Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » můj první joint / spek, brko
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Jaké bylo tvoje první zahulení?
Nic se nedělo
Bylo mi špatně, nesedlo mi to
Normálka, jako každý - parádně zkouřenej
Nepamatuju si to už přesně
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 161

Na první brko si už ani nepamatuju. Ale myslím, že nebylo nic. Pak to zas stálo za prd. aspon jsem teda byla vždycky víc opilá, než zhulená. No a pak asi na po 5 to bylo cool. A nemůžu si stěžovat. to byly stavy! Normálně haluze, že za mnou něco jede a otočím se - a ono nic. Barvitý svět okolo...světelný efekty na koncertech byly něco úžasnýho. Dneska už to nezažiju

Old Post 21-10-2005 v 08:24 AM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 162

chtěla bych si zahulit ten model, co sem kouřila poprvý. jestli by mě to zkouřilo nebo zas ne-páč sem poprvé zkouřená nebyla. jééé...

my first time

Old Post 22-10-2005 v 11:26 AM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aien
Stálý Člen

Karma uživatele Aien - 2% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 163

Muj prvni spek taky nedopad nijak extra. Akorad sucho v krku, tak sem si rikal, ze kdyz to vostatnim tak jede tak na tom neco musi bejt, tak sem si dal druhejden zas, ale zase nic. V tu ranu sem se nasral a rek sem, ze to chci jenom zkusit tak at to sakra funguje a zaroven sem si s kamosem dal predcevzeti, ze az se zkourim, tak huleni necham ( procte jenom zkusim jaky to je). No a asi za tejden prinesl kamos do skoly vopravdickou raketu, takovou mrkev sem nikdy predtim nevidel. To uz melo jinci grady, zpomaleni, rozmazany videni, totalni vytlemy a i haluze.
Ten den se to rozjelo a jede to uz pres tri roky predcevzeti nepredcevzeti Zkusil sem to a divim se jak sem predtim moch zit a nemit pri sobe aspon gram

Old Post 23-10-2005 v 19:29 PM
Aien je offline   Profil uživatele Aien   Find more posts by Aien   Foto galerie člena Aien   Click here to Send Aien a Private Message   Add Aien to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FroNy
Stálý Člen

Karma uživatele FroNy - 36% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 164

Heh prvni joint jsem neslukoval pac jsem to nevedel, z cehoz logicky vyplyva ze jsem se ani nezhulil.
Nicmene prvni zhulenost byla fakt jizda. vybavuji si jen utrzky ktere dokupy moc smysl nedavaji.

Peace


Jedy strikes back!

Old Post 03-11-2005 v 13:25 PM
FroNy je offline   Profil uživatele FroNy   Find more posts by FroNy   Foto galerie člena FroNy   Click here to Send FroNy a Private Message   Add FroNy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HighToDeath
Stálý Člen

Karma uživatele HighToDeath - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 165

citace:
Původní příspěvek od flunatko
prvniho jointa sem mela driv nez prvni sex !!hi hi hi...

Já taky... ;-)

Old Post 03-11-2005 v 17:02 PM
HighToDeath je offline   Profil uživatele HighToDeath   Find more posts by HighToDeath   Foto galerie člena HighToDeath   Click here to Send HighToDeath a Private Message   Add HighToDeath to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HighToDeath
Stálý Člen

Karma uživatele HighToDeath - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 166

Ale jinak můj First jointík byl o prázdninách mezi 8. a 9. třídou, kámoška vedle mě hulila, já sem měla fakt blbou náladu, důvody nevypisuju, to je na delejc, no tak sem jí prostě řekla ať mně to podá... No a bylo to. Zhulená sem asi nebyla, aspoň o tom nevim. Ale celou dobu předtím sem byla "tvrdej odpůrce". (jak to možete hulit trávu fuj drogy to já teda nebudu! My friends upustily od tohotu názoru dřív než já).
Ale cigarety ty teda nechcu doteď...

Old Post 03-11-2005 v 17:22 PM
HighToDeath je offline   Profil uživatele HighToDeath   Find more posts by HighToDeath   Foto galerie člena HighToDeath   Click here to Send HighToDeath a Private Message   Add HighToDeath to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plunger
Nový Člen

Karma uživatele plunger - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 167

Skoro ako by som pocuval seba...
Zacal som niekedy na strednej, ked som mal dost blbu cast zivota a vsetko mi bolo jedno... Tak som si povedal, ze kaslat na zivot, skusim travu
Predtym som bol tiez tvrdy odporca ktory vravel, ze v zivote nic take neskusi
No tak som si od kamosa zohnal a druhy kamos ma zobral pri rieku rovno zo skoly, spravil bongo a ,,zaucil ma,,
Ale vtedy mi z toho nic nebolo, ale ani som si vela nedal.. Napriek tomu som pokracoval, co som samozrejme teraz rad
Cigarety ani ja nie

Old Post 03-11-2005 v 18:50 PM
plunger je offline   Profil uživatele plunger   Find more posts by plunger   Foto galerie člena plunger   Click here to Send plunger a Private Message   Add plunger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janek69
Nový Člen

Karma uživatele Janek69 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 168

Prvni brko si asi budu pamatovat nafurt... Nebylo jedno, dali sme mozna tri a NIC. Pak sme sli nakoupit rohlíky do Globalisty a tam me to koplo. Stal sem jak kolik, myslel sem ze se mi o nakupovani jen zda, ze lezim doma v posteli. BLACKOUT ve stoje! Snazil sem se dostat pryc ale po ceste me to este parkrat koplo... Bezva, necejtil sem svoje telo, jen sem myslel na to jak rychle vypadnout a sam od sebe sem se pohyboval.
Proste napoprvy(15) jako doga...

Marihuaaana

Old Post 04-11-2005 v 13:14 PM
Janek69 je offline   Profil uživatele Janek69   Find more posts by Janek69   Foto galerie člena Janek69   Click here to Send Janek69 a Private Message   Add Janek69 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Janek69! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HighToDeath
Stálý Člen

Karma uživatele HighToDeath - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 169

plunger: Tak to su ráda že je na tom nekdo jak já

Old Post 05-11-2005 v 17:08 PM
HighToDeath je offline   Profil uživatele HighToDeath   Find more posts by HighToDeath   Foto galerie člena HighToDeath   Click here to Send HighToDeath a Private Message   Add HighToDeath to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BomberMan
Stálý Člen

Karma uživatele BomberMan - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 170

Vim kde to bylo a skym ale co se dělo to už si nepamatuju takže bych každýmu doporučil aby si to po prvním jointu někde napsal...Dnes bych si to přečetl a nachlámal se

Early Misty 2006

Old Post 21-11-2005 v 16:46 PM
BomberMan je offline   Profil uživatele BomberMan   Find more posts by BomberMan   Foto galerie člena BomberMan   Click here to Send BomberMan a Private Message   Add BomberMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gustav Ustav
Stálý Člen

Karma uživatele Gustav Ustav - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 171

První joint jsme balili ve dvojko společnými silami s kámošem na zastávce u ostravského centrálního hřbitova do kratililinkatých vážek. Bylo z toho skutečně abstrakní dílo plné zvratů, avšak byli jsme na něj pyšní jako otec na dobře vychovaného syna. Maximální ůlet byl, když nám papírek s nasypanou směsí sfoukl z lavičky vítr. Papírek se však nepochopitelně protočil tak, že na zem spadl tak jak byl s minimální ztrátou huaramány. Dál už to znáte-zahuleno, spokojeno.

Jo!! abych nezapoměl.......ehmm.......co jsem to chtěl??

Old Post 02-12-2005 v 20:41 PM
Gustav Ustav je offline   Profil uživatele Gustav Ustav   Find more posts by Gustav Ustav   Foto galerie člena Gustav Ustav   Click here to Send Gustav Ustav a Private Message   Add Gustav Ustav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 172

Hmn. To já se svim vyhulení NKáčkem jsme si sedly ve vypálení budově( to joko že před tim jí někdo zapálil) a on smotnu nějak hašiš. Trvalo asi tři špeky než jsem se to naučil huli (nekuřák neskušenej). Ale pak jsem byl dost dobře. Jó to těd si zahulim a mám v sobě stejnej vnitřní mír jako tenkrát. Akorát teď vim co to dává. Dřív jsem si těch stavů tak nevšímal

Old Post 14-12-2005 v 19:23 PM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 173

Zdravím, já prvního špeka ve druháku na průmce, na intru jsme u okna s kámošem na pokoji zakouřili a šli na večeři dolu do jídelny, celou cestu jsem se už smál na celý kolo, byli jsme vyřehtaný jak lečo, bylo mi to moc příjemný. Když jsme došli k okýnku,kde jsem měl říct kolik knedlíků,tak jsem se dokázal pouze báječně tlemit kuchařce do očí a myslim že jsem ukázal na prstech kolik teda sním. Slovama to opravdu nešlo. Přijdeme ke stolu a tam další intráci, koukali na nás, vo co de,že se tak tlemíme, a že jsme pěkný čuráci, že jsme byli chlastat a nic jim neřekli.
No, už je tomu devět let a těch špeků byli tisíce, ale první se nezapomíná...

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 16-12-2005 v 11:50 AM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flint
Nový Člen

Karma uživatele Flint - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 174

muj první v osmý třídě,, o velkejch prázdninách na dovolený u ohně a jěště se sice vzdálenym strejdou ,ale šlo to z rodiny!!!

Old Post 05-01-2006 v 19:10 PM
Flint je offline   Profil uživatele Flint   Find more posts by Flint   Foto galerie člena Flint   Click here to Send Flint a Private Message   Add Flint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MAJKOranieri
Nový Člen

Karma uživatele MAJKOranieri - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 175

tak moje tenkrat poprve bolo asi tak ze som dal 2 kyble a nic ale vsetci sa smiali tak aj ja ale druhy krat to bolo riadne huste po skole v piatok sme isli bafnut myslim ze to bola white widow /preto to zostal aj moj oblubeny model/ a 2 minuty nic zapalil som si cigu a v tom to na mna doslo....spoluziaci sa zacali smiat ze menim farby domov musel ist so mnou kamarat...doma vojdem do obyvacky zapnem telku tam MC GYVER...ani neviem ako ale uz si pamatam iba titulky a mojho otca ako cosi splieta s kupou compu...otvorim noviny /šport/ pismenka sa mi rozmazavali tak som radsej zatvoril oci a zaspal....

www.krankenhaus.sk
...nie je všetko zlato čo sa vyští...

Old Post 10-01-2006 v 22:13 PM
MAJKOranieri je offline   Profil uživatele MAJKOranieri   Find more posts by MAJKOranieri   Foto galerie člena MAJKOranieri   Click here to Send MAJKOranieri a Private Message   Add MAJKOranieri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Digital
Nový Člen

Karma uživatele Digital - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 176

Prvý krát pred Hiphopovým koncertom !! Sila ale zmiešal som to s alkoholom a to bola chyba !! .. Ale už som sa poučil

Old Post 11-01-2006 v 20:58 PM
Digital je offline   Profil uživatele Digital   Find more posts by Digital   Foto galerie člena Digital   Click here to Send Digital a Private Message   Add Digital to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Digital! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1189860 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív