Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Re: Zoschle konce listov Příspěvek č. 161

citace:
Původní příspěvek od KAR0ne
Ahoj Grower osadenstvo

Zacnem tym najpodstatnejsim
pod mojou lampou sa vytesuju 4 Dzordzove diamanty od Duch passionu
svietim na ne 150W CFL a byvaju v growmixe od plagronu
Dokym sa problemy nezacali, polieval som ich odstatou vodou z vodovodu
bez toho aby som im upravoval ph, na zaciatku som ju zmeral mala cca 7
no ked sme vymenili kotol ma nenapadlo ze sa ph moze zmenit a zmenilo sa dost podstatne, vysoko nad 8 (presne to urcite neviem, poznate to BenTest)
predposlednu zalievku som pridal trocha plagronu alga grow s upravenym ph cca 6
Poslednu zalievku som im dal s ph 6 do toho korenovy dzus a vitaminy

Pochybil som pri zalievani zlym ph alebo mojim rastlinkam fakt nieco chyba?

Tohle je na 90% způsobený vysokym pH, měl jsem to jednou na kytce, nevěděl co s tim, pak jsem změřil pH vody co vytekla při zálivce a měla asi 8 nebo 9 pH. Kup si nějakej měřák, nebo aspoň kapky, vyplatí se to

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 30-09-2010 v 10:00 AM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KAR0ne
Nový Člen

Karma uživatele KAR0ne - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 162

To IKONE: jop dik potvrdil si mi to co som si myslel, kazdopadne zacina sa mi to rozsirovat po ostatnych rastlinkach maju viac ako 3 tyzdne, v hlave mi teda vrta myslienka ze ci by som mal prihodit nejaku hnojku
je to ocividne nedostatok fosforu sposobeny zlym ph

otazka znie ak im teraz davam vhodne ph a pridam aj hnojky neprehnojim ich v konecnom dosledku? dik za info

Old Post 30-09-2010 v 10:09 AM
KAR0ne je offline   Profil uživatele KAR0ne   Find more posts by KAR0ne   Foto galerie člena KAR0ne   Click here to Send KAR0ne a Private Message   Add KAR0ne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k0ny
Nový Člen

Karma uživatele k0ny - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 163

citace:
Původní příspěvek od KAR0ne
To IKONE: jop dik potvrdil si mi to co som si myslel, kazdopadne zacina sa mi to rozsirovat po ostatnych rastlinkach maju viac ako 3 tyzdne, v hlave mi teda vrta myslienka ze ci by som mal prihodit nejaku hnojku
je to ocividne nedostatok fosforu sposobeny zlym ph

otazka znie ak im teraz davam vhodne ph a pridam aj hnojky neprehnojim ich v konecnom dosledku? dik za info



Ahoj, tenhle problém už jsem taky řešil, ja ještě k tomu hnojil pač jsem si myslel ze maj kytky deficit/y. Moje rešení, nevím zda nejlepí ale snad má smysl:
Koupil jsem deionizovanou vodu (tesco, 5l 20kč), změřil ji Ben testem.
Hodnota Ph byla podle barevného políčka 6.3. Vzal jsem vzorek půdy dolil jej dionizovanou vodou a nechal sedimentovat. Po 24h sem do toho odstáteho vzorku nalil ten Ph indikátor (z Ben testu), to mi dalo podle barevné stupnice Ph kolem 6-7. Takže jsem květináče prolil deionizovanou vodou a kytky přestaly schnout.

Old Post 30-09-2010 v 19:12 PM
k0ny je offline   Profil uživatele k0ny   Find more posts by k0ny   Foto galerie člena k0ny   Click here to Send k0ny a Private Message   Add k0ny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2e0rge
Nový Člen

Karma uživatele 2e0rge - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 6  

Žloutnutí a dopadávání listů od spodu Příspěvek č. 164

Zdravim,
tak jsem to tu ohledne listu porcetl a nedostalo se mi kloudne odpovedi na moji otazku porot sem pisi. Mojim kytkam zacinaji od spodu zloutnout a odpadavt list- od spodu. může to být způsobeno přelitím nebo nedostatkem dusiku?? Predem moc dekuji za reakce

zdravim vsechny growery

Děkuji

Old Post 30-09-2010 v 23:37 PM
2e0rge je offline   Profil uživatele 2e0rge   Find more posts by 2e0rge   Foto galerie člena 2e0rge   Click here to Send 2e0rge a Private Message   Add 2e0rge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..
Stálý Člen

Karma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 165

Pokiaľ je to outdoor, je to v pokročilom štádiu kvetu prirodzený jav.

Old Post 30-09-2010 v 23:48 PM
D.. je offline   Profil uživatele D..   Find more posts by D..   Foto galerie člena D..   Click here to Send D.. a Private Message   Add D.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2e0rge
Nový Člen

Karma uživatele 2e0rge - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 166

No ono se jedna oindor a je to pocatecni faze kvetu nevic takhle pelichaji jen dve ze tri ta jedna zbývající je naprosto ok.

Děkuji

Old Post 01-10-2010 v 12:31 PM
2e0rge je offline   Profil uživatele 2e0rge   Find more posts by 2e0rge   Foto galerie člena 2e0rge   Click here to Send 2e0rge a Private Message   Add 2e0rge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 167

Napiš čím to krmíš a fotka nebo podrobnější popis by taky nebyl na škodu
Podle mě to buď hladoví nebo to přeléváš..Když to jde od spodu a od žilek v listech,tak to má hlad. Mě se přelité kytky zbarvily většinou skoro celé a docela rychle po spodních listech..Sám musíš vědět jestli ti prosychá substrát..

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 01-10-2010 v 12:53 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 168

listy žloutnou a odpadávají po celou dobu růstu a při květu minimálně 2X tolik
...pokud je jedinej problém pár žlutejch listů,neni to problém
nahrej sem fotku a uvidíš že je vše jak má bejt

DEN/NOC

Old Post 01-10-2010 v 13:14 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
46, XY
Stálý Člen

Karma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 169

Kdyby byly přelitý, tak budou mít povadlý listy. Žloutnutí odspod, popř. největších listů, je v květu normální věc.
BTW, klidně můžeš přidávat dusík i v květu. Já ho přidávám podle velikosti rostlin a květenství až do 4. týdne, pak už jen P/K, mikro a ostatní stimulátory.

Old Post 01-10-2010 v 13:54 PM
46, XY je offline   Profil uživatele 46, XY   Find more posts by 46, XY   Foto galerie člena 46, XY   Click here to Send 46, XY a Private Message   Add 46, XY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2e0rge
Nový Člen

Karma uživatele 2e0rge - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 170

ahaa dusik samotny nepridavma, pouzivam od AH micro, root a bloom - trojslozkové hnojivo. Vim ze je normalni sem tam neaky ten zluty listek v kvetenstvi ale poj jednou kytkou jsem jich nasel za 24 h celou hromadku zlutych a opadanych. Pri kzade zalivce hnojim a zalivka ma ph 5,8 -6,2 v tomto rozmezi.
No substrat je porad vlhký tp je pravda nikdy neni uplne vyschlý ...

Děkuji

Old Post 01-10-2010 v 15:30 PM
2e0rge je offline   Profil uživatele 2e0rge   Find more posts by 2e0rge   Foto galerie člena 2e0rge   Click here to Send 2e0rge a Private Message   Add 2e0rge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2e0rge
Nový Člen

Karma uživatele 2e0rge - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 171



Dobry den,
tady jsou obrázky toho jak probiha to zloutnuti - od stredu ke krajům. Na dalším obrázku je videt jakýsi uhnilý vršek jednoho malého výrůstku.
Teplota ve skrini od 20 do 30 °C

Děkuji

Old Post 02-10-2010 v 16:31 PM
2e0rge je offline   Profil uživatele 2e0rge   Find more posts by 2e0rge   Foto galerie člena 2e0rge   Click here to Send 2e0rge a Private Message   Add 2e0rge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenyduch
Nový Člen

Karma uživatele zelenyduch - 19% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 172



ahoj tak jedna kytka už mi chcípla, když sem rozdělal květník abych si prohlédl kořeny tak sem tam našel na dně takový průhledný želé kostičky, nemohlo to bejt to co zabilo tu kytku? nebo to je normální? Jinak jako médium sem měl kokos a hnojil jsem Metropem a kytky byly venku.

Zemská přitažlivost slouží k tomu, aby lidé na druhém konci zeměkoule nespadli do vesmíru.

Old Post 02-10-2010 v 17:24 PM
zelenyduch je offline   Profil uživatele zelenyduch   Find more posts by zelenyduch   Foto galerie člena zelenyduch   Click here to Send zelenyduch a Private Message   Add zelenyduch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pohroma
Stálý Člen

Karma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 173

citace:
Původní příspěvek od zelenyduch
ahoj tak jedna kytka už mi chcípla, když sem rozdělal květník abych si prohlédl kořeny tak sem tam našel na dně takový průhledný želé kostičky, nemohlo to bejt to co zabilo tu kytku? nebo to je normální? Jinak jako médium sem měl kokos a hnojil jsem Metropem a kytky byly venku.


To bude asi www.hydrogel.cz . Precti si tam o tom a uvidis jestli to za to muze bo ne.. Ja osobne si myslim, ze ne.
Apropo ty nevis co jsi daval do kvetniku??

Jen ta věc je ztracena, kterou člověk vzdá sám.

S lidmi je to jako s noži, když jsou tupí, jsou nanic.
Muhehehhe

Old Post 02-10-2010 v 21:33 PM
Pohroma je offline   Profil uživatele Pohroma   Find more posts by Pohroma   Foto galerie člena Pohroma   Click here to Send Pohroma a Private Message   Add Pohroma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Young Buck
Stálý Člen

Karma uživatele Young Buck - 57% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 174

2e0rge: mám obodbný problém (viz http://grower.cz/forum/showthread.p...7323#post917323 ). Akorát mi nepřípadá že by hnily, spiš tak jako schly, pač jsou uplne suche, ostatni listy pobledle. Pred par lety jsem mel tentýž problém... vůbec nevim co to může byt:// kořeny máš bílé?

Old Post 03-10-2010 v 10:57 AM
Young Buck je offline   Profil uživatele Young Buck   Find more posts by Young Buck   Foto galerie člena Young Buck   Click here to Send Young Buck a Private Message   Add Young Buck to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Young Buck! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2e0rge
Nový Člen

Karma uživatele 2e0rge - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 175

nok orinky jsou bile, trsoku nahnedly octin ale jinak do bela. Nevite tedy nekdo porsim co to muůže způsobovat??
Diky

Děkuji

Old Post 03-10-2010 v 13:32 PM
2e0rge je offline   Profil uživatele 2e0rge   Find more posts by 2e0rge   Foto galerie člena 2e0rge   Click here to Send 2e0rge a Private Message   Add 2e0rge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenyduch
Nový Člen

Karma uživatele zelenyduch - 19% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 176

citace:
Původní příspěvek od Pohroma


To bude asi www.hydrogel.cz . Precti si tam o tom a uvidis jestli to za to muze bo ne.. Ja osobne si myslim, ze ne.
Apropo ty nevis co jsi daval do kvetniku??


no jako hydrogel to opravdu vypadá, ale já ho tam rozhodně nedával :-) koupil jsem květníky 11l l černé, s dírami dole na odtok vody a byla tam na dně nějaká jakoby síťka a kuličky snad :-))) nebo já fakt nevim :-)), dal jsem do toho akorát kokos, řízek v rockwoolu, na vrch keramizit a zalejval a hnojil, jinak nic jiného, jestli to byl ( ty kuličky ) nějaký granulovaný hydrogel, který zadržuje vodu a já ty kytky očividně přelíval, tak sem jí mohl utopit ne? Protože jinak mě nenapadá rozumný důvod, proč mi začali bělat listy a zarazil se veškerý růst palic a kytka pomalu chípala, žádný stopy po škůdcích sem nenašel, i ty kořeny byli skoro bílý.

Zemská přitažlivost slouží k tomu, aby lidé na druhém konci zeměkoule nespadli do vesmíru.

Old Post 03-10-2010 v 18:07 PM
zelenyduch je offline   Profil uživatele zelenyduch   Find more posts by zelenyduch   Foto galerie člena zelenyduch   Click here to Send zelenyduch a Private Message   Add zelenyduch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7036630 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív