Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » dobrý den
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
dave007
Nový Člen

Karma uživatele dave007 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 10  

dobrý den Příspěvek č. 1

je mě 36 let , alkohol piji příležitostně, nikdy jsem nekouřil a nebral žádné drogy. Tyhle stránky sleduji již od loňska, protože mamce našli rakovinu v břišní dutině a já hledal kde co, abych jí nějak pomohl. Jeden známý ( zkušený uživatel konopí ) mě poradil FÉNIXOVY SLZY a tyto stránky
Pokud by to někoho zajímalo, tak bych své zkušenosti a experimenty zde rozvedl

Old Post 19-07-2010 v 13:11 PM
dave007 je offline   Profil uživatele dave007   Find more posts by dave007   Foto galerie člena dave007   Click here to Send dave007 a Private Message   Add dave007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 2

Čágo,mrkni třeba sem http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=48460 jinak očíhni kategorii lečítelství

Old Post 19-07-2010 v 13:21 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Kopnopí ji může trochu pomoct od bolesti ale pokud chceš něco k té rakovině
pak bych se obrátil spíše na jiné produkty (má mamka bojuje s rakovinou slinivky více než rok a docela ůspěšně a při tom jí dávali 6 týdnů až 6 měsíců života - metastáze)
Doporučím velmi vhodné a osvědčené produkty (rakovina je velmi drahá nemoc !)
Hlavní doplňující léčba:
http://www.biobran.cz/BioBran.html
a nejlépe sáčky
http://www.lekarna-zdravi.cz/eshop/...3-1000-30sacku/

kombinovat s
http://www.vegi.cz/cz/produkty/houb...runkovym_olejem

Tahle doplňková léčba je mnohem ůčinnější než konopí (tím ho ale nechci nijak shazovat od možných léčivých učinků)

Přeji tvé mamce dlouhý život a kvalitní léčbu + uzdravení.

Old Post 19-07-2010 v 13:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 4

Ahoj určitě bych vsadil na Fénixovy slzy nebo Pegasovy kapky to co je na trhu ji možná rakovinu jen spomalí. Přeju brzké uzdravení od toho neřáda a dlouhá léta plná pohody a lásky.

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Old Post 19-07-2010 v 18:51 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dave007
Nový Člen

Karma uživatele dave007 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 5

ahoj kucíí, díky za podporu a rady. Mamka prodělala operaci a chemoterapii - neměl jsem dost odvahy ji přesvědčit, ať se na doktory vybodne a jde přírodní cestou. Nicměně jsem jí trochu fénixových slz vyrobil ( nesehnal jsem víc matrošu ) a hned po chemošce to začala brát A DĚLY SE ZÁZRAKY. Ona měla po těch lékařských zákrocích psychičku v prdeli ( pořád vedla pohřební řeči, atd.), bolelo ji v zádech, všechny klouby a bylo ji celkově špatně. A když to začala užívat, najednou brala vše s takovým nadhledem, začala věřit, že bude v pořádku a dokonce začala i vtipkovat ( což nikdy v životě nedělala ) - a najednou ji všechno bolelo míň, začala pravidelně jíst, no prostě paráda :-) . Si myslím, že ten výtažek pomůže hlavně psychicky a ostatní "přijde" ruku v ruce s tím.

Old Post 20-07-2010 v 07:42 AM
dave007 je offline   Profil uživatele dave007   Find more posts by dave007   Foto galerie člena dave007   Click here to Send dave007 a Private Message   Add dave007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 6

Přesně tak psychika dělá hodně a hlavně je důležitý,že má chuť k jídlu což po chemoterapii nebývá to pak ze 100 kg chlapa je 30 kg dítě.

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Old Post 20-07-2010 v 08:28 AM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dave007
Nový Člen

Karma uživatele dave007 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 7

Ahojte přátelé, obracím se na vás s prosbou o radu – ač jsem zde pročetl kde co, nenašel jsem nikde návod na výrobu fénixových slz – destilací. V zimě jsem trochu ( nesehnal jsem moc matrošu ) tohoto výtažku vyrobil pro mamku, která se dává dohromady po léčbě rakoviny a hodně jí to pomáhá ( hlavně psychicky a chuť k jídlu ). Jenže z nedostatku času a informací jsem to vyráběl „odpařováním benzínu“ a nebyl jsem z toho moc odvázaný. Letos jsem začal s pěstováním a pokud se urodí, tak bych z toho chtěl mamce vyrobit další léky, ale radši bych to nějak zdestiloval – někde jsem četl, že to tak dělával i ten Riko Simpson a že to je snad lepší. Klíďo si nakoupím nějaké zařízení a rozpouštědla ( s chechtákama nemám problém ), ale jsem úplný laik jak v pěstování, sklízení, sušení ( ale to jsem si na groweru nastudoval ) – problém mám jen s výrobou toho léku. Děkuji moc a přeji hezký den.
Tuto prsbu jsem napsal do sekce - léčitelství - a pro jistotu ještě zkopíroval sem. Tak se nezlobte

Old Post 21-07-2010 v 12:43 PM
dave007 je offline   Profil uživatele dave007   Find more posts by dave007   Foto galerie člena dave007   Click here to Send dave007 a Private Message   Add dave007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-06-2016 - Dobrý den - 1 odpovědí
26-08-2015 - dobrej - 2 odpovědí
10-04-2015 - Dobrý den ve spolek - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4392420 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív