Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » THC, jiné halucinogeny * psychické problémy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 145

přesně tak, přeber si zodpovědnost za svoje chování

Old Post 30-12-2008 v 07:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 146

Hlavně aby se ti to všechno srovnalo do normlu a byl bys šťastnej. Deprese je velice zákeřná "věc" a mylím, že jsi k tomu přistoupil velice zodpovědně. Nevím kolik je tvému dítěti, ale radím ti, abys ho nezklamal a byl pro něj vzorem.

Old Post 01-01-2009 v 09:32 AM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 147

hej no, jak jsem si to tak cetl, tak je to zajimavej prispevek, ale podle me to byl jenom zacatek, ze kteryho se casem mohla stat deprese. Pac to byly problemy, ktery sli celkem hladce resit, ale kdyz prijdou problemy tezsi a navic te to zere tak, ze na nic jinyho pomalu nemyslis, protoze to proste nejde, tak je to ponekud vetsi problem. A az tehdy se podle me jedna o depresi jako nemoc.. sam jsem si tim prosel a myslenky na sebevrazdu byly na kazdodennim normalu nekdy i nekolikrat do dne.. tohle byl spis jenom takovej naznak, ze neco neni v poradku. Takovej ten impulz, kterej te donutil neco delat. U deprese jako nemoci bohuzel nic delat nemuzes, protoze jsi tou nemoci vycemene ochromenej.. Jsou i takovy tezky pripady, ze clovek treba nemuze vstat z kresla a jit se vychcat nebo najist.

Kazdopadne preji ti, abys byl nadale v pohode a mel vsechny vstahy s lidma v poradku

Old Post 04-01-2009 v 19:21 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 148

Zdravím vás!Podla mna hulenie zmenilo aj moj pohlad na svet som tieš viac realista a viac si vychutnavam chvile ket sa zabavam alebo ket nečo robím,viac si všímam veci a mam taky viac optimysticky pohlad na svet že každý problém sa dá vyriešit a netreba sa nad ničím zbytočne rozčulovat.
Každého koho som poznal a rozprávaly mi ake je hulenie nanič ano ket prišiel na psa mráz tak si zahulily aj oni a uplne začaly brat všetko inak ale zase je tažko hovorit nehuličovi o hulení.Proste hulič z huličom si hnet porozumeju.Psychotropne hríbiky som skušal tieš ale neodporúčam to ako odreagovanie stresu na to byt treba pripraveny a mat hlavne dobrú naladu a aspom take 3-5 hodiniek času na dost husté stavi.Inak si myslím že to neni nič zlé myslím hríbyky.Podla mna všetko čo je z MATKY zeme je DOBRĚ!Nejake toxicke sračkovini to ani nerozmyšlam ani nič take neplanujem.!!!WEED IS GOOD!!!
Rastu Zdar!

Old Post 07-01-2009 v 17:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 149

citace:
Původní příspěvek od BIO MAN
...Inak si myslím že to neni nič zlé myslím hríbyky.Podla mna všetko čo je z MATKY zeme je DOBRĚ!Nejake toxicke sračkovini to ani nerozmyšlam


Tak tie hribiky su omnoho toxickejsie nez napriklad synteticke LSD Nemusi byt vsetko z matky zeme dobre... A chlape, urob nieco s tou tvojou slovencinou ved to sa neda citat. Tvoj ucitel by zaplakal keby to videl.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 12-01-2009 v 23:20 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
8riso8
Nový Člen

Karma uživatele 8riso8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 150

pre Optiex: Ja berem antidepresiva a fajcim asi kazdy den, mam uplne rovnake pocity ako ty... tiez newem co mam s tym robit, ale nechystam sa prestat, mozno trosku obmedzit a venovat sa cielavedomejsim veciam.
Len dufam ze mi nebude prskakovat, lebo v poslednej dobe mam negativny pohlad na vsetko a vy ste presne ti ludia co kuria tiez, mozno mi nejako pomozete...

Inac zijem teraz tak, ze nevidim zmysel zivota, moja cela rodina je na tom podobne ako ja...

A to je na ...( newem ci Vam prekaza ked hresim)

Old Post 14-01-2009 v 00:09 AM
8riso8 je offline   Profil uživatele 8riso8   Find more posts by 8riso8   Foto galerie člena 8riso8   Click here to Send 8riso8 a Private Message   Add 8riso8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 151

citace:
Původní příspěvek od 8riso8
Ja berem antidepresiva a fajcim asi kazdy den,

A to je na ...( newem ci Vam prekaza ked hresim)


hmm koktejl s antidepres. musí bejt velmi zajímavej. ::ironie::
s jedním skoncuj. Nemá cenu brát antidepresiva, který ti rovnají produkci hormonů jako dopamin, když to ganjou hnedka rozhodíš.

jo a máš pravdu, je to na píču

(tuna nejsi na slovači, tuna můžeš hřešit co se ti zlíbí, pouze se drž přiměřené slušnosti a lidskosti)

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 14-01-2009 v 11:46 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
8riso8
Nový Člen

Karma uživatele 8riso8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 152

ja to praveze nikdy nemiesam, ale zas nemam tolko zasob ganji zeby som mohol... inac by som asi nebral. U nas to je tak ze tu kupis G za krutu cen, sa stavim ze u Vas je to lacnejsie, ked niketo vobec kupujete.
A toto leto by som chcel daco posiat, ale newem ci sa podari

Old Post 14-01-2009 v 16:50 PM
8riso8 je offline   Profil uživatele 8riso8   Find more posts by 8riso8   Foto galerie člena 8riso8   Click here to Send 8riso8 a Private Message   Add 8riso8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jofa100
Nový Člen

Karma uživatele jofa100 - 31% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 153

Na antidepresiva rozhodne nehulte!!!Mnozi z vas co si mysli ze jesou na tom spatne s psichykou a huli jsou na tom jeste velice dobre...Me se stala pred rokem takova vec, normalne sem si zil ten svuj zivot,(prace holka kamaradi zabava) a pak jednoho dne ze dne na den se mi udelalo v praci spatne rozostroval se mi zrak mel sem pocit ze omdlivam,hucelo mi v hlave a piskalo v usich a citil sem dokonce jak mi busi srdce.Myslel sem ze sem nak nemocny a ze umru, zasel sem k doktorce a ta mi nic nezjistila,rekla mi akorat to ze sem se psichycky zhroutil..mel sem tehdy takove stavy ze sem na speka nemel ani pomysleni, prestal sem dokonce i kourit ciga a to po 7 letech ze dne na den...Kdyz se my asi po 3 mesicich udelalo trochu lip, zacal sem si uvjedomovat co to vsechno zpusobylo.bylo to jedno z druhym, proste sem si uzival nemyslel na nic, malo sem spaval nepravidelne jedl hral Pc hry vubec sem nesportoval..a ono se to stradalo az to pak bouchlo a takove stavy co sem mel uz nikdy nechci mit...Ted se snazim zit aspon trochu zdrave nekourim do dnes a trochu i sportuju a hlavne vseho s mirou, zkourit se treba jen o weku a tak.Jit se treba radej probjehnou nez se zhulit a sedet u pc...Dnes uz je mi o mnohem lip.. Kazdopadne bych psichologicke problemy neresil hulenim...

Old Post 23-01-2009 v 17:37 PM
jofa100 je offline   Profil uživatele jofa100   Find more posts by jofa100   Foto galerie člena jofa100   Click here to Send jofa100 a Private Message   Add jofa100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Christiania1983
Nový Člen

Karma uživatele Christiania1983 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 154

jofa - souhlas

Old Post 24-01-2009 v 08:07 AM
Christiania1983 je offline   Profil uživatele Christiania1983   Find more posts by Christiania1983   Foto galerie člena Christiania1983   Click here to Send Christiania1983 a Private Message   Add Christiania1983 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
enrey
Nový Člen

Karma uživatele enrey - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 155

hulte a tripujte je to dobry : )) nema cenu resit psychicky nemoci

Old Post 03-03-2009 v 18:00 PM
enrey je offline   Profil uživatele enrey   Find more posts by enrey   Foto galerie člena enrey   Click here to Send enrey a Private Message   Add enrey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Christiania1983
Nový Člen

Karma uživatele Christiania1983 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 156

to jo oni te totiz vyresi sami..nema smysl je resit..ty te vyresi tak rychle ze ani nesmrknes...

Old Post 03-03-2009 v 18:39 PM
Christiania1983 je offline   Profil uživatele Christiania1983   Find more posts by Christiania1983   Foto galerie člena Christiania1983   Click here to Send Christiania1983 a Private Message   Add Christiania1983 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 157

citace:
Původní příspěvek od enrey
hulte a tripujte je to dobry : )) nema cenu resit psychicky nemoci


ty jsi dobrý pičus!!!


cosa nostra

Old Post 18-03-2009 v 22:02 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
enrey
Nový Člen

Karma uživatele enrey - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 158

Jay-jay ja to tak nemyslel, ja si taky prozil svy a prave huleni a tripy me z toho vysekavaj.. kdyz se shulim na depku tak to pak dokazu lip resit, vim vic pricin a vidim ty vztahy mezi tim.. a utikat ze zhuleny depky do "normalniho" stavu kde tu depku nevidim mi pride stejny jako utikat z normalniho stavu na piko

edit: mozna jsem psychickej masochista

Old Post 19-03-2009 v 10:19 AM
enrey je offline   Profil uživatele enrey   Find more posts by enrey   Foto galerie člena enrey   Click here to Send enrey a Private Message   Add enrey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 159

Tripy ty mě vysekaly asi tak 30krát, potom jsem si dal takovýho, že už to nechci nikdy vidět,-měl jsem stihy, naježený vlasy
Nic se nemá přehánět, deprese nebo stavy úzkosti mam poslední dobou, když jsem delší dobu sám ve městě nebo v nějakym tom megaobchoďáku, všade hafo aut a cizích lidí zářivkový světlo, halo z hlasů lidí jako kdybych měl hlavu ve skleněný kouli, a nevim coby, pak si jdu něco koupit, vybíram dlouho, pak když si to už vyberu, tak mi cvakne v hlavě a zas to vrátim-prostě se ze mne stal za poslední 2,3roky nespolečenskej, nemoderní pošuk, kterej by nejradši pracoval v zahrádkářství a bydlel na vsi nebo na chatě ovšem kousek od města

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Naposledy upravil Apartman 19-03-2009 v 11:37 AM

Old Post 19-03-2009 v 11:32 AM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
enrey
Nový Člen

Karma uživatele enrey - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 160

vitej doma bracho

Old Post 19-03-2009 v 13:28 PM
enrey je offline   Profil uživatele enrey   Find more posts by enrey   Foto galerie člena enrey   Click here to Send enrey a Private Message   Add enrey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7841340 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív