Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »

xxx
This poll is closed.
xxx 0 0%
xxx 0 0%
Total: 17 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 145

picis jsi v kvetu tak dusik.2foto spatne de videt

Old Post 22-02-2013 v 22:33 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blykatko
Stálý Člen

Karma uživatele blykatko - 82% PěstitelskáKarma uživatele blykatko - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 146

no a mám to hnojit čím teda na květ gren senzation nebo tam mám dát i neco na rust alga grow tam je víc dusiku a tak ??? jo jink je to v polovine květu

Old Post 22-02-2013 v 23:07 PM
blykatko je offline   Profil uživatele blykatko   Find more posts by blykatko   Foto galerie člena blykatko   Click here to Send blykatko a Private Message   Add blykatko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
one.love
Nový Člen

Karma uživatele one.love - 87% PěstitelskáKarma uživatele one.love - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 147

Doxenon: jj stačilo jim zvednout pH a už holky zase jedou na pohodu

Old Post 23-02-2013 v 13:38 PM
one.love je offline   Profil uživatele one.love   Find more posts by one.love   Foto galerie člena one.love   Click here to Send one.love a Private Message   Add one.love to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GabberLord
Stálý Člen

Karma uživatele GabberLord - 93% PěstitelskáKarma uživatele GabberLord - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 148

Hele je možné spálit kořeny enzymy ? Včera jsem prolil komplet poprvé tedy enzymy a přijde mi že kytičky jeví známky spálení hnojivem, trochu jim zežloutly konečky lístků. Je to tedy možné spálit? Nebo to mohou být zbytky hnojiv které se proplachují po enzymech?



I. Indoor -(Great Whitte Shark)-600W ,hlína,plagron G+N+GS= +-450g
II. Indoor -(WW,Jack Herer)-hlína, plagron G+B,final ripen- 400/600W fail! - +-120g
------------------------------------------------------------------------------------------------
I. Outdoor 2015 -na poslední chvíly! (
II. Outdoor 2016
III. Outdoor 2017 *
IV. AUTO-Outdoor 2017 *

------------------------------------------------------------------------------------------------

:: DIY :: Hydro Cloner -[bubler]- levně a rychle!


*výroba hydro/aero systémů, řízkovnic aj. LEVNĚ & KVALITNĚ --> pm




Old Post 23-02-2013 v 15:01 PM
GabberLord je offline   Profil uživatele GabberLord   Find more posts by GabberLord   Foto galerie člena GabberLord   Click here to Send GabberLord a Private Message   Add GabberLord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 149


OMFG vypadá to na plíseň někdo kdo to potvrdí??? kytky byly preventivně stříkaný kuprikolem

chlast je prostě chlast......

Old Post 24-02-2013 v 10:14 AM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 150



Zdravím

zkusím zde ještě jednou požádat o radu, názor.
Trápí mě to tak tři dny, nic méně se to stalo během jednoho dne a dále se to nešíří.
Listy se skroutily, točí se nahoru a jsou na nich pravidelné jakoby vyšisované fleky,
Z prvu jsem to přikládal PH ktere mě celkem úspěšně lítá sem a tam a nevím čím to je, už jsem zkusil snad vše..
Rostou v NFT a udělalo se to jen na jednom druhu, jsou tam 3.
V noci klesala teplota na 16-18 C, přidal jsem topení ale než jsem vychytal termostat, mohlo se stát že jim bylo v noci moc horko? Také nálev klesal i na 15 C, takže není to studenou zálivkou?
Nebo to PH a bloklý příjem prvků? Fakt už nevím k čemu to přiřadit.
Navíc to je jen v části kudy proudí přisávaný vzduch a tudíž jsou ve větším chladu než ostatní.
Kdyby někdo nějaký nápad, poradte mi prosím.

Předem díky, Hopík


Edit - po dvou dnech: Díky všem za rady, bylo jich celkem 0 v tomto vláknu.

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Naposledy upravil Hopík44 02-03-2013 v 11:49 AM

Old Post 28-02-2013 v 21:09 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scunk
Stálý Člen

Karma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 151


Ahoj všem.
Mám prosbu. Neviděl jste někdo někdy tohle? Začalo se mi to objevovat na spodních listech většiny rostlin. Jsou to propadlé nepravidelné mapy, které se po čase vysuší a začnou praskat. Jedná se o plíseň? Holky jsou staré 17 dní, teplota je přes den 26 a v noci 20. Ofuk jede a odtah taky nonstop.
Děkuju všem za případné rady..

5x BJ a 3x C47 pod čtyřma koulema

8x Big Foot pod čtyřma koulema

6x Jack 47, 3x Cream 47, 3x Ice Cool pod čtyřma koulema (sklizeno)

3x Ganesh Spirit, 3x Cream Caramel, 3x Green Poison, 3x Sweet Cheese pod čtyřma koulema (probíhá)

Old Post 03-03-2013 v 13:04 PM
scunk je offline   Profil uživatele scunk   Find more posts by scunk   Foto galerie člena scunk   Click here to Send scunk a Private Message   Add scunk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 152

citace:
Původní příspěvek od scunk
Ahoj všem.
Mám prosbu. Neviděl jste někdo někdy tohle? Začalo se mi to objevovat na spodních listech většiny rostlin. Jsou to propadlé nepravidelné mapy, které se po čase vysuší a začnou praskat. Jedná se o plíseň? Holky jsou staré 17 dní, teplota je přes den 26 a v noci 20. Ofuk jede a odtah taky nonstop.
Děkuju všem za případné rady..


Ahoj

Prvně se objevují na koncích listů bilé tečky, pak jsou hnědé, nakonec se to rozvine ve velkou hnědou skvrnu a pak je ten list takový suchý a spíše mrtvý co?

Je to tím, že ti kolísá PH, rostlina ma jednou dobré PH, přijme živiny, podruhé zase nemá, je to stres, jednou velké, jednou male, prostě rostlina nemá ráda to kolisani. Tim pádem přestane brát živiny a ten list svým způsobem uschne "zevnitř"... Tohle jsem taky řešil. Chce to jen ustálit PH kolem 5,8 a fakt to hlídat třeba 3-5 dnů pořád, celé dny. Další listy by se měly spravit. Jde o to, jestli pěstuješ v hlíně nebo aeru, protože v hlíně to bude trvat trošku déle než se dají dohromady. U aera to je jasné, upravíš PH a čekáš.. u hlíny ti doporučím nechát odstát čistou vodu 2 dny, naředit méně hnojiv, upravit PH a celé to prolít. U hlíny je problém, jestli ti nastal tenhle efekt, že se ti usadily soli a hnojiva které nespotřebovala rostlina, - do hlíny. Takže spíše přelij čistou vodou, nebo enzymy, něčím, co rozpouští soli. Já třeba v aeru používám od GH Flokleen.. Protože můžeš teď snadno docílit toho, že když se PH ustálí a neproliješ to a dáš další hnojivo, můžeš květinu přehnojit. Pak se ty stresy jen prodlužují a efekt negativní.
Základ i u hlíny je opravdu hlídat to EC zálivky.. jinak se moc dál nepohneš. Měj se a ať to roste.

S pozdravem K.

Old Post 03-03-2013 v 13:39 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scunk
Stálý Člen

Karma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 153


citace:
Původní příspěvek od mirage


Ahoj

Prvně se objevují na koncích listů bilé tečky, pak jsou hnědé, nakonec se to rozvine ve velkou hnědou skvrnu a pak je ten list takový suchý a spíše mrtvý co?

Je to tím, že ti kolísá PH, rostlina ma jednou dobré PH, přijme živiny, podruhé zase nemá, je to stres, jednou velké, jednou male, prostě rostlina nemá ráda to kolisani. Tim pádem přestane brát živiny a ten list svým způsobem uschne "zevnitř"... Tohle jsem taky řešil. Chce to jen ustálit PH kolem 5,8 a fakt to hlídat třeba 3-5 dnů pořád, celé dny. Další listy by se měly spravit. Jde o to, jestli pěstuješ v hlíně nebo aeru, protože v hlíně to bude trvat trošku déle než se dají dohromady. U aera to je jasné, upravíš PH a čekáš.. u hlíny ti doporučím nechát odstát čistou vodu 2 dny, naředit méně hnojiv, upravit PH a celé to prolít. U hlíny je problém, jestli ti nastal tenhle efekt, že se ti usadily soli a hnojiva které nespotřebovala rostlina, - do hlíny. Takže spíše přelij čistou vodou, nebo enzymy, něčím, co rozpouští soli. Já třeba v aeru používám od GH Flokleen.. Protože můžeš teď snadno docílit toho, že když se PH ustálí a neproliješ to a dáš další hnojivo, můžeš květinu přehnojit. Pak se ty stresy jen prodlužují a efekt negativní.
Základ i u hlíny je opravdu hlídat to EC zálivky.. jinak se moc dál nepohneš. Měj se a ať to roste.

S pozdravem K.

Ahoj.
Díky moc za odpověď, ale tím to asi nebude. Zatím sem ještě nehnojil a Ph udržuju kolem 6,1-6,2. Projevuje se to tak, že se na listu objevují takové žlutohnědé nepravidelné propadlé místa a jako by zmizela ta vrchní zelená část(myšleno v tom nepravidelně ohraničeném místě) a podloží zůstává. Z druhé strany listu to není vidět. Objevuje se to náhodně po celém listu. No a pak se to slejvá do větších ploch, které pak schnou a praskají. Co jsem hledal, tak to vypadá na plíseň.
Asi je to špatně vyfocené. Našel sem podobný problém tady: https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=223202
jak tam má týpek detail toho listu. Takové ty žlutohnědé ostrůvky. Jinak jedu v hlíně Gold Label a breberky žádné nenašel..

EDIT: Pořídil jsem ještě jednu lepší fotku. Jedná se o ty žlutohnědé fleky. Ty bílé jsou už od aplikace postřiku proti plísním. Objevuje se to na spodních listech..
Díky moc za případné odpovědi.

5x BJ a 3x C47 pod čtyřma koulema

8x Big Foot pod čtyřma koulema

6x Jack 47, 3x Cream 47, 3x Ice Cool pod čtyřma koulema (sklizeno)

3x Ganesh Spirit, 3x Cream Caramel, 3x Green Poison, 3x Sweet Cheese pod čtyřma koulema (probíhá)

Naposledy upravil scunk 04-03-2013 v 08:38 AM

Old Post 03-03-2013 v 16:11 PM
scunk je offline   Profil uživatele scunk   Find more posts by scunk   Foto galerie člena scunk   Click here to Send scunk a Private Message   Add scunk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onisek88
Nový Člen

Karma uživatele Onisek88 - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 154

Model edrosental,system nft ,2 tydny rust, hodnoty ph 5.8 a furd lita,ec 1.24 teplota roztoku 23 ,teplota den 29,teplota noc 18.5. Vlhkost 45-65 pres den a pres noc 70.

onononderson

Old Post 09-03-2013 v 08:28 AM
Onisek88 je offline   Profil uživatele Onisek88   Find more posts by Onisek88   Foto galerie člena Onisek88   Click here to Send Onisek88 a Private Message   Add Onisek88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onisek88
Nový Člen

Karma uživatele Onisek88 - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 155

O

onononderson

Old Post 09-03-2013 v 08:42 AM
Onisek88 je offline   Profil uživatele Onisek88   Find more posts by Onisek88   Foto galerie člena Onisek88   Click here to Send Onisek88 a Private Message   Add Onisek88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 156

citace:
Původní příspěvek od Onisek88
O

Jaká používáš hnojiva?
Ph a EC vstupní vody?
atd.

Old Post 10-03-2013 v 08:21 AM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 157

citace:
Původní příspěvek od scunk

Ahoj.
Díky moc za odpověď, ale tím to asi nebude. Zatím sem ještě nehnojil a Ph udržuju kolem 6,1-6,2. Projevuje se to tak, že se na listu objevují takové žlutohnědé nepravidelné propadlé místa a jako by zmizela ta vrchní zelená část(myšleno v tom nepravidelně ohraničeném místě) a podloží zůstává. Z druhé strany listu to není vidět. Objevuje se to náhodně po celém listu. No a pak se to slejvá do větších ploch, které pak schnou a praskají. Co jsem hledal, tak to vypadá na plíseň.
Asi je to špatně vyfocené. Našel sem podobný problém tady: https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=223202
jak tam má týpek detail toho listu. Takové ty žlutohnědé ostrůvky. Jinak jedu v hlíně Gold Label a breberky žádné nenašel..

EDIT: Pořídil jsem ještě jednu lepší fotku. Jedná se o ty žlutohnědé fleky. Ty bílé jsou už od aplikace postřiku proti plísním. Objevuje se to na spodních listech..
Díky moc za případné odpovědi.


Jak říkám, měl jsem to samé. Přidal jsem odtah, ofuk na kytky, zvednul lampu, přidal hnojiva a problém vyřešen.

Old Post 10-03-2013 v 11:57 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scunk
Stálý Člen

Karma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 158

citace:
Původní příspěvek od mirage


Jak říkám, měl jsem to samé. Přidal jsem odtah, ofuk na kytky, zvednul lampu, přidal hnojiva a problém vyřešen.

Díky za odpověď. Pořídil sem si EC metr a nestačil se divit. Vstupní EC bylo 1,2 a na výtoku skoro 2. Takže to bude asi přehnojený. Ostatní, které tyhle fleky nemají, měly kolem 1. Jsou teď ve 3 týdnu růstu. Dával jsem poloviční dávku hnojiva(Jungle in da box).
Takže jsem holky propláchnul a výtok je teď 1,1 tak uvidíme jestli to pomůže.

5x BJ a 3x C47 pod čtyřma koulema

8x Big Foot pod čtyřma koulema

6x Jack 47, 3x Cream 47, 3x Ice Cool pod čtyřma koulema (sklizeno)

3x Ganesh Spirit, 3x Cream Caramel, 3x Green Poison, 3x Sweet Cheese pod čtyřma koulema (probíhá)

Old Post 10-03-2013 v 13:53 PM
scunk je offline   Profil uživatele scunk   Find more posts by scunk   Foto galerie člena scunk   Click here to Send scunk a Private Message   Add scunk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lokinek
Stálý Člen

Karma uživatele Lokinek - 89% PěstitelskáKarma uživatele Lokinek - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 159



zdravim kyti zalevany pH 5.5-6.5 a toto se jim objevilo na palce a na nekterych listech, hnojky atami bloombastic a plagron alga bloom + enzym, mozna vapnik?magnesium?

Uti, non abuti... - Užít, ne zneužít...

Naposledy upravil Lokinek 10-03-2013 v 23:13 PM

Old Post 10-03-2013 v 23:02 PM
Lokinek je offline   Profil uživatele Lokinek   Find more posts by Lokinek   Foto galerie člena Lokinek   Click here to Send Lokinek a Private Message   Add Lokinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 160

citace:
Původní příspěvek od Lokinek
zdravim kyti zalevany pH 5.5-6.5 a toto se jim objevilo na palce a na nekterych listech, hnojky atami bloombastic a plagron alga bloom + enzym, mozna vapnik?magnesium?

Jak to myslíš, kytí zalévaný Ph5,5 - 6,5... víš to přesně nebo je to zhruba, od oka?
Ph se upravuje v určitém rozsahu, to ano, ale toto už je asi moc, kytí je z toho možná nešťastná. Záleží, jak často se Ph měnilo. Napiš víc.
Hodně záleží na mediu(hlína, kokos, hydro).
GL

Old Post 11-03-2013 v 05:35 AM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2596700 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív