Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Nakvetlé řezy - čím to je ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
nick23
Stálý Člen

Karma uživatele nick23 - 84% PěstitelskáKarma uživatele nick23 - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 1  

Upozornění Nakvetlé řezy - čím to je ? Příspěvek č. 1



Ahoj,
používám k zakořenění standartní metodu, tzn. malé rw kostky, práškový stimulátor, běžně prodávaný plastový pařník.. Teplota je pokojová, lehce kolísající, světlo 18/6 pod klasickou zářivkou.
Přesto se poslední dobou děje to, že část řezů, cca 20% nakvete (viz.foto), přičemž potom co je dám pak na růst tak se ne a ne rozjet, nahoře začnou schnout a nakonec jich většina zajde. Prosím víte někdo čím by to mohlo být ? Hledal jsem tady na Groweru, ale uspokojivou odpověď jsem nenašel. Děkuju za jakoukoli radu.

Old Post 14-10-2011 v 09:36 AM
nick23 je offline   Profil uživatele nick23   Find more posts by nick23   Foto galerie člena nick23   Click here to Send nick23 a Private Message   Add nick23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 2

z řízkařsky-laického hlediska bych třeba řekl - a rád se nechám opravit zkušenějšími, že by to mohlo být tím, že matka ( nevím, jak jí máš dlouho a kolik řízků si z ní už udělal ) je třeba geneticky nějak slabší a míň odolná stresu, tak se to může projevit na části řízků..
ale jak říkám, je to jen neopodstatněná domněnka

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 14-10-2011 v 10:15 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 3

Nemáš náhodou matku z feminy.. mě tohle začal dělat Critical+ zamatčenej z feminizovanýho semínka.. většina řezú skončí nakvetlá a dál se jim nechce.. jen pár jich to rozdejchá a rostou...

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 14-10-2011 v 10:56 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nick23
Stálý Člen

Karma uživatele nick23 - 84% PěstitelskáKarma uživatele nick23 - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 4

No, zajímavé.. Jenže řezy nakvétají jen některé, přičemž jsou ze stejné matky a ta je z regular semen a je asi 4 měsíce stará.
Ještě počkám na případný další názory a rady.. Pro začátek jsem změnil světlo na 21/3 což je jediný co mě napadá jako možná příčina. Uvidím no ..
Jinak díky za názor
A ještě jedna taková zajímavost.. Pod těma zářivkama jsem měl dva truhlíky (pařníky) se stejně starejma řezama a ty nákvěty se objevili jen v jednom z nich (?)

Old Post 14-10-2011 v 11:43 AM
nick23 je offline   Profil uživatele nick23   Find more posts by nick23   Foto galerie člena nick23   Click here to Send nick23 a Private Message   Add nick23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andrejslavomir
Nový Člen

Karma uživatele andrejslavomir - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 5

zdravim, ja jen tak od tematu trosku, pac me zarazil prispevek od bezdecha, chci se zeptat, to se nedaj delat rezy z matecni rostliny ktera je z fem. Semena?? Dikes. Popripade pak smaaznu

http://www.youtube.com/watch?v=-bAN7Ts0xBo
at zije TUNAK!!!

Old Post 14-10-2011 v 12:02 PM
andrejslavomir je offline   Profil uživatele andrejslavomir   Find more posts by andrejslavomir   Foto galerie člena andrejslavomir   Click here to Send andrejslavomir a Private Message   Add andrejslavomir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od andrejslavomir
zdravim, ja jen tak od tematu trosku, pac me zarazil prispevek od bezdecha, chci se zeptat, to se nedaj delat rezy z matecni rostliny ktera je z fem. Semena?? Dikes. Popripade pak smaaznu


No nejseš tady první den že jo ?? A Hledání ti taky něco říká , no tak hledej , http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=39259 , čau Hlava

Old Post 14-10-2011 v 12:06 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Re: Nakvetlé řezy - čím to je ? Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od nick23
Ahoj,
používám k zakořenění standartní metodu, tzn. malé rw kostky, práškový stimulátor, běžně prodávaný plastový pařník.. Teplota je pokojová, lehce kolísající, světlo 18/6 pod klasickou zářivkou.
Přesto se poslední dobou děje to, že část řezů, cca 20% nakvete (viz.foto), přičemž potom co je dám pak na růst tak se ne a ne rozjet, nahoře začnou schnout a nakonec jich většina zajde. Prosím víte někdo čím by to mohlo být ? Hledal jsem tady na Groweru, ale uspokojivou odpověď jsem nenašel. Děkuju za jakoukoli radu.


zdar ,poctivo pufrujes rw kocky(24h ph 5,0) pred rezaním ??


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 14-10-2011 v 12:27 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nick23
Stálý Člen

Karma uživatele nick23 - 84% PěstitelskáKarma uživatele nick23 - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 8

Samulele: Ne, nikdy jsem to nedělal 24 h, tak půl hoďky max..
Ale v tom případě by se to mělo dít u všech, ne ? Samo že to udělám při příští várce.. Dám vědět..

Old Post 14-10-2011 v 23:26 PM
nick23 je offline   Profil uživatele nick23   Find more posts by nick23   Foto galerie člena nick23   Click here to Send nick23 a Private Message   Add nick23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od nick23
Samulele: Ne, nikdy jsem to nedělal 24 h, tak půl hoďky max..
Ale v tom případě by se to mělo dít u všech, ne ? Samo že to udělám při příští várce.. Dám vědět..


Skus jednoduchy pokus..priprav si upravenu vodu na 5,8 a prelej kocky u najviac "poskodenych" a nasledne zmeraj pH odpadu (staci par deci). pokial je odchylka moc velka je to jasne


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 15-10-2011 v 13:53 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wonis
Stálý Člen

Karma uživatele wonis - 87% PěstitelskáKarma uživatele wonis - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 218  

Kytky na outdoor a už kvetou ?! Příspěvek č. 10



Zdravím Všechny,
Předpěstoval jsem si doma kytky z řezů na outdoor.Ale musím nyní řešit dost prekérní situaci,kytky už jsou nakvetlé a nevím, co si s nimi počít?
Řezy jsou kupoval 17.4. ,takže byly připravené cca. začátkem dubna?Tím bych asi vyloučil,že je to způsobené brzkým vysazením a krátkou periodou světla,ale problém zřejmě nastal při převozu kytek.Asi jsme s matkařem správně nevyhytali periodu a kytky měly asi delší noc,protože jakmile jsem řezy přivezl domu,ukazovaly již sem tam pestíky(preflowers?).Myslel,jsem že se to samo spraví jak budou déle na světle,ale místo toho mi kytky začaly dále nakvétat,nijak drasticky,ale přece,přijde mi že se i zarazil růst a celkově jsou dost košaté a stonky mi přijdou spíše dřevnaté jako v pozdější fázy rostlin.
Nějaké užitečné a funkční rady ,co s nimi?Už jsem tu prošel jiné thready,ale nikdo se pořádně neshodnul jestli nechat být, nebo mini paličky ostříhat?Kytky jsem chtěl hodit příští týden ven,možná si s tím poradí sami,pokud ne,mám ještě možnost je hodit do skříně a svítit na ně 18/6 jestli se nepřepnou na růst,pokud je to ale nesmysl,tak bych je mohl teoreticky dojet v té skříni na květu,ale nevím jestli to má cenu vzhledem k tomu jak jsou velké atd.Navíc bych musel skříň složit a řešit další problémy,tak bych to nechal jako poslední možnost.Rád bych je měl v přírodě o podnikal za nimi výlety s hafanem,pro pohodu.
DÍKY

Naposledy upravil wonis 16-05-2013 v 13:15 PM

Old Post 16-05-2013 v 13:02 PM
wonis je offline   Profil uživatele wonis   Find more posts by wonis   Foto galerie člena wonis   Click here to Send wonis a Private Message   Add wonis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 11

Neřešit a dát kytky podle plánu ven. Možná začaly nakvétat, ale pokud dostanou dost světla po dost dlouhou dobu, přepnou se zpátky na růst. Pravděpodobně budou ve finále menší a košatější. Žádná tragédie.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 16-05-2013 v 13:21 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Azachyel
Stálý Člen

Karma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 12

zvladnout by to meli nebal bych se to zastrihnout a to nakvetli pryc, taky zalezí jak chces mít velký kytky

Old Post 16-05-2013 v 20:09 PM
Azachyel je offline   Profil uživatele Azachyel   Find more posts by Azachyel   Foto galerie člena Azachyel   Click here to Send Azachyel a Private Message   Add Azachyel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sk8
Stálý Člen

Karma uživatele sk8 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 13

Menší otázka, jak jsi je převážel? Co to je za odrůdu?

Old Post 16-05-2013 v 21:41 PM
sk8 je offline   Profil uživatele sk8   Find more posts by sk8   Foto galerie člena sk8   Click here to Send sk8 a Private Message   Add sk8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 14

Čau!

Od kdy jsi je měl za oknem? já dal za okno kytku někdy v druhé polovině dubna a taky lehce nakvetla... a to jsem se schválně sledoval časy východu a západu slunce a tou dobou už bylo přes 14 hodin světla a prodlužovalo se to o cca 4 minuty za den. Většinou v tomto období kytky za okno dávám, a že by mi nakvetly, se mi nestalo.. asi byl letos temný duben :c)))

nic si z toho nedělej, pokud to máš nakvetlé jen tak lehce, jako na těch obrázcích, nic se neděje.. kytka přejde zase do růstu, až bude déle světlo... už teď je dobrých 16 hodin, takže myslím, že už to víc nepokvete...

nicméně zastřihnutí vrcholku bych Ti doporučil, i kdyby Ti to nekvetlo... kytky jsou jenom jeden šlahoun... bude to zbytečně vysoké a nebude z toho moc trávy... pokud se Ti to podaří FIM technikou, jedině dobře, ale i dva vrcholky jsou více než jeden :c)))

gl

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 16-05-2013 v 21:42 PM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 15

Takže když to shrneme, problém s nakvetlými řezy je v pH roztoku, kterým se zalévá při kořenění (resp. výsledné pH prostředí rw kostek)?

Slyšel jsem totiž názor, že řezům je to jedno. Ale asi není?

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 17-05-2013 v 12:58 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronaut
Stálý Člen

Karma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 178 

Příspěvek č. 16

Ja si myslim zr je ti tim ph kdyz je vysoky protoze sem jednou lil ph9 ke kytkam (rozlazenej merak) pulka growu mi totalne zhermila a kdyz delam klony a necham ph 9 vetsina ani nezakoreni do14 dnu a oak sou takovy zluty jak shnily a nerostou problem byl asi v ph.

Old Post 17-05-2013 v 13:17 PM
Astronaut je offline   Profil uživatele Astronaut   Find more posts by Astronaut   Foto galerie člena Astronaut   Click here to Send Astronaut a Private Message   Add Astronaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9730890 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív