Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » » 1st indoor - 9x KaliDog 400W HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11
Autor
Téma 
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 145

Vidis ty beres jako zdrojovy data spatny data. Tohle sou klony. Kdyz dostanes ozkouseny klon tak on opravdu dozrauje jak ti matkar rika. Je to klon kopie rostliny. Ten udaj je temer 100% +- den. Ano sou procedury kteryma to muzes protahnout ale to neni nas pripad. Z nejakeho titulu mame maly palice. Relevantni sou v tomto pripade nizka teplota a hodne dusiku. ALe tohle samotne nemuze mit vliv na to aby neco zacalo nakvatat jak nakveta a mohl si rict ze kdyz to nechas o 30 dni tak to doroste. Proste u pestovani toho huleni je si treba zvyknout ze co se nenabere pri prvni tydnech po prepnuti tak uz neni sance to kdy dohnat. Pokud je uroda extra mala je lepsi to rovnou riznout a nahodit novy rezy. V pripade jako je nas je to ok doject jen nebude 300g ale budu zase rad za 150 ci neco takoveho. Add pestiky ty mi porad vnucujes ze rikam ze je to zraly, ja rikam ze pestiky znamenaji ze kytka dozrava. Zbytek se musi ocekovat nejlepe pres mikroskop ktery jako jediny ti 100% rekne ano uz sou zraly. Jeste je pak moznost ze jedes danou genetiku porad dokola a uz to znas jako svoje boty. Proste ja pochopim treba tyden ale rozhodne ne nejakych 14 dni az mesic co tu zminujes.

Kvalita predevsim!

Old Post 04-12-2015 v 13:01 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 146

hele kdyby to sklidil za tyden tak nejen ze by toho nebylo ani 150g, ale asi by to ani nezhulovalo, proste za tyden to hotovy nebude ani nahodou... ale dost uz se tu nechci hadat... jedno vim ale jiste - nejvetsi blbost je sklidit to predcasne... kdyz uz na to sviti 2 mesice, tak by ty dalsi 2-3 tydny pockat uz mohl... ja jsem celkove zastancem toho nekoukat na to kolik je to tam dni, ale sledovat jak kvetou a jednoduse je sklidit az budou ready... coz u severuse za tyden urcite nebude tot vse severusi preju at to roste a kdyztak si to tu nech promazat, i kdyz nekomu to mozna pomuze

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 04-12-2015 v 15:16 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 147

No sak nikdo nic sklizet predcasne nehodla. Ty porad nejsi schopen prijmout fakt ze ty palice proste uz nebudou. Je hezke ze tomu tak fandis. taky se nechci hadat ja uz kontroluju kazdy den mikroskopem. Dneska uz sem nasel i jednu zakalenou kulicku, 2 napul a 6 cistych na pozorovacim segmentu. Takze i to zakaleni rika ze se to blizi. U dvou rostlin uz mi zacinaji zloutnout 2 vrchni listy dost vyrazne. Ja mam sklizen napanovanou v rozsahu 57-64. Osobne podle toho jak to vypada to tipuju na utery - stredu dalsi tyden. Ale nechme se prekvapit co nam prozradi pan mikroskoP

Jinak zhulujou i spodni maly shitky. mel sem tu nejkay naschly zhruba ze 45 dne ale rychlosuseny nad vodnikem z pc a dobry myslim ze to bude chutove dobry model

Kvalita predevsim!

Old Post 04-12-2015 v 15:40 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 148

Chlapi, jak na to koukám, tak se obávám a začínám tím být i přesvědčen, že došlo k velkému omylu a to z mé strany, bohužel. Podle fotek co jsem viděl u Severuse i u MocnýhoOkurka došlo zatím k nepochopitelné záměně phenotypů u KD, tzn. že máte delší pheno než jsem vám uváděl.

Tímto velká omluva vám oběma!!!

Přes PM se domluvíme na kompenzaci za tento nechtěný omyl.

Takže váš phenotyp KD bude hotov až mezi 66-69dnem květu.

Ještě jednou sorry pánové, to se mi ještě nestalo...bych se v prd... viděl.

.:AeroCHronic25o/4oow:::HydroDD&N4oow:::MangoOut2o11:::PlastikHash:::
2x4oowDDtest:::DutchDragon+Nebula:::BeyondTheBrain:.

"moudrost je dcerou zkušeností,, Leonardo da Vinci




Old Post 04-12-2015 v 17:52 PM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

54. noc 12|12 Příspěvek č. 149






Zdar, ja bych tomu dal ještě tak 2 tydny, myslim, ze se to trochu posunulo a zacina to trosicku kynout, posudte sami.. akorat kvalita fotek stoji za <> :-)

Old Post 08-12-2015 v 12:21 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 150

mě se to líbí,hezkej pěst přeju pořádnou sklizeň

Old Post 08-12-2015 v 20:48 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 151

...je to ještě na 2týdny
Až budeš fotit příště, dej stejné fotky ze stejných úhlů jako ty naposled, tím se lépe rozpozná nárust hmoty, alespoň u fotek.

.:AeroCHronic25o/4oow:::HydroDD&N4oow:::MangoOut2o11:::PlastikHash:::
2x4oowDDtest:::DutchDragon+Nebula:::BeyondTheBrain:.

"moudrost je dcerou zkušeností,, Leonardo da Vinci




Old Post 08-12-2015 v 21:52 PM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 152

To se neda tak snadno, menim mista tak jednou tydne 😀 imho mam jinej problem, objevily se mi tam maly sviluchy, neni jich tam moc, ale 2 tydny do konce jeste a bojim se, ze kdyz to striknu, tak to zhnije😑. Otrhal jsem nejvic postizeny listy, bylo jich minimum, ale bojim se, at mi za 14 dni + pri suseni nevyzerou listy a nezustanou v palkach 😕
Nebudou tam dlouho, vsiml jsem si max tsk 2 dny zpet, stihnou se namnozit tolik? Dik za info a K

Old Post 09-12-2015 v 02:35 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 153

Stihnou se dost namnozit ale to neřeš pořádnou sanitu po roundu to chce
Striknes to a riskujes plíseň plus to z toho už nedostaneš i ten spider mite ač bio je v podstatě olej a je to pak celý umasteny a zmrsis si chuť do palek to neleze pořádně ostříhat po ususeni a je to čistý

Old Post 09-12-2015 v 04:36 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 154

Kolego koukam ze vas priroda trapi jako me! Drzim palce at moc odrudu uz neozerou.

Kvalita predevsim!

Old Post 09-12-2015 v 10:51 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 155

Jj, mam z toho fakt radost, kdyby to bylo puvodnich zminovanejch 55. Dni, tak by to asi bylo ok))

Old Post 09-12-2015 v 14:33 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 156





62. den 12l12
přijde mi nějaky divny,ze pestiky porad moc nehnednoou)) ale paldy jsou tvrdy dobre, vynosove to dle me spatne nebude na prvni kolo
jink soorry ale asi ffffakt neumim fotit

Old Post 16-12-2015 v 15:42 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 157

Zdar, dneska holky maj 2./2 dnu tmy, realne tedy 68 dni kvetu. Pak jsem otrhal velke listy a nechal jen nejmensi, at se pryskrice soustredi do nich.
Pri trhani jsem udelal tak 3 hash zizalky a fakt dobrota, navic jsem to delal po tom co jsem sezral 1/2 170 mg tripa, tak to byla dost zabava, doporucuju fakt se ztripovat na opracovavani 😀. Jinak jsem s tim nakonec celkem spokojenej na to, jak to vypadqlo nedagno.
Uz jsem hulil i kusy pres rychlosusku, ale to nic moc chutove, mam mlsnej jazyk, tak se to snad ztrati, at se rozlozej kanabinoidy v listech(snad jsem to nepoplet😀
Zitra rano to seknu a jeste nahodim update pred kosou. Pekne vanoce a hodne skera vsem:-)

Old Post 24-12-2015 v 22:36 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 158






akty...xd

aaa vyhlašuju tipovačku za K+

jinak pálky pomalu víc tvrdý jak moje ... ))))

Naposledy upravil Severus 25-12-2015 v 12:55 PM

Old Post 25-12-2015 v 12:31 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martinez
Stálý Člen

Karma uživatele martinez - 84% PěstitelskáKarma uživatele martinez - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 159

Oko není piča, oko vidí..a to moje vidí 237g

Old Post 25-12-2015 v 12:52 PM
martinez je offline   Profil uživatele martinez   Find more posts by martinez   Foto galerie člena martinez   Click here to Send martinez a Private Message   Add martinez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mášhaš
Stálý Člen

Karma uživatele Mášhaš - 80% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 160

Já to vidim na 270 géček.

Old Post 25-12-2015 v 13:00 PM
Mášhaš je offline   Profil uživatele Mášhaš   Find more posts by Mášhaš   Foto galerie člena Mášhaš   Click here to Send Mášhaš a Private Message   Add Mášhaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4395620 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív