Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Kokoti hlavy?
Stálý Člen

Karma uživatele Kokoti hlavy? - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 145

citace:
Původní příspěvek od Celller
Zdar,
Kokotí hlavičky, list je takhle zbarvený kvůli špatnému PH a s tim jsou spojene i problemy se vstrebavani zivin. Nekrop na ty kytky, kvuli tomu tam mas tu plisen, protoze to kropis asi porad vodou, nebo ti malo cirkuluje vzduch v pestirne, na tu plisen kup Kuprikol50, trochu si nasyp do kelimku, vodu, stetecek a hezky s tim potri postizene misto, treba 3x, jestli ses na rustu, klidne strikni celou kytku. Jinak ne, taky je to chemka.

Trasnenky a svilusky zlikviduje bezstarostne pripravek Talstar, vsechno zive co nema byt na kytce, je to chemie, tak pozor pri manipulaci. A nestrikat samozrejmne na kvetu. Dobre je kytky dobre sledovat, nejlepe na rustu a pokud se ti neco nezda, tak je striknes tim Talstarem jako prevenci. Pokud uz je nekdo na kvetu, nebo nechce pouzivat chemii, lze obstarat drave roztoce, ktere pouzivaji na vinicich jako prevenci proti rozsireni svilusek, trasnenek a jine haveti, uplne je neznici, ale udrzuji jejich populaci na takovem mnozstvi, ze rostline neublizi. Myslim, ze to bylo nekde tady www.biocont.cz. Nevim vsak, zda se daji sehnat i ted.
Jinak veskere zmeny barvy, obecne vzhledu jsou zpusobene prave spatnym PH- spatnym prijmem zivin a nekterych prvku, nebo zasolenim hnojivy- take spatny prijem. PH a EC metry se daji sehnat nove uz od 500Kc, urcite digitalni.


Zdravím te,
Ale ta moje kytka není lampa ale je to venek. Kytku sek postříkal phyt-aminem snad po mesíci. Jinak poslední dny hodne pršelo takže to bude s toho.

Nikdo není tak beznadějně zotročený, jako ti, kteří se domnívají, že jsou svobodní.
- Johann Wolfgang Goethe -

Můj nick neslouží k urážení členu fóra ale ke krytí mé identity.

Old Post 16-07-2011 v 13:52 PM
Kokoti hlavy? je offline   Profil uživatele Kokoti hlavy?   Find more posts by Kokoti hlavy?   Foto galerie člena Kokoti hlavy?   Click here to Send Kokoti hlavy? a Private Message   Add Kokoti hlavy? to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 146


Growers,

prosím o radu! Čím to je že mi takto žloutnou listy? Převážně listy na spodku kytky! U vrcholu zatím žádnej!
Žloutnou mi takto už měsíc.. každej den několik listů! Myslel jsem, že to je přehnojením, ale teď jsem snížil hnojení na minimum a hnojím pouze BioBizzem Grow a FishMix 4 a 3 ml na l, takže to tím asi nebude! Co mě napadá, tak to bude asi špatným PH, který neměřím... odpolko si dojedu koupit sadu na měření!!! A nebo to je prostě tím, že kytka je už 4 měsíce stará a je to jenom přirozenej vývoj (ale žloutnou i vcelku malé lístky, které jsou ale těsně u spodku kytky a pouze na prvním patře..).? Nebo mne také napdal, že už nemá kam kořenit (je prorostlá celá 40 litrová nádoba).

A HLAVNĚ MĚ ŽLOUTNOU LISTY POUZE NA NoNAMCE A NA OSTATNÍCH 10 KYTKÁCH NE!!!!!

Takže čím to může být? vysoké či nízké PH? Hnojení - něčeho přebytek nebo nedostatek? Stáří rostliny? Málo místa na kořeny?

Předem děkuji za rady!!!

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 17-07-2011 v 12:32 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RaScaL
Stálý Člen

Karma uživatele RaScaL - 11% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 147

zDAR nestresuj spodni listi i zozltne a upadne to si kytka zhadzuje nepotrebne listy. A keby to slo vyssie tak bude asi nedostatok nejakej zivini asi dusika. Ale este si pockaj na ine rady



http://grower.cz/forum/http://grower.cz/forum/images/vb_bullet.gif

Old Post 17-07-2011 v 13:19 PM
RaScaL je offline   Profil uživatele RaScaL   Find more posts by RaScaL   Foto galerie člena RaScaL   Click here to Send RaScaL a Private Message   Add RaScaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 148


Ahojte
mam tu kyticku, kterou jsem dal ven a krasne narostla, jen od ty doby, co je venku, tak ma v listech takovehle dirky. Nevim od ceho by to mohlo byt, jestli zivocich, ci nemoc, ale pride mi, ze nove listy uz vznikaji s temahle dirama, ale to muze byt jen domnenka... Nevedel by nekdo?

Old Post 17-07-2011 v 19:26 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 149

Řekl bych, že to je nějakej zas___j hmyz, ale můžu se plést. Zkusil bych na férovku nějakou chemku na hmyz (insekticid), vím není to BIO, ale je to nejúčinější a myslím, že když to postříkáš s citem a neuškodí to!

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 17-07-2011 v 19:33 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 150

citace:
Původní příspěvek od Legy
Ahojte
mam tu kyticku, kterou jsem dal ven a krasne narostla, jen od ty doby, co je venku, tak ma v listech takovehle dirky. Nevim od ceho by to mohlo byt, jestli zivocich, ci nemoc, ale pride mi, ze nove listy uz vznikaji s temahle dirama, ale to muze byt jen domnenka... Nevedel by nekdo?


http://grower.cz/forum/showthread.p...2281#post442281

Old Post 17-07-2011 v 20:10 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 151

To je presne ono! Diky ti a K+, zejtra porizuju insekticid a oblepuju oboustrankou

Old Post 17-07-2011 v 20:51 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bush Style
Nový Člen

Karma uživatele Bush Style - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 152



Nemá někdo tušení ? ? ?
Na listech se začali dělat hnědé fleky, nekrózy apod, místy i kroucení listů. Ale převážně se to projevuje jakoby vycucnutí listu (viz foto)
pH by mělo být v cajku, hnojim Hesi alůe ani s tema by nemel byt problem. Posledni dva dny nehnojim, kdyby to náhodou bylo tim. Mam podezrení na spaleni svetlem, protoze vetsina toho bordelu se obevuje ve stredu osvetlene plochy pod lampou. Mam 600W extreme ale byla cca 60cm od vrsku, dal jsem ji teda cca 70cm, ale prijde mi to docela dost, protoze ikdyz je niz tak teplota je ok. Ale objevuje se to misty i na dolnich listech, takze vazne nevim. Ale jak rikam, ve stredu plochy jsou i mlady vrsky jakoby zkrouceny, spaleny ze uz to asi nerozchodi. Je mozny ze to to 6ti kilo spálí i na vzdalenost 60 bo 70cm?

Old Post 19-07-2011 v 11:39 AM
Bush Style je offline   Profil uživatele Bush Style   Find more posts by Bush Style   Foto galerie člena Bush Style   Click here to Send Bush Style a Private Message   Add Bush Style to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Nemoc Příspěvek č. 153

citace:
Původní příspěvek od Bush Style
Nemá někdo tušení ? ? ?
Na listech se začali dělat hnědé fleky, nekrózy apod, místy i kroucení listů. Ale převážně se to projevuje jakoby vycucnutí listu (viz foto)
pH by mělo být v cajku, hnojim Hesi alůe ani s tema by nemel byt problem. Posledni dva dny nehnojim, kdyby to náhodou bylo tim. Mam podezrení na spaleni svetlem, protoze vetsina toho bordelu se obevuje ve stredu osvetlene plochy pod lampou. Mam 600W extreme ale byla cca 60cm od vrsku, dal jsem ji teda cca 70cm, ale prijde mi to docela dost, protoze ikdyz je niz tak teplota je ok. Ale objevuje se to misty i na dolnich listech, takze vazne nevim. Ale jak rikam, ve stredu plochy jsou i mlady vrsky jakoby zkrouceny, spaleny ze uz to asi nerozchodi. Je mozny ze to to 6ti kilo spálí i na vzdalenost 60 bo 70cm?

Knědé fleky na listech a následné schnutí listů je zdejší častý problém, ale pomůže toto na 100% RIDOMIL GOLD MZ PEPI http://www.agrobio.cz/vyrobky/612-r...-mz-pepite.html Mají to i v marketech jako Globus a v Kauflandu mají jiný výrobek, ale s obdobným složením ( tuším že to je DITHANE DG Neotec) . Tato nemoc je houbové onemocnění, takže používejte fungicidy a nejlépe širokospektrální. V první fázi odstraň napadené listy a aplikuj postřik opakovaně po několika dnech a máš klid. Jinak tyto choroby , které se projevují hnědýma tečkami se přenáší dotekem a jsou při větším napadení nevyléčitelné!

Old Post 19-07-2011 v 12:52 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
citex
Stálý Člen

Karma uživatele citex - 80% PěstitelskáKarma uživatele citex - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 78  

pomoooc:) Příspěvek č. 154


zdravicko prosim pomuzete me? mam to v celym foliaci a vubec nevim co to muze byt zatim to nehnojim a je tam toto diky moc

Old Post 19-07-2011 v 20:12 PM
citex je offline   Profil uživatele citex   Find more posts by citex   Foto galerie člena citex   Click here to Send citex a Private Message   Add citex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Re: pomoooc:) Příspěvek č. 155

citace:
Původní příspěvek od citex
zdravicko prosim pomuzete me? mam to v celym foliaci a vubec nevim co to muze byt zatim to nehnojim a je tam toto diky moc


Zdarec

Otoc list, jestli ti tam nahodou nepobihaji nejake svilusky

jestli ano, tak si kup Omite 30W a strikej to jednou za ctyri dny dokud tam neco leze ... (nedelal bych ale vice jak 3 postriky zasebou, protoze se to kytkam moc nelibi)

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 19-07-2011 v 21:32 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 156

to jsou jasný sviluše...jojo

Old Post 19-07-2011 v 21:35 PM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 157

Přesně tak, jinak někde jsem tu čet že někumu faká česnek v květníku jako BIO repelent :P pohledej a třeba i zkus.

Old Post 19-07-2011 v 21:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
citex
Stálý Člen

Karma uživatele citex - 80% PěstitelskáKarma uživatele citex - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 158

diky moc za radyvyzkousim

Old Post 20-07-2011 v 09:20 AM
citex je offline   Profil uživatele citex   Find more posts by citex   Foto galerie člena citex   Click here to Send citex a Private Message   Add citex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 159

citace:
Původní příspěvek od white_apple
Přesně tak, jinak někde jsem tu čet že někumu faká česnek v květníku jako BIO repelent :P pohledej a třeba i zkus.


S tím česnekem jsem to koušel a nezabralo to vůbec.

Old Post 20-07-2011 v 09:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 160

citace:
Původní příspěvek od Fanta


S tím česnekem jsem to koušel a nezabralo to vůbec.

škoda, asi by to bylo moc levný a šetrný než aby to fungovalo XD

Old Post 20-07-2011 v 09:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2972620 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív