Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » můj první joint / spek, brko
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Jaké bylo tvoje první zahulení?
Nic se nedělo
Bylo mi špatně, nesedlo mi to
Normálka, jako každý - parádně zkouřenej
Nepamatuju si to už přesně
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Pindulinka
Stálý Člen

Karma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 193

zakouril jsem si s kamosem jointa lambsbread ktery ukradl od tatky, sebral mu par lajni koksu taky. Bylo mi 12 a byla to laska na cely zivot (to huleni) snedl jsem pizzu sam a hral videohry nez my ruce prestaly fungovat. Parada, to bylo jeste v kanade v osmdesatych letech
P.

pisu jako magor protoze jsem odjinud

Old Post 17-07-2007 v 07:38 AM
Pindulinka je offline   Profil uživatele Pindulinka   Find more posts by Pindulinka   Foto galerie člena Pindulinka   Click here to Send Pindulinka a Private Message   Add Pindulinka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pindulinka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libang
...vyhul...

Karma uživatele Libang - 87% PěstitelskáKarma uživatele Libang - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 194

ja jsem se skouřil poprvy tak , ze jsem se s kamosem k nam a na balkone sedel bracha z jeho kamosem , hulily špeka a rikaly jestli nechceme taky , byl to nejakej venek , kazedej sme si dali asi 4 prdy . Byl jsem strasne skouřenej že sem se furt sám kazdy picovine . a od ty doby me to zachutnalo a kuli uz asi 2 roky . To byly dřív stavy kdyz jsem zacinal hulit

Old Post 17-07-2007 v 09:01 AM
Libang je offline   Profil uživatele Libang   Find more posts by Libang   Foto galerie člena Libang   Click here to Send Libang a Private Message   Add Libang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snupek
Nový Člen

Karma uživatele snupek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 195

to jo kde jsou ty časy kdy se člověk ještě po hulení smál

Old Post 17-07-2007 v 16:49 PM
snupek je offline   Profil uživatele snupek   Find more posts by snupek   Foto galerie člena snupek   Click here to Send snupek a Private Message   Add snupek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 196

Také se připojím.
Když to bylo prve,nebylo to nic moc asi mi dali hulit kopřivu
Proto,když jsem to zkusil od kámoše z firmy(před 11 lety/toto fičí/)
neměl jsem obavy že by to mělo se mnou nějak seknout.Tak jsme dali z dráčka.Na Hadry.Tento stav už jsem nezažil.Byla to pecka a v podstatě poprvé.Hodinu jsem byl tak v řiti,že jsem nebyl schpný odlepit se od země,potom dobrá půlhodinka fantastické eufórie,kurwa dobře jsme se nasmáli.A kámoš mi řekl
"ten stav ti závidím".Teď už vím,jak to myslel.Potom dlouho nic.
Nemůžu si pomoct abych se nepodělil s vámi o storku z práce.Později a jinde.
Můj dlouholetý kolega si pohuloval aniž bych to věděl.Potom se to nějak semlelo,to není důležité.Ale prostě jsem po dlouhé době lupnul špeka WW a pro ten squlej stav delam pauzy.Když si vzpomenu jak jsme se hodinu chlamali varné konvici,pak po cestě potkali válec na asfalt(fakt monstrum),který měl v kabině volanty vlevo i v pravo,tak to už bylo moc.....na tohle si sem tam vzpomenu a jsem rád,že se to stalo.......
Zdravím HARRYHO.........6

Old Post 17-07-2007 v 18:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

húú Příspěvek č. 197

citace:
Původní příspěvek od wasco123
Nevim preco vsetci kombinujete huleni s jedenim??? Ved to len ubija stavy. Zahulit, tak nejest a nepit 3 hodinky a puknete ake super stavy su s toho

S tím jídlem 100% souhlas no napít se musíš(nemyslím alkohol),to nejde.

Old Post 17-07-2007 v 18:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Don PEDROS
Stálý Člen

Karma uživatele Don PEDROS - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 47  

Pohodička Příspěvek č. 198

Můj první joint jsme vykouřili ve 13 s bratrem a jeho kamarády a kamarádkymi (všichni cca. o 10 let starší) .-)) Bylo to na vysokém kopci a měli jsme sebou míč a létající talíř. Dali jsme fotbálek a pak brčko. To nám dodalo energii a tak jsme začali znova hrát. Hra dostala úplně nový rozměr . někdo mi vzal míč a já se tomu pět minut řehtal, leže v křečích na zemi. Pak jsem vylezl na strom a házel jsem po nich talířem. Byl to zajímavý zážitek, určitě směrodatný pro další styl život :-)

Prosím, ignorujte veškeré pravopisné chyby v tomto příspěvku. Děkuji Vám.

Old Post 17-07-2007 v 19:14 PM
Don PEDROS je offline   Profil uživatele Don PEDROS   Find more posts by Don PEDROS   Foto galerie člena Don PEDROS   Click here to Send Don PEDROS a Private Message   Add Don PEDROS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 199

jaj tak to si pamatuju jen matne: 28.9 bylo mi tak 15 nebo 16 a bylo to u nas na pouti ktera je tradicne v tento den, nebyl to joint ale fajfka, takova drevena a trasne me to skopalo, prislo mi to uplne hnusny a pak jsem hulil snad po dvou letech, vim ze tenkrat me to nic neudelalo ale kdyz si ted svatecne zahulim tak 1-2 krat za dva mesice, tak ty luxusni modylky co se u nas daji sehnat je proste labuznicka zalezitost a zhulenost taky super

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 18-07-2007 v 10:19 AM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 200

osmá třída..nikdo vůbec netušil, jak se to sakra balí!!!nakonec jsem se toho ujal...udělal jsem kornoutek a pak to prostě do toho nasypal, nasál a udusal.....zkouřili jsme se jak ty čuňata...smíchy a smíchy....

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Old Post 18-07-2007 v 10:49 AM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 201

citace:
Původní příspěvek od snupek
to jo kde jsou ty časy kdy se člověk ještě po hulení smál


....tak to jooo...Já už celkem dost dloooouho "čmudím", ale smíchy mě ještě nepřestaly...

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Old Post 18-07-2007 v 10:52 AM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 202

Tak první byl někdy na začátku devadesátejch, 92 asi... to už v Rubínu valily ANANAS BEATy, GARÁŽ a PSÍ VOJÁCI a další... tož tam to bylo.

Old Post 27-09-2007 v 08:10 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HERBSMAN
Stálý Člen

Karma uživatele HERBSMAN - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 203

To moje poprvé nebyl joint ale pyrex.šli jsme po silnici do hospody a celou cestu(2km) jsem se smál.Přišli jsme do hospody a tam repete.
A moje poprvé z vodárky-dal jsem si 3 nehorázný šluky a zasekávaly se mi slova.Těžká haluz, byl jsem úúúúplně v matu.

Nikdy jsem nedostal nic krásnějšího, než to co mi dala marihuana.

Old Post 27-09-2007 v 08:27 AM
HERBSMAN je offline   Profil uživatele HERBSMAN   Find more posts by HERBSMAN   Foto galerie člena HERBSMAN   Click here to Send HERBSMAN a Private Message   Add HERBSMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 204

na kokci devítky..před školou mě pozval můj starší kámoš,kterej už v tu dobu nějakej čas pálilpřines myslim,že to byl mazar.kouříme kouříme,v životě nezapomenu na tu ůžasnou hutnou chut..dokouříme..chvíli klídek,po 10 minutách totální chaos,studenej pot ze mě tek,byl sem na kolaps a to sem byl na cestě do školy.přijdu tam sednu uplně dozadu,chvíli vnímám něco čmářu do sešitu a pak usínám ani neviom jak..učitelka mě na konci hodiny vzbudila a ptala se mě co sem udělal za celou tu hodinu..já se jen zved a mazal sem na záchod..tam sem hodil takovou kačenu,že sem to zabalil a jel domů..ve vlaku sem opět usnul probudil se o dvě stanice dýl než sem měl vystupovat...takže eště 6 km domů pěškobusem...tot můj první brk

Old Post 27-09-2007 v 08:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HERBSMAN
Stálý Člen

Karma uživatele HERBSMAN - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 205

co jsem četl, tak asi všichni co to poprvé zkusili, zkouší dodnes!!
Je to i můj případ.
Teď chodím s Mary dobrý 3 roky

Nikdy jsem nedostal nic krásnějšího, než to co mi dala marihuana.

Old Post 27-09-2007 v 09:02 AM
HERBSMAN je offline   Profil uživatele HERBSMAN   Find more posts by HERBSMAN   Foto galerie člena HERBSMAN   Click here to Send HERBSMAN a Private Message   Add HERBSMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 206

S pěstováním ke své škodě nejsem tak pilnej jak s kouřením, ale snažím se to dorovnat. Letos to trošku vyšlo, předchozí 3 roky jsem neměl náladu hledat jiný políčko, když mi to moje super zničili (naštěstí až po sklizni. Musím se tam zas jít podívat, jestli to znovu nezarostlo, v což doufám... mier.

Old Post 27-09-2007 v 09:10 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 207

Poprve jsem hulil na střední škole v prváku ze skla. Bohužel jsem nic na sobě necítil! Měl jsem totiž jen 1 prcka. A ještě jsem to neuměl.

Největší úlet s trávou jsem zažil na lyžáku na střední! Dýlerák kámoš vytáhl z kapsy narvaný sklo hydrem, ale přesně nevím co to bylo, no prostě jsem měl asi 5 prcku! Prvních 5 min nic. Na chatě byla večeře a mazali jsme si chleby a v tom to přišlo: nemohl jsem si namazat rohlík, tak jsem se na to vysral a šel s (rohlíkem) a kámošem do pokoje. Tam bylo všechno pomalý jak prase. Díval jsem se na kámoše a ten se furt řezal. Ten rohlík mi nešel pokousat, tak jsem ho vyhodil z okna. A pak nakonec jsme se nejvíc řezali..... už nevím čemu.
Byl to prostě mazec

Minulej rok jsem se stal growerem.

Old Post 27-09-2007 v 20:23 PM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
humus
Nový Člen

Karma uživatele humus - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 208

to budou tak 3-4 roky zpatky, dal jsem brko skunku ve dvou. pak jsem lezel oprenej o strom, menil barvy, myslel jsem ze umiram a furt jsem se tomu smal. to byl jeden z nejhorsich stavu co jsem kdy mel

Every body smoking marihuana.......

Old Post 27-09-2007 v 22:00 PM
humus je offline   Profil uživatele humus   Find more posts by humus   Foto galerie člena humus   Click here to Send humus a Private Message   Add humus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9389220 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív