Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Home-made smejd AWing za 300,- Kc
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
greenjerry
Stálý Člen

Karma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 192  

Home-made smejd AWing za 300,- Kc Příspěvek č. 1







Predem meho threadu upozornuji ze jsem si vedom rozdilu oproti klasickymu AWingu, ale davat 3000,- se mi za nej nechtelo. Taky je to prace s nakoupenym materialem tak na 2-4 hodinky a funguje skvele.

1) Plechy jsou pozink ze srotaku za 50,- Kc rozmery 2 x 50x29 cm (dalo asi nejvetsi praci sehnat

2) Objimku, hacky a retizky jsem mel ze stareho stinidla, ale vse je otazkou do 100,- Kc

3) na odraz jsem vnitrek polepil samolepici nehorlavou hlinikovou paskou, kterou jsem koupil v Lidlu v nejaky jejich super akci za 50,-

4) Dva pravouhle vigly na upevneni plechu a hacku, jsem take mel, jen jsem jim musel pomoct (kladivem) do uhlu cca 120-140 stupnu

5) Zavitova tyc z horbachu za myslim 15 kc (1m dlouha a zavit 5mm) + 4 kridlove matky 5mm za 18 Kc + sroubky a matky a podlozky cca 25,- Kc

Pak uz jen staci plech naohibat ja to delal na kuchynske lince a vyvrtat dirky a vymyslet uchyceni objimky, ja to udelal pres takove pero z tvrdeho dratu, ktere mi zarucuje ze objimka s zarovkou se nebude ohejbat.

Zavitovou tyc jsem na jednom konci opatril maticema normalnima a na druhem kridlovejma aby se stinidlo dalo roztahovat a stahovat (vhodne snad na mensi kviti u stredu)

Jerryho mrazák 150W do hlíny od začátku do konce
2nd INDOOR Hlina 2xSAGE 2xJH / SHC 250W
1st INDOOR / 7xG13 / SoG / hlína / SHC 250W

Old Post 08-11-2006 v 07:48 AM
greenjerry je offline   Profil uživatele greenjerry   Find more posts by greenjerry   Foto galerie člena greenjerry   Click here to Send greenjerry a Private Message   Add greenjerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xjackx
Stálý Člen

Karma uživatele xjackx - 90% PěstitelskáKarma uživatele xjackx - 90% PěstitelskáKarma uživatele xjackx - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 2

Adjust-A-Wings muze skouset vyrobit kazdy ale nikdo ho neudela takovy aby melo vlastnosti jaky ma!

Old Post 08-11-2006 v 13:08 PM
xjackx je offline   Profil uživatele xjackx   Find more posts by xjackx   Foto galerie člena xjackx   Click here to Send xjackx a Private Message   Add xjackx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 3

xjackx: víš jaký má mít vlastnosti?Kecat umí každej...

Greenjerry: Právě si ušetřil 3tis .Jen škoda, že v kovošrotu neměli kladívkový Al plech...Za kutilství K+

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Old Post 08-11-2006 v 17:45 PM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xjackx
Stálý Člen

Karma uživatele xjackx - 90% PěstitelskáKarma uživatele xjackx - 90% PěstitelskáKarma uživatele xjackx - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 4

Hodinář : vim jaky je kdyz ho vlastnim....

Old Post 08-11-2006 v 17:54 PM
xjackx je offline   Profil uživatele xjackx   Find more posts by xjackx   Foto galerie člena xjackx   Click here to Send xjackx a Private Message   Add xjackx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 5

to bys měl znát jeho vlastnosti/ charakteristiky?Sám bych se rád něco naučil,poučil.Křídlo má,nemá plech s "bublinkama" no budiž,na co jsem to zapomněl co by mohlo ovlitnit odraz světla?

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Old Post 08-11-2006 v 18:00 PM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xjackx
Stálý Člen

Karma uživatele xjackx - 90% PěstitelskáKarma uživatele xjackx - 90% PěstitelskáKarma uživatele xjackx - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 6

jo jsou tam takovy maly dolicky a je to strasne moc slabouckej ocelovejplech nastrikanej nakou tou reflexni vrstvou je strasne siroky az 72 mam verzi medium a bohuzel jeste nemam tepelny stit :-(

Old Post 08-11-2006 v 18:08 PM
xjackx je offline   Profil uživatele xjackx   Find more posts by xjackx   Foto galerie člena xjackx   Click here to Send xjackx a Private Message   Add xjackx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 7

http://grower.cz/forum/showthread.p...0870#post460870 tez vlastni vyroba

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 08-11-2006 v 18:38 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenjerry
Stálý Člen

Karma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 8

Moje : tak tos me predbehl, mooc pekny K+, mislim si ze temi vyhodami predci i kupovaneho AWinga ... taky bych neco takove chtel spachat, jen jsem premejslel o kladivkovem plechu, ale nasel jsem jen v Baumarktu desku 50x25cm za 125,- Kc (ale je to maly :'( )

xjackx : Je mi jasny ze ten pravy bude dokonalejsi, bohuzel sem shanel a nikoho kdo by mi poslal detailnejsi fotky + rozmery, na dokonalejsi stavbu.

Trebas jestli by jsi ty nemohl kdyz ses majitel O;-)

Ale rozdil v ucinnost odrazu kladivkoveho plechu, a toho Awingu uz v rozsahu 1-2% coz je zanedbatelne a v pomeru cena/vykon je to jasne

Jerryho mrazák 150W do hlíny od začátku do konce
2nd INDOOR Hlina 2xSAGE 2xJH / SHC 250W
1st INDOOR / 7xG13 / SoG / hlína / SHC 250W

Old Post 08-11-2006 v 19:00 PM
greenjerry je offline   Profil uživatele greenjerry   Find more posts by greenjerry   Foto galerie člena greenjerry   Click here to Send greenjerry a Private Message   Add greenjerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenjerry
Stálý Člen

Karma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 9



No zde prikladam nejaky foto z tohoto linku

http://www.lesjardinssuspendus.com/...roducts_id/1005

uz sem to zde taky nekde videl, ale jlavni vyhoda je ze ten tvar kridel nedela ohnisko a rozklada svetlo rovnomerne a vsechny kyti jsou i v krajich osvicene

Jerryho mrazák 150W do hlíny od začátku do konce
2nd INDOOR Hlina 2xSAGE 2xJH / SHC 250W
1st INDOOR / 7xG13 / SoG / hlína / SHC 250W

Old Post 08-11-2006 v 20:21 PM
greenjerry je offline   Profil uživatele greenjerry   Find more posts by greenjerry   Foto galerie člena greenjerry   Click here to Send greenjerry a Private Message   Add greenjerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xjackx
Stálý Člen

Karma uživatele xjackx - 90% PěstitelskáKarma uživatele xjackx - 90% PěstitelskáKarma uživatele xjackx - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 10

greenjerry : no mohl za par dni ho nebudu potrebovat tak kdyz sezenu fotak tak nafotim a klidne zmerim ale ted nemuzu.
ale to cos vyrobil ty si myslim ze funguje urcite lip nez obycejny reflektor!

Old Post 09-11-2006 v 13:02 PM
xjackx je offline   Profil uživatele xjackx   Find more posts by xjackx   Foto galerie člena xjackx   Click here to Send xjackx a Private Message   Add xjackx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenjerry
Stálý Člen

Karma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 11

dik budu vdecen taky si myslim ze je to lepsi nez dratem do oka

Jerryho mrazák 150W do hlíny od začátku do konce
2nd INDOOR Hlina 2xSAGE 2xJH / SHC 250W
1st INDOOR / 7xG13 / SoG / hlína / SHC 250W

Old Post 09-11-2006 v 14:23 PM
greenjerry je offline   Profil uživatele greenjerry   Find more posts by greenjerry   Foto galerie člena greenjerry   Click here to Send greenjerry a Private Message   Add greenjerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenjerry
Stálý Člen

Karma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 12

jeste by me zajimalo jestli nekdo nema healt shield a jake jsou rozmery

Jerryho mrazák 150W do hlíny od začátku do konce
2nd INDOOR Hlina 2xSAGE 2xJH / SHC 250W
1st INDOOR / 7xG13 / SoG / hlína / SHC 250W

Old Post 10-11-2006 v 14:56 PM
greenjerry je offline   Profil uživatele greenjerry   Find more posts by greenjerry   Foto galerie člena greenjerry   Click here to Send greenjerry a Private Message   Add greenjerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 13

Hej ten shild mam a je to zybtecna invesice:-) toho vinga jsem rad ze jsem koupil ale ten shild je vojeb...vyroba pocitam tak do padla...a bude to presne takove,mozna i lepsi kdyz pouzijes dobrej plech,oni to maj z normalniho,ohnutej a provrtanej...
zadnej prevrat...

Old Post 28-11-2006 v 18:19 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenjerry
Stálý Člen

Karma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 14

a nemohl by jsi poslat nejaky presnejsi schema s rozmerama, a treba i ten healt shield .... ps. jakou pod tim jedes Wataz ?

Jerryho mrazák 150W do hlíny od začátku do konce
2nd INDOOR Hlina 2xSAGE 2xJH / SHC 250W
1st INDOOR / 7xG13 / SoG / hlína / SHC 250W

Old Post 29-11-2006 v 02:37 AM
greenjerry je offline   Profil uživatele greenjerry   Find more posts by greenjerry   Foto galerie člena greenjerry   Click here to Send greenjerry a Private Message   Add greenjerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr Proč
Stálý Člen

Karma uživatele Mr Proč - 35% PěstitelskáKarma uživatele Mr Proč - 35% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 15

greenjerry: ja pouzivam jako shield takovy plech, co se pouziva pri stukovani na vystupujici rohy, abys je mel rovny. Je to takovej tenkej stribrnej provrtanej plech ohnutej do praveho uhlu a koupis to ve stavebninach, je to dlouhy asi 3m, nam to zbylo po rekonstrukci. Sirka je dana sirkou toho elka a delku si ustrihnes dle potreby.

Nepěstuju jen pro to, abych měl hulení a nehulim jen proto, abych byl zhulenej.

Old Post 29-11-2006 v 13:22 PM
Mr Proč je offline   Profil uživatele Mr Proč   Find more posts by Mr Proč   Foto galerie člena Mr Proč   Click here to Send Mr Proč a Private Message   Add Mr Proč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenjerry
Stálý Člen

Karma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 16

scatche : kdybys pozorne cetl, tak bys zjistil ze jsem se snazil nekoho dohnat, aby mi (i ostatnim) zmeril praveho winga, zel se nikdo v nekolika tematech nenasel a tu reflexni vrstvu asi nenahradis to tady taky nikdo netvrdil, stejne jako nenahradis ten pruvan v penezence kterej pravej wing udela, ale kdyz by si teoreticky dodrzel vsechny rozmery dle originalu tak ztrata odrazem svetla oproti pravemu bude max 5 procent co je aspon pro me za tu cenu zanedbatelne.
Cus bambus

Jerryho mrazák 150W do hlíny od začátku do konce
2nd INDOOR Hlina 2xSAGE 2xJH / SHC 250W
1st INDOOR / 7xG13 / SoG / hlína / SHC 250W

Old Post 22-12-2006 v 11:49 AM
greenjerry je offline   Profil uživatele greenjerry   Find more posts by greenjerry   Foto galerie člena greenjerry   Click here to Send greenjerry a Private Message   Add greenjerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4626350 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív