Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Vaporizéry - náhrady a urob si sám
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14
Autor
Téma 
Laras
Stálý Člen

Karma uživatele Laras - 62% PěstitelskáKarma uživatele Laras - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 177




Teplotní čidlo jsem umístil hned vedle pájky nekryté a nechráněné ale to se pokusím ještě změnit. A dioda která ukazuje intenzitou světla rozpálení pájky a přístup k trimru se ktrým se musí dát samozřejmně točit a nastavovat

Smích je života koření a smíchu koření je hulení.

Protože
čas ,který uběhl nikdy nedohoníme proto nemá smysl spěchat!

Old Post 02-10-2006 v 14:32 PM
Laras je offline   Profil uživatele Laras   Find more posts by Laras   Foto galerie člena Laras   Click here to Send Laras a Private Message   Add Laras to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Laras! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laras
Stálý Člen

Karma uživatele Laras - 62% PěstitelskáKarma uživatele Laras - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 178


A tu je celkoví výsledek. NENÍ NÁDHERNÝ????

Smích je života koření a smíchu koření je hulení.

Protože
čas ,který uběhl nikdy nedohoníme proto nemá smysl spěchat!

Old Post 02-10-2006 v 14:35 PM
Laras je offline   Profil uživatele Laras   Find more posts by Laras   Foto galerie člena Laras   Click here to Send Laras a Private Message   Add Laras to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Laras! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laras
Stálý Člen

Karma uživatele Laras - 62% PěstitelskáKarma uživatele Laras - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 179


Jo a ješte tu je kompletní sestavený kotlík ktrý vypadá takto já na něj málem zapoměl!

Smích je života koření a smíchu koření je hulení.

Protože
čas ,který uběhl nikdy nedohoníme proto nemá smysl spěchat!

Old Post 02-10-2006 v 14:40 PM
Laras je offline   Profil uživatele Laras   Find more posts by Laras   Foto galerie člena Laras   Click here to Send Laras a Private Message   Add Laras to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Laras! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laras
Stálý Člen

Karma uživatele Laras - 62% PěstitelskáKarma uživatele Laras - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 180

šikové české hlavičky a ručičky jsou si schopné poradit vždycky a všude. No do budoucna přemýšlím o tom že tam dám i digi teploměr, přibude tam i plynulý a nastavitelný regulátor ohřevu ktrý bude jasně označen stupnicí a tak. No a ještě bych se měl určitě naučit letovat ty věcičky do tištěných spojů. Podstavec je z jednoho kusu dřeva buku vytočený z polena na soustruhu, chci ho postupem času až pořádně odzkouším jak mít nastavený trimr a teplotu tak namořit a nalakovat aby to vypadalo opravdu luxusně. Ikdyž nevim nevim když se čidlo přímo nedotýká pájky, jak na tom bude s histerezí. ještě se uvidí teprve ho testuju od pátku takže vše se musí vychytat ale ten teploměr by tam byl fakt luxusní. Aspoň bych dokázal přeně určit teplotu, při vaporizování aby to nebylo připálené. Jediná věc z ktré mam trošku obavy je ta skleněná doza na těstoviny, která stála 80kč v ternu i s víčkem a těsněním. Porotže při delším používání se zahřívá. Ale zas když obsach se spotřebuje a než vychladne kotel tak se to vše ochladí takže to by mělo vydrže fakt hodně teplota není zas taková aby při hoření kotlu prasklo to sklo! No pokud to mám porovnat s Vaporizérem ktrý stojí 12 tis a já měl tu poctu z něj kouřit samozřejmě se to nedá srovnat, jelikož ten spaloval pomocí horkého vzduchu a chuť byla příjemnější. Tady je problém ¨to že tu pořádně neprodí ten vzduch při vaporizaci, možná tam časem umístím větrák kvůli té chuti a lepšímu prohřevu média. Ale to se uvidí. Ale toto je dostačující levné a krásně jednoduché řešení, ktreré má v sobě to kouzlo podomácku vyrobené práce a svého valstního potu ,dřiny ,myšlení atd. Porstě a na konec Vpor za 12 000 je fakt luxus a srovnávat něco s tímto luxusem není opravdu jednoduché. Takže všem ostatním přeju pevné nervy hodně zdaru a ůspěchů při práci. Jo a musím podotknou že jsme to sestavili na poprvé bez vážnějších problému. Majkl dal základ a zbytek byl jen na nás! Tak zatim jsem zvědav jak jsi s tím poradi ostatní šikulové

Smích je života koření a smíchu koření je hulení.

Protože
čas ,který uběhl nikdy nedohoníme proto nemá smysl spěchat!

Old Post 02-10-2006 v 14:55 PM
Laras je offline   Profil uživatele Laras   Find more posts by Laras   Foto galerie člena Laras   Click here to Send Laras a Private Message   Add Laras to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Laras! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laras
Stálý Člen

Karma uživatele Laras - 62% PěstitelskáKarma uživatele Laras - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 181

No jeste jsem to nezkousel ale nejdrim musim sehnat prachy abych mohl dál stavět. K echonovem vaporu se snad dostanu později

Smích je života koření a smíchu koření je hulení.

Protože
čas ,který uběhl nikdy nedohoníme proto nemá smysl spěchat!

Old Post 06-10-2006 v 18:25 PM
Laras je offline   Profil uživatele Laras   Find more posts by Laras   Foto galerie člena Laras   Click here to Send Laras a Private Message   Add Laras to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Laras! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laras
Stálý Člen

Karma uživatele Laras - 62% PěstitelskáKarma uživatele Laras - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 182

Bacha na teplotní čidlo, blbě jsem ho umístíl musí být vsunuto přímo pod topným tělesem pájky, aby správně fungovalo a obě konce čidla musí být odjizolováný od bužírky a následně zaizolavány teflonovou páskou, aby nedocházelo ke skratu pak bude fungovat. Docílí se toho tak že čidlo se vsune dovnitř pájky a těsně pod hrot, jinak tzo předešlé teplotní čidlo by šlo vyřešit tak že místo čidla pro 220C se dá do okolí čidlo na 45C, odměří se požadovaná teplota v okolí topného tělesa na požadovaný počet stupňu a nechá se tam, ps jak jsem předělal čidlo vše funguje... tak hodně zdaru

Smích je života koření a smíchu koření je hulení.

Protože
čas ,který uběhl nikdy nedohoníme proto nemá smysl spěchat!

Old Post 02-06-2007 v 09:23 AM
Laras je offline   Profil uživatele Laras   Find more posts by Laras   Foto galerie člena Laras   Click here to Send Laras a Private Message   Add Laras to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Laras! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
narco tulio
Nový Člen

Karma uživatele narco tulio - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 183

2 Majkl: Celkom tomu nechapem, ta pajka sa ohreje na tych 200°C, potom sa ohrev automaticky vypne, a ked teplota klesne pod 200°C tak sa zas zapne? Teda neviem ci na 200°C, lebo si to nikde neuviedol, tak na kolko potom? Odpovedz prosim, strasne ma to zaujima. A inak dobra praca.

Old Post 08-06-2007 v 12:31 PM
narco tulio je offline   Profil uživatele narco tulio   Find more posts by narco tulio   Foto galerie člena narco tulio   Click here to Send narco tulio a Private Message   Add narco tulio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonik
Nový Člen

Karma uživatele Tonik - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 184

Jako nováček na těchto stránkách budu hned záměrrně štourat, páč veškeré návody, rady ohledně vaporizérů vůbec, ale ani trošičku nepřihlíží k odbornému pohledu uživatele Tatky (na str. 5), kde jsou jasně popsány pravidla pro uvolňování THC. Chápu li to dobře, veškeré návody zde jsou z hlediska efektivity horší než je klasické kouření. Pokud vaporizer Volcano dnes stojí ca 12.500 Kč a výrobce garantuje 3xvyšší účinost než je u kouření konopí, není těžké si spočítat, že tento přístroj má i při své ceně velmi rychlou návratnost, pochopitelně v případě, že si skunk kupujete. Zdá se mi jednoznačně lepší zvolit kvalitní přístroj, než experimentovat s vlstním zdravím

Old Post 04-09-2007 v 22:53 PM
Tonik je offline   Profil uživatele Tonik   Find more posts by Tonik   Foto galerie člena Tonik   Click here to Send Tonik a Private Message   Add Tonik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SpiderPig
Stálý Člen

Karma uživatele SpiderPig - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 185

no nevim ,co sem tu cetl tak ani vulcano neni efektivnejsi nez to vyhulit ale zdravejsi !!!(co sem slysel tak to ma zhulovat jeste min nez normal) zatim sem si vyrabel zarovku a myslim ze ta je uplne k nicemu protoze ta trava v tom stejne hori a je to hnus

Old Post 11-10-2007 v 11:46 AM
SpiderPig je offline   Profil uživatele SpiderPig   Find more posts by SpiderPig   Foto galerie člena SpiderPig   Click here to Send SpiderPig a Private Message   Add SpiderPig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonik
Nový Člen

Karma uživatele Tonik - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 186

Spider: Na ishopu vaporizer.cz se dočteš informace o Volcanu, ze kterých jsem vycházel, ale je možné, že jsem lehce podlehl reklamě :-), zdravější to bude v každém případě. Dle článku 65 v tomto threedu jsem kontaktoval několik známých z oboru, bohužel zatím bezvýsledně, nikdo mi nedokázal poradit, jak vhodné podmínky pro uvolňování THC docílit. Žárovka mi taky moc nesedla

Naposledy upravil Tonik 12-10-2007 v 08:33 AM

Old Post 12-10-2007 v 08:25 AM
Tonik je offline   Profil uživatele Tonik   Find more posts by Tonik   Foto galerie člena Tonik   Click here to Send Tonik a Private Message   Add Tonik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 187

citace:
Původní příspěvek od Tonik
Spider: Na ishopu vaporizer.cz se dočteš informace o Volcanu, ze kterých jsem vycházel, ale je možné, že jsem lehce podlehl reklamě :-),


to teda.... vapíkem moc neušetříš. a ta zhulenost... jde spíš o to, že v kouři se uvolní mnohem jiné látky, popř. pokud to mícháš s tabákem, tak je výslednej koktejl dost odlišnej od toho co taháš z vapíku. je to špatné nebo není, toť otázka, já si rád vychutnám cigáro, proto mi ani trocha tabáku ve špeku nevadí.

ty amaterský vp jsou dle mého dobrým pokusem jak alespon částečně ulehčit plicím. a kromě automatický regulace teploty, balónků a podobnejch píčovin se od profesionálních moc neliší.

a vapík za 12 litrů je pro mě něco jako rohlík za dvacku

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 12-10-2007 v 12:26 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 188

jestedman >
jenom jeden dotaz, kouril jsi nekdy volcano?

Old Post 12-10-2007 v 13:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonik
Nový Člen

Karma uživatele Tonik - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 189

praxer: jaké to Volcano je? Ze zdravotních důvodů mám doporučeno vyhýbat se tabáku a hulení, proto jsem začal hledat různé náhrady a zatím jako nejlepší řešení se mi jeví volcano. Díky T.

Jestedman: Do vapiku je dle mého zbytečné tabák dávat, je mnoho jiných bylin. Řekněme že s vapikem neušetříš na materiálu, že to povídání okolo účinosti je reklamní tahák, ale fakt je ten, že volcano má za sebou dost dlouhý vývoj, že vaporizace jako taková je prokazatelně funkční a zkus mi vypočítat, za kolik si koupíš nové plíce ? Na to těch 12 tisíc stačit nebude:-). Ten rohlík za dvacku nás brzy čeká taky :-)

Old Post 13-10-2007 v 08:30 AM
Tonik je offline   Profil uživatele Tonik   Find more posts by Tonik   Foto galerie člena Tonik   Click here to Send Tonik a Private Message   Add Tonik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 190

Obr. 1. Sporák a hrnec se skleněnou pokličkou, která má v sobě malou dírku na odvod páry.

Obr. 2. Vložím co nejlépe nadrolené vyschlé květy. A zacpu dírku, aby při zahřívání neunikala Síla. Pak mohu zapnout elektrický sporák na 6.

Obr. 3. Čekám, až se tam začne dělat pára až jemný kouř, (na obrázku je už možná trošku víc jemný kouř), pak vypnu sporák . Hrnec oddělám z teplé plotny.
Oddělám tyčinku a nasávám zkrze dírku Sílu ve formě jemného kouře, dokud jemný kouřík nezmizí. Při jemným kouříku , květy Šivovy byliny nezčernaj.

Old Post 23-10-2007 v 19:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laras
Stálý Člen

Karma uživatele Laras - 62% PěstitelskáKarma uživatele Laras - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 191

Po mých pokusech setrojit úspěšně vapor je můj závěr takoví- Nemá smysl topný kotel zahřívat dielektricky, proudící vzduch je nejlepší. princip horkovzdušné pistole nejlepší řešení. viz Volcano- kouřil jsem z něj a nedá se to srovnat. snad budu mít dost pěněz a za chvíli si ho koupim protože fkat takto experimentovat je nesmyslné a slouží akorát ke zničení zdraví. Takže se přikláním k variantě pro vaporizer Volcano.jediný testovaný na marihuaně a 100% ověřený- to samé vapir v levnějším provedení. Toď vše co bych dodal k vaporu. Další bádání nehodlám provádět a ani zkoušet snad jen kdybych sehnal za dobrou cenu horkovzdušnou pistol s regulací teploty

Smích je života koření a smíchu koření je hulení.

Protože
čas ,který uběhl nikdy nedohoníme proto nemá smysl spěchat!

Old Post 24-10-2007 v 08:23 AM
Laras je offline   Profil uživatele Laras   Find more posts by Laras   Foto galerie člena Laras   Click here to Send Laras a Private Message   Add Laras to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Laras! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 192

Zrovna jsem rozebral starej fén a vyndal z něj tu topnou spirálu... Napadlo mě, jestli by se to nedalo použít na výrobu "pytlíkovýho" vaporizéru, prostě něco na způsob volcana... Co si o tom myslíte?

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 28-12-2008 v 20:32 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7486150 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív