Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » objednavka semen ze seedbank
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 193

Za deset dní mi dosla semena z seedsman klíčivost 100% poměr ještě není jasnej selektuji

Old Post 02-11-2008 v 12:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adam73
Stálý Člen

Karma uživatele adam73 - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 194

Kedy je najlepsie objednavat (v ktorom mesiaci asi) semienka zo seedbaniek?

Old Post 12-11-2008 v 21:48 PM
adam73 je offline   Profil uživatele adam73   Find more posts by adam73   Foto galerie člena adam73   Click here to Send adam73 a Private Message   Add adam73 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enj0i89
Stálý Člen

Karma uživatele Enj0i89 - 82% PěstitelskáKarma uživatele Enj0i89 - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 195

to: adam73 není nejlepší doba
mozna je méně vhodné posílat prosinec unor....ale
mě posilaly přez nejvěčí mrazy a vše vklidu 100%klíčků 2samci

(1)Skunk#1 (2)Ch, WR, JF (3)AK 47 (4)Mix

Old Post 14-11-2008 v 22:10 PM
Enj0i89 je offline   Profil uživatele Enj0i89   Find more posts by Enj0i89   Foto galerie člena Enj0i89   Click here to Send Enj0i89 a Private Message   Add Enj0i89 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Enj0i89! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skafto
Nový Člen

Karma uživatele skafto - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 16  

Dotaz eastseeds Příspěvek č. 196

..ake mate skusenosti s eastseeds,su spolahlivy,chcel by som volaco objednat,ale bojim sa aby to aj prislo,predsa len ide o dost bubakov.poslu to na slovensko bez problemov??
diki za rady ....

Old Post 18-11-2008 v 11:45 AM
skafto je offline   Profil uživatele skafto   Find more posts by skafto   Foto galerie člena skafto   Click here to Send skafto a Private Message   Add skafto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motopalic
Nový Člen

Karma uživatele motopalic - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 197

Nazdar skafto.
Ja som objednaval z eastseeds pred zhruba 9 dnami. Peniaze som poslal prevodom lebo som sa bal posielat 180 euro postou, odporucam poslat prevodom vobec nie su take strasne poplatky za prevod ako niektory pisali. Do dvoch dni od prevodu poslali ze im prisli peniaze a dnes uz mam mazara a powerplant na stole a dali aj bonus 4x skunk haze takze spoko. Este som ich nedal rast lebo staviam moj plantabox. Takze skafto len smelo do toho. Mier ludia

Old Post 18-11-2008 v 16:30 PM
motopalic je offline   Profil uživatele motopalic   Find more posts by motopalic   Foto galerie člena motopalic   Click here to Send motopalic a Private Message   Add motopalic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grubba
Stálý Člen

Karma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 198

Zdravím všechny,tak dneska my dorazila herijuana z http://www.sanniesshop.com/. v neděli jsem to objednal,zaplatil převodem,v úterý napsali,že dostali peníze a ve středu to bylo doma,takže velká rychlost.navíc poslali 10 semen Kush mix,pitpots na ty semena plus nějaký bakterie.jo semena za 30 euro plus pošta 3 eura,což taky neni moc,akorát ten převod byl za 220kč

Naposledy upravil grubba 07-01-2009 v 17:33 PM

Old Post 07-01-2009 v 17:28 PM
grubba je offline   Profil uživatele grubba   Find more posts by grubba   Foto galerie člena grubba   Click here to Send grubba a Private Message   Add grubba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
groow1478
Nový Člen

Karma uživatele groow1478 - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 199

Zdravim pestitele
Jake mate zkusenosti Nirvana's Global Shop ?
Posilal jsem tam objednavku s tim ze 24.12.8008
me prislo..

Your order has been updated to the following status.
New status: Shipping to final destination (7 from 7)

a porad nic Je mozny ze se to tak zdrzelo ?

Tak se opravuji doslo to 15ho

Naposledy upravil groow1478 15-01-2009 v 10:19 AM

Old Post 13-01-2009 v 13:04 PM
groow1478 je offline   Profil uživatele groow1478   Find more posts by groow1478   Foto galerie člena groow1478   Click here to Send groow1478 a Private Message   Add groow1478 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 200

můžu říct že eastseeds jsou fér sicem jsem si na durbana počkal ale dočkal...+5 semen skunkhaze(na pytlíku psáno 4 ale v pytlíku jich je 5!)

Old Post 19-01-2009 v 06:27 AM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sany
Nový Člen

Karma uživatele sany - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 201

Nazdar.A jakou adresu mam napsat na obalku kdyz chci aby fakt dorazila do seedbutique?A muzu si objednat treba i seherezadu outdor feminized,i kdyz nic takovyho jsem u nich nenasel?diky

Old Post 10-02-2009 v 09:02 AM
sany je offline   Profil uživatele sany   Find more posts by sany   Foto galerie člena sany   Click here to Send sany a Private Message   Add sany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomina
Stálý Člen

Karma uživatele Tomina - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 202

hojte lidi nechal jsem si poslat od nirvany seeds už jsem to zaplatil přes western union a ještě žadna odpověd...už to je tyden..co mam dělat???

Old Post 13-02-2009 v 13:49 PM
Tomina je offline   Profil uživatele Tomina   Find more posts by Tomina   Foto galerie člena Tomina   Click here to Send Tomina a Private Message   Add Tomina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
novator_one
Stálý Člen

Karma uživatele novator_one - 100% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 203

dnes je to týden co jsem objednával seeds od www.hemcy.at poradíte někdo co dál dělat....čekat, nebo napsat mejla
*platil jsem hotově (doporučené poslání poštou)

Old Post 19-02-2009 v 08:09 AM
novator_one je offline   Profil uživatele novator_one   Find more posts by novator_one   Foto galerie člena novator_one   Click here to Send novator_one a Private Message   Add novator_one to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LemonJelly
Stálý Člen

Karma uživatele LemonJelly - 51% PěstitelskáKarma uživatele LemonJelly - 51% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 204

citace:
Původní příspěvek od novator_one
dnes je to týden co jsem objednával seeds od www.hemcy.at poradíte někdo co dál dělat....čekat, nebo napsat mejla
*platil jsem hotově (doporučené poslání poštou)


Este minimalne tyzden pockaj. Ono to nieco aj trva, kym pride tvoj list, kym to oni zaregistruju a zabalia a odoslu a kym to pride k tebe. Verim, ze ti to co najskor pride.

Save paper - think before you print.
music rules, yeee
I Scream, You Scream, We All Scream for Ice Cream.
Je zásadný rozdiel medzi expertom a odborníkom. Jeden vie o hovne všetko, druhý vie o všetkom hovno.
ASSHOLE is not an alternative lifestyle!!!

Old Post 19-02-2009 v 12:38 PM
LemonJelly je offline   Profil uživatele LemonJelly   Find more posts by LemonJelly   Foto galerie člena LemonJelly   Click here to Send LemonJelly a Private Message   Add LemonJelly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lincoln
Nový Člen

Karma uživatele Lincoln - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 205

Dnes jsem objednal seeds od www.greenhouseseeds.nl tak jsem zvědavej za jak dlouho příjdou, držte mi palce

Old Post 19-02-2009 v 17:09 PM
Lincoln je offline   Profil uživatele Lincoln   Find more posts by Lincoln   Foto galerie člena Lincoln   Click here to Send Lincoln a Private Message   Add Lincoln to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J@m@L
Stálý Člen

Karma uživatele J@m@L - 76% PěstitelskáKarma uživatele J@m@L - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 206

V akej obálke prídu semienka od Dutch-Passion? Dajú ich do toho istého v čom im pošlem peniaze, keď o to požiadam? Vidno ich adresu (teda, že je to z Holandska) na zásielke?

Chcel by som spraviť takú srandu, poslať to na internát (je to dohodnuté s kamošom o odbere), ale sa bojím, že to bude nejako vidieť. Síce tam píšu, že to posielajú v nepriehľadnej a tenkej obálke, ale nikto nevie...

Old Post 19-02-2009 v 20:11 PM
J@m@L je offline   Profil uživatele J@m@L   Find more posts by J@m@L   Foto galerie člena J@m@L   Click here to Send J@m@L a Private Message   Add J@m@L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 207

Ahoj lidi mám tokovou prozbu už mi asi 2 tydna nepřišly semínka ani žaden email dneska jdu zkontrolovat poštu zda dorazila objednávka ale pomalu už ztrácím neděje objednávál jsem z eastseeds.com.... kdoví možná že je to spožděno tím sněhem nebo já fakt netuším každopadně se už moc těším až se mi budou hřát u mě doma:-D poradtě prosím.

Old Post 20-02-2009 v 06:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
novator_one
Stálý Člen

Karma uživatele novator_one - 100% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 208

citace:
Původní příspěvek od Voltaire
Ahoj lidi mám tokovou prozbu už mi asi 2 tydna nepřišly semínka ani žaden email dneska jdu zkontrolovat poštu zda dorazila objednávka ale pomalu už ztrácím neděje objednávál jsem z eastseeds.com.... kdoví možná že je to spožděno tím sněhem nebo já fakt netuším každopadně se už moc těším až se mi budou hřát u mě doma:-D poradtě prosím.


hlavně aby v týhle zimě někde nezmrzli...taky by mně to asi dosti nasralo

Old Post 20-02-2009 v 06:53 AM
novator_one je offline   Profil uživatele novator_one   Find more posts by novator_one   Foto galerie člena novator_one   Click here to Send novator_one a Private Message   Add novator_one to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-01-2008 - Objednavky Semien - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6674330 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív