Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nesmrťelné hlášky ... II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
piistaa
Stálý Člen

Karma uživatele piistaa - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 161

Toho je mnoho.
Zo vcera sem mnel paranoje ze delame hluk,tak sem se zeptal 50 rocnyho dedu jestli nevypadame napadne

Old Post 05-08-2008 v 00:49 AM
piistaa je offline   Profil uživatele piistaa   Find more posts by piistaa   Foto galerie člena piistaa   Click here to Send piistaa a Private Message   Add piistaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 162

V lese po par Cambodiach (Psycolibe cubenis cambodian [ Lysny pico]) a par brckach. Jsme tak u ohynku a povidam tak: "Je to tady takova pohoda, co nam tady chybi, mame ohen, jido, caj, pivko, huleni a kde spat." A stejne vypaprikovanej kamarad: " JJ, nejvetsi pohodicka, jen me sere ze uz tady neni ten pes".

- Celou dobu jsme tam byli jen my dva. Nikdo jinej ani nic jinyho.

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 05-08-2008 v 14:46 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
autogen2
Stálý Člen

Karma uživatele autogen2 - 0% PěstitelskáKarma uživatele autogen2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 163

Raz sme sedeli s kamaratmi u jedne ho znich v takom pivnicnom kumbali v rodinom dome uplne vyhribovany a zhuleny jak rite a vtom otvorila hlavne dvere kamaratova mama a kricala na plne hrdlo na kamarata :Mato ty si mi zobral zapalovac?! Mato : nooooooo Jeho mama : Tak to si spravil naposledy inac ta zabijem ...................nasledky tejto situacie v nasom stave si viete urcite poniektori predstavit (nasledoval hodinu a pol dlhy vysmech v jednom kuse)

Old Post 05-08-2008 v 17:38 PM
autogen2 je offline   Profil uživatele autogen2   Find more posts by autogen2   Foto galerie člena autogen2   Click here to Send autogen2 a Private Message   Add autogen2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creator
Stálý Člen

Karma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 164

sedíme sfajčení na lavičke a kamoš: Ja nevládzem stáť, a postavil sa

Some people tell me that I need help...Some people can fuck off and go to hell.
[list]

Old Post 05-08-2008 v 21:36 PM
Creator je offline   Profil uživatele Creator   Find more posts by Creator   Foto galerie člena Creator   Click here to Send Creator a Private Message   Add Creator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 165

Taky něco mám :

Až zaspím, tak mě vzbuďte.
Už zaspals? Ne, ještě ne, nechte mě zaspat..

Představ si že, že... On nemůže zaspat, tak ho povzbuďte... SPI SPI SPI
Úplně u uší, a dáme ti to po 3 sekundových intervalech. Spi........Spi.......

Až zaspím, tak mě...... nebuďte

Ty máš čokoládový koberec...

V Japonsku vyvíjejí telefon, který čichá. he he.. Né, teda - počítačovou síť, která přenáší pachy, ták.. Že u počítače budeš mít smradník

Nevim tečka com.. Najdeš i to co nevím My jsme zástupci nevimcomu, my jsme zástupci nevimkoho

Co to je? To je Šimonův batoh, pochčijeme ho.
Néé, Šimon už šel pryč...

To jsou naše hlášky ze základky Doufám, že Vás pobavili...

Old Post 06-08-2008 v 22:47 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barbastell
Stálý Člen

Karma uživatele barbastell - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 166

"Roztrhni si kušnu hákem!"

- Mazaný Filip

A Bůh stvořil konopí, aby učinil člověku život snesitelnějším...

Old Post 07-08-2008 v 22:43 PM
barbastell je offline   Profil uživatele barbastell   Find more posts by barbastell   Foto galerie člena barbastell   Click here to Send barbastell a Private Message   Add barbastell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 167

citace:
Původní příspěvek od Ski


urcite vtip je v kouzlu slova..kde sme si pod pekacem my puberatci predstavily genitalie maminky :P...ale tady je to bohuzel jen pekac na peceni :P...


To nevíš.........

Taky jsem měl čest něco podobnýho u mý rodiny zasechnout, je to fakt HC...

!

Po pár letech zpět.

Old Post 09-08-2008 v 08:34 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bonkwodny
Stálý Člen

Karma uživatele bonkwodny - 36% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 168

mi tu mame sedenie a ty sa k tomu postavis takto?!

Old Post 09-08-2008 v 16:12 PM
bonkwodny je offline   Profil uživatele bonkwodny   Find more posts by bonkwodny   Foto galerie člena bonkwodny   Click here to Send bonkwodny a Private Message   Add bonkwodny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mykee
Stálý Člen

Karma uživatele mykee - 27% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 169

vykuř ale nehul

nedělej nic a drž hubu

dem si mrdat džony do květáku

mami to sou pěkně blbý nohy bolí mě vod nich boty

počkej na mě,eště musim narybit krmičky aby mi ty chcípičky neporybaly...

já sem píča dyť na blikáči se nekruhá!

rozhovor mladýho s matkou:
Matka:kdy si přišel?
On:nevim,byla eště tma.

u voběda:kolik chceš?
Tak přiměřeně...

vymrdej!!!

Naposledy upravil mykee 09-08-2008 v 17:19 PM

Old Post 09-08-2008 v 17:02 PM
mykee je offline   Profil uživatele mykee   Find more posts by mykee   Foto galerie člena mykee   Click here to Send mykee a Private Message   Add mykee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mykee
Stálý Člen

Karma uživatele mykee - 27% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 170

víš hovno co je v prdeli měkkýho!

vymrdej!!!

Old Post 09-08-2008 v 17:20 PM
mykee je offline   Profil uživatele mykee   Find more posts by mykee   Foto galerie člena mykee   Click here to Send mykee a Private Message   Add mykee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mykee
Stálý Člen

Karma uživatele mykee - 27% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 171

jo a eště:
Si vyřízenej jak žádost na byt.

Kroutí prdelí jak zloděj zámkem.

Sem strhaná jak revoluční plagát.

Je v prdeli jak kubánci s revolucí.

Nejlepší je nahulit se jak debil a vypít se jak hovado.

vymrdej!!!

Old Post 09-08-2008 v 17:24 PM
mykee je offline   Profil uživatele mykee   Find more posts by mykee   Foto galerie člena mykee   Click here to Send mykee a Private Message   Add mykee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mykee
Stálý Člen

Karma uživatele mykee - 27% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 172

Kunda točí světem

vymrdej!!!

Old Post 10-08-2008 v 12:19 PM
mykee je offline   Profil uživatele mykee   Find more posts by mykee   Foto galerie člena mykee   Click here to Send mykee a Private Message   Add mykee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 173

rozhovor dvou vykalených kámošů :
1. : Franto, kde je ta sekyra??
2. : já nevím
1. : ale ty jsi ji měl naposled
2, : jo? tak ji schovej

jako možná vám to nepřijde vtipný, ale v té situaci to bylo moooooc

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 10-08-2008 v 18:29 PM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shockk
Nový Člen

Karma uživatele Shockk - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 174

na praxi kamarád mi pravý.V1ročníkusi s mistrem vykáme v 2ročníku mi mistr tyká já mu vykám a ve 3ročníku mu tykám a on mi vyká.
Byl to takový blázen vždycky mel takové super hlášky ve škole mu to nešlo a nakonec jediný udelal záverečné zkoušky a prošel.Dodnes to nechápu haluzák jeden!!

Old Post 16-08-2008 v 16:45 PM
Shockk je offline   Profil uživatele Shockk   Find more posts by Shockk   Foto galerie člena Shockk   Click here to Send Shockk a Private Message   Add Shockk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raStaVK
Stálý Člen

Karma uživatele raStaVK - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 175

jeden pekny letny den s kamosom u nas-riadny vypal a sli sme pozerat HOW HIGH tak pozerame a za chvilu kamos da celo-lahne hlavou na stôl.. tak po piatich minutach mu vravim : "vstave ne? ideme dopozerat ten film"
a on nato : " nee ja idem iba pocuvat "

legalize it

Old Post 18-08-2008 v 08:34 AM
raStaVK je offline   Profil uživatele raStaVK   Find more posts by raStaVK   Foto galerie člena raStaVK   Click here to Send raStaVK a Private Message   Add raStaVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 176

To som nedavno robil s kamosom na jednej akcii biletara a prisiel taky typek za nami a pytal sa:
Typek: Co je to tu za akciu
Ja: (nejak som mu to vysvetlil oco sa jednalo)
Typek: A bude to tu aj zajtra?
Ja: Neviem ci mi konkretne ale niekdo urcite

Old Post 18-08-2008 v 20:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-06-2007 - nesmrťelné hlášky ... - 1020 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8498760 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív