Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » POZOR, POLITIKA! VSTUP NA VLASTNÍ RIZIKO.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12
Autor
Téma 
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Pohodička Příspěvek č. 145

Dík za vysvětlení Ero,myslím,že to vypadá reálně.Minimálně v Brně by se 12000 huličů mohlo najít.
Ještě k tomu obrázku-pěkný,ale chtělo by to něco černobílýho ve formátu A4.Pak by to stačilo jen vytisknout,nakopírovat a vylepit na každý sloup v okolí.
Snad nejsem sám kdo ti pomůže.

Old Post 30-04-2002 v 08:04 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

Díky moc, ještě mám něco tady Příspěvek č. 146

http://web.redbox.cz/era/ODS/leaflet.ppt


Zvěčte si to na celou obrazovku dal bych do do readeru, ale nemam tem soft
Jo a ČB palgát vyvinu

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 30-04-2002 v 12:34 PM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemarc
Stálý Člen

Karma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 145  

voliči Příspěvek č. 147

já Erovi, říkal když jsme se seznámili, že by mohl být volitelný, on nevěřil a myslím, že nevěří stále.

2Roman těch 12000huličů v Brně může být pravda, ale myslím, že při účasti kolem 30% je to pořád málo, v menších okresních městech je to tak po 300-500huličích kteří můžou volit, ale pořád je to málo...

jak již bylo řečeno je to běh na dlouhou trať.

Lem

Summer Queen - MODRÁ kytka

Old Post 30-04-2002 v 18:54 PM
Lemarc je offline   Profil uživatele Lemarc   Find more posts by Lemarc   Foto galerie člena Lemarc   Click here to Send Lemarc a Private Message   Add Lemarc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemarc
Stálý Člen

Karma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 145  

Obecné podpora kandidáta Příspěvek č. 148

Čau Ero
vidím, že jsi to vzal vážne s tou kandidaturou do PSP ČR.
Ten leaflet jsem si stáhnul, je dobrej, dal jsem ho do pdf, má asi 215kB což je dost, spakovaný něco přes 78kB, budeš ho mít v mailu.

Bylo by dobrý ho mailem distribuovat, nenapadá mně ale jak vytipovat cílovou skupinu adresátů, kteří by tě třeba právě pro to LEGÁLNÍ KONOPÍ volili.

Můj hlas včetně all the Family už máš ... a myslím, že i growrů z JM, kteří čtou tento thread.
S odhadem volební účasti se asi neshodnem ty říkáš 75% já kolem 30%, no kdyby to bylo uprostřed bude to dobrý.

Každopádně za konkrétní čin jedna pozitivní karma.

2RomanDirda and others
Já osobně leták vytisknu, nakopíruju a začnu vylepovat doufám ještě před MMM v Brně, pak další místa kam se do voleb dostanu.

Lem

Summer Queen - MODRÁ kytka

Old Post 30-04-2002 v 19:40 PM
Lemarc je offline   Profil uživatele Lemarc   Find more posts by Lemarc   Foto galerie člena Lemarc   Click here to Send Lemarc a Private Message   Add Lemarc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maniac
Nový Člen

Karma uživatele maniac - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 6 

Organika Příspěvek č. 149

Bez jakýchkoliv debat si myslím, že my, huliči, jsme tady v tomto státě utiskovaní jak prasata. Takže asi nemá cenu dál rozebírat toto téma.

Liberty for hemd, hemd for liberty

Old Post 01-05-2002 v 01:01 AM
maniac je offline   Profil uživatele maniac   Find more posts by maniac   Foto galerie člena maniac   Click here to Send maniac a Private Message   Add maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

to Maniac Příspěvek č. 150

Zdravím tě mezi námi, koukám že jsi opravdu čerstvý člen a hned by jsi ukončoval témata, která jsou docela plodná a možná někam i dojdou.
Nesouhlasím s tebou a myslím si, že naopak, když s něčím nesouhlasíš a i když se cítíš utiskovaný, měl by si se o to podělit a vyřknout svůj vlastní názor.
Nic ve zlém, také jenom jeden z názorů.
čauky

PS: Pokud si to myslel tak, jako že už vše bylo řečeno a ty sám už k tomu nemáš co dodat, tak sorry kámo, těším se na tvé příspěvky.

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 01-05-2002 v 13:01 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemarc
Stálý Člen

Karma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 145  

2Maniac Příspěvek č. 151

Máš jeden příspěvek a ukončuješ debatu? ale,ale buď jsi sem jen zabloudil, nebo nevíš o čem je řeč, nebo nemáš rád trávu a pak tu nemáš co dělat, dovoluji si Tě negativně karmovat ... jak se projevíš dál ? budeme tě sledovat

2Shadowlady co nevidět, i když vím, že s velkým spožděním sem postnu Rozhovor s Erou

Old Post 01-05-2002 v 16:05 PM
Lemarc je offline   Profil uživatele Lemarc   Find more posts by Lemarc   Foto galerie člena Lemarc   Click here to Send Lemarc a Private Message   Add Lemarc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Organika Příspěvek č. 152

2 Lemarc:
Sakra chlape zapoj mozek!Sice nevím jestli by se parlamentní volby při účasti pod 50% nemusely opakovat,ale rozhodně-čím míň lidí půjde k volbám,tím míň hlasů stačí Erikovi aby se do Parlamentu dostal-tedy ne 12 000,ale třeba jen 5000(ale stejně si myslím že v parlamentních volbách bude účast min.60%,takže reálné číslo je kolem 10000).

2 Era-
ten další leták už vypadá moc pěkně,jenom jedna věc tomu chybí-velkými písmeny že jsi za ODS(nechci shazovat inteligenci voličů ale přece jen tě líp najdou když budou rovnou vědět u které strany hledat).Taky bych tam nechal tvoji www adresu-stránky jsou to pěkný a nemusíš se za ně stydět.Ta pátravější část voličů se o tobě určitě ráda dozví něco víc.

Old Post 02-05-2002 v 07:52 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

V3echno bude :] Příspěvek č. 153

On Lemarc možná myslel 30% huličů

Ten leaflet http://web.redbox.cz/era/ODS/leaflet.ppt
bude pro šíření netem (má 4 strany, ODS se to jen hemží )

Jinak jednostránkový ČB formátu A5 ve Wordu jsem již poslal Lemarcovi, je tam i adresa, i ODS i mé číslo 25
Odkaz na něj dám sem hnedle, jak ho hodim na web.

Old Post 02-05-2002 v 10:23 AM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Palec nahoru Příspěvek č. 154

Shadowlady K+.
Přece jen ty ženský kdyby nebyly co by to byl za svět.

nemo

Old Post 03-05-2002 v 01:21 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

Obecné Plakát ČB A5 Příspěvek č. 155

Tak tady to je.
Je to ve Wordu
Mno, , kdyby se Vám po vytištění nelíbil, můžete z něj udělat filtry

http://web.redbox.cz/era/ODS/plakatEra.doc

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 03-05-2002 v 09:12 AM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemarc
Stálý Člen

Karma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 145  

Setkání Era - Lemarc Příspěvek č. 156

Vážení a milí groweři, jestli to tak můžu napsat

Jednoho dne browsím po http://grower.cz/ a tu mi spočinulo oko na odkazu, který sem dala Shadowlady, tímto jí za to pozitivně karmuji. Byl to odkaz na web tehdy nějakého Erika Stibora, dnes nám už známého Ery, který je na 25.místě kandidátky ODS do voleb 2002 a má veskrze pozitivní názor na legalizaci konopí…http://web.redbox.cz/era

V uvedeném threadu jsem přítomným diskutujícím slíbil, že za Erou zajedu a zjistím jak to ve skutečnosti je s jeho kandidaturou do PSP ČR. Po chvilce bloudění a hledání adresy jsem zazvonil a byl pozván až nahoru do betonové krabice v které mnozí z nás jsou nuceni žít, či přežívat. No nebudu se vykecávat, tak si teď přečtěte jak naše setkání viděl Era.


Lemarc přichází
Říká, že zastupuje širokou zájmovou skupinu, která o mě a mých názorech ví a případně by mi mohla zajistit preferenční hlasy ve volbách do PS PČR. Když z něj konečně vypadlo, že jde o kytičky, pozval jsem ho dál…
Na úvod jsem řekl, že jsem pro legalizaci THC, LSD a extáze. Vzhledem k současnému většinově-společenskému názoru však legalizace musí začít u konopí. Tedy jeho volné pěstování, držení i prodej od 18 let.
Oficiální názor ODS na legalizaci neexistuje, neboť v tomto není strana jednotná. Doslova od "postřílet" až po "pustit všechno"… Stínový ministr vnitra Langer je, jak možno soudit dle jeho dosavadního chování, pro dekriminalizaci.
Přešel jsem ke konkrétním paragrafům, které by se musely přepsat. Samotné vyřazení ze seznamu "drog" by nemohlo nikdy projít, uvolnilo by to i např. prodej dětem. Vidím cestu spíše v zařazení výjimek do paragrafů 187, 187a, 188 a 188a. Výjimek typu: "s vyjímkou rostlin rodu Cannabis a jejich částí a produktů". Ani tak snadné to ale není, bo tím by se legalizoval například dovoz hašiše. Lemarc zahrál na národní zájmy (ODS je volí), tak ať prý dovoz a vývoz nelegalizujeme. To už znamená rozdělení paragrafu 187 do paragrafů dvou a ještě to jasně neřeší dovoz semen! Asi nejlepší by bylo rozdělit látky do skupin podle společenské rizikovosti a dle toho pak nakládání s jednotlivými skupinami (ne)postihovat. Nicméně, po Lemarcově odchodu jsem hned napsal asi 6 paragrafů, nahrazujících ty 4 současné. Ale ouha - překonal jsem tím Holandsko, takže by to taky nemohlo projít, protože je to v rozporu s mezinárodní úmluvou. Musím zklamat všechny, kteří si myslí, že je problém řešitelný jedním, dvěma paragrafy. Každé slovo, které změním v jednom odstavečku, bohužel, vyvolá nutnost změnit/doplnit/vypustit desítky slov v několika dalších odstavcích téhož i jiných paragrafů a dokonce i jiných zákonů - náš problém není jen trestní zákon. Šlo by povolit pěstování do x kusů a držení tohoto množství. Jakmile by však mělo být umožněno předání jinému či dokonce prodej, musí se upravit další desítky řádků v naší sbírce zákonů.
Je jasné, že naději na schválení v parlamentu má úprava jednoduchá, ale ne zase tak nedomyšlená, jako byl Pejřilův návrh. Kdyby tam byl žádal povolení držení pouze pro konopí a ne pro všechno, možná to i bylo prošlo.
Promýšlím novelu několik hodin denně a bude to pěkná fuška připravit to ke spokojenosti naší a současně v souladu s Evropou (která mimochodem vůbec není liberální! ) a v souladu s dalšími našimi zákony.
Co dělám pro svůj úspěch ve volbách? Dávám o sobě vědět. Především na internetu - viz. http://www.hodonin.org/web/cl_go.asp?id=341 ,www.legalizace.cz , vystoupím na MMM, debaty v nedaleké hospodě...)
Nevěřím ve svůj úspěch ve volbách (musel bych dostat asi přes 15.000 přednostních hlasů!), kdyby se to však podařilo, uvnitř strany říkám: Pracoval bych v poslanecké sněmovně dle našeho volebního programu, s aktivní účastí na reformě zdravotnictví, kontrole legislativy upravující vědecký výzkum v prostředí EU, zavedení integrovaného informačního systému ve státní správě a chci prosadit dekriminalizaci výroby, držení a prodeje konopí.
Jinak jsem materialista, realista, pragmatik.
Své kytičky jsem loni pojmenoval Mutěnka, Retarda, Vyhrabanka, Čipera, Pozůstalka a Mutěnka a 4 z nich byli samečci

Původně jsem zamýšlel udělat z výše uvedeného textu rozhovor typu: dotaz - odpověď, ale narušil bych tím původní myšlenkový tok Erových myšlenek. Od rozhovoru uplynula již nějaká doba, uskutečnil se čistě náhodou dne 13.4.2002.
Na závěr chci říct, že moje návštěva myslím splnila svůj účel, sám jsem nevěděl co mohu očekávat od kandidáta - politika, informace na jeho webu mohly být jen prázdné proklamace zájemce o poslanecký plat.
Není tomu tak. Era se aktivně zapojil do diskuse na growru, poskytuje informace, výtahy ze zákonů, atd. ... za což mu děkuji.


I když víme, že je legalizace běh na dlouhou trať, budu rád až si za pár let budu moci svobodně užívat travičku.
Legalizaci zdar
ERA a LEMARC

Lem

Summer Queen - MODRÁ kytka

Old Post 03-05-2002 v 09:52 AM
Lemarc je offline   Profil uživatele Lemarc   Find more posts by Lemarc   Foto galerie člena Lemarc   Click here to Send Lemarc a Private Message   Add Lemarc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Obecné Stanovisko Strany Zelených Příspěvek č. 157

Tak mi Strana Zelených odpověděla na můj mejl týkající se legalizace konopí a jeho produktů. Tady je její postoj:

TECHNICKÉ KONOPÍ:

SZ mu dává zelenou. A také dalším technickým rostlinám. Lze je využívat zejména k výrobě rostlinného oleje (ekologicky nesrovnatelně čistší palivo než benzin či nafta a ideální mazivo – přirozeně se odbourává, při únicích nehrozí kontaminace vod a půd), jakož i k produkci biomasy k energetickým účelům. V tomto smyslu představují technické plodiny velmi nadějnou cestu k rozsáhlým úsporám neobnovitelných zdrojů energie.
Technické konopí je rostlinou našich prarodičů, ale také rostlinou 21. století. Lze z něj vyrábět nepřeberné množství výrobků – od papíru a látek až po cukrovinky. Obsahuje množství zdravotně prospěšných látek. Zneužití technického konopí k výrobě marihuany nehrozí, neboť ve srovnání s konopím, ze kterého se marihuana vyrábí, obsahuje nanejvýš dvacetinu omamných látek, takže je k tomuto účelu nepoužitelné. Mimochodem: i ony psychotropní látky mají svůj nezastupitelný význam – např. při léčbě Parkinsonovy nemoci.
Obrovskou naději představuje technické konopí i pro území zdevastovaná těžbou uhlí, jakož i pro ladem ležící půdy. Spolu s navazujícím zpracovatelským průmyslem nabízí desítky tisíc pracovních příležitostí. Dokonce lze konopí využít i k dekontaminaci půd (konopí má schopnost extrahovat z půdy množství kovů a dalších látek) s tím, že rostliny lze následně biologicky degradovat a ze zbytků (které je dále možno za přesně stanovených podmínek využít k výrobě tepla spalováním) pak poměrně snadno některé z látek – zejména kovy- získávat zpět.


MĚKKÉ DROGY:

Kouření tabákových výrobků představuje nesrovnatelně větší ohrožení života než např. kouření marihuany. Není proto právě smysluplné zavírat lidi, kteří si pěstují na balkoně v květníku pár stonků konopí, a přitom dovolovat tabákovému průmyslu vydělávat miliardy prodejem prokazatelně zabijáckých produktů, o související reklamě orientované zejména na dospívající mládež ani nemluvě.
Obvyklou reakcí mladého člověka na zákaz je hledání cest, jak zákaz obejít - a to tím spíš, lze-li takovým postojem manifestovat odpor k měšťácké společnosti a touhu po svobodě. Reakcí na pochopení podstaty bývá změna v postojích. Proto zákaz měkkých drog nelze považovat za řešení z nejpřínosnějších. Naproti tomu znalost účinků, mechanismů jejich působení a s tím spojených rizik a následků dává větší šanci, že člověk měkkou drogu odloží, nebo použije jen výjimečně.
Zkušenosti z řady jihoamerických států potvrzují, že ani marihuana sama o sobě nikoho nezabije; tisíce rodin kouří marihuanu celý život bez vzniku klasických drogově návykových symptomů. U nás dnes představuje marihuana ve srovnání s amatérsky vyhledávanými náhražkami (toluen, kombinace a předávkování léků, alkohol aj.) prakticky nulové zdravotní riziko – alespoň podle dostupných zdravotnických statistik. Rovněž z hlediska kriminality jsou například hrací automaty rizikovým faktorem nesrovnatelně větším, než marihuana.
SZ proto navrhuje v současných podmínkách následující řešení: z hlediska zákona postavit měkké drogy na úroveň alkoholu a tabákových výrobků. O to tvrději však postihovat distribuci (nikoliv vlastnictví) tvrdých drog, zcela změnit a zefektivnit systém prevence.
A také nabídnout mládeži množství jiných zajímavějších alternativ seberealizace a využití volného času: přírodu, běžně dostupný sport a kulturu, tvůrčí činnosti a duchovní rozvoj, jakož i nedestruktivní zábavu (aqua-parky, zábavní parky, zoo a botanické zahrady atd.). Pochopitelně velmi významným prvkem prevence je i možnost získat zajímavou slušně placenou práci. Neboť k tvrdým drogám má blíže ten, kdo ztrácí naději a propadá depresi, než ten, kdo smysluplně využívá každou minutu života; vůbec k tomu nepotřebuje projít údajným předstupněm – kouřením marihuany.

Takže budu volit Stranu Zelených.

[Edited by majklovec on 06-05-2002 at 02:12 PM]

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 06-05-2002 v 13:10 PM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 158

jak vidím, tak já taky .. tak to je dobře, že mají takový postoj, už kvůli tomu, že znám pár dalších lidí, kteří nemají s travkou nic společného a přece ji budou volit...

jo a k+

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 06-05-2002 v 13:23 PM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 159

Jestli je to oficialni, tak to jenom potvrdi mou chut je volit.
Dik za info.

Old Post 06-05-2002 v 16:03 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maniac
Nový Člen

Karma uživatele maniac - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 6 

Palec dolů To Lemarc, Shadowlady Příspěvek č. 160

Myslím si, že když si tady v tomhle tématu budu někomu vylívat svý srdce, tak mi to asi moc nepomůže. Jediné co by mohlo pomoct, je to, že by se dala dohromady nějaká pořádná vláda, ale to my asi neovlivníme. Můžeme se o to pokusit, ale... asi víte jak by to dopadlo.

Liberty for hemd, hemd for liberty

Old Post 06-05-2002 v 20:20 PM
maniac je offline   Profil uživatele maniac   Find more posts by maniac   Foto galerie člena maniac   Click here to Send maniac a Private Message   Add maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2044300 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív