Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Rejnold
Stálý Člen

Karma uživatele Rejnold - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 145



zde je pro srovnani obe jsou ve stejem substratu jedna ma pekne zeleny listy a ta druha je ma svetly

Old Post 25-09-2010 v 21:33 PM
Rejnold je offline   Profil uživatele Rejnold   Find more posts by Rejnold   Foto galerie člena Rejnold   Click here to Send Rejnold a Private Message   Add Rejnold to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rejnold
Stálý Člen

Karma uživatele Rejnold - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 146

Vem si lupu a podivej se jestli ti tam něco po těch listech neběhá i zespodu , nejsou tam nějaky pavučinky ?? Vypada to na svilušky ale nechci tě strašit ,jakou tam máš vlhkost ??.... tak se pořadne podivej a dej vědet ,cau Hlava///////vlhkost pres den 38% - 45% a v noci si nejsem jisty ale max 50% - 60%vlhkost jedu 14den na 12/12 a zadny pavucinky tam nejsou ani mi nic nebeha (ze zhora/z dola) po listech

Old Post 26-09-2010 v 12:00 PM
Rejnold je offline   Profil uživatele Rejnold   Find more posts by Rejnold   Foto galerie člena Rejnold   Click here to Send Rejnold a Private Message   Add Rejnold to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anyndur
Stálý Člen

Karma uživatele Anyndur - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 147


Zdravim, par dni zpet jsem zacal mit relativni problem co se "krouceni" listu tyce....u velky kytky se zacaly ohybat pomerne dost dolu viz. foto...u mensi to pomalicku zacina. Nejdrive jsem si rikal, zda to nebude malou zalivkou, ovsem po opetovnim zaliti se nic nezmenilo. Po procteni FAQ me tedy napadlo, zda by se nemohlo jednat o malo dusiku, ale kytky jsou cca neco pres tyden v predhnojenem substratu s primichanym kralicim trusem, a v patek jsem je obe zalil naredenym hnojivem ( N 0,06; P 0,44; Ca 0,14; Mg 0,12) s ph 5,5 (naredeno s odstatou vodou),....a tez zadna zmena k lepsimu. Trochu se bojim o koreny, ale zase si rikam, ze by se rostliny zacly menit i po barevny strance. Nevite cim to muze byt?

Predem moc diky

Bonsai potěšení | Spíš než pěstitel cannabu jsem konzument | 1st Microgrow-Box 26W

Old Post 26-09-2010 v 13:19 PM
Anyndur je offline   Profil uživatele Anyndur   Find more posts by Anyndur   Foto galerie člena Anyndur   Click here to Send Anyndur a Private Message   Add Anyndur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SirChiko
Stálý Člen

Karma uživatele SirChiko - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 148

Nemaju malo vzduchu, alebo ich nahodov nepolievas malo casto?

For the Horde

Old Post 26-09-2010 v 13:26 PM
SirChiko je offline   Profil uživatele SirChiko   Find more posts by SirChiko   Foto galerie člena SirChiko   Click here to Send SirChiko a Private Message   Add SirChiko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anyndur
Stálý Člen

Karma uživatele Anyndur - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 149

@SirChiko: zalivka je 1x denne v (dle me) adekvatnim rozsahu....co se vzduchu tyce, pritah byl pasivni,...nic mene pred chvili jsem zasadil do skrine aktivni, tak uvidim co to udela. Kzadopadne dikec :-)

Bonsai potěšení | Spíš než pěstitel cannabu jsem konzument | 1st Microgrow-Box 26W

Old Post 26-09-2010 v 15:21 PM
Anyndur je offline   Profil uživatele Anyndur   Find more posts by Anyndur   Foto galerie člena Anyndur   Click here to Send Anyndur a Private Message   Add Anyndur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrnin
Stálý Člen

Karma uživatele mrnin - 22% PěstitelskáKarma uživatele mrnin - 22% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 150

Zdarec pomuze mi nekdo. Sou presazeny a zality vodou z vodovodu odstata tak 5 hod a opatrena snizovacem ph "Dry ph Down" ktera vodu snižila na 5 ph. Teplota noc 18 - 20 vlhkost 80 - 82, teplota den 25-28 vlhkost 60-65.

Substrat Kuano neco pred tydnem aplikovan postrik phytaminem
celkova doba po zasazeni zakorenenych genu 12 dnu.

I strizlivy stav je hezky stav! No....?

Old Post 27-09-2010 v 07:24 AM
mrnin je offline   Profil uživatele mrnin   Find more posts by mrnin   Foto galerie člena mrnin   Click here to Send mrnin a Private Message   Add mrnin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Young Buck
Stálý Člen

Karma uživatele Young Buck - 57% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 151



Zdravim, po letech jsem zase zkusil indoor a vyskytl se tentýž problém. Typoval bych to na nějákou plísen, ale vůbec nevim co s tím. Může být příčina box vymakovaný primalexem? - vlhkost, teplo vypary?? diky moc

Old Post 27-09-2010 v 13:11 PM
Young Buck je offline   Profil uživatele Young Buck   Find more posts by Young Buck   Foto galerie člena Young Buck   Click here to Send Young Buck a Private Message   Add Young Buck to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Young Buck! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenyduch
Nový Člen

Karma uživatele zelenyduch - 19% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 152



Ahoj, pěstuju poprvý tak možná zbytečně plašim, ale listy mi jakoby bělaj a odpadávaj, kytka se ale zdá zdravá, přestal jsem i hnojit, hnojil jsem Metropem, nemůže to být přílišným experimentováním nebo odrůdou? Je to Great white shark, zasazenej v květnu a je na balkoně, díky předem za rady

Zemská přitažlivost slouží k tomu, aby lidé na druhém konci zeměkoule nespadli do vesmíru.

Naposledy upravil zelenyduch 27-09-2010 v 16:06 PM

Old Post 27-09-2010 v 14:21 PM
zelenyduch je offline   Profil uživatele zelenyduch   Find more posts by zelenyduch   Foto galerie člena zelenyduch   Click here to Send zelenyduch a Private Message   Add zelenyduch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenyduch
Nový Člen

Karma uživatele zelenyduch - 19% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 153

citace:
Původní příspěvek od Clayman
Čau mám ten stejný problém jako Ice_man, listy nejdříve začaly kytce žloutnout od spodu(tak jsem je všechny otrhal) ale pak se to rozšířilo až na vrchol (palice mají zatím zelenou barvu).Spodek větviček je načervenalý.Přehnojené to být nemůže, hnojím 4ml jednou týdně(Alga Bloom).Asi je špatné pH, hodnoty odstáté vody kterou zalívám jsou 7,2.Mám to ve 20l kýblech.Do kýble jsem minulý týden udělal díru, poněvadž jsem si myslel, že namají dostatek místa pro růst...žádné zlepšení.Prosím poradte co s tím!Kytka pořád žloutne!


takže ve finále přelito? mám ten samej problém.

Zemská přitažlivost slouží k tomu, aby lidé na druhém konci zeměkoule nespadli do vesmíru.

Old Post 27-09-2010 v 14:36 PM
zelenyduch je offline   Profil uživatele zelenyduch   Find more posts by zelenyduch   Foto galerie člena zelenyduch   Click here to Send zelenyduch a Private Message   Add zelenyduch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KAR0ne
Nový Člen

Karma uživatele KAR0ne - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 11  

Zdraví Zoschle konce listov Příspěvek č. 154



Ahoj Grower osadenstvo

Zacnem tym najpodstatnejsim
pod mojou lampou sa vytesuju 4 Dzordzove diamanty od Duch passionu
svietim na ne 150W CFL a byvaju v growmixe od plagronu
Dokym sa problemy nezacali, polieval som ich odstatou vodou z vodovodu
bez toho aby som im upravoval ph, na zaciatku som ju zmeral mala cca 7
no ked sme vymenili kotol ma nenapadlo ze sa ph moze zmenit a zmenilo sa dost podstatne, vysoko nad 8 (presne to urcite neviem, poznate to BenTest)
predposlednu zalievku som pridal trocha plagronu alga grow s upravenym ph cca 6
Poslednu zalievku som im dal s ph 6 do toho korenovy dzus a vitaminy

Pochybil som pri zalievani zlym ph alebo mojim rastlinkam fakt nieco chyba?

Old Post 27-09-2010 v 23:29 PM
KAR0ne je offline   Profil uživatele KAR0ne   Find more posts by KAR0ne   Foto galerie člena KAR0ne   Click here to Send KAR0ne a Private Message   Add KAR0ne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 155

citace:
Původní příspěvek od mrnin
Zdarec pomuze mi nekdo. Sou presazeny a zality vodou z vodovodu odstata tak 5 hod a opatrena snizovacem ph "Dry ph Down" ktera vodu snižila na 5 ph. Teplota noc 18 - 20 vlhkost 80 - 82, teplota den 25-28 vlhkost 60-65.

Substrat Kuano neco pred tydnem aplikovan postrik phytaminem
celkova doba po zasazeni zakorenenych genu 12 dnu.

Kytky vykazujou známky přehnojení, ten substrát je zřejmě hodně nahnojenej.

Old Post 28-09-2010 v 08:00 AM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrnin
Stálý Člen

Karma uživatele mrnin - 22% PěstitelskáKarma uživatele mrnin - 22% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 156

[QUOTE]Původní příspěvek od tomas2pet

Kytky vykazujou známky přehnojení, ten substrát je zřejmě hodně nahnojenej.
[/QUOTE

guanokalong? zhuleny prodavač v growshopu mi rekl ze je nejlepsi

I strizlivy stav je hezky stav! No....?

Old Post 28-09-2010 v 09:10 AM
mrnin je offline   Profil uživatele mrnin   Find more posts by mrnin   Foto galerie člena mrnin   Click here to Send mrnin a Private Message   Add mrnin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anyndur
Stálý Člen

Karma uživatele Anyndur - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 157


tak za posledni 4dny zadna zmena ani po pridani aktivniho pritahu vzduchu kdy jednou za cas odtah na chvili vypinam....zkusil jsem tedy dva dny nezalivat, zda nejsou prelity a opet zadna zmena,....uz netusim cim by to mohlo byt a ani me nic nenapada

edit: jeste jsem si teda 4x projel faq a napadlo me, zda by to nemohlo byt nedostatkem fosforu....nyni nechavam kvasit kralici trus a zkusim kytiny tim polit..., myslite, ze muze pomoct?

Bonsai potěšení | Spíš než pěstitel cannabu jsem konzument | 1st Microgrow-Box 26W

Naposledy upravil Anyndur 28-09-2010 v 10:43 AM

Old Post 28-09-2010 v 10:26 AM
Anyndur je offline   Profil uživatele Anyndur   Find more posts by Anyndur   Foto galerie člena Anyndur   Click here to Send Anyndur a Private Message   Add Anyndur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 158

Anyndur:takle vypadaj přelitý kytky...necháváš pořádně proschnout hlínu?

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 28-09-2010 v 10:43 AM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anyndur
Stálý Člen

Karma uživatele Anyndur - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 159

j, ted jsem dokonce dva dny nezalival....muzu je jeste nechat treba do ctvrtka bez vody ..... kdyz nic, zkusim pohnojit trusem

Bonsai potěšení | Spíš než pěstitel cannabu jsem konzument | 1st Microgrow-Box 26W

Old Post 28-09-2010 v 11:56 AM
Anyndur je offline   Profil uživatele Anyndur   Find more posts by Anyndur   Foto galerie člena Anyndur   Click here to Send Anyndur a Private Message   Add Anyndur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Hydroponie RAINFORREST 2 Příspěvek č. 160



Zdravim growerstvo, vyskytl se u me problem s listy... Co si myslite, ze tomu chybi? Jedu poprve aero, tak se mi hodi kazda rada a doporuceni.

System :

RAINFORREST2 - Aeroponicky system od General Hydroponics
400W GIB Flower Spectre XTreme

Vegetacni faze : 12 DEN
Teplota roztoku : 22 - 23.8
Teplota den : 24-26
Teplota noc : 21-22
PH : 5.8
EC : 0.60

Roztok je namichany z vody z prilehle reky (EC 0.15), nebyl cas nechavat odstat z kohoutku. Dodal jsem cca. 50% hnojiv rady Metrop - Amino Root + MR1 + CalGreen - do roztoku pridavam H2O2 30% dle doporuceni, ale i prez to se v nem tvori nejakej bordel. EC pak bylo 0.80 tak jsem doleval jen cistou odstatou vodu k dosazeni EC 0.60

Kytka tvori zdrave zelene listy, ale po nejakem case se s nekteryma zacne dit to co je mozno videt na fotografiich. Jen jedna kytka to zvlada relativne v klidu, ma vadne jen tak dva listy.

ZDE CELY MUJ THREAD

Dekuji vsem, growu zdar!

Old Post 29-09-2010 v 11:15 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0915540 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív