Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Kolik vas stoji jedna sklizen na hnojivech?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
čumbrk
Nový Člen

Karma uživatele čumbrk - 97% PěstitelskáKarma uživatele čumbrk - 97% PěstitelskáKarma uživatele čumbrk - 97% PěstitelskáKarma uživatele čumbrk - 97% PěstitelskáKarma uživatele čumbrk - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 19 

Chemie Kolik vas stoji jedna sklizen na hnojivech? Příspěvek č. 1

Napadlo mne udelat maly pruzkum mezi hydropestiteli, ktery by nam pomohl srovnat naklady na hnojiva od jednotlivych vyrobcu (a v ramci jedne znacky hnojiv mozna take kazdemu osobne napovedet, zda s hnojivy zachazi setrne nebo jimi plytva anebo zda se vejde do growerskeho prumeru).

Uvedte vzdy lampu, delku rustu a kvetu, znacku hnojiv a odhadovane naklady v Kc.


Osobne jsem pod 600W jel Hydrogarden Vitalink, rust trval 5 dni, kvet 55 dni.

Grow A+B od kazdeho 0.3 litru (~240 Kc)
Bloom A+B od kazdeho 0.8 litru (~640 Kc)
Buddy (PK) a additiva dohromady 0.5 litru (~300 Kc)

Celkove tedy naklady cca 1180 Kc.

Old Post 01-01-2008 v 11:38 AM
čumbrk je offline   Profil uživatele čumbrk   Find more posts by čumbrk   Foto galerie člena čumbrk   Click here to Send čumbrk a Private Message   Add čumbrk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele čumbrk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

škoda že sem tenhle thread neobjevil dřív počítat to zpětně by bylo dost nepřesný +- to co sem rozlil známejm.
Co ostaní ? Docela by mě to zajímalo, osobně fandim Metropu sic drahej ale zatim nejlepší výsledky (jel sem AH, GH hydro, Plagron, Biobizz v hlíně).
Příští round přinesu výsledky, zatim ...

Old Post 25-08-2008 v 12:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 3

S Bcuzzem se dá odjet sklizen v hydru do 500,- s tím,že kytky dostanou vše co potřebují

Pravda že zajímavej a trochu zastrčenej thread.

Old Post 25-08-2008 v 12:55 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grosancho
Stálý Člen

Karma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 4

Já bych to takhle nesrovnával.. někdo tomu střílí 3,0 někdo 1,5.. ten výsledek se poté markantně liší.

Taky je rozdíl v tom, když někdo koupí 1l hnojky za 600 nebo 5 litru za dvojec.

Někdo má tank 100litru, někdo 20tku,...

Ale tak ať: já mám spotřebu cca pul litru z každého hnojiva kromě Root Stimulatoru, kterého spotřebuju malé množství. Takže jestli správně počítám vychází mne to cca na 2litry,, tudíž asi 1000kc na jednu sklizeň v 100litrovem NFT. Hnojiva Metrop. EC 2.0

Kdo chce moc, nemá nic... - megalomanství.

- - - 1,5 square meters - 6 hundred Watts - 9 plants - FIRECRACKER - Nutriend Film Technique - sklizeno - - -

Super HPS 600W - 5x Chronic, 4x White Rhino - sklizeno
Bubbler - HPS 150W/Super HPS 600W - 4x Chronic - sklizeno

„Autority ti říkají, že nesmíš kouřit trávu, protože je to pro tebe špatné. Přesto, když tě při tom chytí, tak tě zavřou do věznice. Myslím, že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."
Bob Marley

Old Post 11-09-2008 v 08:11 AM
grosancho je offline   Profil uživatele grosancho   Find more posts by grosancho   Foto galerie člena grosancho   Click here to Send grosancho a Private Message   Add grosancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3804980 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív