Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Osvětlení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 161

pokud pod tema zariwkama nechces qest tak urcite coolwhite ale dwacet stupnu rozhodne neni spatnejch

Old Post 29-01-2005 v 19:05 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 162

zingar:tim ze pridas jeste 1x18w urcite nic nezkazis.V matkarne staci coolwhite,ne?
Ale stejne nechapu proc nekdo zacina matkarnou.

Old Post 29-01-2005 v 20:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragazzo
Stálý Člen

Karma uživatele ragazzo - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 163

to crow182: hele kamo tu bodovku tam fakt nedávej a nesviť s ní, pač vydává světlo do jednoho bodu, to už tu bylo, a taky jde z ní velké množství tepla a to hodně velké. já osobně bych tam dal spíše úsporku a pokud se ti nechcou vyhazovat taky finance, kolem 100, tak tam dej jednoduše normální žárovku, pač tam máš závit E27 tak ti tam bude pasovat skorem fšecko čím se normálně svíti....

Znáte něco lepšího než se zhulit?já jo sakra dobře se zhulit

Zákon vyplívající ze života: Život je řada průserů po sobě nepravidelně jdoucích ...

Old Post 30-01-2005 v 09:15 AM
ragazzo je offline   Profil uživatele ragazzo   Find more posts by ragazzo   Foto galerie člena ragazzo   Click here to Send ragazzo a Private Message   Add ragazzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragazzo
Stálý Člen

Karma uživatele ragazzo - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 164

to zingar: máš na výběr bud tam dáš jednu coolwhite nebo daylight ale určite neee warmwhite, ta se dá použít na květ a to ty v matkáně nechceš,že?no a pokud tam máš místo tak proč nee? více světla lepší jak méně svetla....

Znáte něco lepšího než se zhulit?já jo sakra dobře se zhulit

Zákon vyplívající ze života: Život je řada průserů po sobě nepravidelně jdoucích ...

Old Post 30-01-2005 v 09:22 AM
ragazzo je offline   Profil uživatele ragazzo   Find more posts by ragazzo   Foto galerie člena ragazzo   Click here to Send ragazzo a Private Message   Add ragazzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragazzo
Stálý Člen

Karma uživatele ragazzo - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 165

tady je moje kiti.....ale fotka je už hodně stará....hodně dlouho...

Znáte něco lepšího než se zhulit?já jo sakra dobře se zhulit

Zákon vyplívající ze života: Život je řada průserů po sobě nepravidelně jdoucích ...

Old Post 30-01-2005 v 09:26 AM
ragazzo je offline   Profil uživatele ragazzo   Find more posts by ragazzo   Foto galerie člena ragazzo   Click here to Send ragazzo a Private Message   Add ragazzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zingar
Stálý Člen

Karma uživatele Zingar - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 166

jeste me tak napadlo, estli by se ta zarivka nedela zkombinovat s nejakou vhodnou usporkou. TA zarivka mi tam zabira dosti mista...

Old Post 30-01-2005 v 11:21 AM
Zingar je offline   Profil uživatele Zingar   Find more posts by Zingar   Foto galerie člena Zingar   Click here to Send Zingar a Private Message   Add Zingar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 167



ragazzo:kde je ta tva fotka?
ja prikladam aktualni foto z hliny.Nejvyssi kytka ma 51 cm.(Mozna samec)U dvou uz jsou videt samici znaky.

Old Post 30-01-2005 v 12:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 168

a ted bych potreboval poradit:svitim osmy den 12/12,v FAQ jsem se docetl,ze pohlavi by melo jit do tydne poznat.U dvou kytek uz jsou videt preflowers(asi dva dny).Na treti nejvetsi kytce nic.Takze asi samec.Chci ho teda dat pryc.
Souhlasite se mnou?Nebo bych mohl jeste den,dva pockat?
Kdy nejpozdeji se muzou preflowers objevit?
A kdy nejdriv by mohl samec oplodnit kytky?

Old Post 31-01-2005 v 12:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 169

este pockej ono trwa docela dlouho nez samci qety dozrajou

Old Post 31-01-2005 v 12:17 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 170

no prave ty samci kvety bych tam nechtel nechat dozravat.

Old Post 31-01-2005 v 12:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragazzo
Stálý Člen

Karma uživatele ragazzo - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 171

to xerthon: moc se omlouvám nejak mi to neslo tady nahrát prej je ta fotka moc velká a taky ze je no nejak jiu zmensím a lupnu sem, nebo vyfotím novou at sem aktual...

inak co se týče tech samců nech to este bejt samec se ti tak brzo nevytentuje a jakmile uvidiš nejaký 100% důkaz na samála tak to dej ven, to jo...

Znáte něco lepšího než se zhulit?já jo sakra dobře se zhulit

Zákon vyplívající ze života: Život je řada průserů po sobě nepravidelně jdoucích ...

Old Post 31-01-2005 v 15:59 PM
ragazzo je offline   Profil uživatele ragazzo   Find more posts by ragazzo   Foto galerie člena ragazzo   Click here to Send ragazzo a Private Message   Add ragazzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragazzo
Stálý Člen

Karma uživatele ragazzo - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 172

málem bych zapomnel...jak dlouho mas ty rostliny??jak dlouho ti rostou?ono se rika ze je lepci to nechat dlouho rust a THC se v kitce vice nahromadi, takze kdyz ji mas jen nekolik mes. budes mit podil mensi nez normální rust...

Znáte něco lepšího než se zhulit?já jo sakra dobře se zhulit

Zákon vyplívající ze života: Život je řada průserů po sobě nepravidelně jdoucích ...

Old Post 31-01-2005 v 16:11 PM
ragazzo je offline   Profil uživatele ragazzo   Find more posts by ragazzo   Foto galerie člena ragazzo   Click here to Send ragazzo a Private Message   Add ragazzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 173

no kytky maji pres dva mesice,meri pres 50cm,myslim ze rustu bylo dost,ono to jeste poroste i na kvetu a kyti 150cm nepotrebuji.
Kdo vi jak to bude s thc.Je to obyc.noname.Ale uz jsem to driv kouril a je to v poho.
Ale dnes jsem si koupil skung,ma i nejaky nazev a je to supa,rozdil mezi tim ,co jsem zatim mel.
Palicka byla tak krasna,ze jsem si ji i vyfotil(nez ji zhulim)

Old Post 31-01-2005 v 18:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 174

ragazzo:mi to taky nechtelo brat fotky asi je mas moc velke,ja nastavil na fotaku mensi rozliseni a jde to

Old Post 01-02-2005 v 06:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 175

ragazo:pises,jakmile uvidim 100% ni dukaz.To ja prave asi nepoznam,ja nikdy zadnou rostlinu nemel.
Cetl jsem,ze by se tam mely obevit vacky s pylem,snad to poznam

Old Post 01-02-2005 v 07:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hawk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele hawk.cz - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 176

tak po delší době jsem tu zase .. xerthon:tak koukam, docela hezkej keřík...to já to tam mám luplý necelej měsíc, klube se pátý patro...dvě kytky ze šesti jsem zaštípl...výška cca 30-35cm...teplota 25-27°C...počítám že to za takový 3 měsíce sklidim

GREEN PEACE

Old Post 02-02-2005 v 12:27 PM
hawk.cz je offline   Profil uživatele hawk.cz   Find more posts by hawk.cz   Foto galerie člena hawk.cz   Click here to Send hawk.cz a Private Message   Add hawk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-08-2018 - Osvětleni z OBI - 4 odpovědí
10-04-2019 - COB LED Osvětlení - 21 odpovědí
28-12-2016 - len osvetlenim - 44 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0749160 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív