Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
Portishead
Nový Člen

Karma uživatele Portishead - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 177

pitris
co je to za modylek podle mne rika ze je vporadku

Old Post 22-07-2011 v 19:44 PM
Portishead je offline   Profil uživatele Portishead   Find more posts by Portishead   Foto galerie člena Portishead   Click here to Send Portishead a Private Message   Add Portishead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 178

citace:
Původní příspěvek od Portishead
bezdechu
vidim ze vyuzivas net na sto procent to se ceni tak ten postrik zopaknes x krat


Já ho hlavně používám, protože to není chemka. Ten postřik samozřejmě A ten odkaz na stránky výrobce má větší váhu než kdybych to tvrdil bez dúkazú. Nepsal bych to kdybys netvrdil tu pitomost že "uz jse jich nikdy ani jenom nedotkne zadna hmyzi potvora".

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 22-07-2011 v 20:09 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 179

citace:
Původní příspěvek od pitris
Nazdar, může mi někdo poradit co je tohle???
Teplota den 28 až 30°C a noc 25°C.Hnojeno canna bio vega +canna booster pouze dvakrát a naposledy v uterý od té doby pouze čistá voda.


nezmenilo se ti ph vody..?

Old Post 22-07-2011 v 23:01 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluewave65
Stálý Člen

Karma uživatele bluewave65 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 180



Mam problemy s postupnou zmenou barvy od stredu na svetle zelenou a pak to pokracuje u nekterych rostlin i do zlute.
Aplikuji PH 6.5 + root juice. Mam to pod usporkou 6500K / 120W.
Chvili to bylo na balkone a tam se mi zdalo ze se tomu dari lepe, ale jakmile jsem to dala pod usporku tak to provazi jen problemy.

Viz foto

Mirka

Old Post 23-07-2011 v 00:45 AM
bluewave65 je offline   Profil uživatele bluewave65   Find more posts by bluewave65   Foto galerie člena bluewave65   Click here to Send bluewave65 a Private Message   Add bluewave65 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pitris
Stálý Člen

Karma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 181

Bubík,

ph mám +/- desetina stále stéjné tak fakt nevím, no snad se to vyřeší.

WHITE SATIN a HASHBERRY pod 400w

Old Post 23-07-2011 v 09:39 AM
pitris je offline   Profil uživatele pitris   Find more posts by pitris   Foto galerie člena pitris   Click here to Send pitris a Private Message   Add pitris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 182

citace:
Původní příspěvek od bluewave65
Mam problemy s postupnou zmenou barvy od stredu na svetle zelenou a pak to pokracuje u nekterych rostlin i do zlute.
Aplikuji PH 6.5 + root juice. Mam to pod usporkou 6500K / 120W.
Chvili to bylo na balkone a tam se mi zdalo ze se tomu dari lepe, ale jakmile jsem to dala pod usporku tak to provazi jen problemy.

Viz foto


Kolik máš teplotu v boxu, kolik máš celkové pH a hnojíš ?

Old Post 23-07-2011 v 09:46 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluewave65
Stálý Člen

Karma uživatele bluewave65 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 183

Teplota 28-29, nehnojim jen ten root juice. Ph zalivky 6.5, celkove ph nemam jak zmerit, je to zatim jen v malych plastovych kelimcich. Presny meric na mereni ph v zemi nemam

Nechapu proc se tomu dari dobre velku a vevnitr to ma problem. To nebude souviset s PH ........

Mirka

Old Post 23-07-2011 v 11:13 AM
bluewave65 je offline   Profil uživatele bluewave65   Find more posts by bluewave65   Foto galerie člena bluewave65   Click here to Send bluewave65 a Private Message   Add bluewave65 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nickes
Stálý Člen

Karma uživatele Nickes - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 184

fa

Old Post 23-07-2011 v 13:04 PM
Nickes je offline   Profil uživatele Nickes   Find more posts by Nickes   Foto galerie člena Nickes   Click here to Send Nickes a Private Message   Add Nickes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nickes
Stálý Člen

Karma uživatele Nickes - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 185



Zdravim pridavam zde 2 fotky z me zahradky.

nektere listy na vsech 4 kytkach jsou takove jake je vidite na fotkach.. zalivam to jednou za dva dny + jsem dal nedavko prvni hnojku Plagron Terra Grow, ale ty listy uz byly takove predtim.

Jsou to automaty.

Diky

Naposledy upravil Nickes 23-07-2011 v 14:23 PM

Old Post 23-07-2011 v 13:19 PM
Nickes je offline   Profil uživatele Nickes   Find more posts by Nickes   Foto galerie člena Nickes   Click here to Send Nickes a Private Message   Add Nickes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 186

Zdravím,mě to taky dělá něco podobného,shodli jsme se s kámošem že to je asi špatné PH,ale nevím to jistě řeknu až za pár dní,teprve jsem to PH upravoval,sehnal jsem totiž digitální PH meter a PH-. Je to dost možné´,jelikož tady máme strašně zásaditou vodu,asi 7,8,což je moc. Ale nevím jak u tebe,zkus to a uvidíš,taky je možné že dostala nějaký šok,chtělo by to někoho kdo je v těchto věcech sběhlý.Jinak já mám příspěvek o stranu pozadu,tak se mrkni pro srovnání.Přeji hodně štěstí.

Old Post 23-07-2011 v 15:05 PM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eso1111
Stálý Člen

Karma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 187



Ahoj! Tohle se mě dělá druhý den květu v aeru(amazon)nevíte někdo?moc dík

Old Post 23-07-2011 v 16:17 PM
eso1111 je offline   Profil uživatele eso1111   Find more posts by eso1111   Foto galerie člena eso1111   Click here to Send eso1111 a Private Message   Add eso1111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 188



Tak mě také postihl problém s listy . Objevilo se to tak 10dní po hnojení a vytváří se to převážně na nových výhoncích, každým dnem je to rozlezlé více a více.. osobně bych řekl že to vypadá na spálení hnojivem, ale nejsem si jist.. každopádně tohle vydím na katkách poprvý, takže budu rád za vaše rady ať stim můžu co nejříve něco udělat.. Nehnojím už aspoň dva týdny, navíc teď přez 2dny v kuse pršelo tak jsem si říkal, že kdyby to bylo tim přehnojením, tak se hlína proplachne a přestane to, ale je to pořád horší..

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 23-07-2011 v 18:33 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 189

citace:
Původní příspěvek od gremlin101
Tak mě také postihl problém s listy . Objevilo se to tak 10dní po hnojení a vytváří se to převážně na nových výhoncích, každým dnem je to rozlezlé více a více.. osobně bych řekl že to vypadá na spálení hnojivem, ale nejsem si jist.. každopádně tohle vydím na katkách poprvý, takže budu rád za vaše rady ať stim můžu co nejříve něco udělat.. Nehnojím už aspoň dva týdny, navíc teď přez 2dny v kuse pršelo tak jsem si říkal, že kdyby to bylo tim přehnojením, tak se hlína proplachne a přestane to, ale je to pořád horší..


Zdarec

mas to sezrane od pidalky ....

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 23-07-2011 v 18:46 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 190

citace:
Původní příspěvek od eso1111
Ahoj! Tohle se mě dělá druhý den květu v aeru(amazon)nevíte někdo?moc dík


Zdarec

U tebe to vypada, ze mas nedostatek vapniku, ale nejsem si 100 % jisty. PH mas vpohode ?? Nepouzivas nahodou RO vodu, nebo destilku ??

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 23-07-2011 v 18:48 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 191

citace:
Původní příspěvek od bluewave65
Teplota 28-29, nehnojim jen ten root juice. Ph zalivky 6.5, celkove ph nemam jak zmerit, je to zatim jen v malych plastovych kelimcich. Presny meric na mereni ph v zemi nemam

Nechapu proc se tomu dari dobre velku a vevnitr to ma problem. To nebude souviset s PH ........


Zdarec

Uz bych to mozna trochu pohnojil...

A venku se tomu asi dari kvuli toho, ze to ma dostatecnou vlhkost - v boxu si takove male kytky nejsou schopny zvysit vlhkost odparem z listu, takze diky tomu muzou stradat. Jak trochu povyrostou, tak by se to melo zlepsit.

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 23-07-2011 v 18:53 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 192

citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer


Zdarec

mas to sezrane od pidalky ....


Dík, no tak to je teda pěkná svině, žádnou havěť jsem tam ale nevidel, tak doufám že jí(je) najdu.. Jseš si jist na 100%?

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 23-07-2011 v 20:01 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5552610 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív