Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Hnojit outdoor značkově?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 193

Mam takovej dotaz na konskej granulovanej hnuj. Kolik ho davate do jamy ? Davate ho dolu, nebo ho rozmichate s substratem? Po jak dlouhy dobe muzu zacit kytky zase hnojit klasickejma hnojkama ? Jo a nepozabiji se to mezi sebou s mykorhizními houbami mlatit ? http://www.symbiom.cz/eshop/?prid=780208

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 22-05-2011 v 16:00 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 194

citace:
Původní příspěvek od Mašťák
Mam takovej dotaz na konskej granulovanej hnuj. Kolik ho davate do jamy ? Davate ho dolu, nebo ho rozmichate s substratem? Po jak dlouhy dobe muzu zacit kytky zase hnojit klasickejma hnojkama ? Jo a nepozabiji se to mezi sebou s mykorhizními houbami mlatit ? http://www.symbiom.cz/eshop/?prid=780208


promíchej se substrátem, se symbivitem se to mlátit nebude - jak by mohlo? kolik granulí do jámy? koukni se na obal !!!

začít hnojit klasickejma až tak po měsíci až dvou po přesazení (pokud to máš v zemi) nebo prostě až budou větší

citace:
Původní příspěvek od Volcano
Dnes som bol na policku a jeden orange bud bol uplne ovednuty druhy bol v pohode je to na dost suchom mieste (kukuricne pole) a rastlinky neboli poliate 3 dni lebo v nedelu prsalo tak som to siel dneska poliat. Rastlinky mozu mat tak do 20cm niakych 7 poschodi... Co myslite co mohlo sposobit to znicenie rastlinky ? Mohlo to sposobit sucho ? lebo rastlinky su na priamom slnku od rana do vecera. Osatne rastlinky tam prestahujem zajtra tie maju tak 3 poschodia niektore 2 mozem tieto male rastlinky uz zacat hnojit hnojivom Plagron alga grow ? Velke rastlinky hnojene este neboli az zajtra. Ako casto to treba chodit polievat a kolko treba dat litrov jednej rastlinke ?
Dik za odpovede..


jo to bude asi suchem
kam spěcháte s tím hnojením? starejte se raději aby vám to neuschlo ,) panebože kolik litrů jedný rostlině , to je podle potřeby

Old Post 22-05-2011 v 18:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RadoVanBee
Nový Člen

Karma uživatele RadoVanBee - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 195

A co hnojiva od Canny mate s nema nekdo zkusenosti?

Old Post 28-05-2011 v 14:19 PM
RadoVanBee je offline   Profil uživatele RadoVanBee   Find more posts by RadoVanBee   Foto galerie člena RadoVanBee   Click here to Send RadoVanBee a Private Message   Add RadoVanBee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keany
Stálý Člen

Karma uživatele Keany - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 196

Zdarec lidi, vstupuju do týhle obecný diskuse s trošku konkrétnějšim dotazem: Plagron - Alga Bloom vs. Terra Bloom??? Financne mnohem lepsi Terra.. nemá ale stopový prvky a prej je trosku chemka, coz asi nebude takovej ohen. Mam pythamin a enzymy k tomu.. Co myslíte, vyplatí se koupit víc, než dvakrát tak drahy Alga bloom???? Díík

Old Post 29-06-2011 v 11:02 AM
Keany je offline   Profil uživatele Keany   Find more posts by Keany   Foto galerie člena Keany   Click here to Send Keany a Private Message   Add Keany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 197

keany - já měl první a druhej indoor terra bloom s atami PK. to PK používám dodneška, ale plagron už pro mě dávno nemá smysl za ty prachy , vyzkoušel sem pár hnojiv a jenom u toho levnějšího terra bloomu mi smrděly palice tak nějak po asfaltu možná to šlo i do betonu prostě humus celkem a to sem jim lil akorát. ke konci při flushingu to konečně začala přebíjet vůně modelu, ale co to je za pěst takhle , chápeš alga bloom ti neřeknu , ale určitě to bude lepší plagron je pro začátečníky - většinou spokojenost protože to není špatný (ale taky ne dobrý vzhledem k ceně a konkurenci), ale taková canna to je jinde prostě ,-) navíc je canna syntetická řada dokázaná jako hnojivo s nejmín nalezenjma těžkejma kovama! nezapomen že konopí je mistr v čištění půdy od takovejch sraček
https://www.icmag.com/ic/showthread...vy+metals+canna

ale řeknu ti nakonec - jakmile jednou čuchneš pouze ke kompostu/ na květ guano 3x zalít a jinak jenom vodou , nebudeš chtít jinak

Naposledy upravil 07-07-2011 v 17:54 PM

Old Post 07-07-2011 v 10:27 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 198

citace:
Původní příspěvek od jusr
keany - plagron už pro mě dávno nemá smysl za ty prachy , vyzkoušel sem pár hnojiv a jenom u toho levnějšího terra bloomu mi smrděly palice tak nějak po asfaltu možná to šlo i do betonu prostě humus celkem a to sem jim lil akorát.



Přesně tak. To už je lepší obyčejný OBM

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 07-07-2011 v 14:22 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 199

citace:
Původní příspěvek od Keany
Zdarec lidi, vstupuju do týhle obecný diskuse s trošku konkrétnějšim dotazem: Plagron - Alga Bloom vs. Terra Bloom??? Financne mnohem lepsi Terra.. nemá ale stopový prvky a prej je trosku chemka, coz asi nebude takovej ohen. Mam pythamin a enzymy k tomu.. Co myslíte, vyplatí se koupit víc, než dvakrát tak drahy Alga bloom???? Díík

No kdyby jsi si raději pořídils poctivé domácí kuřince pak máš ideální hnojivo na růst a společně s hlínou proloženou kompostem pak budeš mít ideální zdroj živin pro ganju na out a necpat tam hnojky za velké prachy které spíš dělájí radost v indooru.

Old Post 07-07-2011 v 17:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keany
Stálý Člen

Karma uživatele Keany - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 200

Brďo já tam mam jak konince, tak kuřince, ale po minuli sklizni, kdy mi model smrdel jak slepici prdel si asi radsi koupim nejaky to hnojivko.. ted teda ale uz vubec nevim jaky.. PK od Plagronu je jasny, to od nich neni ani tolik predrazeny.. ale co tam budu lejt jako zaklad nevim teda.

Old Post 08-07-2011 v 21:13 PM
Keany je offline   Profil uživatele Keany   Find more posts by Keany   Foto galerie člena Keany   Click here to Send Keany a Private Message   Add Keany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 201

Tak jasně pokud hnojíš slepičinci i na květ pak se nediv že to smrdí jak bolavá noha.
Slepičince jsou jen na růst a na květ jsou pak nějaké bio stimulátory nebo boostery které nemrví chuť a vůni !

Old Post 08-07-2011 v 21:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keany
Stálý Člen

Karma uživatele Keany - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 202

Ja to s nima nezalejvam, mam 5 let stary slepicince zamichany v substratu.. a to je dobrej tuning na rust, jak tak zjistuju

Old Post 08-07-2011 v 22:38 PM
Keany je offline   Profil uživatele Keany   Find more posts by Keany   Foto galerie člena Keany   Click here to Send Keany a Private Message   Add Keany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 203

Kámošův bratr prý dával do hlíny pod kytku rozemletá kravská kopyta nebo něco takového, máte s tím někdo zkušenosti? a kde to sehnat jinak já mícham slepičinec + nasekaný kopřivy(slepičince a kopřivy nechávam pár týdnů v sudu s vodou) + nějakej ten popel z krbu + kompostovaná hlína a nemůžu si ztěžovat

Old Post 12-07-2011 v 00:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 204

Nevím jak kravská ale prasečí kopýtka prej nejsou špatná.

Old Post 12-07-2011 v 13:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 205

Možná mne tu rozdupete, ale přidávám i svůj názor.
Jedu letos vůbec poprvé (je to outdoor)a ze začátku jsem zkoušel všechny zaručené rady ohledně "udělej si sám" nebo Kristalonu! Asi před 14 dněma jsem se nasr.l, protože všema těma vlastníma namíchninama typu slepičák, kopřivy, Kristalon atd. u kterejch nejde hlídat pořádně dávkování (nikdy nevíš co ty slepice žrali za sračky a tudíž složení je vždy jiné - moje babka je krmí snad vším, nebo jaký těžký kovy do sebe natáhly kopřivy) jsem si kytky akorát pálil nebo vůbec nejeli!
Sednul jsem k netu a koupil jsem si hnojky od BioBizzu Grow, FishMix, Bloom, TopMax, LeafCoat, zatím jedu teprve Grow a FishMix (zatím mi nic nekvete) a na postřik LeafCoat a výsledky se již dostavujou - přestali mi žloutnout listy, nejsou spálený (pokud sem se držel dávkování - jednou mi ujela ruka, ale ani tady nevím zda jsem to spálil nebo jestli se jednalo o nějakej hmyz) a hlavně daleko víc rostou a houstnou, i barva je o 50 procent tmavší! BIOBIZZ JE BIO!!!!
A když si vezmu i poslední a myslím si nezanedbatelný fakt, že doposavaď, když jsem si chtěl zarelaxovat tak jsem musel vytáhnout dvě kila a dát je tý jebce dýlerský (za rok vyhulím tak cca. 120g x 200 Kč = nechutnej ranec/24.000 Kč) a to teď odpadá (pokud se neobjevý nějaká impotentní čórka, ale to mám myslím vyřešený kamerama kolem celýho baráku a není na kytky od nikaď ze silnice vidět - mám barák u silnice)!

Tudíž myslím, že celková investice nejakejch 1500 Kč za značkový hnojky + 1200 Kč za Seeds a zeminu je o proti tomu co jsem platil za mařenu na trhu jen minimum! !

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Naposledy upravil pedro_devil 12-07-2011 v 21:29 PM

Old Post 12-07-2011 v 21:07 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snoweagle
Nový Člen

Karma uživatele snoweagle - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 206

Čauko ludia, mám rastliny Frisian Dew od DP a chcel by som ich hnojiť značkovo hnojivami od firmy Plagron, no nikde nemôžem nájsť použitelný kalendár pre Out Door pestovanie podobný tomuto http://www.biohobby.sk/images/plagron.jpg, respektíve sa chcem spýtaŤ či je možné používať tento kalendár pre outdoor. Za odpoveď ďakujem

Old Post 24-07-2011 v 20:48 PM
snoweagle je offline   Profil uživatele snoweagle   Find more posts by snoweagle   Foto galerie člena snoweagle   Click here to Send snoweagle a Private Message   Add snoweagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 207


Zdroj
http://www.growland.sk/sk/produkty/hnojiva/plagron

Jo pro outdoor lze s úspěchem použít.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 24-07-2011 v 21:00 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IgorGrinder
Stálý Člen

Karma uživatele IgorGrinder - 87% PěstitelskáKarma uživatele IgorGrinder - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 208

Teraz mi poradte : Plagron P-K alebo - Plagron ALGA - Bloom

KARMA - What goes around comes around. Keep your circle positive

&

believe in yourself.

Old Post 27-07-2011 v 18:44 PM
IgorGrinder je offline   Profil uživatele IgorGrinder   Find more posts by IgorGrinder   Foto galerie člena IgorGrinder   Click here to Send IgorGrinder a Private Message   Add IgorGrinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2012 - hnojení outdooru při květu - 81 odpovědí
24-09-2010 - HNOJIVA NA outdoor - zkušenosti - 64 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7682450 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív