Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Holandsko - tam a zpět. Nizozemí levně!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
trojbodka
Stálý Člen

Karma uživatele trojbodka - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 193

jummp:asi vsade,teda skoro vsade...ja mam obehany maastrixt,tam ti viem dat indicie ale na druhej strane lacnejsie je v centre hollandu,blizko hranic je to drahsie pre turizmus...

Old Post 28-06-2006 v 16:26 PM
trojbodka je offline   Profil uživatele trojbodka   Find more posts by trojbodka   Foto galerie člena trojbodka   Click here to Send trojbodka a Private Message   Add trojbodka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 194

citace:
Původní příspěvek od GE100
Janísek:

ZDRAEC PALEC. nedavno jsem doazil zpet a tezka pohoda............sice par zaderu, ale z Mohelnice me typci vzali az do holandu a jeste jsem s nima v Nemecku makal......no proste parada.
Akorat zpet to bylo horsi ale dostal jsem se.....jenomze jsem si kokotek neuvedomil, ze jsou jakesik svatky, tak se mi to protahlo na 4 dny pac nejezdily kamiony.....staci ale ukecavat lidi na benzinkach a jde to.....par zaderu jako ze jsem zmokl kdyz jsem spal vedle dalnice nevadi.....na druhou stranu jsem potkal par sqoteru, kt. me nechali prespat a tak dale...to by bylo na dlouho to vsechno psat.............jinak doporucuju vsem, kdo tam nebyli, at se tam aspon podivaji..........je to POHODA
Jinak jel jsem sam, a jak rikas je to pekne o drzku...parkrat jsem uz myslel, ze to fuckt nedam, ale zadarilo se...........
Ale jinak, nez stopem bych uz asi nejel.....staci vychytat spravny benzinky a jedes klidne az tam...a hlavne skoro zadax...me cesta vyšla +- na 100,- Kč


Tohle mě úplně zaujalo, stopem do holandu, taky by jsem chtěl jet, rád bych, psal jsi že se to dá na banzínkách nebo i na netu sehnat ty kamioňáky. Napiš pls kde, a nějakej menší návod
díky moc, asi pojedu.
Ps: ty kamiony jezděj i třeba do Anglie žejo?

Old Post 28-06-2006 v 17:18 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 195

ožná to už bylo ale kolik je jeden gulden na kč???
nebo má někdo nejaskou aktuální cestu aby napsal cenu v holandu v českých na stole ?

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 29-06-2006 v 07:21 AM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 196

kamiony se seženou na odstavných parkovištích u benzínek a restaurací, ale musíš se jich rovnou zeptat, protože docela neradi zastavujou, když už jsou rozjetí. a taky na tom parkovišti můžou čekat třeba 8 hodin a to na něm nepoznáš. jeste par vychodnaku používá vysílačku, přes kterou si můžete s jeho pomocí domluvit někde dál, v okolí jinej kamion a jen přesednout.

lupus: ses vzbudil ze stoletyho spanku nee? gulden je asi 15kč, ale už pár let tam jsou eura

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 29-06-2006 v 07:28 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 197

jested: ano, ale když by chteli jet dva,tak je to na pitchu..nemůžou brát dva do kamionu. Aspon nas nebrali... takže jsem se ptali klasika aut na benzinách a když jsme viděli NL značku:-) uíííí cca za 5 hodin jsme stáli na holnaské půdě:-)) nejrychlešjí stop cestou tam..celá cesta trvala 3 dny až do Amstru

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 29-06-2006 v 07:45 AM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 198

citace:
Původní příspěvek od sancha
jinak malá rada .. pokud na vás na hranici psy, dost pravděpodobně na vás to milý zuiřátko upozorní, at něco vezete nebo ne ..
co to dát za vobojek svýho psa?
:-)


ano jde to, kamoš takhle převezl papíry. Zašil je do obojku. Jinýmu tak nehorázně páchly nohy (několik dní v tahu obutej..taky trajdali stopem),že kdyby se zul, zabil by celou slavnou Zoll zonu:-) tak ten nadrzo to hodil do boty pod vložku:-)) mluvím stále o papírech..na hašu by se asi blbě šlapalo:-))

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Naposledy upravil Janísek 29-06-2006 v 07:58 AM

Old Post 29-06-2006 v 07:50 AM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 199

těšim se jak malej kluk

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 29-06-2006 v 12:58 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GE100
Stálý Člen

Karma uživatele GE100 - 72% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 200

to ThomasK:zdar kemo....dlouho jsem tu nebyl, tak sorry.........jinak zkus nakej vyhledavac a napis tam normalne Autostop a na netu je toho hafo.......musis zkouset......ale podle me je lepsi se proste zbalit a vyrazit - na tom netu taky kazdymu nemuzes verit........sice to chvilema byva zader ta cesta kdyz jedes sam, ale dostanes se v klidku.......proste obehnes ty odpocivadla a ptas se jednoho za druhym jestli jede tam kam potrebujes.......a musis byt tak trochu ofrklej.....i kdyz maji zatazino, tak je normalne vzbud.....kdyby te chteli poslat do pryc, tak to stejne udelaji tak jak tak........proste bez zabran.......a hlavne musis sefovat kdo prijizdi a odjizdi atd.....me se stalo ze jsem se nechte zeptal tak 3x stejnyho typka, co tam nocoval kousek od Nijmegen......ale co uz....
A kdyz neklapne kamion tak utikej na benzinku......no a a kdo prijede tak se ho snaz ukecat at te vezme zase dal........nemel by byt problem.......je to sice pul Evropy ale da se to zvladnout...............jo a jestli chces jet sam, tak ver tomu, ze to fuckt neni zadna prdel.....musis si davat pozor....
oskenoval bych ti mapu s nej benzinkama, ze by ses tam dostal treba na dva stopy......ja si ty nejlepsi mista na stopa peclive znacil pro priste.......jenze momentalne nejsem v CR a jeste dlouho nebudu.....mam i mapu amstru s nej. coffeeshopama, smartshopy a proste to nejlepsi tam jenze vsechno doma v CR ...sorry treba priste

Old Post 29-06-2006 v 13:54 PM
GE100 je offline   Profil uživatele GE100   Find more posts by GE100   Foto galerie člena GE100   Click here to Send GE100 a Private Message   Add GE100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trojbodka
Stálý Člen

Karma uživatele trojbodka - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 201

xlapci na planovañie cesty som pouzival zasadne tento link...
www.michelin.com

a co sa tyka stopu tak vela stastia...mozno netreba prilis zdoraznovat ze idete do holandska,staci ze prexadzate a smerujete do londyna...
nie vsetci kamionaci hulia...
tiez by som nepodcenoval nemecku policiu a colnikov,kontrola ja na spadnutie uplne vsade a stale...
su majstrovstva navrx k tomu...-.

Old Post 29-06-2006 v 15:09 PM
trojbodka je offline   Profil uživatele trojbodka   Find more posts by trojbodka   Foto galerie člena trojbodka   Click here to Send trojbodka a Private Message   Add trojbodka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 202

GE100 :

haháá Nijmegen:-)) taktéž znám:-) vzal nás tam jeden borec..ani jsme ho nestopli. Zastavil sám..už se stmívalo a říkal, že je to už špatnej čas na stopa:-)) super..služka nám nachystala snídani, večeře s rodinou a vyzvídal co a jak..:-) taky kdysi jezdíval..na dvoře 2 harleye jeden ženy jeden jeho:-) mazec! hodil nás pak do města koupil lístky na IC vlak rovnou do Amstru:-)

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 30-06-2006 v 05:15 AM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Masai_Mara
Stálý Člen

Karma uživatele Masai_Mara - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 203

..byl spíš Nieuwegein,ne ..?!

"..konzumuj všechny rostliny světa..." - Exodus, 10:15

Old Post 30-06-2006 v 14:33 PM
Masai_Mara je offline   Profil uživatele Masai_Mara   Find more posts by Masai_Mara   Foto galerie člena Masai_Mara   Click here to Send Masai_Mara a Private Message   Add Masai_Mara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GE100
Stálý Člen

Karma uživatele GE100 - 72% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 204

jo jo to je pravda s tema fizlama v nemecku.....jsou to pekny k*rvy.....me brali dvakrat.....ale zadna sacovacka.....jen kontrola pasu atd.......jinak jsem tam u dalnice nechte nechal tak 10g orange bud......ja musel stopovat na dalnici, tak jsem si rikal, ze pokutu ukecam, ale kdyz mi najdou ganj tak asi nic......tak jsem si to polozil tak metr od sebe na zem, jako ze to nejni moje....no a jak mi zastavili naci dva typci, tak jsem to tam kokot nechal a vzpomel si na to, az se me zeptali, jestli nemam neco na zhul........hmmmmm......kdyz je blba hlava.....

Old Post 30-06-2006 v 14:39 PM
GE100 je offline   Profil uživatele GE100   Find more posts by GE100   Foto galerie člena GE100   Click here to Send GE100 a Private Message   Add GE100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Cesta do Nizozemí autem Příspěvek č. 205

Ahoj, tak jsem se rozhodl, že příští prázdniny pojedeme s kámošema do Nizozemí. Měl bych pro to pár otázek, snažil jsem se hledat v již založených tématech, ale všechno jsem nenašel.

Jedeme autem, takže bychom si rádi vyhlídly cestu, potom také nějaké hezké městečko, které je blízko Německa, ale ne moc blízko, aby tam nebylo moc turistů, ale aby tam byly cofeeshopy s příznivými cenami.

Takže by mě zajímalo:

• Jména měst, která by vyhovovala mým požadavkům

• Kolik stojí v Německu dálnice a jesli to má cenu po nich jet a hlavně jesli se to vyplatí

• Zákony, zejména jesli je například po Nizozemí dovoleno spát ve volné přírodě, rozdělávat oheň...

• Jakékoliv vaše poznatky, místní Nizozemské zvyky, a jesli mají nějaké jiné důležité zákony, které se liší od našich

• Co je ještě v Nizozemí zajímavého k vidění - kromě hulení

Předem dík, Detlef

Old Post 04-08-2006 v 17:41 PM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 206

Hele,kdyby jsis tohle téma přečetl celé,tak tam máš návod kam přesně zajet atd.(čirou náhodou jsem ho psal já páč do holandu jezdím co jsem se skoro narodil)

Něco sem ještě nahodím-s první věcí ti moc neporadím páč jsem vždy jezdil až 30km za Amstrdam do vesnice wijk aan zee-jezdily jsme tam s rodinkou páč tam je neskutečnej klid a zajímavé věci-jako třeba největší ocelárna v evropěAle ty jsi chtěl něco blízko hranic,takže tohle pro tebe nebude.

další věc-v německu se dálnice neplatí,v holandu také ne!!

Zákony-čoveče,nejsi trochu náročnej?nastudované je nemám,ale pokud si dobře vzpomínám,tak nikomu nevadilo když jsme jednu noc vegetily za vesnicí páč jsme přijely moc pozdě na to aby kempy měli ještě otevřenoS rozděláváním ohně bych to neriskoval,ale několik ohnišť podél cesty na pláž jsem si všim.takže to asi také nebude zase takovej problém.

Poznatek-Holanďani jsou velmi přátelští lidé-teda ty co jsem poznal já-naši republiku znají a čechy mají rádi(alespoň myslím že jo)když zjistí že jsi čech,tak někteří vybalej i nějaké to české slovo,jako je pivo atd.
zákony které se liší znám-můžeš jezdit pod vlivem alkoholu tj.1 pivo,nebo 2deci vína.o trávě za volantem nevím ale nejspíš to nebude tolerováno zvláště pak cizinci-ale nesetkal jsem se s nějakou agresí policie-spíš ti pomůžou dojet domů než aby tě táhly na stanici a jinak prudily....

Co je zajímavého k vidění-Doporučuju se mrknout na zmenšené památky z celého holandu-je to takej areálek kde jsou jenom důležité stavby v holandu-od železnice,baráky,kanály,protipovodňové hráze,letiště atd.doporučuju!!Jmenuje se to myslím-teď nevím jestli to napíše dobře-MADUROMAN-upřesním později-ten léták má kámoš.

Jak jsem již psal do tvého prvního příspěvku,tak jsem skoro sousedi-kdyžtak se můžem nějak sejít a já ti podám detailnější info.

Sundance

Old Post 04-08-2006 v 19:33 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 207

Jooo,ještě k té cestě-nejlepší je jet po A2 Napojíte se na ni někde,moment jdu se mrknou do mapy.......hmm,tak mapu jsem nenašel-takovej problém jsem měl i při poslední jízdě do holandu-bez mapyje to dálnice která vás dovede až před Amstrdam.Každopádně,když jedeš přes přechod Rozvadov,tak se dáte na Regensburg,potom na Wurzburg(přehlasované U)a už si to frčíte až ke kofáčůmpřes Frankfurt nad Mohanem,Koln(přehlasované O).Tahle cesta nepatří mezi úplně nejrychlejší (při vostré jízdě cca 12hod.když nechytnete zácpu-né tu prdelní,vole) ale je výhodná v tom,že nemusíte pořád měnit dálnice jako je u druhé možnosti(takzvanou horní cestou přes Berlín)tam se musí asi 3krát přejiždět na jinou dálnici což je risk v tom že zabloudíteale je výhodná že tam budete za nějakých 8-10hod.

Old Post 04-08-2006 v 19:54 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 208

Jo, to je dobrý info, nevím jestli to v tomhle theadu už padlo, ale je někde na netu seznam Nizozemských měst, kde jsou Cofee-shopy? )

Old Post 04-08-2006 v 19:59 PM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5985580 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív