Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » objednavka semen ze seedbank
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
Vseved
Stálý Člen

Karma uživatele Vseved - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 177

Prozradí mi prosimvás někdo , jak se objednává z www.seedboutique.com ?

Jsi kritik , který říká jak by to udělal , kdyby to sám uměl. By Čapek


Old Post 03-04-2008 v 18:36 PM
Vseved je offline   Profil uživatele Vseved   Find more posts by Vseved   Foto galerie člena Vseved   Click here to Send Vseved a Private Message   Add Vseved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 178

u mna seedbotique stratilo doveru ked som si ja a este aj jeden clen objednali semena cez tu seedbanku od Nirvany a klicivost bola 10%!!! Stalo sa to niekedy na prelome jesen/zima 2007.

400W

Old Post 03-04-2008 v 19:53 PM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J.J.
Stálý Člen

Karma uživatele J.J. - 12% PěstitelskáKarma uživatele J.J. - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 179

Cantona9: no ja vim, ze je to jmeno modelu, to byl foorecek

Vseved: jde o to, jestli budes platit kartou, nebo posilat cash...?Jinac ja mam se seedboutique zkusenosti dobrý ( stejne jsou to jenom prekupnici, problem bych hledal u původce=Nirvany )

Edit: Tak MS je Mystery Sativa aneb Pockejsicotivyleze

My heart and soul, they are free...

Naposledy upravil J.J. 03-04-2008 v 22:22 PM

Old Post 03-04-2008 v 21:56 PM
J.J. je offline   Profil uživatele J.J.   Find more posts by J.J.   Foto galerie člena J.J.   Click here to Send J.J. a Private Message   Add J.J. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cantona9
Stálý Člen

Karma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 180

no jasne tieto firmy cez ktore sa objednavaju semena skoro na nic nemozu iba v pripade kebyze obdrzis balicek a v no by si uz mal semena rozbalene alebo nezabalene v origos obale co sa mi zatial este nestalo...vina je u seeds banky

Cantonov OUT 08
ruderalis indica out 07
Robinson and Cantona OUT 09

Old Post 04-04-2008 v 06:20 AM
cantona9 je offline   Profil uživatele cantona9   Find more posts by cantona9   Foto galerie člena cantona9   Click here to Send cantona9 a Private Message   Add cantona9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vseved
Stálý Člen

Karma uživatele Vseved - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 181

citace:
Původní příspěvek od J.J.
Cantona9: no ja vim, ze je to jmeno modelu, to byl foorecek

Vseved: jde o to, jestli budes platit kartou, nebo posilat cash...?Jinac ja mam se seedboutique zkusenosti dobrý ( stejne jsou to jenom prekupnici, problem bych hledal u původce=Nirvany )

Edit: Tak MS je Mystery Sativa aneb Pockejsicotivyleze


No budu posílat cash .

Jsi kritik , který říká jak by to udělal , kdyby to sám uměl. By Čapek


Old Post 04-04-2008 v 09:38 AM
Vseved je offline   Profil uživatele Vseved   Find more posts by Vseved   Foto galerie člena Vseved   Click here to Send Vseved a Private Message   Add Vseved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blackpoint
Nový Člen

Karma uživatele Blackpoint - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 182

Hi lidi?????

muzete mi pls nekdo napsat naky info o "Barney´s Farm"- maji zajimavy genetiky........ ale nikte tu nefidim ze by od nich nekdo, nekde, neco..........

thx za odpoved!!!!!!

pic Bp.

Old Post 09-04-2008 v 09:16 AM
Blackpoint je offline   Profil uživatele Blackpoint   Find more posts by Blackpoint   Foto galerie člena Blackpoint   Click here to Send Blackpoint a Private Message   Add Blackpoint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FunThomas
Nový Člen

Karma uživatele FunThomas - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 183

Taky bych rád zasadil na balkoně pár kousků. Bude to můj první pokus, prosím tedy o radu. Vyhledal a přečetl jsem tady o tom dost, ale asi jsem nikde nenarazil na to, co bych rád věděl:
1. Co mi hrozí, když to na balkoně někdo uvidí? Slyšel jsem od zkušených huličů, že vpoho 3 rostlinky, ale nikde jsem to nenašel oficiálně potvrzené.
2. Nechci žádný matroš, co mě vystřelí z trenek po druhém šluku, hulím do pohody. Čili něco, co není úplný humus, ale zároveň nic brutálního. A taky nějakou odrůdu, co na balkoně vydrží i méně zdařilé pěstitelské snahy. :-)
Moc dík za ochotu, vždy se rád obrátím k někomu, kdo tomu rozumí o radu.

Old Post 19-04-2008 v 15:27 PM
FunThomas je offline   Profil uživatele FunThomas   Find more posts by FunThomas   Foto galerie člena FunThomas   Click here to Send FunThomas a Private Message   Add FunThomas to your buddy list     Navštiv homepage uživatele FunThomas! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FunThomas
Nový Člen

Karma uživatele FunThomas - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 184

Už jsem zjistil ty tři rostlinky, ok. Zcela náhodou, ale přesto budu rád, když mi něco doporučíte, díky

Old Post 19-04-2008 v 18:19 PM
FunThomas je offline   Profil uživatele FunThomas   Find more posts by FunThomas   Foto galerie člena FunThomas   Click here to Send FunThomas a Private Message   Add FunThomas to your buddy list     Navštiv homepage uživatele FunThomas! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martinusIII
Nový Člen

Karma uživatele martinusIII - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 185

Pre tych ktory by chceli objednavat zo seedboutique a zaplatit kartou, mam zlu spravu. Pouzivaju system AVS(adress verification service) a to bohuzial nase banky nepodporuju. Mam embosovanu visu, banka je ceska CSOB a moju platbu seedboutique zamietol.
Ked som volal na hotline typek este o AVS ani nepocul(potom mi poslali mail ze to nepodporuju), takze jedina moznost platby z CR/SR je asi ten cash v obalke.
P.S: snad to niekomu pomoze, hladal som to, ale nenasiel

Old Post 24-04-2008 v 17:47 PM
martinusIII je offline   Profil uživatele martinusIII   Find more posts by martinusIII   Foto galerie člena martinusIII   Click here to Send martinusIII a Private Message   Add martinusIII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rain
Nový Člen

Karma uživatele Rain - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 186

ahojte
pls nasla by sa dobra dusa ktora by mi pomohla objednat semena z nirvany,uz aj mam vybrane aj e-mial mi poslali,ze schaluju moju objednavku,ale nechapem tomu postupu pri posielani penazi im na ucet.
uz teraz som velmi vdacny za pomoc

alebo...da sa obmiednat aj jednoduchym sposobom ,tj. ze im napisem do listu po anglicky ,o aku vzorku mam zaujem ,pripocitam postovne a poslem im to v CD v obalke?

Tuto seedbanku poznate? http://www.amsterdammarijuanaseeds.com

Ra1n

Naposledy upravil Rain 25-04-2008 v 19:13 PM

Old Post 24-04-2008 v 18:41 PM
Rain je offline   Profil uživatele Rain   Find more posts by Rain   Foto galerie člena Rain   Click here to Send Rain a Private Message   Add Rain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thorax
Nový Člen

Karma uživatele Thorax - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 187

Zdarec máte někdo nějakou zkušenost se seedbankou Highqualiyseeds? Na groweru o ni skoro nic neni. objednaval sem od ni jacka herrera od black label za 60Euro

Old Post 08-05-2008 v 18:54 PM
Thorax je offline   Profil uživatele Thorax   Find more posts by Thorax   Foto galerie člena Thorax   Click here to Send Thorax a Private Message   Add Thorax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrus
Nový Člen

Karma uživatele Ondrus - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 188

dneska mi presne po 14ti dnech přisli seeds z DP.Velmi rychlé.

Old Post 10-05-2008 v 07:01 AM
Ondrus je offline   Profil uživatele Ondrus   Find more posts by Ondrus   Foto galerie člena Ondrus   Click here to Send Ondrus a Private Message   Add Ondrus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ciman
Nový Člen

Karma uživatele ciman - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 189

cau nevi nekdo kolik je postovne u www.nirvana-shop.com

Old Post 23-05-2008 v 15:14 PM
ciman je offline   Profil uživatele ciman   Find more posts by ciman   Foto galerie člena ciman   Click here to Send ciman a Private Message   Add ciman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GhostDog
Nový Člen

Karma uživatele GhostDog - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 190

Zdar zajimalo by mě jaký máte zkušenosti (hlavne cena dopravy píše tam něco o UPS) se seedbankou http://www.howardmarks.name/shop/
jsou to odrudy vyšlechtené Shantibabou a.k.a. Mr. Nice

Tak tu cenu poštovnýho už sem zjistil je to asi 4 libry.

Naposledy upravil GhostDog 07-10-2008 v 16:24 PM

Old Post 07-10-2008 v 16:11 PM
GhostDog je offline   Profil uživatele GhostDog   Find more posts by GhostDog   Foto galerie člena GhostDog   Click here to Send GhostDog a Private Message   Add GhostDog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IqTyq
selektivní herbicid

Karma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 191

citace:
vyšlechtené Shantibabou a.k.a. Mr. Nice



Mr Nice je právě Howard Marks (viz. jeho knížka Mr Nice http://www.amazon.co.uk/Mr-Nice-How...s/dp/0749395699 ). Vlastní firmu spolu s Shantim a jako tichého společníka mají Nevilla. Je to známá osobnost, dokonce si zahrál i v Human Trafficu : http://www.youtube.com/watch?v=T-PCjEY4qkI
Nákupu bych se nebál.

Boom Shankar !!!

" Yeah, i know "

Old Post 08-10-2008 v 09:18 AM
IqTyq je offline   Profil uživatele IqTyq   Find more posts by IqTyq   Foto galerie člena IqTyq   Click here to Send IqTyq a Private Message   Add IqTyq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eccolab
Nový Člen

Karma uživatele Eccolab - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 192

Osobně mam ( až na ceny ) max.dobrou zkušenost se Sensiseeds, což asi víc lidí.
Ale při platbě kartou, přišly i do 7 dnů..
Klíčivost 100procent u Sensi Skunku, Afghanu a dobrej poměr F/M
Akorát Indoor Mix měl pár hluchejch kousků...no nic, to ale nebylo podstatný.

Takže Sensi mam každopádně rád..

Gardening Science !!!

Old Post 24-10-2008 v 20:35 PM
Eccolab je offline   Profil uživatele Eccolab   Find more posts by Eccolab   Foto galerie člena Eccolab   Click here to Send Eccolab a Private Message   Add Eccolab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-01-2008 - Objednavky Semien - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9969720 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív