Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejbrutálnější zážitky po hulení - II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 193

FaLda >
podle tvoji definice jsem zhuleny tak jednou za pul roku

Old Post 04-11-2007 v 17:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 194

Sedim si tak u pc jako treba ted,high, pohodicka a pekne pohuleny. Vedle sedeli nasi u tv,tak pouziju sluchatka, ve vsi slusnosti, abych nerusila pri hudebni ohulovacce.
Kroutim se, vrtim se, kejham se, ujizdim si, proste cloumak , a prstickem hejbu tam a zpet po kotouci Volume, otacim s nim podle rytmu podle beatu tam a zpet, libi se mi samo osobe to hejbani, takze neznam meze. Jedu si tak jedu,zvuk se ztlumuje, chvilema prehnane vyhrocuje.... koukam si tak koukam ,copak me to prebyva na stole. ...a ony ty sluchatka vubec nebyly zapojeny ,uáááá

Old Post 13-11-2007 v 23:40 PM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vigosek
Stálý Člen

Karma uživatele vigosek - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 195

citace:
Původní příspěvek od Divoženka
... a prstickem hejbu tam a zpet ... ,uáááá


Tak tady jsem cekal velmi zajimavy dejovy zvrat!

Dum spiro, spero...

Old Post 14-11-2007 v 00:42 AM
vigosek je offline   Profil uživatele vigosek   Find more posts by vigosek   Foto galerie člena vigosek   Click here to Send vigosek a Private Message   Add vigosek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahoni69
Nový Člen

Karma uživatele Mahoni69 - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 196

Tak jako musim říct, že nejvíc brutal zážitek se stal mně a pár mým známým při cestě z magického Amstru ... jeli jsme klasicky přes Německo a samozřejmě nám zbylo celkem po kokot vzorků ^_^;; zapíchli jsme to na odpočívadle s benzínkou a šli spát s tím, že ráno rozhodneme co s tím... Ráno jsme se probudili a nikdo se moc na pašování necítil, takže se rozhodlo o likvidaci všeho materiálu na místě bylo tudíž smotnuto : 1 špek ( asi půl ge ) WW, 2 špek se zbytku Jamaicy a poslední špek z celkem mega kostky čarasu... Hulili jsme to ve čtyřech neboť řidič odmítal ( moudrý chlapec ) ... po zklikvidování vzorků jsme byli celkem na sráč a bylo rozhodnuto, že pojedeme domů, naskládali jsme se do auta, pustili hudbu a jedém... Začali jsme se rozjíždět načež jsem si všiml , že na nás nějácí frickové křičí a ukazujou na naše auto a mávají na nás ... Tak říkám "Kua co ti němčouři chcou ? " tak jsme zastavili, vylezeme ven a zjistíme, že na střeše auta máme 3 bundy , zbytek snídaně, velké papírky a cíga, všechno zanechané osudu bandou zhulenců ... to že jeden člověk zapomene se stává, ale tohle byl kolektivní výpadek paměti

Mahoniho OUTDOOR 2007 http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=32517
Dokud je člověk vzhůru tak může být vždycky víc zkouřený ^_^;;

Old Post 14-11-2007 v 13:21 PM
Mahoni69 je offline   Profil uživatele Mahoni69   Find more posts by Mahoni69   Foto galerie člena Mahoni69   Click here to Send Mahoni69 a Private Message   Add Mahoni69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
idjoemert
Nový Člen

Karma uživatele idjoemert - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 197

Nesmím se nikde seknout zaseknout rovnání atd tak se zasměju a frčim dál jako tady u těch chyb co píšu čus...

Old Post 17-11-2007 v 16:37 PM
idjoemert je offline   Profil uživatele idjoemert   Find more posts by idjoemert   Foto galerie člena idjoemert   Click here to Send idjoemert a Private Message   Add idjoemert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 198

Falda,, 3 věco podle ktreho poznat zhuleny,, tak takovou blbost jsem ještě neslyšel a to hulim necej rok

Old Post 18-11-2007 v 16:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 199

oprava:Falda,, Jinak tři znaky jak poznat zhulenýho:
,, tak takovou blbost jsem ještě neslyšel a to hulim necej rok

Old Post 18-11-2007 v 16:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dogma
Nový Člen

Karma uživatele Dogma - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 200

rozhod sem se ze sem taky napisu malej prispevek...byl patek a meli sme jit do kina na prokleti odmu slunecnic...tam sme samozrejme s kamosema smotli par brcek a ze pred kinem zahulime ) pozdeji sem zjistil ze to byl nejhorsi napad v mym zivote...dohulili sme a vydali sme se koupit listky. jakmile sem otevrel dvere do budovy kina zacali na me jit strasny stavy...sel sem za svoji holkou a ze se musim sklidnit...po asi minute neuspesnyho uklidnovani sem zjistil ze to teprve zacina...zacali najizdet naprosto brutalni umrtvovaky...musel si sednout...kamosi a holky si sli neco koupit do kramku a ze za chvili pudem...sedel sem asi minutu ale zdalo se mi to aspon jako 15...zacalo se mi zdat ze mam na rukou kozeny rukavice a ze sedim v kabatu (kdo hral Maxe Payna tak vi...) najednou se zacalo vsechno zpomalovat...asi tak na 10% normalni rychlosti a vsechno zesedivelo (bullet time)...v tu chvili sem si uvedomil ze tohle fakt neni v poradku...ostatni meli nakoupeno a ja se rozhod ze to musim rozchodit - porad v spomalenym modu...sli sme nahoru po schodech do kino salu a najednou sem okolo sebe zacal videt kumpany z Maxe Payna a okolo me se odehravala normalni strilecka a na schodech staly i imaginarni bedny - no proste luxusni haluze nejakym zpusobem sem se dovlek az do kinosalu a sedli sme si...zatim bylo vsechno v pohode a ja si uvedomil ze bych strasne rad na horor (hlava vyhulena zapomela ze na horor deme ) a tak sem se jal zarvat na cely kino - ty vole ja bych tedka strasne rad sel na horor (a pak sem si to uvedomil ) a vite co klucy? mi na horor deme!!! zacalo se stmivat a prisel sok...film zacal...mel sem pocit ze mam ruce v ledu - byla mi strasna zima...na platne se zacali dit priserny veci a ja si uvedomil ze tohle bych psychicky nezvlad - stocil sem hlavu na rameno svoji holky a naprosto totalne posranej strachy sem se celej film podival co se deje asi 5x...byl to ten nejstrasnejsi strach co sem kdy v zivote zazil a bal sem se tak ze sem myslel ze chcipnu...myslel sem ze sem soucasti toho filmu a ze tam vazne chcipnu...film skoncil a zacali sme se rozchazet...ve chvili kdy sem vesel ven me chytnul tak hnusnej stav ledovyho vetru ze sem myslel ze se na miste pobleju a omdlim...ustal sem to a sel sem na zastavku za stale podpory meho devcete pak uz sem nak dojel domu a sel sem okamzite chrnet ,) sorry za dlouhej post ale rozhod sem se ze to sem pisnu protoze to byl zarucene muj nejbrutalnejsi stav po huleni a myslim ze i muj nejbrutalnejsi zazitek v zivote... peace

Old Post 22-11-2007 v 21:43 PM
Dogma je offline   Profil uživatele Dogma   Find more posts by Dogma   Foto galerie člena Dogma   Click here to Send Dogma a Private Message   Add Dogma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Siafu
Nový Člen

Karma uživatele Siafu - 8% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 201

To sem takle nedávno ještě s dvouma kámošema jel dost zkouřenej domů busem a sedli jsme uplně dozadu, asi po deseti minutách jízdy začal jeden kámoš koukat tim zadnim sklem ven a řval na celej autobus, že všechno vidí červeně, já mu řikal, že je to dost slušná haluz a on mi začal vykládat, že to neni haluz, ale skutečnost.......po tom co z něj vypadlo, že už nevidí červeně, ale všechno bliká oranžově, tak sem se teda otočil dozadu a v tu chvíli mi to došlo-on sledoval jenom odraz koncovejch světel autobusu na značkách atd no prostě moc, tak mu řikám: "to je jenom odraz světel, sleduj, ted brzdíme" a on na to: "nene, ale čum.....je to zase červený...... nejlepší je, že tenhle náš rozhovor poslouchala půlka autobusu a všichni se na nás otáčeli a nechápali..... no a pak už sme se jenom smáli a smáli..........

Old Post 29-11-2007 v 16:12 PM
Siafu je offline   Profil uživatele Siafu   Find more posts by Siafu   Foto galerie člena Siafu   Click here to Send Siafu a Private Message   Add Siafu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LiquidSkyes
Nový Člen

Karma uživatele LiquidSkyes - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 202

2 Siafu: jj mooooooc peknej stav... Az prijdem, hodime se do podobnyho

legalize it on all world (CZ primary)

Old Post 29-11-2007 v 16:33 PM
LiquidSkyes je offline   Profil uživatele LiquidSkyes   Find more posts by LiquidSkyes   Foto galerie člena LiquidSkyes   Click here to Send LiquidSkyes a Private Message   Add LiquidSkyes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Siafu
Nový Člen

Karma uživatele Siafu - 8% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 203

2 Dogma: u toho příběhu s kinem sem se docela dobře pobavil s kinem mám taky brutální zážitky...

Old Post 29-11-2007 v 19:20 PM
Siafu je offline   Profil uživatele Siafu   Find more posts by Siafu   Foto galerie člena Siafu   Click here to Send Siafu a Private Message   Add Siafu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Softly
Stálý Člen

Karma uživatele Softly - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 204

Takže včera byl pátek, tak jdeme ke kámošovi , nasáváme jeden bong za druhym... no a když v noci přijdu domů s chystám se spát tak koukám že mi z nohvičky od trenek kouká pytel a v něm nějaká pěkně smradlavá palička (teda jako igelitovej pytel ne ten můj ), a když jsem se ráno probudil a tu paličku hledal tak byla pod polštářem.

+ +
Nehas co Nepálíš
Arnold
Tabák '07

Old Post 01-12-2007 v 14:44 PM
Softly je offline   Profil uživatele Softly   Find more posts by Softly   Foto galerie člena Softly   Click here to Send Softly a Private Message   Add Softly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MastaHBlastaH
Stálý Člen

Karma uživatele MastaHBlastaH - 66% PěstitelskáKarma uživatele MastaHBlastaH - 66% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 205

Tiez sa podelim o jeden zo zazitkov,ktory sa mi zdal byt celkom brutalny.
Bolo to v tretej triede gymnazia,jedneho rana som sa isiel zhulit pred skolou,pretoze prva hodina bola telocvik,kde sme mali na vyber posilovnu alebo futbal (do posilovne sme chodili bez ucitelskeho dozoru)
planoval som ako vzdy nechat tasku s ucebnicami v skrini,ktoru sme mali pridelenu v skole,zobrat igelitku s nacinim na cvicenie a odobrat sa ku spoluziakovy,kde sme chceli pokracovat v huleni alebo venovat sa inym cinnostiam.Po cca. 5 bongach som vosiel do budovy,otvoril skrinku,vlozil do nej tasku a uz som sa otacal,ze vyjdem z arealu a v tom ma zastavila profesorka a povedala mi,ze sa mam dostavit do riaditelne.Nuz kedze som bol zhuleny jak svina,tak sa mi vazne nechcelo,ale prekonal som sa a zazvonil som do riaditelne.Riaditelka mi otvorila dvere a zaviedla ma do riaditelne,ked otvorila dvere,tak som videl,ze v miestnosti sedia dvaja policajti v uniforme.Vyzvali ma,aby som si sadol,tak som sa posadil na stolicku.Policajt sa ma opytal:'ako bolo na vylete?'.Ja:'na akom vylete?'
On:'na tom kde ste hulili'.Ja:'ja som na ziadnom vylete nebol'.Policajt k riaditelke:'on tam nebol'?.Riaditelka:'nie,on je z inej triedy'. Policajt na mna:'hulil si niekedy?'. Ja:'Nie,nikdy'.Policajt:'tak mozes ist'.Riadne mi odlahlo,zo skoly som zamieril rovno ku spoluziakovy,kde sme sa este ostatnymi zhulili.

Neskor som sa dozvedel,ze nejakym studentom so susednej triedy nasla profesorka na vylete travu a ja som sa do toho dostal len omylom.

Old Post 01-12-2007 v 19:23 PM
MastaHBlastaH je offline   Profil uživatele MastaHBlastaH   Find more posts by MastaHBlastaH   Foto galerie člena MastaHBlastaH   Click here to Send MastaHBlastaH a Private Message   Add MastaHBlastaH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 206

MastaHBlastaH:

Marihuana je dar.

Old Post 02-12-2007 v 08:43 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MastaHBlastaH
Stálý Člen

Karma uživatele MastaHBlastaH - 66% PěstitelskáKarma uživatele MastaHBlastaH - 66% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 207

2Pinus:tim co ich s tym nacapala dali 2ojky zo spravania,ale typa,ktory im nikedy pred tym predal (dokonca ani nie tu travu co mali na vylete) vyhodili zo skoly.Chcel im este pomoct,bo sa pytali,ze ci im nieco nevie vybavit... Este dobre,ze som im povedal,ze ja neviem zohnat nic,ked sa pytali mna.

Old Post 03-12-2007 v 17:05 PM
MastaHBlastaH je offline   Profil uživatele MastaHBlastaH   Find more posts by MastaHBlastaH   Foto galerie člena MastaHBlastaH   Click here to Send MastaHBlastaH a Private Message   Add MastaHBlastaH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D!xXx
Stálý Člen

Karma uživatele D!xXx - 58% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 208

pekny..
No to ja jednou sel na urad prace vyrizovat pridavky..Po ceste jsem dohulil kusek blunta co zbyl,no a vysledkem bylo ze na urade kde sedela tlusta pani za kompem,ktera na me mimochodem cumela jak kdybych byl vrah sem se nedokazal skoro ani podepsat Takovy podpis sem cvicil v prvni tride fakt nekecaam

Partiees,breakbeat @ breakdance
Smoke that shit..xD

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=32344

Old Post 19-12-2007 v 00:23 AM
D!xXx je offline   Profil uživatele D!xXx   Find more posts by D!xXx   Foto galerie člena D!xXx   Click here to Send D!xXx a Private Message   Add D!xXx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2849840 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív