Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » můj první joint / spek, brko
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Jaké bylo tvoje první zahulení?
Nic se nedělo
Bylo mi špatně, nesedlo mi to
Normálka, jako každý - parádně zkouřenej
Nepamatuju si to už přesně
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Dr.worry
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.worry - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 145

poprvy na tabore ve 14ti... nejakej tvrdej skunk... 5 minut mi bylo blbe a pak jako by nic...

"Mam totalne vymytej mozek"

mumie

Old Post 16-07-2005 v 11:47 AM
Dr.worry je offline   Profil uživatele Dr.worry   Find more posts by Dr.worry   Foto galerie člena Dr.worry   Click here to Send Dr.worry a Private Message   Add Dr.worry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 146

taky ve čtrnácti. ale stejně nechápu, jakto, že napoprvý to skoro nikoho nezkouří. fak podivný...

Old Post 18-07-2005 v 00:19 AM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 147

Poprvý jesm byl kupodivu dost zkouřenej, bylo to asi před 4 lety v zimě (závěje jak prase), kákoška mě zhulila a šli jsme na školní večírek na diskotéce (dost psycho, normálně n dízy nechodíme, jsou na hovno). Takový brutální výtlemy jsem nikdy předtim neměl...tlemil jsem se tančícímu spolužákoj...aby jste pochopili, proč jsem se mu tlemil, trochu ho popíšu: image americký kovboj, skalní fanoušek Modern Talking a Arnieho Schwarzeneggera, blbej až to dveřma tříská, a na sobě měl bílý džíny, bílej svetr, černou koženou drsňáckou bundu a černý kožený kovbojský boty...mazec

Viva México!

Old Post 18-07-2005 v 12:48 PM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skaff
Stálý Člen

Karma uživatele skaff - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 148

já si bohužel první brčko nepamatuju, protože toho poprvý byly na 4 gramy jack herera, a stejně sem byl vožralej takovym zpusobem že nic nevim

** in joint we trust **

Old Post 20-07-2005 v 07:11 AM
skaff je offline   Profil uživatele skaff   Find more posts by skaff   Foto galerie člena skaff   Click here to Send skaff a Private Message   Add skaff to your buddy list     Navštiv homepage uživatele skaff! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 149

Po prvé to bylo doma.Ubalil jsem si larvičku z vážky.Byl to nějakej outdoorovej noname a vůbec mě nezkouřil.Při dalších špecích se mi zkouřenost jakoby stupňovala a při 4. jsem měl plnohodnotný stávek.
Člověka to napo1. imho nezkouří, protože neví co od toho má čekat.Asi ňáká bariéra

Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!out05 out06 out07

Old Post 20-07-2005 v 08:47 AM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shamy
Nový Člen

Karma uživatele Shamy - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 150

yea , trosku upresnim, me prvni sklo .. hm.. asi tri ctvrte roku zpet.. zive si pamatuju tu zastavku , jak jsme tam stali a kamos nabil nake skero .. jsem citil akorat cosi v nohach .. jinak nic .. ale na po 3. uz jsem byl dobre ;-) , pul hodiny obchazel strom a nemohl jsem vubec odhadnout prostor .. , nebo kdyz jsem po tom prisel domu, tak sem sedel a citil straslive prijemny hrejici pocit .. nevim jestli to bylo tim, ze uz bylo trosku chladneji .. tyhle momenty si proste clovek musi zazit... pak uz je to trosku o necem jinem ..

Old Post 20-07-2005 v 09:01 AM
Shamy je offline   Profil uživatele Shamy   Find more posts by Shamy   Foto galerie člena Shamy   Click here to Send Shamy a Private Message   Add Shamy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UrbaN
Stálý Člen

Karma uživatele UrbaN - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 151

prvni trawku sem tez tahal pres sklo...zacinaly prazky a zrowna sem potkal kamose,kerej uz ma cosi odhuleno a on se me zeptal esli nemam sklo,ze ma skanoura...prwni sem wubec nechapal co chce,ale pak mi to doslo,skocil sem dom pro takovy podviziveny skicko,ktery sem dostal...sli sme k nasemu local rybnicku do krovin,tam sme sedli na stawidle a on nabil...dal sem prwniho prda a cekal......a nic,rikam kua me to nic nedela a byl sem cim dal tim nerwoznejsi...a furt nic,tak mi nabil ece jedno...poradne sem to cely vytah a tlacil snad minutu do sisky a cekal...kamos rekl,ze se projdemze to najede,tak sem wstal a po par krocich PRASK.....pocit jako bych se prawe probudil,jako by nebylo predtim nic jinyho,na nic sem si nepamatowal nic si neuwedomoval...vysli sme z houstin a swihli sebou do travy,najednou sem si zacal uwedomovat,jak je wsecko krasne barevny a pomaly...zeptal sem se kamose,esli kdyz skocim tak vzlitnu...odpovedel,ze to mam zkusit,tak sem tam zacal skakat jak pi*a a neslo to,tak sem se nasral a zase si lehl...dale to pokracovalo pokusy zastavit si obraz pred ocima,taky to neslo :-(...zacal sem premyslet o wsem moznym a najednou 10 min total smich :-)...a tak to pokracovalo ece dve hodky...nakonec sme si dali peace a domluvili se ze druhej den si dame zase...celou noc sem nespal jak sem se tesil :-) :-) ....(kua sem se rozkecal:-) )

...... ______________
_-´ King Of The Bong`-_
...\ ___4_E_V_E_R___ /

Old Post 07-08-2005 v 12:52 PM
UrbaN je offline   Profil uživatele UrbaN   Find more posts by UrbaN   Foto galerie člena UrbaN   Click here to Send UrbaN a Private Message   Add UrbaN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
isaac
Nový Člen

Karma uživatele isaac - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 1  

Obecné Příspěvek č. 152

ja sem e poprve ani nejak moc nezhulil jenom sme dovadeli s holkama totalne v krecich. ani nevim co to bylo. ale uzili sme si to melo to grady zazitek na jterej se ani tak nezapomina (da se po špeku boblejt?)

Old Post 20-10-2005 v 20:01 PM
isaac je offline   Profil uživatele isaac   Find more posts by isaac   Foto galerie člena isaac   Click here to Send isaac a Private Message   Add isaac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 153

heh dobry jaksi to kazdej pamatuje, stejne jako prvni sex ja se zhulil poprvy ve 14 s kamosem z fajfky, takze neslo o prvni joint, ten si nepamatuju. Byla to naka ganja, ale zase ji bylo dost a me to hrozne zprasilo. Domotali jsme se na nejblizsi detsky hriste, ja si lehl na kolotoc, ruce a nohy mi visely dolu a pak prisly naky maly deti a zacaly se mnou tocit bylo to fakt prijemny do ty doby nez si jejich maminka vsimla jak sem nasrac a odvedla si je bylo to good.

Old Post 20-10-2005 v 20:19 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wendy
Stálý Člen

Karma uživatele wendy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 132  

napoprvý taky nic:) Příspěvek č. 154

no poprvý (ve 14) sem se vůbec nezhulila, ale nevim ani jestli to bylo dost kvalitní hulení, vůbec si to nepamatuju, takže to klidně mohlo bejt ňáký jehličí no ale každopádně podruhý sem se dost kvalitně poblila (v kombinaci s malým pivkem ) no a teprv potřetí se to fakt povedlooo

jenže to mam fšechno v hlavě matný, takže o žádný konkrétní zážitky se s váma bohužel nemůžu podělit

"A true friend will joyfully sing with you when you are on the mountain top, and silently walk beside you through the valley."

Old Post 20-10-2005 v 20:35 PM
wendy je offline   Profil uživatele wendy   Find more posts by wendy   Foto galerie člena wendy   Click here to Send wendy a Private Message   Add wendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 155

taky se musím přidat do klubu napoprvénezhulených... několikrát byl výsledkem jenom sušák, až jednou sjem se s kámošema zdýmyl v parku do takové úrověn že jsem to cítil.. a pak už to jelo samo, věděl jsem co od hulení mám čekat.. to kámoška nedávno zaučená na tom byla líp, hned napoprvé si užla super stav, přál sme jí to
spíš když jsme u toho prvního pška by mě zajímal váš první ubalený... do dneška vidím to monstrum, pokud o backroll který brutálně nedržel ale naštěstí těsnil... ale nakaši jsme z něj byli dobře (btw viděl jsem i horší pokusy o joint, určitě by stály za fotodokumentaci k pobavení growerů )

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 20-10-2005 v 20:58 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wendy
Stálý Člen

Karma uživatele wendy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 156

flickerbird: první ubalenej špýk byl děsná raketa, nebylo to kuřitelný, tak sem to přenechala profesionálům, zato první pokus o backroll u mě nedopad nejhůř

"A true friend will joyfully sing with you when you are on the mountain top, and silently walk beside you through the valley."

Old Post 20-10-2005 v 21:16 PM
wendy je offline   Profil uživatele wendy   Find more posts by wendy   Foto galerie člena wendy   Click here to Send wendy a Private Message   Add wendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 157

cche to hlavně klid a ruce v teple protože se mi v zimě strašně klepou a pak to jde dobře.. i ten backroll se mi jednou povedl, chce to hlavně papírek dobře zatvarovat a možná i pomoct mu chycením do závitu filtru... pokud se přeloží i frontu tak to nevadí, ale u abckrollu je na to čísti právě lepítko a to se vždycky jak na sviňu přeloží

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 20-10-2005 v 21:34 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 158

První joint... Nic mi neudělal, ale po druhym jsem byl dost solidně na kaši, třetí mě odpálkoval uplně do hoven, čtvrtej taky, zažil jsem si při tom docela dost, ale aspoň jsem se s tim naučil trochu zacházet a jsem docela rád, že jsem si to prožil.

Jinak k tomu balení: Balim jedině na back, jelikož mi to přijde jednodušší... A záleží na tom, jaký máš papírky, mě třeba absolutně nevyhovujou zlatý smoukingy, protože to lepidlo je jakoby zkroucený v protisměru a brání dobrýmu zaháknutí toho papírku, nejvíc mi vyhovujou OCB, protože ty většinou takle zkroucený nejsou (ale asi záleží na tom, jestli ty papírky někde nezvlhly, nevim...)

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 20-10-2005 v 21:57 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wendy
Stálý Člen

Karma uživatele wendy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 159

citace:
Původní příspěvek od Dubinek
Jinak k tomu balení: Balim jedině na back, jelikož mi to přijde jednodušší... A záleží na tom, jaký máš papírky, mě třeba absolutně nevyhovujou zlatý smoukingy, protože to lepidlo je jakoby zkroucený v protisměru a brání dobrýmu zaháknutí toho papírku, nejvíc mi vyhovujou OCB, protože ty většinou takle zkroucený nejsou (ale asi záleží na tom, jestli ty papírky někde nezvlhly, nevim...)


jo backroll je jednodušší, ale papírky sou dobrý jakýkoliv, pokud lepíííí

"A true friend will joyfully sing with you when you are on the mountain top, and silently walk beside you through the valley."

Old Post 20-10-2005 v 22:02 PM
wendy je offline   Profil uživatele wendy   Find more posts by wendy   Foto galerie člena wendy   Click here to Send wendy a Private Message   Add wendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elementalista
Stálý Člen

Karma uživatele Elementalista - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 160

Tak muj prvni spek byl absolutni fiasko. Vypadal teda dost kuriozne - kamos se to snazil smotat na backa a asi na ctyrech mistech to protrh... No, nedal to vubec. Pak jedna kamoska donesla nakej model a aby se mi nestalo, ze mi to zase vubec neda, tak sem prijmul asi 5shotu - to bylo poprve, co sem po paleni blil. Ale ze to bylo nejakyho bliti...

Old Post 21-10-2005 v 01:21 AM
Elementalista je offline   Profil uživatele Elementalista   Find more posts by Elementalista   Foto galerie člena Elementalista   Click here to Send Elementalista a Private Message   Add Elementalista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8223290 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív