Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Kontinuel SoG 250 W by Rasta_pasta
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Nápad Kontinuel SoG 250 W by Rasta_pasta Příspěvek č. 1





Zdravím všechny grower´s
Od mého posledního growu uběhl už nějaký čas a tak jsem se rozhodl rozjet to nanovo

Něco faktů :
Skříň od minule nezměněná, což znamená 150 cm výška, šířka pěstebního prostoru je 90 cm (je tam ještě předěl a mikromatkárna, celkem má šířku 140 cm) a hloubka 55cm. Vevnitř vytapetována odrazovou fólií, na podlaze je bílá fólie.
Slunko je Old school Tesla 250 W, Odtah Euro 140 m krychl./hod., přítah je na půl pasivní a na půl aktivní (do matkárny jsou 3 pasivní díry v podlaze o průměru 8 cm a z matkárny do vlastní pěstírny to ženou dva počítačové větráky 9 cm. Ofuk je 15 cm klipsňák se dvěm rychlostmi
Stínidlo home made A-Wing.
A konečně osazenstvo : 4x bílá vdova, 4xArjan ultra haze, 4x super skunk
Dětska pujdou do země zítra, dnes se tam ještě placatí matka ww...

Případné dotazy a připomínky velice rád uvítám a teď už první fotečky...

1. úplně normální šatní skříň
2. pohled na aktivní přítah v podobě pc větráků a budoucí matkárna
3. pohled dovnitř
4. mamina wdovy a nemluvňata (Superskunku a Arjanu)

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 19-06-2008 v 15:56 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 2

mám dotaz, jak chceš ukočírovat odrůdy, které kvetou 8, 9 a 13 týdnů, jedna indika, druhá sativa, každá trochu jiný PH, teplo, vejšku...

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 19-06-2008 v 16:42 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 3

to Jestedman:
právě proto, že každá jinak dlouho kvete, tak bych měl dosáhnu té kontunielity a sklízet každý měsíc. Ty arjany a super skunky zasadím najednou, tam vznikne ve sklizni ten měsíční rozdíl a vdovu k ním dosadím za další tři týdny, což by mělo zaručit ten druhej měsíční odskok.
Fakt jako, že každej model má rád trochu jiný ph, trochu jinou teplotu, bych zas tak neřešil, protože teplota je cca 25-30 stupňů(podle venkovního počasí)což si myslím, že je vcelku rozumné a ph metr stejně nemám, pouze akvarijní ph test, s kterým se dá ph, držet stejně pouze přibližně a to držim kolem 6,0 ph
(myslím že to nemůže ublížit sani jedné odrůdě...
Nepopopírám že větší problém to bude s výškou rostlin, ale doufám že se mě podaří ty arjeny nějak zohýbat, zastříhat, zalámat a bůhví co ještě, abych to udržel zhruba na stejno.
to imugnio :
to že SoG znamená sea of green samozřejmě vím, i to, že je pro něho ideální jeden model pro co největší uniformitu( s tím budu asi trochu válčit), ale tvrzení, že je 12 kytek na takovýdle prostor moc, si myslím, že není zas až tak objektivní. Vzhledem k tomu, že chci přepnout hned jak kytizzz ukážou první náznak růstu (předpokládám že ss budou tak 20-30cm, ty arjany 40-50cm a ww, neco mezi tím)tak si myslím, že by to mělo být ukočárovatelný...

tak chlapy trochu optimizmu, vždycky to nějak dopadne

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 20-06-2008 v 10:39 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flash.grow
Stálý Člen

Karma uživatele flash.grow - 81% PěstitelskáKarma uživatele flash.grow - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 4

Hochu.. mám pěstěbní prostor 120X60 .. čistého.. mám sice jen 250w .. ale dvě odrudy -> Shiva Skunk a Heavy duty fruity.. Mám 10 kytek a mám dost problemu to moře zeleně ukočírovat.. jedna ohejbam jak blázen, jednak striham a škubám listy co to jde a stejnak nemám prosvícené vše.. :X
Někdy míň znamená víc.. fakt

Grow your own

Old Post 20-06-2008 v 12:10 PM
flash.grow je offline   Profil uživatele flash.grow   Find more posts by flash.grow   Foto galerie člena flash.grow   Click here to Send flash.grow a Private Message   Add flash.grow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flash.grow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 5








Beru na vědomí vaši skepsi s malým prostorem, ale dokud neuvidím, tak neuvěřím. Přeci jenom nejlepší zkušenost je vlastní, ať dobrá, nebo špatná...

Tak včera večer jsem zasázel osazenstvo a dal jim poprvé okusit jejich 250 w slunce.
Dal jsem 0,5ml/l kořeňáku a doufám že se jim tam bude líbit.

1.Zadní řada Arjan ultra Haze, prostřední řada Super Skunk a v přední řadě je od každého modelu jeden kousek na balkón
2. Super skunk
3. Arjan ultra Haze
4. Všechny s matkou Vdovy, po částečnám prostřihu
5. Teplota
6. čerstvé řízky z vdovy (ty nejlepší čtyři se zapojí do grilovacího procesu)
7. ještě jednou komplet pohled

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 20-06-2008 v 13:52 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hydrotekk
Stálý Člen

Karma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 291  

Příspěvek č. 6

hoj dej na to bud petky a nebo pytliky
mam na mysli na ty rezi

Máma mi říkala že bych mel vysadit, máma je máma, nechal sem si poradit nestačil se divyt co všechno se dá sklidit ....
nemam rad kdys zmich rizku znikaji matky!neres mou cestinu ja neresim tebe

Old Post 20-06-2008 v 16:30 PM
Hydrotekk je offline   Profil uživatele Hydrotekk   Find more posts by Hydrotekk   Foto galerie člena Hydrotekk   Click here to Send Hydrotekk a Private Message   Add Hydrotekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flash.grow
Stálý Člen

Karma uživatele flash.grow - 81% PěstitelskáKarma uživatele flash.grow - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 7

( jaká je vlhkost? )

Grow your own

Old Post 21-06-2008 v 15:55 PM
flash.grow je offline   Profil uživatele flash.grow   Find more posts by flash.grow   Foto galerie člena flash.grow   Click here to Send flash.grow a Private Message   Add flash.grow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flash.grow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 8




Ola pěstitelé, kuřáci i všichni ostatní...

to flash.groow : no co se týká vlhkosti, tak to nebyla žádná sláva, pač mám trochu problém skříň uchladit (den 30-32 stupňů, noc kolem 24 stupňů), takže to znamená že větrák jede cca 20 hodin deně a většinu vlhkosti prostě odnese. Nemám svůj vlhkoměr, ale gdyž jsem ho měl pujčenej, tak byla vlhkost kolem 60% což není zrovna moc...Dal jsem na typ Hydrotekka viz. foto a snad to bude ok.

to Hydrotekk: díky za tip, pořád jsem přemýšlel nad mokrýma hadrama, mističkama s vodou atd. ale todle by mě asi nenapadlo.

Jinak kytky jsou zatím pořád zalévané jen odstátou vodou s úpravou ph, kolem 6.
Do příští zálivky bych už rád chtěl pomalu přidávat hnojení, ale jsem na vážkách.
Při nákupu v growshopu jsem dostal hnojky 4 Power a nevim jestli je mám zkusit, nebo se držet osvědčené Bionovy, kterou mám ještě z minula...
Nemáte někdo prosím zkušenosti s hnojivy 4Power ?

Jinak k fotkám myslím není co dodat

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 23-06-2008 v 16:03 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 9

kytky by se těch pytlíků neměly dotýkat, hrozí pak plíseň

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 23-06-2008 v 16:24 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 10

to Jestedman: dotýká se pouze ta matka vdovy, která pujde co nevidět na balkón. Čakám na to, až ty řízky od vdovy hoděj kořeny a půjdou do boxu, místo tej matky... Ale dik za připomínku

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 24-06-2008 v 09:29 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 11





Zdravím všechny kolegy a kolegyně pěstitele
Včera jsem poprvé přihnojil holky hnojivama 4 Power
(poloviční doporučenou dávkou), ale byl jsem donucen zase sundat ty pytlíky z kytek, protože ve skříni bylo neúnosných 34 stupňů a kvůli těm igeliťákům nemohl být zapnutý ofukový větrák, který přece jen trochu schladí vzduch...
Takže jsem se začal ptát po náhradní nádržce na vodu na zvlhčovačku SPS 808, kterou mám, ale má prasklou tu nádobku na vodu. Nakonec sem sehnal a do pátka by měla být doma, takže bych tím měl zabít dvě mouchy jednou ranou (snížení teploty a zvýšení vlhkosti).
Kdybyste měl ale někdo typ, jak ještě více schladit skříň, tak sem s tím, protože já už na přítahu mám teplotu vzduchu tak 24-30 stupňů (dle počasí)
Dále trvá můj zájem o zkušenosti s hnojivama 4POWER !!!

foto č.1 : hnojící schéma 4 Power
foto č.2 : hnojky 4 Power (velice zajímavě barevné)
foto č.3: kytizzz
foto č.4 : teplota po cca 15 minutách otevřené skříně (s teplotou fuckt válčim

Jinak budu vděčný za jakékoliv rady, dotazy, či připomínky

Tak co je dámičky, chlastámeee


Naposledy upravil Rasta_pasta 03-07-2008 v 12:26 PM

Old Post 25-06-2008 v 15:57 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 12






Tak je tady drobný update

První tři fotky jsou pořízené ve minulém týdnučtvrtek 26. 6. 2008.
Konečně mi funguje zvlhčovačka a na kytizzz je to celkem znát.
Teolota spadla z 32 na 28 stupňů ( je závislá na venkovní), což mi přijde v klidu.
Jinak holky hnojeny už normálním množstvím hnojiva 4 Power (0,3 - 0,4 ml každé složky na 1 litr vody a ob zálivku je přidáván růstový a květový excelerator od AH a enzymy od BN.
No a poslední dvě fota jsou z dnešního rána, tedy 3.7.2008

Myslím, že je nechám jet tak do neděle a pak je přepnu, ale to ještě uvidím jak budou vypadat...

Foto:
1. celá skříň
2. taktéž, ale se zvlhčovačkou
3. pc větráčky, které vhání mlhu a čerství vzduch do boxu
4. a 5. jak vypadaj témeř po týdnu (zadní řada a ten v první u prostřed Arjan ultra Haze , zbytek Super skunk

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 03-07-2008 v 11:34 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

poalu budeme přepínat Příspěvek č. 13





Ahoj všici, co tento dred sledujete...

Kytičky stále dostávají doporučenou dávku hnojiv 4 power viz.schéma příspěvek č. 12 a ob zálivku jsou přidávány enzymi od Bio Novy (0,5ml/l) a růstový a květový excelator od AH (1ml/l).

Na balkóně už jsou připravený nějaký vdovy, který by měli zaplnit zbylé 4 fleky v boxu.

Jinak teploty přes den 28 - 30 stupnů, přez noc (tmu) je to 17 - 22 stupňů. Přemejšlím kdy je mám přepnout, ale počkám asi ještě do pátku a pak cvak !!!

k fotkám :
č.1 ww - potencionální obyvatelky skříně
č.2 řada blíž k nám Super skunk , řada u zdi Arjan ultra Haze
č.3 detail SS
č.4 detail AuH

Pokud se vám něco nezdá, není jasné, nebo máte tip na zlepšení, tak písněte... Zatim

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 09-07-2008 v 14:34 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Přepnuto 13.7.08 Příspěvek č. 14

Takže včera 13.7. jsem stávající kytičky přepnul a přesadil jsem plánované 4 favoritky v podobě bílých vdov do hranatých qvětináčů a koncem tejdne se připojí do procesu (potřebujou ještě trochu dorůst...)

Jinak poslední dvě zálivky pouze vodou s upraveným ph, protože na dvou ss se ukázali spálené konečky listů.

Fotoz přihodím příšte, kže zatim piss

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 14-07-2008 v 10:03 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasty1985
Stálý Člen

Karma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 15

držím palce at se ti ta zahrádka vydaří.

Old Post 15-07-2008 v 07:07 AM
krasty1985 je offline   Profil uživatele krasty1985   Find more posts by krasty1985   Foto galerie člena krasty1985   Click here to Send krasty1985 a Private Message   Add krasty1985 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

po Přepnutí Příspěvek č. 16





Ola zahradníci,
takže jak jsem již psal, tak je přepnuto. Na poslední dva dny 18/6 jsem přidal do boxíku 4x ww, který zaplněj zbylí prostor, ale momentálně budou asi do neděle na zahradě, aby ještě něco málo povyrostli a dohnali tak ty Arjany a Skunky...

Foto:
č.1 Komplet boxík
č.2 Decentně připálené listečky u SS (asi přehnojeno)
č.3 blíž k objektivu SS, dále jsou Arjany
č. 4 o5 celej boxík i s vdovama

kže zatim, já jdu na sváču

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 15-07-2008 v 14:07 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8665890 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív