Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Nejbrutálnější zážitky po hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 110 111 112 113 114 »
Autor
Téma 
Z-E-N-I-T
Stálý Člen

Karma uživatele Z-E-N-I-T - 40% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 1777

Tfuj kamo, naháníš mi hrůzu...

Tloustnete po hulení? *** METAN City Headquaters *** BORAT fan thread
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pot is a plant, it grows from the ground, if god did not smoke it, it wouldn't been around.

Old Post 02-06-2006 v 15:47 PM
Z-E-N-I-T je offline   Profil uživatele Z-E-N-I-T   Find more posts by Z-E-N-I-T   Foto galerie člena Z-E-N-I-T   Click here to Send Z-E-N-I-T a Private Message   Add Z-E-N-I-T to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UrbaN
Stálý Člen

Karma uživatele UrbaN - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 1778

To mě se stala též perfektní věc
Rád hulím doma,vždycky o víkendu a pak třeba sleduju tv nebo si pouštím videoklipy.Jednou jsem si takhle zase zasedl ke kompíku a díval jsem se na nějaký filmek,a pač jsem nechtěl rušit ostatní obyvatele bytu,tak jsem si nasadil sluchátka.. Mám takový ty kossy,co se rvou za ušy(ksc 55 myslim).No a tak si vpohodě sedím,sleduju filmek,ale nějak mě to přestalo bavit,tak jsem ho vypnul a stoupl jsem.Jenomže v tom okamžiku mě nějaká neznámá síla jakoby zmrazila a já už hlavou nemohl hnout dál(nahoru)..Docela jsem se lekl a v tu chvíli jsem si neuvědomil,že má na sobě furt ty sluchátka.Tak jsem si řekl vpohodě,to pujde,beztak se mi to jenom zdá.Tak jsem zase talčil hlavou nahoru vstříc neviditelné síle a furt nic.To už jsem se pomalu dostával do schízy..Ale do třetice všeho dobrého,pořádně jsem trhl hlavou a co se nestalo.Jack,který už to nevydržel,se vyrval ze zvukovky.. ..no a to mi konečně došlo,že ta neviditelná síla byl drát,který mě pojil uši se zvukovkou :-D.. ale schíta to byla fakt strašná.. mějte seX...p3ace

...... ______________
_-´ King Of The Bong`-_
...\ ___4_E_V_E_R___ /

Old Post 02-06-2006 v 18:07 PM
UrbaN je offline   Profil uživatele UrbaN   Find more posts by UrbaN   Foto galerie člena UrbaN   Click here to Send UrbaN a Private Message   Add UrbaN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Digital
Nový Člen

Karma uživatele Digital - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 1779

No tak poviem vam moj pribeh ! Strasne sme sa nudili s kamosom tak sme sa rozhodli ze pojdeme sa nahulit na nas kopec co tu v meste máme tak sme si vyslapali hore vytiahli flasu s vodou spravili sluk (klasicke vodne) a natiahli sme si každý po piatich liter a pol velkých dymových vodných. Sedime a hovorime si že pojdeme vyššie tak ideme vyššie a naraz sme vydeli žiaru čo nas ožiarila (To sme videli vsetci) Pozerali sme na tu žiaru a bolo to slnko čo na nás vydávalo taký čudný lúč svetla uplne som nechapal tak srali sme nato a ideme dalej.Ako tak ideme tak mame tam taku sochu ukrizovaneho ježiša a kamarat zajebal že či mu neni zima strasne sme sa začali ujebavat a za nami mniška no tak sme radsej isli rychlo dpc... Rozbehli sme sa do lesa a v lese vidíme po chodníku utekat 50 ročnú ženu , utekáme zanou a ona skočila do kríku ,strašné výbuchy smiechu skoro som zdochol , tak si hovorime že sereme nanu tak ideme dalej ideme asi pol hodinu po lesiku a chlapec asi 10 ročný vykrikoval že mamiiiii kde siiii potom sme chytili take zachvaty že sme si museli dať jedneho jointika ked sme ho dotahali kazdy sme hodili po dve tyčky a išli uplne vybuchaný domov

Old Post 04-06-2006 v 11:48 AM
Digital je offline   Profil uživatele Digital   Find more posts by Digital   Foto galerie člena Digital   Click here to Send Digital a Private Message   Add Digital to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Digital! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slavka
Nový Člen

Karma uživatele Slavka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 1780

Mne sa raz stala takato brutalna vec!
Isla som zhulena aj s mojim priatelom k nam domov. Hovorim mu nech ide do mojej izby a ja za chvilku pridem. Tak som prisla a pozeram - on nikde. Pozeram po celej izbe a nebol tam. Tak pozrem ze asi je na balkone,ale ani tam nebol. Pozeram z balkona do mojej izby a zrazu vidim, ze on lezi na posteli! Tak idem k nemu, pridem blizsie a vidim ze on tam neni, to bola len nejaka haluz. Uplne nechapem co to ma byt, minutu sa obzeram po celej izbe a potom som ho konecne uvidela - sedel v kresle. Sa na mne 5 minut ujebaval ze som ho nemohla najst a on si sedi v strede miestnosti.

Raz moja zhulena kamaratka jedla kyslu uhorku a vraj jej chutila mentolovo. a druha kamaratka zasa videla hrat hudbu.

Old Post 05-06-2006 v 13:05 PM
Slavka je offline   Profil uživatele Slavka   Find more posts by Slavka   Foto galerie člena Slavka   Click here to Send Slavka a Private Message   Add Slavka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Z-E-N-I-T
Stálý Člen

Karma uživatele Z-E-N-I-T - 40% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 1781

Hahaha

Tloustnete po hulení? *** METAN City Headquaters *** BORAT fan thread
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pot is a plant, it grows from the ground, if god did not smoke it, it wouldn't been around.

Old Post 05-06-2006 v 16:09 PM
Z-E-N-I-T je offline   Profil uživatele Z-E-N-I-T   Find more posts by Z-E-N-I-T   Foto galerie člena Z-E-N-I-T   Click here to Send Z-E-N-I-T a Private Message   Add Z-E-N-I-T to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psy85
Nový Člen

Karma uživatele psy85 - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 1 

Tohle byl opravdu brutální zážitek, takže nikdo nikdy nic podobného nezkoušejte… Příspěvek č. 1782

Jednou s kámošem, jako že něco spálíme, ale zjistili jsme, že nemáme co. Naštěstí tou dobou na podzim už rostly nějaké houby. Měli jsme jich nasbíráno docela dost. A tak jediný problém byl, kolik jich tak asi můžeme sníst. Moc jsme nad tím nepřemýšleli. Vzali jsme sklenici, rozdělili jí na půl a pomalu jedli… Po chvíli mě kámoš začal přesvědčovat, že musíme ven z baráku, jinak nám bude blbě. Já sem byl v pohodě a ani se mi nechtělo chodit, ale přemluvil mě. Najednou jsme se ocitli na ulici, jen tak jdeme. Byla to úžasný cesta, všude všechno živé, vždy, když kolem projelo auto nebo se něco stalo, vzbudilo to ve mně různé emoce. Prostě skvělé. Na chvíli zastavujeme u zastávky autobusu. Vedle stál keř a normálně svítil, jako by v něm byly zabudované světýlka (samozřejmě tam žádné nebyly). Ale z konců větviček vycházelo světlo. Měl sem obrovskou chuť to prozkoumat, ale kámoš chtěl jít zase dál. Tak jsme šly. Teď to teprve začínalo nabírat obrátky. Jdu po cestě a ty kamínky na ní začínají svítit. Zaplavuje mě obrovský pocit klidu. A ta alej kolem. Mám pocit, jako bych byl někdy ve středověku. Takový ten klid, pohoda, a příroda kolem mluví. Stromy mě jakoby objímají, soucítí se mnou, chrání mne. Připadám si v bezpečí. Chtěl bych tam zůstat, jenže někdo mě odsud táhne, je to kámoš. Je mi hrozně líto, že tam nemohu být déle. Alespoň se ho snažím přesvědčit, abychom tam zůstali déle – marně. Po cestě potkávám, kočku. Asi loví myš. Nějak mě k sobě přitáhla a já si ji prohlížím úplně zblízka. Ona si mě vůbec nevšímá, i když se jí dotknu. Dál tam loví tu svoji myš, nebo co to v tom spadlém listí chytá. Chtěl bych ji pořádně prozkoumat, proč na mě nereaguje, ale to už mě zas někdo odtahuje pryč. Nevím, co se dělo, najednou se ocitám u nějaké zdi. Matně vnímám, že to je zeď hřbitova, kousek vedle je kostel. Rozhlídnu se kolem, abych pořádně zjistil, kde to vlastně sem a všechno zmizelo. Octl sem se uprostřed prostoru. Prostě se kolem mě přelévala energie, jen tak se točila. Ta energie byla hmota, která najednou byla strašlivě řídká. A něco mi řeklo: „Když už jsi pochopil, nemůžeš déle být v této rovině existence“. Jako bych se probral ze sna, který žijeme na zemi. A bylo mi divné, proč sem si toho nevšiml dřív, když jdu spát nebo umřu. Vždyť bylo jasné, že my vlstně spíme, když žijeme. Bylo to tak rychle, že sem z toho ani nestihl chytit depku. Prostě sem začal usilovně přemýšlet, jak někoho potkat. A opět sem pochopil: „Oni za mnou nemohou“. A najednou sem uviděl, že takhle existuje princip ve vesmíru. Musí probíhat změna, aby se udržela existence. Musel sem spát (žít život), abych se mohl probudit, a uvědomit si to. No, co když už sem jinde, tak si to alespoň prohlédnu. Nejdřív sem se tedy začal dívat, jak ten prostor vlastně funguje. A vypadalo to takhle. Ani prostor nevěděl, jaký je a musel se o sobě dozvědět. Nejdříve se pohyboval jenom v rovině. Všechno se hýbalo pouze na jedné přímce. Pak se objevilo, že to může jít i napříč a byl tu druhý rozměr. A takhle se pořád objevovali další možnosti až pomalu všude bylo všechno najednou, a do všeho se najednou rozpínalo. A prostor začal zapomínat jaký vlastně je. Proto v sobě vytvořil cykly. Místa, kde je omezená část a uplatňuje se pouze část znalostí o sobě. Tyto části se samozřejmě přepínají a mění, aby i ony nezapomněli, že nejsou jen část… Tak sem přesunul svoji pozornost k „hmotě“ a říkal si, jak ta energie přišla na to, jak se uspořádat do hmoty. Nejdřív objevila jak se spojit do něčeho jako kulička. Nejdřív sama existovala v prostoru. Pak si všimla, že může být kulička. Objevila v sobě obrovskou sílu. Strašně dlouho existovala jako kulička, až jednoho dne se dvě kuličky potkali. Přilétli k sobě a obrovská síla, kterou doposud nikdy neviděli, je přimkla k sobě. Dlouho existovali jako dvě, až je to začalo nudit, chtěli víc. Rozvibrovali se a vybuchli. Prolomili se do dalšího objemu – prostoru. A postupně tak vymýšleli nové kombinace. Objevení každé nové trvalo polovinu doby, než existence v předchozím stupni vědomí. Spousty energie v sobě objevilo nové možnosti. Z mrtvého prostoru najednou začalo vycházet teplo. Přestaly být prudké výchylky energie, všechno se zjemňovalo, přišel obrovský stupeň vyspění, vesmír byl hřejivý, nesmírně přátelský. Hmota už přišla na to, jak komunikovat s ostatními svými částmi. Ve vesmíru byla obrovská harmonie, kterou nikdy nikdo předtím neviděl. Každá částečka věděla v každou chvíli všechno o těch ostatních. Vidím se v úžasně vyspělé společnosti. Sleduji na jednom z monitorů model vývoje poznání hmoty o sobě. Nejdřív jakoby kmitala jen na přímce, pak na kolmici, v prostoru… Přidávají se k tomu další barvy. Teď už je celý monitor plný barev, přelévá se po něm duha. Všechny části ve vesmíru jsou jakoby jeden celek. Ale najednou se něco stalo. Někde se stalo něco nečekaného. Jsem uprostřed toho všeho hřejivého, dokonalého. Probíhá tady kolem úžasně rychlý pohyb. Všechno se pohybuje obrovskou rychlostí, takřka je na více místech najednou. Můžu udělat, co chci, má neomezené možnosti. Zažívám hřejivý klid. Ale něco se děje. Ale je to až příliš dokonalé. Příliš nádherné. V té obrovské rychlosti se objevuje chlad. Jako by se to zahlcovalo. Ten chlad proniká i do mě. Teď už vidím, že se celý systém začíná hroutit. Něco mě uklidňuje, ty jsi přece věděl, že to takhle dopadne… Celý systém se hroutí, vrací se zase na začátek. Opět budeme muset začít všechno objevovat a zažívat od začátku. Sem dost zoufalí, ale pocit, že sem věděl, že se to tak stane, mě uklidňuje. Trochu se probírám. Rád bych odešel od té zdi, ale přirostl sem k zemi. Chci odejít, ale ruce mi vrostli do země. Cítím, jak mi země říká, že už mě nepustí. Vnitřně se bráním, postavil sem v sobě ochranu a uzavřel poslední teplo, co mi zbylo uprostřed hrudníku, ale cítím, jak do mě země přes ruce teče chlad a nechce mě pustit. Naštěstí přišli nějací lidé a utrhli mě. Ocitám se na lavičce. Nevidím ostře. Tak se soustředím alespoň na to málo, jenže kdykoliv se na něco zadívám, všechno kolem zmizí. Napadlo mě rychle měnit to na co se dívám, ale moc to nefunguje. Pořád vidím hrozně rozmazaně. A tak se soustředím, a najednou se všechno rozmazává úplně. Pořád víc a víc. Až všechno splynulo. Ale zároveň se objevil nějaký pocit. To neurčité se začalo pomalu rozdělovat nejdřív na dvě části, pak na víc, a víc, až jich bylo tolik, že na určitou dobu vytvořili naprosto precizní a ostrý obraz. Užival sem si ten obraz, ale najednou se začal zhoršovat, rozmazávat – snad stárnul. Byly jsme z toho obrazu zoufalí, čím víc jsme se nažili vidět ostře tím hůř jsme viděli. Nakonec jsme si nechtěli přiznat, že nikdo nevidíme nic ostře. Lhali jsme a chlubili se vidíš tohle a tohle, přitom to nikdo neviděl. A tak jsme žili jako by v zapomnění, naši rodiče nám nechtěli přiznat, že oni ostrý obraz nikdy neviděli, a my to taky nechtěli říct našim dětem. Jenže generace od generace viděla hůř a hůř. Byl stále větší problém něco dělat. Byla třeba větší síla k překonání, toho že člověk nevidí. Až nakonec se objevil někdo, kdo dokázal přiznat. Já nevidím. A začalo to opět od začátku. Všechno se slilo (což už stejně skoro bylo) začalo se dělit… A najednou sem viděl, že já se nacházím někde vysoko ve vývoji. Prostě vidím, že můžu všechno a nic se mi nemůže stát. Prostě sem si najedno jistý, že když stojím uprostřed silnice, tak mě žádné auto nepřejede. Ale najednou začínám tuhnout. Ve svojí dokonalosti, nepotřebuji žádnou námahu, abych něco udělal. Ale ztrácí se ze mě teplo. Najednou nemohu dělat nic. Přicházím o poslední zbytky tepla, které sem zavřel do hrudníku, doufám, že vyjde slunce a trochu mě zahřeje, ale ono pořád nevychází. Objevují se nějaké bytosti, masírují my nohy a tím je trošku zahřívají. Vím, že sem je poslal já. Prostě sem věděl, že toto přijde. A oni jsou tady, aby mi pomohli. Trochu se probírám, už se tady sešlo dost lidí. Očividně mají radost, že se na ně dívám. Posílají mě domů. Safra co to po mě chtějí? Kam domů mám jít. Zažil sem takový hukot, že vůbec nevím, že ještě nějaký můj domov existuje. Je to vůbec domov? Někdo mě veze autem, cítím neuvěřitelnou povrchnost. Prostě mám pocit, že si lidé na něco hrají, ve skutečnosti tím ale nejsou. Dostávám se domů. (rodiče si myslí, že sem opilý – naštěstí) Je to tady nesmírně umělý svět. Je zde teplo, ale umělé. Všechno se mi tu hnusí. Dál čekám na slunce. To nevychází. Někdo mi říká, že už nevyjde. A skutečně. Teď sem ve své posteli. Cítím v sobě už poslední zbyteček teplat. Už jenom zrníčko. Ale naštěstí v sobě má obrovskou sílu. Vidím, že ho nic nemůže úplně zchladit. Musím usnout. Ráno sem se probudil tak v pohodě, až mě to zaskočilo.

Jestli jste to dočetli až sem tak tady je největší poučení, z celého příběhu. V tu chvíli, když sem měl pocit, že se mi nic nemůže stát, sem opravdu vlezl na silnici před auto. Zastavilo jen díky tomu, že předvídavý starosta, nechává svítit lampy celou noc i na kraji vesnice… Kdybyste náhodou měli potřebu něco takového taky vyzkoušet, určitě si dejte pozor na auta a podobné životu nebezpečné věci. Vždycky sem si říkal, jak může někdo po houbách chtít skočit z okna, ale on to zas až takový problém není.
Když to tak po sobě čtu, tak si říkám, že v tom chybí taková ta hloubka. (ale co, asi nejsem spisovatel)

Naposledy upravil psy85 06-06-2006 v 15:02 PM

Old Post 05-06-2006 v 21:37 PM
psy85 je offline   Profil uživatele psy85   Find more posts by psy85   Foto galerie člena psy85   Click here to Send psy85 a Private Message   Add psy85 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1783

ale ta hloubka v tom je!
krasně napsané, a celkem jsem pochopil, co chceš zdělit.
Ale ve skutečnosti toho bylo mnohem vice ne?

Old Post 05-06-2006 v 22:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Z-E-N-I-T
Stálý Člen

Karma uživatele Z-E-N-I-T - 40% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 1784

Tvoe drsne... No jako poučeni to teda beru... Houby sem ještě nezkoušel a takové zážitky mě v tom jenom utvrzují...

Tloustnete po hulení? *** METAN City Headquaters *** BORAT fan thread
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pot is a plant, it grows from the ground, if god did not smoke it, it wouldn't been around.

Old Post 05-06-2006 v 22:01 PM
Z-E-N-I-T je offline   Profil uživatele Z-E-N-I-T   Find more posts by Z-E-N-I-T   Foto galerie člena Z-E-N-I-T   Click here to Send Z-E-N-I-T a Private Message   Add Z-E-N-I-T to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 1785

psy85: Dost dobrej příběh, má to hloubku jako prase a ne že ne!

Kdoví jestli Einstein nebyl zhoubovanej, když přišel na teorii relativity!


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 05-06-2006 v 22:51 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vacho
Stálý Člen

Karma uživatele Vacho - 60% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 27  

Najhorsi zázitok z húlenia Příspěvek č. 1786

stalo sa mi tento rok na jar....uz dlho sme nahovarali spoluziacku nech si ide s nami dat puka..ona si sem tam aj dala ale to len takych prdov jak sa vravi ze to hned vyfukla v podstate to ani poradne nepotahla...to bol sa mi zda stvrtok po skole sme sa zobrali hulit ja jeden spoluziak a ona ...mali sme taku zelinovu drt ...jeden kamarat to nazval L5 neviem ci to je oficialny nazov ale moc ma to nezaujimalo lebo to bolo fakt huste ....natiahli sme si z toho finov ..kazdy po jednom ...spoluziacka ako ho dala tak nejako neskusena ho dlhsie podrzala takeho spatneho hnedeho a vyfukla z neho len malinko dymu ..skoro celeho ho prehltla...som sa nalakal uz vtedy trochu ze ktovie co jej bude lebo hodila na mna take oci ..sila .....vysli sme z miesta kde sme davali a presli sme nejakych 20 metrov a ona zacala uplne blabotat haluzit total ...najprv sme sa smiali ani sme nevedeli taky sme boli .....ale ked zacala odpadat tak nam uz enbolo secko jedno ....zacali sme sa prechadzat....predsa len tym sa to da trochu prepruzit ked clovek chodi .....no nejako to nepomahalo v strede ulicky odpadla nastastie som ju stihol zachytit ....nevedeli sme najprv co...nechceli sme najrpv sanitku volat ....zrazu sa prebrala normalne so mnou hovorila ....tak sme presli zas kusok ale to vtedy nejako chytila nejaky sok ci co a skocila na zem a zacala buchat do..snehu...ono to bola taka skora jar takze este bolo snehu .....tak sme sa rozhodli ze zavolame sanitku aj ked sme boli nafajceny totalne a namotany strasne na to ako ona odpadla ...ako sme cakali na sanitku tak sme rozmyslali ze co povieme no kedze sme boli aj strasne namotany ale aj sme sa o nu trochu bali aj ked sme vedeli ze sa jej nemoze nic stat ze by to prepruzila keby ju ale vtedy mame kde dat aby sa vyspala ..no to sme nemali ....tak sme nakonec povedali ze fajcila travu ....ako ju zobrala sanitka tak nam veru nebolo secko jedno my sme mali obidvaja 18 a ona mala este 17 ......my sme zatial isli pomaly domov a medzicasom sme volali kamaratovi policajtovi ze co nam mozu keby sa ona preriekne ...ako bli to pekne dve hodinky ked mi prisla sms od nej ze je v nemocnici na infuziach a ze prisiel iba jeden policajt zo zapisnickom a pytal sa jej odkial mala travu a s kym bola ....nase mena sice povedala ine jej neostavalo len mna zo spoluziakom zachranila ze povedala ze trava bola jej a ze to chcela vyskusat prvy raz s nami ....ked mi prisla ta sms tak mi pekne odlahlo lebo uz som vedel potom ze by mohli byt nejake problemy len s jej fotrom ...nastastie jej foter iba povedal nech sa mu vyhybame na sto kilometrov a nejako sa na to cele zabudlo .....len ja som nato nezabudol ....fuuu....ako vtedy to bolo total huste ......

Old Post 06-06-2006 v 09:45 AM
Vacho je offline   Profil uživatele Vacho   Find more posts by Vacho   Foto galerie člena Vacho   Click here to Send Vacho a Private Message   Add Vacho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 1787

Jo tak něco podobného znám...a proto hulím jen s kámošema.... tohle by mi nahodilo fakt strach

Old Post 06-06-2006 v 10:12 AM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 1788

Jednou jsem seděl v autobuse,a najednou do něho nabouralo auto,to není moc brutální,ale zato jsem se brutálně smál.Nebo jsme jednou hráli s kámošem DOOM 2 a byly tam takový příšery,že jsem se rozbrečel

Old Post 19-06-2006 v 21:30 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 1789

Eh. Mě se včera s kámoškou stalo, že jsme měli coby zhulenci "štěstí" na benga...projížděli kolem nás nejmíň osmkrát za večer, vždycky si stáhli okýnko a projížděli okolo nás úplně pomaloučku a poslouchali...No jako já z toho měl docela psycha...

Viva México!

Old Post 05-07-2006 v 13:53 PM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1790

NOOo akože moj najbrutal zažitok bol, ked som sa našturila a potom išla autom aj s frajošom, pri sebe ešte dosť matrošu, rútime sa tak na obed v najväčšej premávke Blavou a v tom uprostred dosť rušnej križovatky policajti odstavili favoritku, celu ju kontrolovali aj chalanov v nej opretych o nu šacovali, z toho som mala uplne najväčšie haluze,že čo ked sa to stane aj nam, a na to hned asi za 500 metrov na parkovisku blizko nakupneho centra znova to iste,akože takeee parky z toho, že radšej sme to vzdali otočili a išli sa domov zašiť do bezpečia :-))

Old Post 05-07-2006 v 16:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lux
Stálý Člen

Karma uživatele Lux - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 1791

jednou kamos koupil huleni asi na 30 speku za 100 kc byla to naka drtka ale stacilo to a ja si taky koupi poradny skanky tak sme se dohodly ze druhej den pojedeme na snowbitch a ze kazdej vezme huleni, 5 lidi si sedne na lavicku a bali 3 jointy a ze je dame najednou no tak vsichni ze jo, je dohuleno a sem rad ze sedim, sotva dojdu do autobusu tak teda jedeme. v autobuse skoro spim a je mi strasne blbe dojedeme nahoru tam si sednem ke stolu pod sjezdovkou ze se najime ale ja se oprel o stul a po par minutach se poblil vsichni na me cumeli tak sem radsi sel lehnout do blizkeho lesa tam si lehnu a slysim mi kamose jak se smejou mel sem haldu a potom slysim lokomotivu ale pozdeji zjidtim ze to sou bezkari asi hodinu sem lezel ve snehu tak se dam na cestu lesem a kamos mi rikal ze ta cesta vede kousek k jeho baraku bydlim asi pul kilometru od nej tak sem si rikal pohoda dojdu k nehoraznymu kopci po kazdejch peti metrech si lehnu v puli kopce zacne prset kopec vylezu asi za hodinu a pul az ho vylez zase kopec dolu ten sjedu tim stylem ze sednu na prkno ( zdalo se mi to jako nehoraznej adrenalin ) a uz si rikam ze musim bejt na konci ,no ja sem byl ale objevil sem se asi tak 300 metru od sjezdovky absolutne promocenej nasednu do autobusu dojedu s tramvaji ve ktery potkam kamaradku tak vylezu z tramvaje malem sem na ni hodil kacenu, dojdu domu vsecho pracne svliknu a jdu spat za hodinu mi vola kamos jestli sem neumrel,

vcera sem sel tu cestu znova tentokrat strizlivej a dal sem ji pod 5 minut

ale od ty doby mi uz nikdy nebylo blbe doufam ze to bylo poprvy a naposled

Old Post 09-07-2006 v 00:12 AM
Lux je offline   Profil uživatele Lux   Find more posts by Lux   Foto galerie člena Lux   Click here to Send Lux a Private Message   Add Lux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lux
Stálý Člen

Karma uživatele Lux - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 1792

sem si vzpomnel na jeste jeden vypecenej

hulime ve 12. patre a kamos ze to nalizna a ulitne mu spekoun z ruky a spadne na to plochy zabradli balkonu v 11. patre tak to tam lovil asi 5 minut prodluzovakem ale nakonec spadnul, ale radsi bych byl kolemjdouci muselo to vypadat docela vtipne

Old Post 10-07-2006 v 02:13 AM
Lux je offline   Profil uživatele Lux   Find more posts by Lux   Foto galerie člena Lux   Click here to Send Lux a Private Message   Add Lux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 110 111 112 113 114 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0931650 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív