Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » 99% G13 (pacific - original from Neville) za 150 USD!Hromadna objednavka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13
Autor
Téma 
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

59. den 12/12 Příspěvek č. 161




Čuz všem přátelům G13!

Při dnešní kontrole jsem se na základě EC hodnot rozhodl začít s flushingem o trochu dříve, než bylo plánováno. Newa, aspoň to snad nebudou uspávači. Původně jsem plánoval nějakých 65 dní, zkrátim to o 3! Sere pes!

Tagže we středu je picnu! Snad moc neulepím foťák!

A eště k makrofotečkám – o5 jsem vybral postranní paličky, pocukrowaný to je prakticky všechno stejně – i spodky jsou pekelný!!!

Mějte se a we středu se nejspíš přihlásím!

UdL


Fotr woe!

Naposledy upravil UdL 23-05-2005 v 19:41 PM

Old Post 23-05-2005 v 19:17 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 162

omlouvám se ale mám takovej maličkatej dotaz, díval sem se po crossech G-13 a našel sem jen G13 Federation Romulan X Orange Crush X G13 ale to je o jednu g-13 navíc skříženo jako to vaše.. je to stejné nebo jde o něco jiného... ?

bTW: ta paliczky vypadaj nechutně...mňam

[size=1]

Old Post 24-05-2005 v 17:31 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 163

Máme tuhle mršku:

http://www.overgrow.com/strainguide...X_G13/464/#g464

http://www.seedsdirect.to/product_i...products_id=428

Takže žádná dabl G13...

Dneska poznaj ostří mých nůžek!

Fotr woe!

Old Post 25-05-2005 v 07:03 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 164

No ono i na strainguide je napsaná takhle zběsile Federation Romulan X Orange Crush X G13 ..... Čert aby se v tom vyznal, ale to je detail, šlo mi o to jestli je to ta z G-13 collection. No dneska je středa s holky jdou pod nůž tak postuj nějaký fotos !!

[size=1]

Old Post 25-05-2005 v 08:20 AM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

61. den 12/12 SKLIZEŇ!!! Příspěvek č. 165




Čuzzz!

Tak máme středu, den D! Nůžky ukončily jejich cestu! Bohužel jsem dneska nějak o5 nestíhal, takže jsem se k harwestu dostal až navečír a fotit jsem musel s bleskem!

Fotky jsem snad vybral co nejlepčejší, co se mi podařilo vytvořit. Každej další příspěvek se bude týkat jedný konkrétní odrůdy. Budou tam 3 kousky, který dostali Kabuto a Hary v podobě řízků! Doufám, že se jejich kytičkám už daří lépe! Takže dále budou představeny Federation Romulan x Orange Crush x G13, G13 Black Widow x Blue Widow a STL x P99.

K první sérii fotek: první je těsně před zásahem! Další 2 jsou už v konečné fázi, aneb hang´em higher! Nechal jsem na nich většinu listí, to ostříhám zhruba v sobotu. Na OG jsem četl, že je dobrý nechat listí na kytce, že tam ještě probíhaj nějaký procesy. Jako třetí fotku jsem dal zbytek posádky. Jak je vidět, největší howado byl Orange Bud, následován odrůdou Bahia Black Head.

S fotoseriálem ještě nekončím. Jakmile oholím listí, přijdou další fotečky a pak ještě zkusím udělat makra hotového matroše! A možná se i podělím o dojmy při a po degustaci!

Tak a jde se k jednotlivým odrůdám!

Mějte se!

UdL

Fotr woe!

Naposledy upravil UdL 25-05-2005 v 22:32 PM

Old Post 25-05-2005 v 22:21 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Federation Romulan x Orange Crush x G13 Příspěvek č. 166




Tak tahle odrůdka byla ze začátku na wodstřel! Klíčivost úplně na howno, fakt za ty prachy průser! No ale vyklubala se z ní nádherná potvůrka, spíš menšího vzrůstu s hodně silným stonkem a větvema. Paličky ze začátku voněly po citrusech, postupně nabíraly jakejsi chemickej odér – trochu připomínající petrolej!

Prakticky od zasazení byla absolutně bez problémů. V poho přijímala živiny, žádné známky popálení atd… Akorát mohla bejt rychlejší, oproti ostatním odrůdám v dané várce celkem zaostávala.

Podle mě ideální model do malých skříní!!! Nepřeroste přes hlawu!

Fotr woe!

Old Post 25-05-2005 v 22:37 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

G13 Black Widow x Blue Widow Příspěvek č. 167




Tohle je bonus od Flowermana. Jeho vlastní výroba! Zkřížil G13 Black Widow s Blue Widow, což je kříženec Blueberry a White Widow. Klíčivost byla mnohem lepší, 5 ze 6 (víc jsem tenkrát nedával klíčit, nebylo místo).

Celkově ve srovnání s FRxOCxG13 mnohem rychlejší odrůda a i mnohem statnější! Podle mě získala drawost White Widow – pěstoval jsem ji a byla to docela divoká, roztahovačná mrcha!

Výnosově lepší než FRxOCxG13, tvrdost paliček ale o5 stejně šílená jako u FRxOCxG13 (což jsem předtím neuved´, ale několikrát to tu už padlo! )

Výnos je ale diskutabilní, protože G13BWxBlueW měla u sebe v nádrži ještě STLxP99 a Nebulu a ty byly celkem pidi! Naopak spolubydlící FRxOCx13 byly pěkně macatý potvory (podle mě uzmuly hodně místa kořínkům FRxOCxG13)

Vůně hodně připomíná citrusy, dalo by se říct, že voní příjemněji než její g13 kolegyně!

Fotr woe!

Old Post 25-05-2005 v 22:49 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

STL x P99 Příspěvek č. 168




Další bonusek od Flowermana. Jedná se o multikřížence. STL prý vytvořil týpek, který si říká Elysian Fields. Jedná se o křížence Afghani a Northern Lights ↨ 5. P99 je Flowermanův vlastní kříženec – Cinderella 99 versus Pinneapple.

Klíčivost byla parádní, kytky ukázaly pre-flowers už v matkárně. Do tý doby pohoda. Docela průšvih byl, když jsem zasadil řízek do hydra (kořínky pustil bez problémů). Tahle odrůda nemá ráda moc silný koncentrace hnojiv (ze začátku jsem to ale prakticky vůbec nešťawil), dá se velmi lehce popálit!!! Bylo to vidět na starších fotkách!

Udělala nádhernou centrální palici (lze použít pro sebeobranu - jako šutr!) – podle mě to bude ideální kyti pro SeaOfGreen. Moc se newětví, nějak moc šíleně neletí a dá se ušetřit na hnojivech!

Nádherně voní – občas mi připomínala Popelku!

Doporučuju sklízet kolem 45. dne, nechal jsem ji naschvál přepálit, nechtěl jsem ji kosit bez průplachu a Nebula a G13BWxBlueW ještě zdaleka nekončily… Takže to bude pro tentokrát asi pěknej kaučloker!

Fotr woe!

Old Post 25-05-2005 v 23:03 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 169

zdar Udláčku tak vše je ok fotky jsou velice dobré a to co si tady¨cca za 2,5měsíce předvedl si zaslouží K+ a hlavně mi to stačí abych si udělal svůj názor o G13 a taky vím na co se tešit i netěšit vážně dobrá práce

Old Post 25-05-2005 v 23:06 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 170

MAXBOMBÁŽ - už se na ně těšim jak malej kluk

určitě pošli nějaký smokereporty až budeš moct

Vše co píšeš se více méně potvrdilo,G13BwBw je taková svižnější než FrOcG13.

Ten flowermanův strain se mi podařilo v začátku spálit i 1,2 EC!Ale už se pěkně rozjíždí.
Provádim teď menší upgrade v boxu,o výkendu už bych ale chtěl konečně přesazovat .
Co nebulka,nevipadá vedle těch G jak chudej příbuznej ?

Ps:ten OB je pěknej chlapík

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 26-05-2005 v 06:58 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Betatest Příspěvek č. 171

Na dnešek jsem potřeboval něco narychlo usušit (aspoň spodky, vršky pojedou přirozeně), takže jsem včera zapnul sušičku na ovoce! Snažil jsem se to sušit nějak opatrně - 15 minut yo, 15 ne, navíc jsem to proložil ubrouskama. Za 3 hodiny hotovo, dokonce i chuť celkem ok, na to, jak bylo rychle sušený...

Zkusil jsem FRxOCxG13 a klidně odpřísáhnu , že nic silnějšího jsem dosud nehulil! A že už mám něco odhulíno! První prásk přeqapí intenzivní ale příjemnou chutí a prakticky okamžitým silným nájezdem... Druhej se ještě jakž takž dá, máte pocit, jako by celý vaše tělo někdo nafoukl tím těžkým kouřem... U třetího prásku jsme se s kámošem začali dohadowat, gdo to dojede! Stav to je fakt nehoráznej - chvílema halucinace, v pohodě to s člověkem zamotá... Jinak chaozzz w hlavě! Jsem se najednou na chwilku probral, jaxi meju nohy, ale newim proč...

Paxem ještě odvážně zkusil G13BWxBlueW, ale z toho si moc nepamatuju! Bratranec byl po 3 práskách úplně zmotanej a zduněnej jak prase (taky nehulil poprvý)!

Montróznost kříženců g13 jsem pocítil ráno, kdy jsem se vzbudil úplně . Fakt jsem i tak vypadal - rudý woči, zubinen! Mazec. Teď už sedim 2 hodiny v práci a furt si říkám, že by to už mohlo odejít...

Takže zatím maximální spokojenost, už se těším na pořádně usušenej matroš. Včera to nechutnalo špatně, ale byla z toho cítit taková ta příchuť, když to je sušený hodně na rychlo...

Mějte se a zas něgdy!

UdL

Fotr woe!

Old Post 27-05-2005 v 07:41 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 172

Tak to sem fuckt zvědavej na dnešní sraz, hlavně jak potom pojedeš na tom kole domů...
Bych bejt tebou dal bacha, ať neskončíš něgde ve škarpě...

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 27-05-2005 v 08:45 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uzivatel
Nový Člen

Karma uživatele uzivatel - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 173

dobrej report,zaslouženě K+

Old Post 30-05-2005 v 12:07 PM
uzivatel je offline   Profil uživatele uzivatel   Find more posts by uzivatel   Foto galerie člena uzivatel   Click here to Send uzivatel a Private Message   Add uzivatel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 174

NN, hodně kořeněná příchuť (chuťově mnohem výraznější než třeba AK47), neškrábací a dost zhulovací...

Vše popíšu, až testnu řádně upravenej a usušenej wzoreg!

Fotr woe!

Old Post 30-05-2005 v 13:39 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Pohodička UdL pravdu dí Příspěvek č. 175

Dost zhulovací - to je přesný
Ta chuť byla v pohodě, co můžu soudit, ale stejně jsem zvědavej na řádně usušenej matrosh - to bude stopro mrda

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 31-05-2005 v 21:51 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 176

Když sem se v 19ti rozhodoval co dál dělat,rozhodl sem se ,že pudu do indooru a pokud má na tomhle rozhodnutí někdo svoji zásluhu,tak Udl Jeho impozantní dripy a chutné výsledky mě dokopali k objednání hydroponie + 150w. sodíku do začátku,podle úspěšnosti budu pomalu přidávat. Ps. Udl je bláázen Díky Udle seš prostě number one

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Old Post 04-06-2005 v 10:35 AM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1002470 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív