim nedaří a takhle v květu už bych s tim nic nedělal, je pozdě na to něco zkoušet. zdar a ať sklidíš...

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 23-10-2009 v 18:26 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 204

Samozřejmě mně nejde o to, abych s tím něco udělal, to už sem zkoušel. Ale o to jestli někdo poradí co to je, abych se tomu vyvaroval v případě pěstění i příští rok. A nejednalo se pouze o jednu kytku, nýbrž o poměrně rozsáhlé políčko...

Spíš mi jde o to, aby se potvrdilo či vyvrátilo pH?

Twilight
Passion
White widow x early noname
Shivas Joy
GWS + Chronic
Moje šalvěj, věčná jí sláva
Out 2006 Sh, S1, MM, HI, Bog, Nl, Cd

Old Post 24-10-2009 v 11:33 AM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 205

to kamil:

jo tohle jsem míval na kytkách taky, ale neřešil sem to. Lehká nekroza pravděpodobně způsobená častými změnami ph, jak říkáš .

show must go on

Old Post 24-10-2009 v 11:50 AM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pantata knedlik
Nový Člen

Karma uživatele Pantata knedlik - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 206

Oliwer: Ruku do ohne bych za to nedal, ale ja si myslim, ze jsou prehnojene

Old Post 24-10-2009 v 18:50 PM
Pantata knedlik je offline   Profil uživatele Pantata knedlik   Find more posts by Pantata knedlik   Foto galerie člena Pantata knedlik   Click here to Send Pantata knedlik a Private Message   Add Pantata knedlik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pantata knedlik
Nový Člen

Karma uživatele Pantata knedlik - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 207

to Kamil a Hakan: Nejsem zkuseny grower, ale nevypada to, ze by mnoho zkusenych groweru na otazky odpovidalo, tak vyjadrim svuj nazor utvoreny na zaklade zkusenosti a toho co vim.

Kamil: Co se tyka tve kytky v kvetu, tak si myslim, ze je to nedostatek fosforu nebo nejake jine latky zpusobeny bud spatnym hnojenim a nebo spatnym ph, kdy rostlina dany prvek neni schopna prijmout.

Hakan: Tvuj problem vypada na neco podobneho, nedostatek nejakeho prvku / spatne ph. Jinak to ze maji tve kyticky trojlisty bude zrejme geneticke a nic spatneho na tom neni. Mejte se a pestujte uspesne...

Old Post 24-10-2009 v 19:01 PM
Pantata knedlik je offline   Profil uživatele Pantata knedlik   Find more posts by Pantata knedlik   Foto galerie člena Pantata knedlik   Click here to Send Pantata knedlik a Private Message   Add Pantata knedlik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pantata knedlik
Nový Člen

Karma uživatele Pantata knedlik - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 208


Kazdy mluvi o jine hodnote ph, zarucene ozkousene. Ty hodnoty se pohybuji od 5,5 do 8 a jak si ma potom clovek vybrat? Po delsim tapani na internetu jsem narazil na ruzne grafy, podle kterych jsem si spravnou hodnotu urcil priblizne na ph 6,6-6,9, coz jsou idealni hodnoty. Graf se da na groweru najit, ale prikladam...

Old Post 24-10-2009 v 19:08 PM
Pantata knedlik je offline   Profil uživatele Pantata knedlik   Find more posts by Pantata knedlik   Foto galerie člena Pantata knedlik   Click here to Send Pantata knedlik a Private Message   Add Pantata knedlik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6917750 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív