Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » personal flower case betatest
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Aleš
Stálý Člen

Karma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 1

Moc pěkný.Co takhle nějaký konkrétnější info?K+.

"God is busy,can I help you?" - Satan
BAFOMET

600W Sylvania,drip system - PP,Budha,Nebula - SKLIZENO

EkoTeam 600W,drip system - OrangeBud a DurgaMatha - SKLIZENO

EkoTeam 600W Philips,drip system - 8X OrangeBud - SKLIZENO

EkoTeam 600W+400W,drip system - 4xOB+5xBelladonna - SKLIZENO

Old Post 25-02-2003 v 18:29 PM
Aleš je offline   Profil uživatele Aleš   Find more posts by Aleš   Foto galerie člena Aleš   Click here to Send Aleš a Private Message   Add Aleš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 2

to amalka: pěkný , paličky se ještě určitě nafouknou
to Aleš : popsaný je to dobře ,nauč se číst a řiď se pokynama Amálky , máš to hned ve 3. řádku!!!!

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 26-02-2003 v 08:58 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fasmos
Stálý Člen

Karma uživatele fasmos - 57% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 199 

Příspěvek č. 3

no tak to je vostrý.....tomu fandim in PC..dobrý nápad..fakt mě to dostalo:-)

K+

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

!!!!!!!!Ať to svítí a roste!!!!!!!!
---------------Hello fasmos----------------

Old Post 26-02-2003 v 17:12 PM
fasmos je offline   Profil uživatele fasmos   Find more posts by fasmos   Foto galerie člena fasmos   Click here to Send fasmos a Private Message   Add fasmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJ.FASMOS
Stálý Člen

Karma uživatele DJ.FASMOS - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 4

fajn kyti a je to fest vychytaaný.....keříky ke kouření

------------Ať to svítí a roste!!!!!-------

----------------Hello Fasmos------------

Old Post 23-03-2003 v 20:05 PM
DJ.FASMOS je offline   Profil uživatele DJ.FASMOS   Find more posts by DJ.FASMOS   Foto galerie člena DJ.FASMOS   Click here to Send DJ.FASMOS a Private Message   Add DJ.FASMOS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aleš
Stálý Člen

Karma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 5

amalka:F poho.Škoda jen,že si to nezvážil,já sem byl zvědavej,kolik z toho bude :-( . Pokus se to vodhadnout aspoň by vočko.Rozjel sem před tejdnem taky kejs,ale miditower s dvouma spořivkama a vrazil jsem tam Budhu a ňákej noname hustec a čekám,co se s nima stane :-).Snad se mi to povede jako tobě.K+,čágo.

"God is busy,can I help you?" - Satan
BAFOMET

600W Sylvania,drip system - PP,Budha,Nebula - SKLIZENO

EkoTeam 600W,drip system - OrangeBud a DurgaMatha - SKLIZENO

EkoTeam 600W Philips,drip system - 8X OrangeBud - SKLIZENO

EkoTeam 600W+400W,drip system - 4xOB+5xBelladonna - SKLIZENO

Old Post 24-03-2003 v 17:48 PM
Aleš je offline   Profil uživatele Aleš   Find more posts by Aleš   Foto galerie člena Aleš   Click here to Send Aleš a Private Message   Add Aleš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VHK
Stálý Člen

Karma uživatele VHK - 66% PěstitelskáKarma uživatele VHK - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 6

Moc hezké K+, líbí se mi malé kytičky . Ty jsi ostříhal ty ostatní lístky, pokud ano, tak kdy ? (který den na květu)
Zatial

VHK

LEDNICE 70W SON-T plus Re: Povolání kuřáků marihuany ZAOKNOVKY 2003

Old Post 25-03-2003 v 12:22 PM
VHK je offline   Profil uživatele VHK   Find more posts by VHK   Foto galerie člena VHK   Click here to Send VHK a Private Message   Add VHK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele VHK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

jo jo... Příspěvek č. 7

Dobra prace.
fakt jo........
Preju dalsi radosti s tvym novym mikropritelem ))

Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 22-04-2003 v 10:03 AM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VHK
Stálý Člen

Karma uživatele VHK - 66% PěstitelskáKarma uživatele VHK - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 8

Taky jsem hodně protrhával (jsem rád že jsem si ověřil že je to dobrá cesta). Kombinuji však s půlměsíci a ohýbám jak o život . Dík za odpov.
Zatial

VHK

LEDNICE 70W SON-T plus Re: Povolání kuřáků marihuany ZAOKNOVKY 2003

Old Post 22-04-2003 v 13:41 PM
VHK je offline   Profil uživatele VHK   Find more posts by VHK   Foto galerie člena VHK   Click here to Send VHK a Private Message   Add VHK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele VHK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vasyl
Nový Člen

Karma uživatele vasyl - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 9

to amalka : mas to hustyyy , jen tak daaal .

to all : jen teoreticka otazecka : co kdyby byli ty samy podminky az na
to ze by tam byl scrog ??? byla by uroda vetsi ( asi joo ) ???? vyplatilo by se to vubec ???

diky za odpovedi

peace

Old Post 23-04-2003 v 20:03 PM
vasyl je offline   Profil uživatele vasyl   Find more posts by vasyl   Foto galerie člena vasyl   Click here to Send vasyl a Private Message   Add vasyl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

cus lidi, třeba mi poradíte:
Vy tady rozebíráte pěstování v Pc. Ale já sem jednou slyšel, že to de i v zapnutym kompu. Prej to jde, ale musíte mít hooodně velkou bednu a samozřejmě i světlo, takže si počítač vlastně tuníte. je to i taková součást toho tuningu...
Myslim, že by to bylo ideální místo pro každýho...
ale nevim, jak by tak taková kytka co rostla mezi elektromagnetickými vlněními chutnala
jestli ste něgdo na netu potrefil na tohle zajímavý pěstování nebo s tim dokonce máte zkušenosti, dejte vědět

píšu to sem, neboť ste si možná nevšimly tohodle
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=16809

Old Post 08-06-2005 v 12:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Benet
Stálý Člen

Karma uživatele Benet - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 11

to Amalka: jak je ten case vysokej???

Old Post 08-06-2005 v 18:25 PM
Benet je offline   Profil uživatele Benet   Find more posts by Benet   Foto galerie člena Benet   Click here to Send Benet a Private Message   Add Benet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aivos
Stálý Člen

Karma uživatele Aivos - 57% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 12

hey amalka kde si sehnal ten case?ja bych to taky zkutil... prosím odpovez,,,

Old Post 15-10-2005 v 15:26 PM
Aivos je offline   Profil uživatele Aivos   Find more posts by Aivos   Foto galerie člena Aivos   Click here to Send Aivos a Private Message   Add Aivos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aivos
Stálý Člen

Karma uživatele Aivos - 57% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 13

a na kolik te to vyslo?

Old Post 16-10-2005 v 11:52 AM
Aivos je offline   Profil uživatele Aivos   Find more posts by Aivos   Foto galerie člena Aivos   Click here to Send Aivos a Private Message   Add Aivos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aivos
Stálý Člen

Karma uživatele Aivos - 57% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 14

ty voe a ten kdo ti dal ten case nema jeste jeden?ja ho nemuzu nikde sehnat...

Old Post 16-10-2005 v 21:26 PM
Aivos je offline   Profil uživatele Aivos   Find more posts by Aivos   Foto galerie člena Aivos   Click here to Send Aivos a Private Message   Add Aivos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5121680 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív