Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Swet cheas Radium RNP-T 150 W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11
Autor
Téma 
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 161

chcel sem ti poslat link k temu prestrihavaniu spodkou a listou,vobec sa toho neboj,a ostrihaj co potrebujes,kukni jak to tento borec ostrihal a jake kvetenstvo s teho vytriskal...
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Old Post 08-01-2013 v 17:43 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 162

ua to je hodne dobry:-D bal jsem se ze kdyz je nejak hodne prostriham tak se mi stresnou ale koukam ze se toho nejak bat nemusim :-D

Old Post 08-01-2013 v 17:50 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 163

ja sem moje holceny prestrihaval uz dva krat,a listia maju jak kebych nic neostrihal,asi je to aj genetikou,tie moje zralocky vala jak blaznive...

Old Post 08-01-2013 v 18:56 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 164




Zdravím kolegove,tak po mensich kosmetickych upravach jsem dam nejake foto.
Holky rotou zatim docela dobre a i se mi povedlo pomoci provazku je trosku srovnat do stejnych vysek :-Djen jsem mel tedkon par dni problemy z teplotou.
Pres den jsem tam mel 24 ale pres noc jen 16 coz asi neni uplne nejlepsi.
Ale tedkon uz je vse v pohode topim nonstop v pokoji aby bylo dobre 26den a 20vecer :-)
Holky jsou 14 den na kvetu a konecne zacinaji chloukovatet :-D mam tam 6kytek jednu jsem musel vyhodit mela kulicky-(ale zbytek budou samicky tak musim zatukat.
Zalivku jim davam Plasgron Bloom podle tabulky 4ml na litr vody a voda upravena standartne na 6,2Ph,ktomu enzymes+ 1ml na litr vody. Mesic pred sklizni budu davat Bloombastick treba u power kush tim ze ma dobu kvetu kolem 2 mesicu tak zacnu pridavat uz zachvilku.

Old Post 12-01-2013 v 13:28 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Obecné Příspěvek č. 165

citace:
Původní příspěvek od Mahnee
Zdravím kolegove,tak po mensich kosmetickych upravach jsem dam nejake foto.
Holky rotou zatim docela dobre a i se mi povedlo pomoci provazku je trosku srovnat do stejnych vysek :-Djen jsem mel tedkon par dni problemy z teplotou.
Pres den jsem tam mel 24 ale pres noc jen 16 coz asi neni uplne nejlepsi.
Ale tedkon uz je vse v pohode topim nonstop v pokoji aby bylo dobre 26den a 20vecer :-)
Holky jsou 14 den na kvetu a konecne zacinaji chloukovatet :-D mam tam 6kytek jednu jsem musel vyhodit mela kulicky-(ale zbytek budou samicky tak musim zatukat.
Zalivku jim davam Plasgron Bloom podle tabulky 4ml na litr vody a voda upravena standartne na 6,2Ph,ktomu enzymes+ 1ml na litr vody. Mesic pred sklizni budu davat Bloombastick treba u power kush tim ze ma dobu kvetu kolem 2 mesicu tak zacnu pridavat uz zachvilku.

Old Post 20-01-2013 v 23:12 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 166



Hezky vecer, tak pridavam foto ve 24 dnu kvetu.Celou dobu to lezlo pomalinku ale tedkon kazdy den mi prijde ze se to zmenilo:-Drostou pekne. A mam rovnou otazecku mam v boxu tedkon 2x 150W lampu zitra mi prijde set 400W myslite ze nebude vadit kdyz ji vymenim za ty 2 lampy? Abych holky nestresl kdyz uz jsou v 24 dnu kvetu?Dekuji za rady. A tady jsou 2 fota.

Old Post 22-01-2013 v 19:38 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Škopejda
Stálý Člen

Karma uživatele Škopejda - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 167

zdarec, snad to taková pohroma nebude... ikdyž je tam rozdíl jen sto wattů, tak svítivost tý čtyřstovky je téměř dvojnásobná než když tam budeš mít 2x 150wattů. uvidíš. Ale spousty lidí dává třeba průběžne víc a víc wattů

jakékoliv množství není dostačující

Old Post 22-01-2013 v 20:51 PM
Škopejda je offline   Profil uživatele Škopejda   Find more posts by Škopejda   Foto galerie člena Škopejda   Click here to Send Škopejda a Private Message   Add Škopejda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 168

Tak snad se nic dit nebude.. Tedkon jsem nasel ze ty 2 co tam mam maji dohromady 30t lumenu a to 400kilo ma 48t to zas neni takovi skok. dekuji za radu ;-)

Old Post 22-01-2013 v 21:08 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 169



Tak tady jeste pridavam jednu palicku focenou ve spanku..Power Kush oboji

Old Post 22-01-2013 v 23:45 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 170



Tak dneska jsem nainstaloval 400W tak snad se nezblazni holky ze maji vic svetla:-DHreje pekne ale netopim pres den v mistnosti a v boxu mam krasnych 26,7 uz dve hodiny takze asi maximum :-)potom az pujdou spat zatopim v mistnosti a uvidim kolik bude v noci.. Taky jsem si udelal takovou malickou predpestni mistnustku pro 4x řízky S.A.G.E který jsem si pozdejs sehnal.

Holkam davam: 3Ml alga Bloom na 1L vody davam o jeden Ml min nez doporucuji.
A do Power Kush uz prvni tyden pridavam 1Ml BloomBastic.

Zatim pridavam jen foto cele skrine mam tedkon holky ve skrini trosku neupravene takze pak dam lepsi foto:-D

Old Post 25-01-2013 v 15:38 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 171




Zdravim kolegove.
32.Den Kvet

Tak pridavam foto po 5 dnes od vlozeni 400kila a prijde mi ze se mi ve skrince nic nedeje je mozny ze by tomu tak mohlo byt? :-(jedina zmena je takova ze kytky krasne voni a dela se tam cukrik to je pekny ale hlavicky se nemeni a jsou porad takove slabsi ne jsem cekal ze budou kdyz dam lepsi lampu :-D ale snad tomu jeste bude jinak..

1.Foto kdyz stavaji
2.Foto kdyz spi
3.Foto Jedna palicka Power Kusch blizka prece jen je lepsi nez orange bud ten jede pomalejs ten ma jeste hodne pred sebou :-DFoceno telefonem takze nevim jestli kvalita bude dobra ..

Old Post 29-01-2013 v 23:25 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 172

Zdravim muzu se vas kolegove na neco zeptat jestli to nikdo budete cist?

Holky zalevam standartne zalivkou upravenou na 6,2 a tedkon jsem zkousel jednu kytku prolejt abych zmeril kolik ma vytok a ten mel 5,6 neni to malo? Ptam se jestli bych to mel nejak prolejt nebo jim tohle nevadi. Ec bohuzel nemerim :-(

Dekuji za rady a postrehy

Old Post 30-01-2013 v 11:36 AM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rasty
Stálý Člen

Karma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 173

Ahoj. Pokud nemas nejake zmeny na kytkach tak bych to neresil. Nekdo dokonce podliva vodou upravenou na 5,6 PH. Kytkam to evidentne nevadi, kdyz se divam na tve fotky. Rasty

K+

1.INDOOR-200 W CFL-PYRAMIDSEEDS
2.INDOOR COCOS-200 W CFL-4 x SSH (Mr.Nice), 2 x Sweet Mendobog
Mast z indooru
Deimos-Budha seeds

Old Post 30-01-2013 v 12:31 PM
rasty je offline   Profil uživatele rasty   Find more posts by rasty   Foto galerie člena rasty   Click here to Send rasty a Private Message   Add rasty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 174

Dekuji ti jsem hned klidnejsi. A holkam to zatim nevadi porad jsou hezky zelene a nic jim nechybi ;-)Dekuji za K+

Old Post 30-01-2013 v 12:40 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Škopejda
Stálý Člen

Karma uživatele Škopejda - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 175

vypadá to pěkně... jen bych dal to světlo asi výš... máš ho dost nízko se mi zdá...

jakékoliv množství není dostačující

Old Post 31-01-2013 v 13:19 PM
Škopejda je offline   Profil uživatele Škopejda   Find more posts by Škopejda   Foto galerie člena Škopejda   Click here to Send Škopejda a Private Message   Add Škopejda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0716800 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív