Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 200/400 hermač
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

200/400 hermač Příspěvek č. 1


Zdravím všechny growery.
Jelikož teď dojíždím indor a nejsem s ním moc spokojen--plíseň---.Tak jesm se rozhodl začít ještě jeden.Jedná se o takový pokus.V mém druhém indoru mi hermáč prcnul feminizovanou kytku a mám dost semen které jsem nevyhodil.Tak je skusím zasadit a uvidíme kolik bude samic.Dal jsem klíčit asi 50 ks seminek a určitě vás budu o všem informovat.Semínka jsem dal klíčit dnes ráno do odstáté vody s ph 6.Teplota je pokojová 23 sc.

Old Post 05-10-2010 v 20:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Protože se snažím minimalizovat výskyt hermáčů tak budu vděčný za každou radu co mi pomůže.TAK SE NESTYĎTE NĚCO NAPSAT.

Old Post 05-10-2010 v 20:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dripER
Stálý Člen

Karma uživatele dripER - 94% PěstitelskáKarma uživatele dripER - 94% PěstitelskáKarma uživatele dripER - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 3

zdravim

když tak sleduju ty tvoje nové semínka, tak se moc nedivim, že máš problémy s plísní. Tady ti poradí. Pokud máš problémy s plísní, tak budeš mít nejspíše vysokou vlhkost v roomu. Na plíseň je nejlepší, co nejvíce snížit vlhkost. Když tak objasni více informací.

BiG Bub XXL - Drip vs AERO

Metrop

Advanced Nutrients

Old Post 05-10-2010 v 22:04 PM
dripER je offline   Profil uživatele dripER   Find more posts by dripER   Foto galerie člena dripER   Click here to Send dripER a Private Message   Add dripER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

osobně bych je snědl, škoda energie. Radši 5 pořádnejch než pokusy s genetikou co má sklony se hermit.

Old Post 06-10-2010 v 08:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Nebo si je schovej na zimu pro sýkorky
Ne,podle mě to není dobrej nápad. Semena z feminizované kytky oprclé hermoušem by byl zázrak kdyby se ti to nezhermilo. Už jen semena z fem.kytky kdyby jsi měl prclé kvalitnim samcem,tak i přes to budou mít semena tendenci se hermit(i jen řízek z fem.kytky se ti může zhermit) a ty to máš oprclé přímo hermoušem,takže ta pravděpodobnost hermáčů bude hodně vysoká,nebál bych se říct 99% (Opravte mě někdo jestli se pletu)
Ale jestli jsi rozhodlý tak hurá do toho,budu zvědav na výsledek.
Každopádně přeji ať se daří.

Old Post 06-10-2010 v 19:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6


Čao
Dnes jsem v growshopu koupil Guanokalong complete mix soil + guano 45L.Dal jsem na radu prodavače.No uvidíme zkusit se má vše.Klíčky skoro všechny praskly viz foto a už to začíná.Jenom se rozhoduji jestli je dát první do rockwoolu nebo rovnou do hlíny.

Teď ta energie reakce na předchozí příspěvek.Já myslím že elektrika než se pozná samec a samice asi 800 kč.Hlína 450 kč.Hnojit v růstu nebudu mám předhnojený substrát 0 kč.Postřik Plagron Phyt-Amin nevím asi 30kč.Takže sečteno 1280 kč.No a za 10 semen co jsem koupil v amsterdammarijuanaseeds jsem dal 90 eur.

A když z toho nebude ani jedna samice tak se zhulím a bude mi to jedno.

Old Post 06-10-2010 v 19:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Ještě jsem zapoměl napsat že se jedná o odrůdu WHITE WIDOW

Old Post 07-10-2010 v 17:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

já to nezatracuju,ale chce to přádně hlídat možná seti zadaří.

Old Post 07-10-2010 v 19:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9




Zdravíčko.
Rozhodl jsem se pro Rockwool.
Tak napíšu stručný popis jak to proběhlo.
Kostky Rockwoolu jsem měl 5x5 cm.
Ty jsem rozřízl na 4 díly.
1/4 kostky jsem rozřízl ještě napůl,abych nemusel klíček tlačit do vaty násilím.
Položil jsem klíček mezy dvě půlky,přiložil ty půlky k sobě a omotal lehce nití.
Celkem mi vyklíčilo 44 semínek.5 ani neprasklo tak skončily v koši.

Old Post 07-10-2010 v 21:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10



Zatím to vypadá ok.Ty klíčky co mají kořínky ven z vaty,už sadím do malých květníků.Zatím 4 ks.Do dnes jsem je měl za oknem,odteď jsou ve skříni a svítí na ně úsporka.

Old Post 12-10-2010 v 21:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11



Přesazeno a v narychlo udělané provizorní skříni.Zatím vylezlo 27 kousků a ještě to leze.

Old Post 16-10-2010 v 19:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Tak jsem přesadil další 3.To je vše co do dnes vylezlo.Celkem 30 kusů (hermáčů?).No uvidíme.Zbytek co nevylezlo jde do koše.

Old Post 19-10-2010 v 20:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HKcylon
Stálý Člen

Karma uživatele HKcylon - 88% PěstitelskáKarma uživatele HKcylon - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 13

Zajímavé, budu sledovat tvůj pokus a určitě ho dojeď, nebyl to právě Cimrman kdo řekl "tudy NÉ přátele !" tak třeba budeš stejnej případ, třeba taky né !

Projekt Bubble Gum 2012
------------------------------------------
AERO 250/400W Dynamite

Old Post 20-10-2010 v 20:44 PM
HKcylon je offline   Profil uživatele HKcylon   Find more posts by HKcylon   Foto galerie člena HKcylon   Click here to Send HKcylon a Private Message   Add HKcylon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Čus!
Kamárádovi kdysi prcnul hermáč kytku, sice to teda nebyla samice z fem semen, ale veškerý potomci z ní byly stoprocentní samice.
Tak uvidíš-me co ti z toho vzejde.

Old Post 20-10-2010 v 22:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15


Zdar všichni.
Dnes je to 18 dní od položení semínek do vodní lázně.Dnešní foto je kytky která je největší.Můj názor je že se malým (samicím?) daří dobře.

Old Post 23-10-2010 v 06:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16


Ahoj.
Pro všechny co říkají že je to blbost,sadit semena z fem.kytek prclé hermáčem.Dal jsem kámošovi pár semen a on je nasadil.Má je v malým květníku za oknem.Už 3 měsíce a všechny jsou samice.Tak mi to někdo vysvětlete,náhoda?6 semen 6 malých kytiček a 6 samic.

Old Post 06-11-2010 v 11:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5177880 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív