Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Satan is coming
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Antichrist31
Nový Člen

Karma uživatele Antichrist31 - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2021
Příspěvků: 12  

Satan is coming Příspěvek č. 1

Čau všem, těším se na zdejší komunitu, spoustu nových informací a na vyostřené diskuze. :-) Basic info o mě: 37 let, jedu indoor automaty, jen malej stan v paneláku. Mám za sebou první kolo, druhé právě probíhá. Hodně mě zajímá lst a scrog, teď na druhém kole experimentuju a učím se. Detaily za pár dní až se tu rozkoukám, navíc jsem na mobilu a je to neskutečně user unfriendly. 😁

Old Post 28-11-2021 v 19:04 PM
Antichrist31 je offline   Profil uživatele Antichrist31   Find more posts by Antichrist31   Foto galerie člena Antichrist31   Click here to Send Antichrist31 a Private Message   Add Antichrist31 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 2

Hellcome !!

Old Post 28-11-2021 v 19:42 PM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 3

Zdar... vítej a hned mám něco do "vyostřené diskuse"

možná bych trochu zampřemejšlel, protože podle mě je blbost jet automaty indoor a ještě vyplejtat síť... na scroq potřebuješ mít nad kytkou kontrolu, automat kterej ti začne sám nakvejtat neni uplně vhodnej

potom automati stress neradi... různý ohýbání, lámání atd zpomaluje každou kytku, jenže fotoperiodě můžeš dát víc času než přepneš atd. automat jen zpomalíš a pak začne nakvejtat zbytečně malej.

Navíc aby ty automaty indoor za něco stály, budeš svítit 18/6 či 20/4 celou dobu květu, takže propálíš víc.

Určitě se těšim na vyplejtání. dělal jsem to jednou pod CFL-kem v miniskříňce a i tak to byla piplačka hrozná, takže respekt každýmu kdo poctivě vyplejtá.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 29-11-2021 v 12:33 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antichrist31
Nový Člen

Karma uživatele Antichrist31 - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2021
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 4

Díky za uvítání a tipy. :-) Jedu na ně 18/6 a musí se na ně pomalu, ale jde to. Samozřejmě zatím nemluvím z vlastní zkušenosti, ale třeba na Redditu se jede scrog na automatech úplně běžně. :-) Každopádně nejlepší je vlastní zkušenost. :-)

Old Post 29-11-2021 v 15:06 PM
Antichrist31 je offline   Profil uživatele Antichrist31   Find more posts by Antichrist31   Foto galerie člena Antichrist31   Click here to Send Antichrist31 a Private Message   Add Antichrist31 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 5

Zdravím nového člena.
Jsem stejného názoru jako Ben. Zas a znova 🤔😁
Dokážu si snadno představit, jak si v půlce vyplétání a ještě to není vyplněno dle představ a kytka už bude v plným květu. U fotoperiody si to přepneš, kdy budeš chtít. Chápu že teď se hodně jedou automaty, ale ty borci tu genetiku musí znát a ví co snáší a jak roste, pak to lze předvídat a přizpůsobit se a popř. upravit množství rostlin na daný prostor, aby to proběhlo jak u klasické fotoperiody.
Podle mě jdou groweři do automatů z vidiny snazšího pěstu, rychlejší sklizně a potencionálně vyššího výnosu. Za mě je to jen obrázek dnešní doby - lenost, krátkozrakost a nechat se oblbnout slibnou reklamou. Nechci nijak hanit automaty, určitě svoje místo mají a už jsou dneska i někde jinde než před několika lety, ale klasika je zatím pro mě indoor jasná volba.

Závěrem bych asi jen dodal ... Nedočkavý grower, špatný grower!

Thomas V.

Old Post 30-11-2021 v 12:39 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 6

Automaty nebrat, mozna tak na venek u nas (kde neni zadny leto) jsou dobry. Neni nad poradnou fotoperiodu. Jeste bych dodal, neni nad regular, nekdy je lepsi nebrat ani feminizovany semena a vyselektovat si silnou samici sam. At to roste!

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 01-12-2021 v 09:22 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 7

Zdar.
O automatech na ven netřeba diskutovat, u nás sázka na jistotu když víš co děláš.
Dovnitř je to složitější, a jak psal třeba Váchy "ty borci tu genetiku musí znát a ví co snáší a jak roste, pak to lze předvídat a přizpůsobit se" opravdu už dnes je třeba stabilita - uniformita na jiný úrovni atd.
Vybral sis prostě tu nejtěžší možnost do in nejen podle mě, aniž by k tomu vlastně byl reálně dobrej důvod.
Pro příklad moje zkušenost z out. To že na jedný foto uděláš i 10x tolik co na auto je jasný, jenže musím počítat i s mnohem větší úmrtností. Foto když nalomím při převozu zasadím ji stejně, auto vyhodím, jakýkoliv poškození od hmyzu, zvěře, slimáků apod. u auto je to taková brzda že je lepší udělat novou sadbu.
Reálný pozitivum je, že já určuju kdy sklízím tím kdy zasadím a nějaký další benefity který ale v in nejsou.
Každopádně jsme tu proto abychom sdíleli zkušenosti takže sem s tím :-)

„Konvenční armáda prohraje, pokud nevyhraje. Guerrilla vyhraje, pokud neprohraje.“

Old Post 01-12-2021 v 11:51 AM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 8

Cau Satan, drzim palce. Normalne ma tutok kolegovia navnadili a uz mam aj objednane auto-zrno

Old Post 02-12-2021 v 08:40 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antichrist31
Nový Člen

Karma uživatele Antichrist31 - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2021
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 9

Chlapci, myslím že máte trošku outdated názory a Vaše závěry na mojí osobu mne lehounce vytáčí. 😁 😁 Váchy55, tvoje až normalizační výkřiky jako "nedočkavý grower, špatný grower" a ty plky o lenosti a reklamě jsou fakt na pěst. 😁

Old Post 07-12-2021 v 06:40 AM
Antichrist31 je offline   Profil uživatele Antichrist31   Find more posts by Antichrist31   Foto galerie člena Antichrist31   Click here to Send Antichrist31 a Private Message   Add Antichrist31 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antichrist31
Nový Člen

Karma uživatele Antichrist31 - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2021
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 10

Maxeaux - díky SK bratře

Old Post 07-12-2021 v 06:43 AM
Antichrist31 je offline   Profil uživatele Antichrist31   Find more posts by Antichrist31   Foto galerie člena Antichrist31   Click here to Send Antichrist31 a Private Message   Add Antichrist31 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 11

K vyostřený diskuzi patří argumenty.
Otázka je čeho se vzdáváš a co za to. Reálný benefit auta in.

„Konvenční armáda prohraje, pokud nevyhraje. Guerrilla vyhraje, pokud neprohraje.“

Old Post 07-12-2021 v 07:20 AM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antichrist31
Nový Člen

Karma uživatele Antichrist31 - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2021
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 12

Za prvé nebylo proč házet argumenty, na nic jsem se neptal ani nic netvrdil, jen jsem se chtěl "představit". Já tohle vysvětlování na sílu nemám rád. Nic nového se nedozvíš a navíc samá urážka. Neříkám, že pán nemá pravdu, ale nikdo se ho na nic kurva neptal. 😁

Old Post 07-12-2021 v 07:30 AM
Antichrist31 je offline   Profil uživatele Antichrist31   Find more posts by Antichrist31   Foto galerie člena Antichrist31   Click here to Send Antichrist31 a Private Message   Add Antichrist31 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 13

Chápu. Osobně bych si z toho ale zas nevzal jenom tohle. Takže vítej :-)

„Konvenční armáda prohraje, pokud nevyhraje. Guerrilla vyhraje, pokud neprohraje.“

Old Post 07-12-2021 v 10:00 AM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antichrist31
Nový Člen

Karma uživatele Antichrist31 - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2021
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 14

Díky :-) A už jebat konflikty

Old Post 07-12-2021 v 10:56 AM
Antichrist31 je offline   Profil uživatele Antichrist31   Find more posts by Antichrist31   Foto galerie člena Antichrist31   Click here to Send Antichrist31 a Private Message   Add Antichrist31 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Re: Satan is coming Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Antichrist31
Čau všem, těším se na zdejší komunitu, spoustu nových informací a na vyostřené diskuze. :-) Basic info o mě: 37 let


Vždycky se vopotím, když na mě mluvěj kokoti!
Doufám, že vás vy sráči brzo nahraděj roboti!

citace:
Původní příspěvek od Antichrist31 ale třeba na Redditu se jede scrog na automatech úplně běžně. :-) :-)


Tady máš, kurva! Přečti si časopis!

Old Post 07-12-2021 v 12:10 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 16

Chceš vyostřenou diskuzi a pak si vztahovačnej?! wtf :-D

Thomas V.

Old Post 07-12-2021 v 13:38 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3398820 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív