Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 177

taky přihodim
Když mi bylo asi 15, tak se mě mati ptala estli hulim - řek sem že ne, v 16ti už sem nezapíral a řikal sem že sem to zkoušel - no a asi za tejden mi u TV řikala, že by to zkusila někdy... - tak sem zareagoval a cca po měsíci sem domu přines nějakou ganju. NO smotnul sem brko, ale bylo v tom hafo semínek - tenkrát sem na vybírání nějak nehrál no.. Byla tam eště nějaká její kámoška, tak si daly společně Máti asi v polovině brka šílenej zásek na tom jak praskaj ty semínka. No já sem je tam nechal eště s jednou raketou a šel někam ven - hulit, jak jinak - ať si to ženský užijou samy no.. - Vrátil sem se za pár hodin - máti uplně napadrť.. já jenom svoje zhulený "hehe" ona na mě "hehe" a zasekli sme se na TV. Druhý brko samozřejmě bylo zhulený a matčina kámoška byla pryč... - Po dvou dnech mi máti řikala, že to bylo hrozný, že byla v prdeli eště druhej den.. no, ale pak mi to víceméně tolerovala - poznala, že to neni dramaticky dangerous....
Otec s námi nežil, takže ten to neví - jen tuší.. a myslim, že kdyby na to teď přišla řeč, tak to bude ok...
O pěstění neví - možná proto, že už dlouho bydlim sám a co dělám je jen moje věc. Nicméně kdyby se to provalilo, tak si dozajista vyslechnu pár hlášek o nebezpečí, policii a tak a pak bude velká smířená a možná brko... nějak to neřešim...

thc?

Old Post 12-09-2003 v 13:29 PM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 178

mam tak malo rokov,ze by ich to mohlo sokovat,takze radsej som ticho

Old Post 12-09-2003 v 17:55 PM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 179

Kolik?

Old Post 13-09-2003 v 14:30 PM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hopsik
Nový Člen

Karma uživatele hopsik - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 180

Ahoj vespolek. U nás je to krutý. Táta je zastánce nekouření všeobecně a máma sliší slovo TRÁVA a už mě prohlíží ruce, jestli si to nedávám nitrožilně. Neví o co go. A mě to nepředstavitelně sere. Velice rád bych je pozval na nějákej ten smotek, ale máma ani táta nikdy nic nekouřily a já nevím jestli jim to neco dá. Sám vím že když sem začal hulit tak to parkrát poprvé nic neudělalo, nebo sem to spíš nedokázal vnímat jako dnes. Poraďte mi please někdo. Já na ně?

Old Post 18-09-2003 v 16:23 PM
hopsik je offline   Profil uživatele hopsik   Find more posts by hopsik   Foto galerie člena hopsik   Click here to Send hopsik a Private Message   Add hopsik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 181

nejdriv jim dej neco precist, nakej rozumnej nahled na konopi a kdyz nechtej hulit tak jim neco uvar, treba mliko (pozor at to neprezenes, aby je to moc nerosekalo )

!!! Carpe diem !!!

Old Post 18-09-2003 v 19:06 PM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerson
Stálý Člen

Karma uživatele smokerson - 52% PěstitelskáKarma uživatele smokerson - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 77  

Pohodička Mamka! Příspěvek č. 182

...posledni sobotu rano sem se probral a kdyz sem prisel do kuchyne mamka na me ze sem magor ze mi vypadlo z kapsy u bundy huleniii a ze jestli jeste budu kourit tohle svinstvo tak se na me vysere a nic uz od ni neuvidim taxem se ji zeptaal kam to dala a vona ze to splachla do hajzlu (/nevjeril sem )...asi po hodce sem se ji znova zeptal kam to dala a vona ze to vyhulila (nevjeril sem ..tak sem to z ni nakonec vymaaamil a rek sem ji ze az prestane kourit cigaaara tak jaaa prestanu hulit ganju hehe a sel sem si daaat speck.....moje mamka je hodnaaa
tak to je moje story

Old Post 18-09-2003 v 19:39 PM
smokerson je offline   Profil uživatele smokerson   Find more posts by smokerson   Foto galerie člena smokerson   Click here to Send smokerson a Private Message   Add smokerson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hopsik
Nový Člen

Karma uživatele hopsik - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 183

fak.gesho:No jo, já jim dával ruzný výcuci z netu, jenže oni tvrdí že to píšou feťáci aby si to od nich lidi kupovali. Ona nerozlišuje rozdíl mezi ganjou a např. pikem. A to všechno má z tý blbý televize!V televizi se mluví jen o feťácích a jiných existencí a jak všichni začínali na trávě. Dokonce mi říká že sem feťák. Mužu za to že o tom ví hovno?zákazem stejně nic neviřeší.

Old Post 19-09-2003 v 06:21 AM
hopsik je offline   Profil uživatele hopsik   Find more posts by hopsik   Foto galerie člena hopsik   Click here to Send hopsik a Private Message   Add hopsik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sedma
Nový Člen

Karma uživatele Sedma - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 184

naši myslím delší dobu tušili, že jsem to přinejmenším zkusila a nakonec, když jsem viděla jejich nijak negativní postoj vůči tomu, že hulí babka, jsem to i nenápadně přiznala stylem že nejdřív jsem vyprávěla o tom, že kámoši na škole hulej, zase žádná negativní reakce, tak jsem to normálně jen tak mezi řečí přiznala a úplně v pohodě. od babky jsem nakonec na velikonoce dostala igelitku a od (nevlastního) strýce teď na podzim taky. plus otec žádal semínka "pro sestru", že mi to doma budou pěstovat matce jsem párkrát nadhodila, jestli si nechce zahulit a odvětila cosi jako že "neni blbá", ale myslím, že otec dřív nebo později zahulí zvlášť když koupil v turecku takovou pěknou vodnici maximálně se mi občas dostane nějaké poznámky ve stylu "ať z toho neni nějakej problém", nebo si z toho otec dělá srandu... staříci fakt v pohodě

Old Post 21-09-2003 v 02:30 AM
Sedma je offline   Profil uživatele Sedma   Find more posts by Sedma   Foto galerie člena Sedma   Click here to Send Sedma a Private Message   Add Sedma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaban
Nový Člen

Karma uživatele Jaban - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 185

Joooo heh dyž se máti dozvěděla , že hulim trávu, tak to doma bylo na ostří nože .. no to my bylo 18... heh ted po 6-ti letech si s ní o tom povídám.. jednou si dokonce zahulila ale neudelalo se ji zrovna moc dobre... je nemocná a nejak to blbě snáší.... škoda..... no ale ted si dávám speky s mojim potencionálním tchánem.... MAZEC...

Je to můj život

Old Post 22-09-2003 v 08:11 AM
Jaban je offline   Profil uživatele Jaban   Find more posts by Jaban   Foto galerie člena Jaban   Click here to Send Jaban a Private Message   Add Jaban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 186

zdravím,
tak předevčírem se mně stala zajímavá příhoda. Přišel sem dom od kámoša, du si pro něco do kuchyně a za chvílu za mnou přijde matka s otcem. Matka na mě co to je? Říkám si: hmmm co zas? No dala přede mě tři moje nevyklíčený semínka v květináčcích, popsaných afghan a whiteskunk. No hned na to se mě začala ptát jestli si doma pěstuju marihuanu ve skříni (bylo to ve tmě, jen na vyklíčení, zapomněl sem to tam). Já na to: ne nepěstuju. Matka: a co to teda je? Tak sem jim teda řekl, že to tam bylo jen na vyklíčení. No pak samozřejmě musela následovat otázka. Ty kouříš marihuanu?? No já na to: hmm (ve smyslu jo). Po té NEnásledovaly histerický scény, který sem si tak v duchu představoval. Začli sme se o tom bavit. Otec ze staré školy - odmítavej postup. Matka učitelka (kontakt s realitou) - trochu přístupnější. No vše se vyřešilo překvapivě v klidu, za co teda děkuju sám sobě, že sem se dokázal trochu ovládat a nevyjel na ně, jak mám ve zvyku. Výsledek diskuze byl takovej, že mě matka (s otcem sem se o tom už nebavil, nemělo by to cenu, stojí si za svým, tvrdohlavě) varovala, že každý zněužívání nějaké drgy s sebou nese určitý rizika, abych si to uvědomil. No večer sem o tom přemýšlel, a trochu mě to znepokojilo. Když totiž tak shodnotím moje letošní výsledky ve škole, není to vůbec pěkný. Absolutně se nemůžu soustředit. Což může, ale taky nemusí, být důsledek. Nu každopadně su vlastně rád, že už nemusím nic moc tajit

Old Post 03-10-2003 v 15:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fawkes
Stálý Člen

Karma uživatele Fawkes - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 29  

Dotaz Jak s rodičema ?? Příspěvek č. 187

Co dělat když rodiče přijdou na to že čadíte ??

Většina mých kámošů (není mi 18) má zasadního lepa z toho že jejich rodiče přijdou na to že čadí ... Já sem ho neměl a tak se to naši jednoho krásného dne dozvěděli Měl bych z toho bordel ale dokázal sem jim to logicky vysvětlit, že hulím z kámošema aby byla sranda (nebo něco takovýho) ... asi bych dopadl hůř kdybych to udělal tak ji by to udělalo hodně kámošů kdyby na to jejich rodiče přišli : "Nó, víš mami ja sem to jenom zkusil, fůůj to je hnus už to nikdy nedělám" !!! Takhle to k legalizaci nikdy nedotáhnem A navíc dyž mě nachytaj podruhé tak už to neokecám .... teď mám doma uplnou pohodu ...
Docela mě zajímá jak na to rodiče přišli u vás a jak se na to tvářili

Old Post 10-11-2003 v 08:25 AM
Fawkes je offline   Profil uživatele Fawkes   Find more posts by Fawkes   Foto galerie člena Fawkes   Click here to Send Fawkes a Private Message   Add Fawkes to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fawkes! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 188

Ja jsem zacal pestovat , nejdriv z botanickych duvodu (opravdu ), no a nejak se to samo vyvrbilo

Cicmon

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 10-11-2003 v 15:42 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 189

Já to měl podobně jako kolega Cicmon, původně s úmyslem jenom to zkusit zasadit a pak čumět co z toho vyleze (když se to nesmí). Tehdy mi s tim matka dokonce pomáhala (jako květináče, hlína a tak) a časem se to taky tak nějak vyvrbilo

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 10-11-2003 v 15:57 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 190

Oprava: ...ne né vlastně se to nevyvrbilo ale zvrhlo, sákra, a to je horší

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 10-11-2003 v 16:15 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slim
Stálý Člen

Karma uživatele Slim - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 57  

Palec nahoru Příspěvek č. 191

to b3tL:

Pamatuj v pokoji a míru,že Absolutno,Tao je vtobě samém,že mezi ním a tebou nestojí žadný kněz ani kult,dogma,výrok,žadné učení ani učitel.Mysli na to,že není podstatné Dobro a Zlo,Já a Ty,Nitro a Vnějšek,Život a Smrt.Vejdi do Sféry,v níž není strach ze smrti ani naděje na posmrtný život,kde jsi prost břemen života i potřeby spasení.Ty sám jsi Tao.Buď tedy niní skálou,na níž marně naražejí vlny života.

*MiGueL*

Old Post 10-11-2003 v 17:01 PM
Slim je offline   Profil uživatele Slim   Find more posts by Slim   Foto galerie člena Slim   Click here to Send Slim a Private Message   Add Slim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fawkes
Stálý Člen

Karma uživatele Fawkes - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 192

To MrVoslik:

Promiňte pane plnoletý, že se vám tu pase mládež a příště než začnete do někoho rýt tak se naučte číst, páč se neptal na žádné rady od "plnoletých" ...

Old Post 10-11-2003 v 17:23 PM
Fawkes je offline   Profil uživatele Fawkes   Find more posts by Fawkes   Foto galerie člena Fawkes   Click here to Send Fawkes a Private Message   Add Fawkes to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fawkes! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9779490 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív