Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » řízky z dozrálých kytek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 1

napr.: http://grower.cz/forum/showthre...hlight=reveging

dej do hledani "reveging" a vyjede ti spousta temat, nazdar!

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 15-09-2004 v 15:16 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 2

no hele já měl řízky nakvetlý a už na svítim 24/0 asi tak měsíc a jako roste "něco" - je to děsně zmutovaný a nevim jestli se to uchytí... Rozkvetlý řízky taky kotel blbě kořeněj..
Teoreticky by měl ten řízek odkvést a pak z něj jako vyjede nová kytka no, ale v praxi to moc nefunguje...

thc?

Old Post 17-09-2004 v 14:23 PM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Locki23
Alchemist inside soul

Karma uživatele Locki23 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Locki23 - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 3

deno: Ja mam ted podobnou zkusenost. Menil jsem snicliky a dostal jsem od nejmenovanyho clena rizky z kvetoucich kytek...takovy ty jalovy spodni vetvicky. Radost jsem z toho mel pramalou, jak pises - mutanti. Ohyzdny listovy cepele co do tvaru i poctu. Pote co jsem to zastipnul a obrazily bocni vetve, jede to uz normalne a vypadaji pekne...stejne ale nikomu nedoporucuju snicle z nakvetlejch kytek.

...je jen jedna kytka, ktera se dava chlapum...

Old Post 20-09-2004 v 08:32 AM
Locki23 je offline   Profil uživatele Locki23   Find more posts by Locki23   Foto galerie člena Locki23   Click here to Send Locki23 a Private Message   Add Locki23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slayer
Stálý Člen

Karma uživatele Slayer - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 4

Je to tak, nejvetsi problem je z toho nevo vytriskat, kamos to pred dvema tydnama dal do bubla (seknuty po sklizni) a je to opravdu nesmysl, navic i kdyz by se to nahodou povedlo tak bych chtel videt/kourit ten model

BTW:Locki, ze ja vim o cem mluvis, 'mrk'

Oddálení se od naší někdy zkurvené reality je mým každodením chlebem, který pro mne pečou pekárný Cannabis.

Do you feel that your body brakes apart? Use THC glue, makes your body stick together

Old Post 20-09-2004 v 11:33 AM
Slayer je offline   Profil uživatele Slayer   Find more posts by Slayer   Foto galerie člena Slayer   Click here to Send Slayer a Private Message   Add Slayer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9681430 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív