Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Gavita PRO 600W,Tropf Blumat,20xWhite Rhino
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 145

To je normalni záleží co si tam nalil za kyselinu mě třeba dusicna od ah nedrží vubec nic naprosto na pytel ,fosforecna ah stabilizuju 3 dny, ted mam od gt fosforecnou 81% tu naleju do novy vody jednou a drží
Prostě udržet roztok je neco jinyho než namichat a zalejt

Old Post 05-02-2016 v 09:56 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 146

Jo vitej v rustovem pekle! Ja jsem dostal tip ze mam ject celou dobu fosforecnou ze je to lepsi. Takze pristi rundu to vyzkousim. Tedka v kvetu nemam problem i 3 dny tam nic nelita a ph je krasne stabilni.

Kvalita predevsim!

Old Post 05-02-2016 v 10:19 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 147

tak to jste mě ted uklidnily :-) Nalil jsem tam fosforečnou od Essentials 81%..chlapi jak často bych to měl kontrolovat?mam ty obyč měřáky milwaukee(žluté),co se musí ponořit...a co to EC 1,4 není to moc??


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 05-02-2016 v 10:28 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 148

Ja to delam 2x denne rano a vecir. u nekoho sem tu videl takovou krasnou vec bluelab tak ti si to merej porad!

Kvalita predevsim!

Old Post 05-02-2016 v 10:31 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 149

ok raději si to pohlídám,dík za rady...joo viděl jsem to taky,ale ještě nejsem ve fázi kdy si můžu dovolit vysolit x tisíc za takovou srandu :-D ..


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 05-02-2016 v 10:39 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Upozornění Příspěvek č. 150

citace:
Původní příspěvek od Jamés
Za 14 hodin vyletělo PH na 6,8??!..co to kur** ?..


zdar, ty klony vypadají zbídačené. Trošku je rozmrskalo ph očividně.

Asi bych pár zálivek udělal ručně a prolil je upraveným PH( aby se medium co nejdřív upravilo na ok hodnotu). Na jedné to odzkoušej zalij změř výtok a podle toho další zálivku budeš vědět jak hodně máš stáhnout/navíšit PH zálivky , aby ti vyteklo co nejdříve PH 5,8-6,2 a pak začal dripovat.

Jinak ono se po pár hodinách vždycky PH zvedne po usazení, dělá to hlavně ta růstová PH- ( dusičná) tu je lepší nechat déle odstát a znovu upravit.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 05-02-2016 v 12:34 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 151

citace:
Původní příspěvek od LonGermaX


zdar, ty klony vypadají zbídačené. Trošku je rozmrskalo ph očividně.

Asi bych pár zálivek udělal ručně a prolil je upraveným PH( aby se medium co nejdřív upravilo na ok hodnotu). Na jedné to odzkoušej zalij změř výtok a podle toho další zálivku budeš vědět jak hodně máš stáhnout/navíšit PH zálivky , aby ti vyteklo co nejdříve PH 5,8-6,2 a pak začal dripovat.

Jinak ono se po pár hodinách vždycky PH zvedne po usazení, dělá to hlavně ta růstová PH- ( dusičná) tu je lepší nechat déle odstát a znovu upravit.

Zdar,jo ty klony jsem měl nejdřiv dva týdny namačkané v propagatoru v 2dcl kelímkách v allmixu,protože jsem neměl volný box a tak 10den už začali strádat,když jsem je pak přesadil do kokosu udělal jsem dvě zálivky ručně a začaly se spravovat,tak jsem ten blumat už zapojil..ps nejsou tak žluté,ta lampa to dost akrealuje,ale nejaou ani 100%fit to je fakt.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 05-02-2016 v 13:25 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 152

citace:
Původní příspěvek od Jamés

Zdar,jo ty klony jsem měl nejdřiv dva týdny namačkané v propagatoru v 2dcl kelímkách v allmixu,protože jsem neměl volný box a tak 10den už začali strádat,když jsem je pak přesadil do kokosu udělal jsem dvě zálivky ručně a začaly se spravovat,tak jsem ten blumat už zapojil..ps nejsou tak žluté,ta lampa to dost akrealuje,ale nejaou ani 100%fit to je fakt.


Chvíli jim to bude trvat, něž se začnou dělat new kořínky uspíšíš to tím, že jim dáš zálivku s ok PH aby si jim nedával na při horšenou. Pro jistotu bych si to ph na výtoku změřil. Ať roste

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 05-02-2016 v 13:35 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 153

citace:
Původní příspěvek od LonGermaX


Chvíli jim to bude trvat, něž se začnou dělat new kořínky uspíšíš to tím, že jim dáš zálivku s ok PH aby si jim nedával na při horšenou. Pro jistotu bych si to ph na výtoku změřil. Ať roste

Díky,ph bylo vždy dobré,akorát to bylo už prorostlé v těch kelímcích a víš jak to je když kořeny nemají místo...až ted když jsem včera zapojil tu nádrž to přes noc vyletělo natěch 6,8 ale myslím že tam toho moc nenateklo (ještě,že jsem to ráno změřil ),jelikož jsem v hydru naprostý panic tak jsem nečekal že se to bude zvedat,ale už si na to dám bacha...a co to EC 1,4 může být?nebo jim mám ubrat?


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 05-02-2016 v 13:42 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 154

citace:
Původní příspěvek od Jamés

Díky,ph bylo vždy dobré,akorát to bylo už prorostlé v těch kelímcích a víš jak to je když kořeny nemají místo...až ted když jsem včera zapojil tu nádrž to přes noc vyletělo natěch 6,8 ale myslím že tam toho moc nenateklo (ještě,že jsem to ráno změřil ),jelikož jsem v hydru naprostý panic tak jsem nečekal že se to bude zvedat,ale už si na to dám bacha...a co to EC 1,4 může být?nebo jim mám ubrat?


Hele já jim dal taky 1,4, takže ano.Ten kokos zahnojit chvíli trvá, sleduj jak budou reagovat časem a kdyžtak ubereš, ale to asi už zůstaneš na 1,4. To sámé můžeš si změřit EC na výtoku jak honě je zahnojený.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 05-02-2016 v 13:57 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 155

zdar, mam par otazek k tomu zavlažování: z jakého materiálu je ten spodek? pokud keramika zkoušel jsi jestli nehýbe ph a není potřeba napufrovat jako obyč keramzit?

Old Post 05-02-2016 v 21:57 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 156

Zdar,jestli myslíš tu sondu tak ten spodek je keramický...musí se to nejdřív napustit vodou a pak ještě aspoň hodinu nechat v kyblu s vodou,napustil jsem to vodou s upraveným ph i v tom kyblu bylo 5,5...jinak v té nádrži už se to ph ustálilo,drží teď 5,9,ale když jsem měřil teď výtok tak ph ukazovalo 6,3,tak jsem to v té nádrži stáhnul ještě na 5,5..


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 06-02-2016 v 08:33 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 157

.. nechal by som 5,8 - vytok u toho kokosu občas skresluje. Rada od pampaliniho... ser na vytok , hlidej si vstup a listy samozrejme


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 06-02-2016 v 08:40 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 158

citace:
Původní příspěvek od Samulele
.. nechal by som 5,8 - vytok u toho kokosu občas skresluje. Rada od pampaliniho... ser na vytok , hlidej si vstup a listy samozrejme
asi máš pravdu,protože EC jsem naměřil 1,9 na výtoku a přitom vstup je 1,4 vypadá že jim to svědčí oproti včerejšku se mi zdá,že se to zase zlepšilo a už jsem tu četl v nějakém threadu,že u těch JidB z toho vytíkají uplné nesmysly..tak to zase vrátím..díky


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 06-02-2016 v 08:50 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 159

hele máš problém teď to čtu : " Za 14 hodin vyletělo PH na 6,8??!..co to kur** ?.. Takže potvrzeno je že je to keramika, tzn stejné jako keramzit, který dělá přesně co popisuješ. Budeš muset ty věci napufrovat, tzn minimálně tři dny máčet ve vodě než se ti ustálí ph na kterém potřebuješ. Dělá se to tak že to namočíš do upravené vody a tu měníš dokud se to neustálí. Pokud tomu nevěříš, dá se to ověřit jednoduše. vezmi jeden ten zalévač a dej ho do pulitru upravené vody a po 24 hodinách změř jestli ji to zvýšilo, osobně tipuju něco kolem 7-7,5 ph.Tak je pak všechny vyndej a prolej ten kokos ručně správnou zálivkou a problém vyřešen. Pokud se to nezmění tak tím lépe pro tebe.

Old Post 06-02-2016 v 10:51 AM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 160

citace:
Původní příspěvek od Madmax
hele máš problém teď to čtu : " Za 14 hodin vyletělo PH na 6,8??!..co to kur** ?.. Takže potvrzeno je že je to keramika, tzn stejné jako keramzit, který dělá přesně co popisuješ. Budeš muset ty věci napufrovat, tzn minimálně tři dny máčet ve vodě než se ti ustálí ph na kterém potřebuješ. Dělá se to tak že to namočíš do upravené vody a tu měníš dokud se to neustálí. Pokud tomu nevěříš, dá se to ověřit jednoduše. vezmi jeden ten zalévač a dej ho do pulitru upravené vody a po 24 hodinách změř jestli ji to zvýšilo, osobně tipuju něco kolem 7-7,5 ph. Pokud se to nezmění tak tím lépe pro tebe.

Heleéé tak to čti pořádně :-)..to ph vyletělo v té nádrži protože jsem dal novou vodu,to jsem nečekal (na tom jsme se už s kolegy shodly )..teď už se to ph drží stabilně od včerejšího večera už se to nehlo takže to je cajk...ale mám tady pár těch sond navíc tak to schválně zkusím jak píšeš a aspoň budeme zase o něco chytřejší..jinak ta voda necirkuluje zpět do nádrže,ta nádrž slouží jen jako zásobník ;-)


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 06-02-2016 v 10:56 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8760360 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív