Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
headcrash
Nový Člen

Karma uživatele headcrash - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 1  

Obecné Nemocné listy Příspěvek č. 177



Prosím o odborné posouzení stavu listů.Našel jsem sice na groweru podobné problémy ale nejsem si jistý oco se jedná.
Díky.

Old Post 12-09-2009 v 12:32 PM
headcrash je offline   Profil uživatele headcrash   Find more posts by headcrash   Foto galerie člena headcrash   Click here to Send headcrash a Private Message   Add headcrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 178

nevim,rekl bych vykyvy PH.prehnojeny urco ne.neresil bych to.zalevej kolem cele rostliny,ne jen ke stonku.spis to bude kyselejsim PH.

Old Post 12-09-2009 v 13:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V1k1
Stálý Člen

Karma uživatele V1k1 - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 179

ahoj mam docela problem viz foto...listy vypadaji zvadle(tezce)nevim jestli to je ze jim davam moc vody nebo malo...prosim o radu.dik

Old Post 16-09-2009 v 17:59 PM
V1k1 je offline   Profil uživatele V1k1   Find more posts by V1k1   Foto galerie člena V1k1   Click here to Send V1k1 a Private Message   Add V1k1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V1k1
Stálý Člen

Karma uživatele V1k1 - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 180


tady

Old Post 16-09-2009 v 18:01 PM
V1k1 je offline   Profil uživatele V1k1   Find more posts by V1k1   Foto galerie člena V1k1   Click here to Send V1k1 a Private Message   Add V1k1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čófer
Stálý Člen

Karma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Čófer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 181



Čo vy na toto? Objavilo sa to na zopár listoch, a neviem či s tým mám niečo robiť. Najskôr to vyzerá na nejakého "neškodného" škodcu.

Każdy zna granice swej wytrzymałości
Sokół, Deszczu Strugi, Realista weź posłuchaj tych gości
nie wymądrzeń - życiowych mądrości i uszanuj, nie dość ci?
Pamiętaj zgredziu...

Old Post 17-09-2009 v 00:26 AM
Čófer je offline   Profil uživatele Čófer   Find more posts by Čófer   Foto galerie člena Čófer   Click here to Send Čófer a Private Message   Add Čófer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Re: Problém s matkami Příspěvek č. 182

citace:
Původní příspěvek od cron
Zdravím, mám 3 matky 2xHB a jednu WS. Neco ich napadlo a najviac to schytáva jedna z HB. ma na stonke nejaku pavučinu nebo co a listy idu do prdele nove vyhonky su v celku ok ale potom ako listy rastu tak zacnu sa na nich robit biele bodky az kym cele nezdochnu. Neviem asi som slepy ale svilusky som tam nevidel pripajam makro fotky (teda dufam ze sa mi podari) Dakujem vsetkym za pomoc nech sa darí!


..teda kamo jestli nevidis ty pavucinky tak bez k ocnimu...sviluchy jak svine...

Old Post 17-09-2009 v 15:04 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcspek
Nový Člen

Karma uživatele mcspek - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 183


cau muzete mi pls nekdo poradit ? tyhle skvrny se mi obejvuji na cim dal vice listech , jsem nyni v ctvrtem tydnu kvetu

Á už v tom zase lítámééé, haťapaťa, od rána do nocííííííííí , uuuuuž nám není pomocííííí

Old Post 17-09-2009 v 15:49 PM
mcspek je offline   Profil uživatele mcspek   Find more posts by mcspek   Foto galerie člena mcspek   Click here to Send mcspek a Private Message   Add mcspek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježko
Stálý Člen

Karma uživatele Ježko - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ježko - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 184

Nazdarek

Na rastlinke mam zdravé lístky a nemám s nimi žiadne problémy...Ale poslednej dobe sa mi uzatvárajú niektoré lístočky.Nie je ich vela (5.lístkov na celej rastlinke) ale potreboval by som poradiť čo s nimi...Nechať tak alebo odstrihnúť...Rastlinka je riadne polievaná....tak čo myslite...hmm

http://img7.imageshack.us/img7/7884/87660846.jpg

http://img8.imageshack.us/img8/1338/92507594.jpg

Alebo je to iba planý poplach....Diky za opdpovede

Old Post 24-09-2009 v 13:24 PM
Ježko je offline   Profil uživatele Ježko   Find more posts by Ježko   Foto galerie člena Ježko   Click here to Send Ježko a Private Message   Add Ježko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cias
Nový Člen

Karma uživatele cias - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 185

Zdravim, hledal jsem už všude možně, našel jsem i lidi s podobnym problém, ale nikdy žádný vysvětlení
..jde oto, že mi umíraj listy od spodu v květové fázi! Za radu předem dík.

Old Post 25-09-2009 v 12:28 PM
cias je offline   Profil uživatele cias   Find more posts by cias   Foto galerie člena cias   Click here to Send cias a Private Message   Add cias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 186

Umíraj jak? Žloutnou, nebo hnědnou? V květu to bývá normální, že nějaké listy umíraj, protože je už kytí nepotřebuje. Může to být také špatné ph půdy a nebo špatná vlhkost

Old Post 25-09-2009 v 22:25 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dubovej
Stálý Člen

Karma uživatele dubovej - 85% PěstitelskáKarma uživatele dubovej - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 52  

Re: Problém s matkami Příspěvek č. 187

citace:
Původní příspěvek od cron
Zdravím, mám 3 matky 2xHB a jednu WS. Neco ich napadlo a najviac to schytáva jedna z HB. ma na stonke nejaku pavučinu nebo co a listy idu do prdele nove vyhonky su v celku ok ale potom ako listy rastu tak zacnu sa na nich robit biele bodky az kym cele nezdochnu. Neviem asi som slepy ale svilusky som tam nevidel pripajam makro fotky (teda dufam ze sa mi podari) Dakujem vsetkym za pomoc nech sa darí!




tohle je udušeny kořínky, vsazim na to boty)
vic provzdušnit)

RODINEJ OUTDOOR 09

Old Post 02-10-2009 v 20:21 PM
dubovej je offline   Profil uživatele dubovej   Find more posts by dubovej   Foto galerie člena dubovej   Click here to Send dubovej a Private Message   Add dubovej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 188


Může mi někdo poradit, jsem v 7. týdnu květu a pár dní se mi na listech začalo toto. Myslím si, že je to přehnojený, dle odumírajících špiček, ale nevím, co jsou zač ty žluté a průsvitné fleky. Jinak s kytí žádný problém není

Old Post 03-10-2009 v 14:12 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jungle omg
Nový Člen

Karma uživatele Jungle omg - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 10  

Palec dolů ??????????????????? Příspěvek č. 189

MAM DOJEM ŽE TENTO THREAD ANI TROCHU NEFUNGUJE.......................................................................................................................

ZBYTECNE SEM PISEME O RADY, KTERE STEJNAK NEPRIJDOU.

Čínsky: Liu kou-shui de biao-zi he hou-zi de ben er-zi [Liou coe shway duh biao-tze huh hoe-tze duh bun ur-tze]
Česky: Hloupý syn uslintané děvky a opičáka
Čínsky: Da-xiang bao-zha-shi de la du-zi [Da-shiong bao-jah-shr duh la doo-tze]
Česky: Explozivní sloní průjem

Old Post 09-10-2009 v 10:28 AM
Jungle omg je offline   Profil uživatele Jungle omg   Find more posts by Jungle omg   Foto galerie člena Jungle omg   Click here to Send Jungle omg a Private Message   Add Jungle omg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jungle omg
Nový Člen

Karma uživatele Jungle omg - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 190

MI PŘIJDE ŽE JE GROWER PEKNE K HOV*U. ZA 2 MESICE ANI JEDNA ODPOVED....................TAAAAAK DIIIIIIK VSEEEEEEM

Čínsky: Liu kou-shui de biao-zi he hou-zi de ben er-zi [Liou coe shway duh biao-tze huh hoe-tze duh bun ur-tze]
Česky: Hloupý syn uslintané děvky a opičáka
Čínsky: Da-xiang bao-zha-shi de la du-zi [Da-shiong bao-jah-shr duh la doo-tze]
Česky: Explozivní sloní průjem

Old Post 09-10-2009 v 10:39 AM
Jungle omg je offline   Profil uživatele Jungle omg   Find more posts by Jungle omg   Foto galerie člena Jungle omg   Click here to Send Jungle omg a Private Message   Add Jungle omg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 191

citace:
Původní příspěvek od Jungle omg
MI PŘIJDE ŽE JE GROWER PEKNE K HOV*U. ZA 2 MESICE ANI JEDNA ODPOVED....................TAAAAAK DIIIIIIK VSEEEEEEM


Panacku, todle neni receptar nejen na nedeli. Mam pocit, ze zde je docela dost infa aby sis to nasel sam. Bo potrebujes aby te nekdo vodil za rucicku???
A jinak ono je docela dost dobry k temu obrazku jeste napsat v jakych podminkach ty kytky mas,. Teplotu,vlhkost, PHcko, Eccko atd, atd...

Old Post 09-10-2009 v 17:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: ??????????????????? Příspěvek č. 192

citace:
Původní příspěvek od Jungle omg
MAM DOJEM ŽE TENTO THREAD ANI TROCHU NEFUNGUJE.......................................................................................................................

ZBYTECNE SEM PISEME O RADY, KTERE STEJNAK NEPRIJDOU.


mno ja mam pocit, ze funguje, to ze mas spatny PHcko a nemeris ho je vec jina... Jinak panacku, HLEDEJ, ono se tadyk staci podivat a myslet.....

Old Post 10-10-2009 v 08:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6120160 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív