Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » můj první joint / spek, brko
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Jaké bylo tvoje první zahulení?
Nic se nedělo
Bylo mi špatně, nesedlo mi to
Normálka, jako každý - parádně zkouřenej
Nepamatuju si to už přesně
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Flint
Nový Člen

Karma uživatele Flint - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 177

Muj první špek přišel z rodiny!!! Byly to velký prázdninyx osmá třída a u ohně na dovolený,,všichni šli spát zustalo tam pár lidí,.,.a já ! Vzdálenej strejda šel do auta a vytáhl špeka a tak to kolovalo,, až to došlo ke mě!!!!Byl to sice vzdálenej strejda,,,ale je to ridina!!

Old Post 12-01-2006 v 19:19 PM
Flint je offline   Profil uživatele Flint   Find more posts by Flint   Foto galerie člena Flint   Click here to Send Flint a Private Message   Add Flint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
very_hard
Stálý Člen

Karma uživatele very_hard - 57% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 178

H prve zhulenie to bola tazka haluz to sme sli do Bratislavskeho Auparku a ja som nasiel na zemy Pac bola to drt ale cez suche bongo som si ftedy dal 4 sluky a tazko som bol fp.ci a pri prvom huleni bol najlepsi stav taky uz som nikdy nedosiahol no mozno raz ale to som bol inak rozbity tak tot moje prve hulenie

Old Post 19-03-2006 v 10:40 AM
very_hard je offline   Profil uživatele very_hard   Find more posts by very_hard   Foto galerie člena very_hard   Click here to Send very_hard a Private Message   Add very_hard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.hudba
Nový Člen

Karma uživatele p.hudba - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 179

Moje poprví?
Byli jsme skomosema na vylete a potkali sme dalsiho kamosa ten prived dalsiho a tenb vytahl z batohu videokazetu otevrel ji a v ni ...
Byla plna ganjy!Na poprvy sem se moc nezesrackoval ale aspon sem zacal hulit a to je jedna z hlavnich veci meho zivota!

Old Post 19-03-2006 v 10:46 AM
p.hudba je offline   Profil uživatele p.hudba   Find more posts by p.hudba   Foto galerie člena p.hudba   Click here to Send p.hudba a Private Message   Add p.hudba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konopník
Nový Člen

Karma uživatele Konopník - 16% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 180

Moje prvni bylo s kamošem v takovym divnym křaku ... a on pak vytahl plnu přepravku a divnu fajku složenu z železných trubek a potom sme se brutalně zkouřili !!! PS: bylo to fakt parádní !!!

Old Post 19-03-2006 v 11:02 AM
Konopník je offline   Profil uživatele Konopník   Find more posts by Konopník   Foto galerie člena Konopník   Click here to Send Konopník a Private Message   Add Konopník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cocoNut
Stálý Člen

Karma uživatele cocoNut - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 181

ja som sa prvy krat zdunil umna doma dal som si 3 tukale cez vodne! dal som si 2 spadol som (flash) dal som si 3 a siel som vydychnut dym na balkon flash a objavil som sa na druhom konci balkona haluz

Old Post 19-03-2006 v 11:09 AM
cocoNut je offline   Profil uživatele cocoNut   Find more posts by cocoNut   Foto galerie člena cocoNut   Click here to Send cocoNut a Private Message   Add cocoNut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 182

Muj prvni joint me nezhulil ani trochu a bylo to na lyzaku, byl jsem akorat nasranej, ze se kluci tak tlemi a ja nic, poprve me zhulila, jak sprase Bila vdova, uplne jsem brecel smichy a sotva jsem mohl chodit a pak me ucitel poslal domu a od ty doby me zhulilo snad vsechno

Old Post 19-03-2006 v 11:26 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thezeldaa
Stálý Člen

Karma uživatele thezeldaa - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 183

první joint? orange bud x fialka - celej sám...kamarádi mě jaksi zapomněli upozornit, že je to poněkud silnější...to se jim to pak tlemilo když jsem nemoh chodit

Old Post 19-03-2006 v 12:23 PM
thezeldaa je offline   Profil uživatele thezeldaa   Find more posts by thezeldaa   Foto galerie člena thezeldaa   Click here to Send thezeldaa a Private Message   Add thezeldaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RastaManiac
Stálý Člen

Karma uživatele RastaManiac - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 184

Taky se s váma podělím o první příjemný zážitek s touto zázračnou květinkou
Bylo to na chatě před 2 rokama.S třema kámošema.Potkali nás,a řekli ať jdem zahulit.Tak sem šel.
To sem byl eště blbý bo sem nevěděl jak se hulí ale žádný učený z nebe nespadl
Tak sem nasál prvního prda ze Skunku podobného Mazarovi (to sem ještzě nevěděl co je to mazar) ale nedal sem to do plic a rovnou tlačil do hlavy.Všechny to brutálně zkopalo,a já to držím vklidu a kámoš"ty vole,dej to do plic.A já,stejně mi to nic neudělá
Tak druhý prd sem dal vzorově a kašlal sem jak starý dědek který dá 70 cigár za den.
Pak sem dal ještě jednoho práska a šli jsme dál.
A já byl "in high" úplně hodně

To byl fajný stav.Od té doby sem odhulil fest...
Mám na svoje první sklo dobré vzpomínky.
No zase sem se tak rozepsal?!

PEACE ...

Velké díky kámošovi že mě naučil hulit.
Díky Jaffo

100% ANTIDISCO!
Legalizuj srdcem,legalizuj hlavou ...

Old Post 19-03-2006 v 15:03 PM
RastaManiac je offline   Profil uživatele RastaManiac   Find more posts by RastaManiac   Foto galerie člena RastaManiac   Click here to Send RastaManiac a Private Message   Add RastaManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RastaManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

Příspěvek č. 185

mne poprvi zhulil jeden typek uz si to moc nepamatuju jeto strasne dlouha doba ale k veci kdyz sme dohulil brko taks em se strasne smal celej ten stav co sme mel sem se jenom smal pak prisel hlad a spanek a kamoska mi rikala ze sem hladil jejiho psa a rikal sem mu ze ma hezkou prdelku ale to si fakt nepamatuju ale haluz jak svine)

Old Post 10-07-2006 v 04:20 AM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raft
Stálý Člen

Karma uživatele raft - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 186

nikdy nezapomenu
dokonce jserm měl už i mobilní tefon. sms: čau řízku jestli si cheš dát šepka přid ve 13 : 00 na freiťák .
a bylo to ....

Old Post 11-07-2006 v 09:41 AM
raft je offline   Profil uživatele raft   Find more posts by raft   Foto galerie člena raft   Click here to Send raft a Private Message   Add raft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biomage
Nový Člen

Karma uživatele biomage - 18% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 187

Mno jak tak koukam vsichni meli tu cest dat si poprvi jointa me ty hajzli nalozili napoprve bongo:-) Jedny plice...nic druhe....nic fuj toe hnus akorat po tom kaslu nevim co natom mate...2 minuty a praaask nadherne high a tehdy sem poznal svoji zivotni lasku:-)

Old Post 10-07-2007 v 10:32 AM
biomage je offline   Profil uživatele biomage   Find more posts by biomage   Foto galerie člena biomage   Click here to Send biomage a Private Message   Add biomage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zizik
Stálý Člen

Karma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 188

ja se poprvy zhulil kdyz jsme koupili s kamosema flasku tequily na ktery byl nasazenej na vicku takovej asi 5cm zelenej kaktus z umely hmoty. a zatimco se ostatni opijeli, ja sem si zahulil. pak sem padnul na postel z ktery bylo videt na kaktus valejici se na zemi. minimalne hodinu a pul sem od nej nedokazal odtrhnout oci a strasne sem se porad rezal smichy, myslim ze tak moc ze uz sem to nikdy neprekonal. ke konci sem uz skoro brecel, protoze jak sem se furt jenom rechtal tam me pak nehorazne bolelo bricho - myslim ze vsichni znaj.. ani nevim jak dlouho sem byl zmatlanej, ale byl to rozhodne jeden z mejch nej stavu

Giggity giggity goo

Misty
Spice, Northern Lights, Maple Leaf

Old Post 11-07-2007 v 19:19 PM
zizik je offline   Profil uživatele zizik   Find more posts by zizik   Foto galerie člena zizik   Click here to Send zizik a Private Message   Add zizik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 189

Já jsem poprvé hulil asi ve čtrnácti letech a po dohulení brka (asi v pěti lidech) jsme dělali různý debility jako kemrali po autech atd... najednou můj kámoš pokemral auto nějákymu postižákovi (měl takovou tu samolepku vozíčkáře) tak jsme se všichní tlemili až do doby než k našemu úžasu z auta vystoupil normální ale dost namakanej frajer a začal nás honit po parku. Potom toho kamaráda co plival chytil a řekl že ho zmlátí a zavolá fízly, protože z něj cejtil trávu, ale pak debil něják uklouznul a kámoš mu zdrhnul no a potom jsme se všichni schovali v jednom rozpadlym baráku. Když se vše upokojilo chytil mě hroznej výtlem a ostatní okolo taky. Potom jsem ze strachu abych něco neudělal asi rok a půl nehulil. Ale vzpomínám na to v dobrym.
Byl jsem blb mladej a dělal jsem v tý době hrozný levárny ale teď už bych to asi neudělal.

Old Post 11-07-2007 v 20:06 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 190

Tak nevim jestli nejsem jedinej ale ja jsem až tak na po 8 se fakt zhulil. Ty začátky to jsem neměl žádnej stav jen hlava mě bolela a to byly fakt dobry modely. No když jsem se poprve fakt zhulil tak to byl maras jsem faral to talně do všeho ale svijaky žádne nebyly to přišlo časem.... Jo jo začátky jsou těžky .......

Old Post 15-07-2007 v 13:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 191

Muj prvy odpal byl neucinny, druhy totez ale na treti to vyslo. Boli sme traja a mali sme speku pre 6tich. Tak sme hulili, hulili az zrazu se mi vsechno zdalo spomalene (1 minuta ako jedna hodina), vnimanie sa mi zlepsilo o 100% a od vtedy to jede se mnou ne dole vodou ale vice do nebe.

Old Post 15-07-2007 v 17:35 PM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snupek
Nový Člen

Karma uživatele snupek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 192

hulit jsem začal ve 13 když přišel muj strejc (bylo mu 16) a řek mi že to je super že to kámoši hulej .. tak sme stoho ubalili mega špeka dali sme tam skoro všechno.. nejdřív byla strašná prdel pak sem všechno viděl spomalene pak se zas všechno sekalo a pak sem slyšel rychlejc než sem vydel (to mam do ted ) ..za tejden sme dali druhej a dali sme asi tak čtvrt gramu a byl mega smích ..a po třeti hned druhej den sme snad hulili celej den šli sme na pizzu vyhulili sme asi 2 a pul pytle za 5 hodin a pak sem byl prej žlutej jak vjetnamec a vyblil sem tu pizzu.. no proste v pohode

Old Post 16-07-2007 v 23:14 PM
snupek je offline   Profil uživatele snupek   Find more posts by snupek   Foto galerie člena snupek   Click here to Send snupek a Private Message   Add snupek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1735650 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív