Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak to vidite ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
El_Liberal
Stálý Člen

Karma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 175  

Jak to vidite ? Příspěvek č. 1

Chtel bych se vas zeptat, hlavne lidi, co hulej dlouho(5let+), jak to vidite, kdyz se ohlidnete za sebe ? dneska jsem premyslel, jak mi bude, az se za par let podivam za sebe a uvidim, jak jsem ztratil x let zivota hulenim. Vim, ze ted si to nereknu, jako kdokoliv z vas ale co az to fakt prijde ?

Big up the herbalist !

Old Post 03-09-2007 v 19:00 PM
El_Liberal je offline   Profil uživatele El_Liberal   Find more posts by El_Liberal   Foto galerie člena El_Liberal   Click here to Send El_Liberal a Private Message   Add El_Liberal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lucifer
Stálý Člen

Karma uživatele Lucifer - 35% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 2

Tak tohle je dobrá otázka....
U mě to už taky bude nějakejch 5let +..
Určitě jsou chvíle na které rozhodně nevzpomínám rád...ale musím říct že díky trávě jsem zažil dost zážitků na které si určitě někdy vzpomenu....nevím jestli na ně budu vzpomínat v dobrém nebo ve zlém,ale jistě vím to že život je od toho aby se žil!!!!!Radši se zajdu na pivko k tomu lahodný skérko než abych pul života proseděl non stop u počítače,nebo abych fetoval tvrdý drugs.....
Travka je přírodní produkt a přírodu já rád
každej to ale bere jinak tudíž by semnou spousta lidi nesouhlasilo....
rozhodně ale neni špatný občas se nad tím zamyslet ....člověk se aspon drží tak nějak při zemi...
hi all ....peace and good smoke...

Old Post 09-09-2007 v 18:40 PM
Lucifer je offline   Profil uživatele Lucifer   Find more posts by Lucifer   Foto galerie člena Lucifer   Click here to Send Lucifer a Private Message   Add Lucifer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El_Liberal
Stálý Člen

Karma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 3

rad bych aby tady napsalo vice lidi
je to fakt tema k zamysleni

Big up the herbalist !

Old Post 10-09-2007 v 19:49 PM
El_Liberal je offline   Profil uživatele El_Liberal   Find more posts by El_Liberal   Foto galerie člena El_Liberal   Click here to Send El_Liberal a Private Message   Add El_Liberal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evildoer
Mladý clen

Karma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 4

Hu-Ya: myslim ze tvuj problem neni v tom jak dlouho a intenzivne ale hlavne v tom v kolika si zacal !!!

Old Post 10-09-2007 v 19:58 PM
Evildoer je offline   Profil uživatele Evildoer   Find more posts by Evildoer   Foto galerie člena Evildoer   Click here to Send Evildoer a Private Message   Add Evildoer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellraiser
Stálý Člen

Karma uživatele hellraiser - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 5

tak ja som rad,ze hulim.a nemam ani nejake problemy sa rozpamatat na nejake zazitky.ako kedy.
nehulim ale moc casto. ako mam chut.davam si prestavky a tak. takze ked to tak zhodnotim odvtedy co hulim je to len lepsie.ide o to ,dat si prask vtedy ked sa to hodi.aj ked tiez sa mi vela krat stalo,ze som si sa dal len tak no ale vzdy ked idem niekam,alebo som na nejakom byte.tak si berem so sebou fotak.a mam tam aj kameru v tom fotaku.vzdy vsetko tocim a fotim.aj ked su to uplne blbosti.ale ked si to pozrem neskor o par mesiacov, tak sa na tom zasmejem.a hlavne ked nikto nevie ze ich tocim.mam to len tak zapnute.a potom na druhy den im to ukazem

Old Post 10-09-2007 v 20:59 PM
hellraiser je offline   Profil uživatele hellraiser   Find more posts by hellraiser   Foto galerie člena hellraiser   Click here to Send hellraiser a Private Message   Add hellraiser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mdfk
Stálý Člen

Karma uživatele mdfk - 48% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 6

na týmto sa zrejme asi každý zamýšľal, ganiz mi dal veľa no niečo aj zobral, pochopil som veľa vecí, pochopil som ľudí, spoznal som dosť ľudí, zažil som strašne veľa tripov nad ktorými sa smejem ešte teraz ked si na ne spomeniem, strašne veľa uj*bov na úplných blbostiach a tie hlášky, no konečnááá


no nachádzam na ľudoch aj to zlé, vidím, ako to ničí niektorých ľudí a je mi tak trochu blbo z toho, hlavne ked sa jedná o mojich blízkych, no neplatí to pri všetkých čo kalia... možno to nie je ani tým hulením...


ale povedzte, čo je lepšie ako zapáliť si brko so svojími fellas a dať si k tomu napríklad pifko? nič...

awr awr awr

Old Post 10-09-2007 v 21:59 PM
mdfk je offline   Profil uživatele mdfk   Find more posts by mdfk   Foto galerie člena mdfk   Click here to Send mdfk a Private Message   Add mdfk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skreko
Stálý Člen

Karma uživatele Skreko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 7

Hulim presne 5 rokov, a urcite to nelutujem. Zacal som hulit v 14tich, a stale ma to bavi... jasne, ze ked sa zhulujem prilis vela dni vkuse, tak sa mi spomienky zlievaju dokopy, a mam niekedy v hlave tak trochu chaoss....

Hulenie som za tych 5 rokov uplne zaclenil do svojeho zivota, a aj to co je normalne nudne, je s hulenim zabavne, a da sa zvladnut s usmevom na tvari... tak preco nehulit dalej?

"I am only ganja farmer ", Skreko
"Peace on the earth depens on peace in the peoples hearths.", Dalai Lama



www.ITzone.sk - môj IT discussion board

Old Post 03-10-2007 v 19:58 PM
Skreko je offline   Profil uživatele Skreko   Find more posts by Skreko   Foto galerie člena Skreko   Click here to Send Skreko a Private Message   Add Skreko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Skreko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freeloader
Stálý Člen

Karma uživatele Freeloader - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 8

hulim skoro 7 let a jestli sem neco ztratil?.....jo tak pamet urcite jo,nekdy si proste na nejakou prihodu nevspomenu ale to je tak vsechno(dyz teda nepocitam ty many co sem natom tratil)!!Jinak si spis myslim ze mi to dalo do zivota šťávu,poznal sem kvuli tomu urcite moc skvelejch lidi!dybych nehulil tak zivot prosedim u TV nebo kompu,takhle mi to vystve aspon ven mezi lidi a vecery dyz uz lidi pomalu spi se vzdycky nekdo zastavi a ja ziju este vo 2 hodky dyl

Old Post 04-10-2007 v 10:04 AM
Freeloader je offline   Profil uživatele Freeloader   Find more posts by Freeloader   Foto galerie člena Freeloader   Click here to Send Freeloader a Private Message   Add Freeloader to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jude
Stálý Člen

Karma uživatele jude - 12% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 9

ja si myslim, ze mi trava ovela viac dala ako vzala(inac by som asi nehulil ). je pravda ze semtam si na nieco nevzpomeniem, ale zas mam tolko zazitkov, vdaka MJ, ze je tazke si to zapamatat vsetko...
ja som vlastne presedel znacnu cast svojho zivota(od 6-12) za compikom.....stale ma to bavi, ale uz zijem aj iny zivot, kt. som viac menej ziskal aj vdaka ganje.....a som jej za to vdacny......
myslim si, ze ked sa obzriem do zadu, tak sa mi moj zivot celkom paci

ani som moc nad tym neuvazoval, lebo asi pred mesiacom sa ma toto pytal kamos na jednej chate a to sme boli uz dost na kasu(ja som si po kalbe vzdy najviac pamatoval)

...Say No To Hard Drugs !!!
As High As Usual

Mozno sa taka narodila...mozno je to Cernobyl

Old Post 04-10-2007 v 14:32 PM
jude je offline   Profil uživatele jude   Find more posts by jude   Foto galerie člena jude   Click here to Send jude a Private Message   Add jude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

hm, já díky trávě poznal lidi který se taky umí bavit jinak. Je to sice ohraný téma, ale kuřáci trávy nejsou takový ty klasický konzumenti, který já nemusim. A taky dneska už kouří i poměrně normální a běžný lidi, takže se nebojim že bych si s někym neměl co říct. Neřek bych že bych ztratil kus života hulením, protože bych pak moh říct, že jsem ztratil velkej kus života školou a další věci. Nejde to takhle brát, ganja mi zatim nic nebere, ale pomáhá mi. Je pohodička přijít z práce, natáhnout si nohy a dát si fajfku. A jinak žiju normálně - jezdim na vejlety, fotim, píšu básně, kreslim a užívam si život. Ganja je jenom takovým ozvláštněním.

Old Post 04-10-2007 v 17:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-05-2012 - Jak hulite? - 137 odpovědí
19-02-2010 - Jak casto hulite? - 423 odpovědí
16-04-2006 - Jak se dobijite? - 47 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7172610 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív