Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Matku z feminizovaných semen ? Mají fem. semena větší šanci na vznik hermafroditů ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Přemek Podlaha
Stálý Člen

Karma uživatele Přemek Podlaha - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 38  

Dotaz Matku z feminizovaných semen? Příspěvek č. 1

Ahoj všem chtěl jsem se zeptat na to proč by se neměla matka selektovat z feminizovaných semen? Budu dělat první intdoor a budu si objednávat semena ze seedbanky, tak sem přemýšlel, že když je možnost koupit feminizovaný semena tak proč toho nevyužít a neušitřit si práci a nervy se samcema,ale zároveň bych si chtěl vypěstit matku abych si z ní moh řezat řízečky pro sebe. Jenže jde mi o to aby to nebylo na úkor kvality a aby to vůbec šlo.Díky

V roce 1942 měla přísně tajná komise v USA objevit ,,sérum pravdy" pro Office of Strategic Service k užívání proti lidem podezřelých ze špionáže. První substance byla navržena čistá pryskyřice z konopí! Užívání konopí bylo přerušeno po patnácti měsících, protože se ukázalo jako nespolehlivé : podezřelí se buď smáli, nebo je posedla paranoia. Další komplikací bylo zjištění, že agenti napodávali pryskyřici podezřelým špiónům, ale užívali jí sami ))))))

Old Post 17-09-2007 v 17:55 PM
Přemek Podlaha je offline   Profil uživatele Přemek Podlaha   Find more posts by Přemek Podlaha   Foto galerie člena Přemek Podlaha   Click here to Send Přemek Podlaha a Private Message   Add Přemek Podlaha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Chemical
Stálý Člen

Karma uživatele The Chemical - 46% PěstitelskáKarma uživatele The Chemical - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 2

Matka by se neměla dělat z feminizovaných semen, protože mívají větší sklony k hermafrodismu a tyto sklony se následně přenášejí i na klony z ní uřízlé...

Naposledy upravil The Chemical 15-10-2013 v 12:17 PM

Old Post 17-09-2007 v 18:31 PM
The Chemical je offline   Profil uživatele The Chemical   Find more posts by The Chemical   Foto galerie člena The Chemical   Click here to Send The Chemical a Private Message   Add The Chemical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Přemek Podlaha
Stálý Člen

Karma uživatele Přemek Podlaha - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 3

Díky za rady,hele asi budu za blba, ale hermafroditi sou kytky jak s palicema tak se semenama co? Já s tim nemám zkušenosti, takže ani nevim jak to vypadá

V roce 1942 měla přísně tajná komise v USA objevit ,,sérum pravdy" pro Office of Strategic Service k užívání proti lidem podezřelých ze špionáže. První substance byla navržena čistá pryskyřice z konopí! Užívání konopí bylo přerušeno po patnácti měsících, protože se ukázalo jako nespolehlivé : podezřelí se buď smáli, nebo je posedla paranoia. Další komplikací bylo zjištění, že agenti napodávali pryskyřici podezřelým špiónům, ale užívali jí sami ))))))

Old Post 17-09-2007 v 18:45 PM
Přemek Podlaha je offline   Profil uživatele Přemek Podlaha   Find more posts by Přemek Podlaha   Foto galerie člena Přemek Podlaha   Click here to Send Přemek Podlaha a Private Message   Add Přemek Podlaha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Chemical
Stálý Člen

Karma uživatele The Chemical - 46% PěstitelskáKarma uživatele The Chemical - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 4

Ne, hermafroditi jsou kytky který maj jak samčí, tak samičí květy, což vlastně znamená, že tam pak je spousta semínek...
EDIT: Sancha má pravdu, hermouš neznamená automaticky spoustu semínek- ale bývá to tak. Nicméně už jsem měl i hermafrodity, kteří byli asi nějak málo plodní a neudělali žádná, nebo jen velmi málo semínek.

Naposledy upravil The Chemical 15-10-2013 v 12:19 PM

Old Post 17-09-2007 v 18:56 PM
The Chemical je offline   Profil uživatele The Chemical   Find more posts by The Chemical   Foto galerie člena The Chemical   Click here to Send The Chemical a Private Message   Add The Chemical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 5

Může se povýst slušná matka, ale už jsem četl i o problémech co s tim lidi měly.
Ono něco jinýho je outdoor kytka která jen vykvete, má to za sebou a kytka která má bejt na růstu třeba i rok nebo víc.

Když už bych dělal matku z fem. semen tak bych nejdřív našel na netu podrobný info o seedbanace a modelu. btw: bez angličtiny toho moc nezistíš

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 17-09-2007 v 19:13 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Přemek Podlaha
Stálý Člen

Karma uživatele Přemek Podlaha - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 6

tak chci mít vždycky tak 4 kytky za 3 měsíce,tzn. 4 řízky jednou za tři měsíce,ne? Ty řízky jsou vždycky samičí po matce nebo ne? asi ne co? já mám v plánu Durban poison

V roce 1942 měla přísně tajná komise v USA objevit ,,sérum pravdy" pro Office of Strategic Service k užívání proti lidem podezřelých ze špionáže. První substance byla navržena čistá pryskyřice z konopí! Užívání konopí bylo přerušeno po patnácti měsících, protože se ukázalo jako nespolehlivé : podezřelí se buď smáli, nebo je posedla paranoia. Další komplikací bylo zjištění, že agenti napodávali pryskyřici podezřelým špiónům, ale užívali jí sami ))))))

Old Post 17-09-2007 v 19:14 PM
Přemek Podlaha je offline   Profil uživatele Přemek Podlaha   Find more posts by Přemek Podlaha   Foto galerie člena Přemek Podlaha   Click here to Send Přemek Podlaha a Private Message   Add Přemek Podlaha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kellogg
Stálý Člen

Karma uživatele Kellogg - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 7

toz rizky z matky by mely byt samicky na 100%

Slunko je mocné....

Old Post 17-09-2007 v 20:35 PM
Kellogg je offline   Profil uživatele Kellogg   Find more posts by Kellogg   Foto galerie člena Kellogg   Click here to Send Kellogg a Private Message   Add Kellogg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 8

hermafrodit automaticky neznamená hromadu semen .. znamená to nebezpečí hromady semen ale může se taky stát, že jich zas tolik nebude ..
na dobrý pohulení to rozhodně je ale na matky ne

eat meat, do drugs

aktuálně: "out" 2007 *** sklizeno zhuleno: 1st in

http://www.youtube.com/watch?v=p​Sm7BcQHWXk
http://www.youtube.com/watch?v=A​xur5W83znw
to jsou moji lidé

Old Post 17-09-2007 v 23:21 PM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Přemek Podlaha
Stálý Člen

Karma uživatele Přemek Podlaha - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 9

jj,díky) vim,že jsou to blbý otázky, ale jak říkám nemám zkušenosti s indoorem, tak se radši zeptám abych měl jasno, ta matka mi celkem vrtá hlavou a nenechá mi spát))) takže díky všem za pomoc

V roce 1942 měla přísně tajná komise v USA objevit ,,sérum pravdy" pro Office of Strategic Service k užívání proti lidem podezřelých ze špionáže. První substance byla navržena čistá pryskyřice z konopí! Užívání konopí bylo přerušeno po patnácti měsících, protože se ukázalo jako nespolehlivé : podezřelí se buď smáli, nebo je posedla paranoia. Další komplikací bylo zjištění, že agenti napodávali pryskyřici podezřelým špiónům, ale užívali jí sami ))))))

Old Post 18-09-2007 v 08:40 AM
Přemek Podlaha je offline   Profil uživatele Přemek Podlaha   Find more posts by Přemek Podlaha   Foto galerie člena Přemek Podlaha   Click here to Send Přemek Podlaha a Private Message   Add Přemek Podlaha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cuky
Nový Člen

Karma uživatele cuky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 10

Nevim jesli by mi to rozhodne nevadilo mit v kazde sisce seminko , spise bych s toho matku nedelal nebo ver mi ze neni nic pekneho kdyz ti jediny samci kvet oprca vsechny kytky. Hermous se nede uhlidat protoze vzdycky se nejaky kvet prehledne a pak je vysledek znacne horsi(z hlediska kvality a mnozstvi). Kup si spis regular semena a udelej si z nich nejakou mamicku.

Old Post 18-09-2007 v 17:06 PM
cuky je offline   Profil uživatele cuky   Find more posts by cuky   Foto galerie člena cuky   Click here to Send cuky a Private Message   Add cuky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cuky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 11

celller
sme tě všichni pochopili myslim prostě líp z nefeminizovanejch bysme to mohli schrnout

btw lol berete to moc vážně

eat meat, do drugs

aktuálně: "out" 2007 *** sklizeno zhuleno: 1st in

http://www.youtube.com/watch?v=p​Sm7BcQHWXk
http://www.youtube.com/watch?v=A​xur5W83znw
to jsou moji lidé

Old Post 19-09-2007 v 01:56 AM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freeriderdave
Nový Člen

Karma uživatele freeriderdave - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 12

Co jsem koukal já,tak feminised stojí přibližně dvakrát tolik,takže já osobně bych radši vzal 20 regular než 10 feminizovaných.Ať je z čeho vybírat..

Old Post 19-09-2007 v 07:37 AM
freeriderdave je offline   Profil uživatele freeriderdave   Find more posts by freeriderdave   Foto galerie člena freeriderdave   Click here to Send freeriderdave a Private Message   Add freeriderdave to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Přemek Podlaha
Stálý Člen

Karma uživatele Přemek Podlaha - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 13

z toho co jsem si tady přečetl,máte rozhodně pravdu v tom, že nefeminizovaný semena budou lepší,pak to holt vyselektovat,u mě je problém hlavně s místem,potřeboval bych,když zasadim 4 semena a aby byly 4 samice a šup s nima do skříně, ale to by chtěl asi každej,jinak mám ještě jeden dotaz když mám řízky ze svý samice tak z ní nemám přeci vždycky na 100% taky samice,ne? Vim že je to začátečnická otázka,ale já se k tomu nikdy nedostal ,vždycky když jsem zasadil,tak ještě než to vyrostlo tak mi to vytrhali akční náckové,co si hrajou v okolí Prahy v lesích na vojáčky!!! a tžo sem to měl jooooo schovaný!! takže bacha na ně,sou koumavý!!! )))))

V roce 1942 měla přísně tajná komise v USA objevit ,,sérum pravdy" pro Office of Strategic Service k užívání proti lidem podezřelých ze špionáže. První substance byla navržena čistá pryskyřice z konopí! Užívání konopí bylo přerušeno po patnácti měsících, protože se ukázalo jako nespolehlivé : podezřelí se buď smáli, nebo je posedla paranoia. Další komplikací bylo zjištění, že agenti napodávali pryskyřici podezřelým špiónům, ale užívali jí sami ))))))

Old Post 19-09-2007 v 09:46 AM
Přemek Podlaha je offline   Profil uživatele Přemek Podlaha   Find more posts by Přemek Podlaha   Foto galerie člena Přemek Podlaha   Click here to Send Přemek Podlaha a Private Message   Add Přemek Podlaha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Máte někdo zkušenosti s matkou z feminizovaných semen? Zhermili se Vám? Chtěl bych slyšet vyjádření a názor někoho, kdo s tim má osobní zkušenost, popř. jestli někdo matku z fem. semen jede. Nechci názory tzpu: sice sem matky nikdy nejel, ale zhermí to. Thx za každej názor.

Old Post 17-10-2007 v 08:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 15

mno sice sem matky z feminizovanejch semen nikdy nejel - ale určitě se ti to zhermí
měj se pičo

Snark in the System

Old Post 17-10-2007 v 11:18 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 16

Vysvětlí tu někdo jak je to s matkama z feminizovaných semen?v případě, že se bude stresem zkoušet odolnost kytek proti zhermatění a uznám za vhodné, že je vysoká, je možnost používat tyto řízky?

Moje situace je: kamarád pěstuje Nevilles haze, udělal jsem si z něj řízek.on se o ně moc pěkně nestaral-horko, zima, nezalití... žádnej hermouš.zajimalo by mě, jestli má nějakej význam udělat víc řízků a odjet z nich aspon jednu z sklizeň.Květ docela dlouho, tak by mě asi nasralo, kdyby stály zahovno.

Ještě jedna otázka:to pozmění stres genetickou informaci?ze je takovej rozdil rizku z matky rostouci pod 250w a pod 600w.jestli ne, tak musi rust stejne ne?nebo je to o tom, ze kytka pod 600w produkuje víc hormonů a proto jsou klony vitalnejsi?

prosim at se k tomu vyjadri jen ti co vi o cem mluvi.

diky za odpovedi

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 09-11-2007 v 19:20 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6506630 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív