Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Krá LOVE hradecko
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Krá LOVE hradecko Příspěvek č. 1

Zdravím své krajany.
Tento thread jsem založil asi proto, že by bylo dobré poznat nějaké growery z našeho kraje trochu blíž. Napadlo mě to právě tehdy, když jsem přemýšlel o tom, kdo by mi mohl zalévat kytičky, když třeba o prázkách 14 dní nebudu doma. Myslím, že se tu určitě najdou nějací groweři, kteří budou ze stejného města nebo i vesnice.

Kdyžtak sem napište jen okres, kde bydlíte a nějakou stručnou zprávu o tom jak a co pěstujete. Jestli je tento thread duplicitní, tak ho smáznu.

Já jsem z okresu Trutnov-pěstuju tobacco virginia a taky trochu nějaký no name na outdoor.

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 11-05-2007 v 22:41 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grady
Nový Člen

Karma uživatele Grady - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 2

Ha, trutnovák, co pěstí tabáček. A já si domluvil sazeničky až z Práglu Momentálně sonduju řízky na ven (trochu pozdě) a nějaký noname mám u pár lidí. Zřejmě brzy pokecáme, ten tabák mě zajímá.

Old Post 17-05-2007 v 11:45 AM
Grady je offline   Profil uživatele Grady   Find more posts by Grady   Foto galerie člena Grady   Click here to Send Grady a Private Message   Add Grady to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Grady! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 3


Proč by bylo pozdě? Já myslím, že je v pohodě teď vysazovat řízky. Já jsem slyšel od jednoho growera, že sázel sice semínka, ale až někdy 1.srpna a jak ukazoval, tak mu vyrostly docela pěkný kytičky.

Doufám, že nás je tady aspoň trochu víc než dva.
PS: Ať žije Krakonoš a Primátor....

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 17-05-2007 v 14:51 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lu$$ieN
Stálý Člen

Karma uživatele Lu$$ieN - 81% PěstitelskáKarma uživatele Lu$$ieN - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 4

Zdravím jsem na groweru novej a sem rád že tu máme krajany jsem z okolí trutnova ! Pěstuju outdoor a právě si zařizuju indoor. Skušenosti teprve zbírám ( krakonoš je NEJ !!!! )

Mějte se a smějte se

Old Post 18-05-2007 v 13:27 PM
Lu$$ieN je offline   Profil uživatele Lu$$ieN   Find more posts by Lu$$ieN   Foto galerie člena Lu$$ieN   Click here to Send Lu$$ieN a Private Message   Add Lu$$ieN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 5


Pěstuje tu někdo z krajanů taky tabáček???teda kromě Gradyho

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 19-05-2007 v 11:36 AM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lu$$ieN
Stálý Člen

Karma uživatele Lu$$ieN - 81% PěstitelskáKarma uživatele Lu$$ieN - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 6

S tabákem zkušenosti fakt nemám ale nemuselo by to bejt špatný , než furt jen cpát do toho cigaretovej tabák. Slyšel jsem že někdo místo tabáku přidává technický konopí ...... není to blbost ???

Mějte se a smějte se

Old Post 20-05-2007 v 14:22 PM
Lu$$ieN je offline   Profil uživatele Lu$$ieN   Find more posts by Lu$$ieN   Foto galerie člena Lu$$ieN   Click here to Send Lu$$ieN a Private Message   Add Lu$$ieN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 7


To víš, je to moc hezká rostlinka. O tom tech. konopím jsem neslyšel, ale říkal jsem si, že bych to taky vyzkoušel pěstovat.

Jinak mi zbylo několik sazeniček tabáčku - jsou velké asi tak 5 cm nebo nějak tak -, jestli by nějaký ,,krajan´´ chtěl, tak se určitě domluvíme.

1, asi taková velikost

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 23-05-2007 v 22:10 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lu$$ieN
Stálý Člen

Karma uživatele Lu$$ieN - 81% PěstitelskáKarma uživatele Lu$$ieN - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 8

Tabák se pěstuje stejně jako tráva nebo jak ??? nikdy jsem o tom nic nečetl . Nemáš nějaký fotky hotový rostliny ???

Mějte se a smějte se

Old Post 28-05-2007 v 19:46 PM
Lu$$ieN je offline   Profil uživatele Lu$$ieN   Find more posts by Lu$$ieN   Foto galerie člena Lu$$ieN   Click here to Send Lu$$ieN a Private Message   Add Lu$$ieN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 9

Lu$$ieN : tabak se pestuje jako rostlina kazda jina, ikdyz s ni nebudes nic delat ( treba hnojiva atd ) tak proste vyroste, jako obycejna rostlina. Sice nase podminky pro ni nejsou idealni, ale slunce ji postaci. Jak myslis to ze se to pestuje stejne jako trava ? btw taky VĆ

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 28-05-2007 v 22:29 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Pohodička Nachodsko-Me nejvic Chutna gecko ;-) Příspěvek č. 10

Čusss..
Ja sem Nachodska a tak vsechno,mam jednu WW ve skleniku,ale jinak to je 1,hlavne ze to skuruje ..kdyby jste se nekdo ozvali z okolí byl bych rád napište..zatim....

DEN/NOC

Naposledy upravil k/-\pr 29-05-2007 v 20:30 PM

Old Post 29-05-2007 v 18:50 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

fajn pivo Příspěvek č. 11


Tak tady ještě přikládám to zmiňované pivo Krakonoš. Najde se tu taky nějaký místňák nebo fanda tohohle zlatavého moku???

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 30-05-2007 v 18:19 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 12

jo jo krakonoš je nejlepší, ale sem z prahy......

Old Post 30-05-2007 v 19:30 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 13

tak to slyším rád , ale Krušovice taky jsou docela dobrý

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 30-05-2007 v 22:52 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lu$$ieN
Stálý Člen

Karma uživatele Lu$$ieN - 81% PěstitelskáKarma uživatele Lu$$ieN - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 14

Tak to jsem netušil že Pražáci dokážou ocenit Krakonoše ( congratulation ) !!!! Jasně že na tom jsem odkojen !!! to asi každej správnej krajan ne ??? Škoda že nedělaj Ganjanoše

Mějte se a smějte se

Old Post 31-05-2007 v 21:15 PM
Lu$$ieN je offline   Profil uživatele Lu$$ieN   Find more posts by Lu$$ieN   Foto galerie člena Lu$$ieN   Click here to Send Lu$$ieN a Private Message   Add Lu$$ieN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kub@s7
Nový Člen

Karma uživatele Kub@s7 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 1  

Pohodička Příspěvek č. 15

Čawec všichni..

Ja jsem z nachodska.

Pěstuju out i in.

Pivo jedině Gambrinus,no a dobře točenej Primátor taky neni špatnej

Tak pište pište,neřikejte že nás tady z tohohle krásnýho kraje není víc

Usmívej se,bude hůř! =)

Old Post 01-06-2007 v 17:56 PM
Kub@s7 je offline   Profil uživatele Kub@s7   Find more posts by Kub@s7   Foto galerie člena Kub@s7   Click here to Send Kub@s7 a Private Message   Add Kub@s7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grady
Nový Člen

Karma uživatele Grady - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 16

No já, jako týpek z města trutnova, rád prolévám místní značku hrdlem. Postřeh: Je to snad jediná značka, která má zimní a velikonoční edici etiket na lahváčích

Old Post 04-06-2007 v 12:25 PM
Grady je offline   Profil uživatele Grady   Find more posts by Grady   Foto galerie člena Grady   Click here to Send Grady a Private Message   Add Grady to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Grady! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6694850 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív