Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Vaporizéry - náhrady a urob si sám
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
Echon
Nový Člen

Karma uživatele Echon - 83% PěstitelskáKarma uživatele Echon - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 11  

ad Halogenový vaporizer - nepíšu nepravdy ! Příspěvek č. 161

DrZe,
Už to takhle provozuju 3 neděle a žádný hřebíky v krku ani na plicích nepozoruju. Dávám si rád i před svou 1/2 hodinkou na rotopedu a kdyby mě škrábalo v krku tak bych to neudejchal. Naopak vzduch je vlhký a nedráždí ani vnejmenším. Už je tomu dlouho co jsem se odnaučil doporučovat něco co bych neměl důkladně ozkoušené.
Moje zkušenost s neusušeným do vapiku je jiná než tvoje a netuším čím jsem si zasloužil tvou nedůvěru.
Doufám že sem něco napíše Gaylord kterej se tomu vysmíval ale jenom do doby než otestoval.

Naposledy upravil 26-07-2005 v 18:06 PM

Old Post 05-06-2005 v 15:49 PM
Echon je offline   Profil uživatele Echon   Find more posts by Echon   Foto galerie člena Echon   Click here to Send Echon a Private Message   Add Echon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrZ
Stálý Člen

Karma uživatele DrZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 36  

ad Halogenový vaporizer Příspěvek č. 162

Jak jsem napsal, rád bych se mýlil. Trvám na tom, že podle mých zkušeností je vaporizování mokrýho matroše nechutý. Zato suchý hodnotný paličky stojej za to, z 1g se nás zhulilo 10 a fakt nehorázným způsobem. Může to bejt tím, že já neproháním páru vodou, ale foukám z komory rovnou do "šprcgumy" a odtud pak inhaluju.

Já taky vaporizuju před běháním i ježděním na kole a žádnej negativní vliv jsem nezaznamenal. Asi to bude hladinou oxidu uhelnatýho v krvi, neboť nedochází k hoření, a tak se žádný oxidy při vaporizaci samozřejmě neuvolňujou. Vaporizace je vynikající metoda a fakt to miluju, je efektivní, rychlá, účinky trvají podstatně déle než při hulení a šetří matroš a hlavně zdraví. Vím jen o třech nevýhodách: Je to nepraktický na stop a chrápání pod širákem, vysoká počáteční investice a právě hulení mokrýho.

Nerad bych vyzněl jako že se ti vysmívám, oceňuju tvou práci a jsem na stejný straně barikády, ale chci, aby se ostatní dozvěděli co nejvíc co nejpřesnějších informací. Z tvýho článku to vypadalo, žes vaporizoval čerstvej outdoor (jak bys taky jinak odhodil listy na hnůj) na začátku června, a že ses z toho navíc zhulil, což mi taky nepřijde příliš důvěryhodný.

Takže jestli se přesvědčím, žes nekecal, tak se ti s hlubokou úklonou omluvím a všude rozhlásím, jaxem se mýlil. Do tý doby budu věřit sobě a svým zkušenostem.

Snad tě potěším aspoň tím, že jsem začal vaporizovat i díky tobě a tvýmu threadu. Jsem šťastnej jako blecha, že se o tom začalo mluvit. Samotnýho by mě to v životě nenapadlo. I když s tebou nemusím ve všem souhlasit, tak oceňuju tvou snahu a zručnost.

Peace

Naposledy upravil 26-07-2005 v 18:07 PM

Old Post 05-06-2005 v 17:09 PM
DrZ je offline   Profil uživatele DrZ   Find more posts by DrZ   Foto galerie člena DrZ   Click here to Send DrZ a Private Message   Add DrZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaylord
Stálý Člen

Karma uživatele Gaylord - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 55 

ad Halogenový vaporizer Příspěvek č. 163

To DrZ
Fakt má Echon recht. Přijdeš ke kytce,ustřihneš hrst listů a nacpeš do vapika. Je fakt že se toho musí vydejchat víc,ale to neni vůbec problém. Pak se dějou vjeci. Byl sem opravdu skeptickej a musel sem vše znova přehodnotit.....

Vapu zdar

Naposledy upravil 26-07-2005 v 18:07 PM

Old Post 06-06-2005 v 18:43 PM
Gaylord je offline   Profil uživatele Gaylord   Find more posts by Gaylord   Foto galerie člena Gaylord   Click here to Send Gaylord a Private Message   Add Gaylord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Echon
Nový Člen

Karma uživatele Echon - 83% PěstitelskáKarma uživatele Echon - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 11  

ad Halogenový vaporizer Příspěvek č. 164

musím upřesnit že se jedná o indoor s dobrou genetikou, v růstu

Naposledy upravil 26-07-2005 v 18:07 PM

Old Post 06-06-2005 v 18:56 PM
Echon je offline   Profil uživatele Echon   Find more posts by Echon   Foto galerie člena Echon   Click here to Send Echon a Private Message   Add Echon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrZ
Stálý Člen

Karma uživatele DrZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 36  

ad Halogenový vaporizer Příspěvek č. 165

Promiň, už mlčim. Čím víc o tom přemejšlím, přikláním se k názoru, že to bude různejma systémama vaporizérů. Tím, že to ženeš přes vodu musej evidentně zůstávat vodní páry v ní a ty je pak nevdechuješ, což je fakt vychytávka. Včera mi to nějak nedocvaklo, za což se samozřejmě omlouvám a biju hlavou o zeď. Třeba to jednou taky vyzkouším na vlastní kůži. V takovým případě se toho totiž dá fakt vyhulit mrtě a člověk se nemusí starat o nějakou efektivnost. A rozhodně je to rychlejší a pohodlnější než se s**t s výrobou hašiše.

Naposledy upravil 26-07-2005 v 18:08 PM

Old Post 06-06-2005 v 21:34 PM
DrZ je offline   Profil uživatele DrZ   Find more posts by DrZ   Foto galerie člena DrZ   Click here to Send DrZ a Private Message   Add DrZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
megabuh
Nový Člen

Karma uživatele megabuh - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 18  

Obecné ad Udělej si svůj vaporizer! - Vaporizer Příspěvek č. 166

Nazdar vsichni sem tu novej cerstve registrovanej ale vcera sem ned timhle forem sedel asi dve hodkr celi sem si ho stahnul do kompo a slednotil sem si ty informace o vapikach. Nevim jestli to tu nekdo este resi ale mam par otazek. Jestli sem to spravne pochopil tak nejlepsi by bzlo kdzbi proudil horkej vyduch skrz huleni aby bylo rovnomerne prohraty vymejsleli ste tam nakes vetrah nebo horkovzdusnou pistoli ktera se mi zda na nic pac se blbe regulije musela by se rozebrat a predelat spinac na plinule regulovatelnej odpor a navic moc stoji podle mne by docela stacilo kdybi se [konkretne majkuv vap] nasipka co se yasazuje do pajky misto hrotu udelala s dutym drikem provrtanym ze stran takze ohratej vzduch byprostupoval kotlem a dirama postranach by dobre sal chladnejsi vzduch [omlouvam se jestli to sem nekdo us napsal ale napostrech sem to].
Pak ste nekdo resil zjak by se to dalo plnit do pitle ci igelitu. zrovna sem ve skotsku a maj tu super vapiky a prave ze to plnej do pitlu, nemjel sem ten vap v ruce rozebranej ale kdys sem na to koukal tak to maj zespoda uzavreny dost lechkym ventylem se slabou pruzinkou takze to zv,adne naplnit i dosela slaba vzduchova pumpicka nabo kompresor. Proste mne napadla takova blbost ze by se na vyvod z banky kde se hromadi vypary napichla pumpicka z vzduchovani od akvarka takoviho toho starsiho kde se vzduch nehnal vrtulkou ale pumpickou [este sem dam fotky kdys nekdo bude mit zajem] de taky vo to ze se vypary nasmi moc vochladit abz se neusazovaly [ktomu se prave hodi to starsi vzduchovatko pac se docela zahriva protoze nama ventilaci. A kdys by ho nekdo nesehnal tak se da nacpat do podstavce ktrrej bude asi taky dosela vohratej vod topnyho teliska] no a na vyvod se pak pridela dotycny vak s vantzlkem [muzu poskytnout nakres] a WALA je to na svete
P.s. omlouvam se za prohozeny Z a Y ale anglansky klavesnice se nedaj prepnout na ceskou

Naposledy upravil 28-07-2005 v 11:56 AM

Old Post 19-07-2005 v 14:23 PM
megabuh je offline   Profil uživatele megabuh   Find more posts by megabuh   Foto galerie člena megabuh   Click here to Send megabuh a Private Message   Add megabuh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Vaporizéry - náhrady a urob si sám Příspěvek č. 167

Bohužel neumím dát tento příspěvek jako první, takže je to tu takhle schované. Pospojuju thready z Léčitelství a budu na sebe navazující příspěvky rozlišovat podle nadpisu (např. ad halogenový vaporizer, ad něco jinýho), podle toho se pls orientujte.

Sem prosím o zkušenosti s levnějšími náhradami elektrických i kapesních vapíků (horkovzdušná pistole, žehlička a sklo atp.) a home made vapíky (ať už halogenový vapík, nebo ze žárovky).


Udělej si svůj vaporizer - http://grower.cz/forum/showthre...s=&threadid=562

Naposledy upravil 26-07-2005 v 18:12 PM

Old Post 26-07-2005 v 17:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bassman
Stálý Člen

Karma uživatele bassman - 84% PěstitelskáKarma uživatele bassman - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 168

Mam dotaz jestli nevite na kolik stupnu se rozpali odporovy drat pri pripojeni 12V baterie treba z vrtacky,vim ze do cervena:-),pouzivali jsme ho na odpalovani sifonovych bombicek naplnenych strelnym prachem.Ale premyslel jsem jestli by ta teplota byla dostatecne vysoka ze bych ho pouzil na nejaky mobilni vaporizer,prece jen ta baterka z aku vrtacky se sebou da nest bez problemu.

Old Post 30-07-2005 v 16:06 PM
bassman je offline   Profil uživatele bassman   Find more posts by bassman   Foto galerie člena bassman   Click here to Send bassman a Private Message   Add bassman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 169

Chtěl bych se zeptat na konečný vyjádření někoho, kdo stavěl vypik podle návodu od Majkla, jestli to má účinek a jestli to má požadovanej účinek, tzn. jestli má smysl to stavět. Pročet jsem to do čtvrtý stránky, ale nikde ani zmínka o funkčnosti

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 17-01-2006 v 21:14 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnson
Nový Člen

Karma uživatele johnson - 85% PěstitelskáKarma uživatele johnson - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 25  

Pohodička Takovej Vapík Příspěvek č. 170



Nazdar přátelé marihuany Nevim jestli jste to už viděli, ale byl jsem u kamaráda na vaporizeru, který si sestrojil od kamaráda atd.... No tak jsem se dal na kutilství a dopadlo to velice dobře. Funguje to u i presvědčených kuřáků, co říkali že to určitě nebude makat

Naposledy upravil johnson 14-02-2006 v 11:39 AM

Old Post 14-02-2006 v 11:31 AM
johnson je offline   Profil uživatele johnson   Find more posts by johnson   Foto galerie člena johnson   Click here to Send johnson a Private Message   Add johnson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnson
Nový Člen

Karma uživatele johnson - 85% PěstitelskáKarma uživatele johnson - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 25  

Takovej Vapík Příspěvek č. 171

No je to tak jednoduchý, že se tomu nedá věřit, jde o to že vevnitř je halogenová žárovka nevim přesně ted typ ale má 40W. Je umístěná v tý instalaterský fitince, která má z obou stran zátku. Jedna zátka je upravená aby na ní držela patice se žárovkou a druhá je vyvrtaná pro měděnou topenářskou trubičku(spojka) Ten zbytek jako stojan a pletivo je jen moje creativita. Ted už je malinko víc potuněnej, vyfotim. A jak se přes to kouří?? Měděná trubička s troškou hulení se dá do tý zátky s tou spojkou(obě plochy proti sobě maj pro jistotu naletované sítko), počkáš 2s a táhneš. Na jazyku cítíš jen lehce chut kouření. Dá se to štelovat tím že povolíš nebo utáhneš zátku. Udělam tady nákres ale později. Součástky stály dohromady asi cca 150 kč komplet a práce na 1/2 hodiny. Jediný problém je, že se to musí nechat cca 10-20min rozehřát, a pak už to maká. Je dost možný že to neni přesně ta teplota na uvolnění THC, ale je o něco nejspíše vyšší, protože při delším provozu, kdy je to fakt dost vařicí vyfukuješ lehký dým. No ale určitě to v plicích nechá mín bordelu než joint. To co pak vyklepeš se prej dá ještě kouřit, ale já to nezkoušel. Kouřili jsme jednou asi v 5 ti lidech celý večer jen tímto, a spotřeba byla asi 2 normální jointy a to jsme kouřili několik hodin. Šetří to matroš a po kouření přes toto nejsem tak znaven, ale spíš nabuzen, ale kouřim i jointy. Je to takový zpestření, který je funkční. Nebudu to číst jestli jsem to napsal gramaticky dobře, protože je to dlouhý, tak to doufam pochopíte a nákres dodám

Naposledy upravil 16-03-2006 v 08:48 AM

Old Post 14-02-2006 v 19:49 PM
johnson je offline   Profil uživatele johnson   Find more posts by johnson   Foto galerie člena johnson   Click here to Send johnson a Private Message   Add johnson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnson
Nový Člen

Karma uživatele johnson - 85% PěstitelskáKarma uživatele johnson - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 25  

ad Takovej Vapík Příspěvek č. 172

Tak jsem pročetl tema Vap a tento je tedy systém že taháte horký vzduch přes materiál do plic, ale vlastní silou, žádnej větrák, prostě jen tahat...

Naposledy upravil 16-03-2006 v 08:49 AM

Old Post 27-02-2006 v 13:59 PM
johnson je offline   Profil uživatele johnson   Find more posts by johnson   Foto galerie člena johnson   Click here to Send johnson a Private Message   Add johnson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

muj vapor Příspěvek č. 173



tak tohle je muj vapor, je to snadné, levné, sklo zustavá strašně dlouho horké, tak bacha!

Old Post 31-03-2006 v 14:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

halogenovy vaporizer Příspěvek č. 174

Je tu nekdo kdo ma nebo by dokazal vyrobit ten Echonuv vaporizer? Zajima me hlavne ta elektronika.

Old Post 28-09-2006 v 12:59 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laras
Stálý Člen

Karma uživatele Laras - 62% PěstitelskáKarma uživatele Laras - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 175



Vapor podle návodu od Majkla jde to fungu je to a neztěžuji si na to! Takže začnem vnitřostma trošku jsem to obmněnil proti poůvodnímu schématku a dal tzam menší trafo a není s tím problém nádhera. Spoje sice nejsou napájeny přímo na desku P26 ale jsou spojeny drátkama. Já prostě nevěděl a neuměl to propojit na desce jako tištěný spoj! Dělal jsem to s kamarádem a tomu taky patří hodně velký díl práce!

Smích je života koření a smíchu koření je hulení.

Protože
čas ,který uběhl nikdy nedohoníme proto nemá smysl spěchat!

Old Post 02-10-2006 v 14:25 PM
Laras je offline   Profil uživatele Laras   Find more posts by Laras   Foto galerie člena Laras   Click here to Send Laras a Private Message   Add Laras to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Laras! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laras
Stálý Člen

Karma uživatele Laras - 62% PěstitelskáKarma uživatele Laras - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 176



Kotel jsem vyřešil tak že jsem použil nějaké ty instalaterské věcičky upravil je podle potřeby a fungují kotlík je mosazný na závit lehce vyjímatelný a šroubovaci.

Smích je života koření a smíchu koření je hulení.

Protože
čas ,který uběhl nikdy nedohoníme proto nemá smysl spěchat!

Old Post 02-10-2006 v 14:28 PM
Laras je offline   Profil uživatele Laras   Find more posts by Laras   Foto galerie člena Laras   Click here to Send Laras a Private Message   Add Laras to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Laras! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4083560 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív